Σελίδα 3 από 28 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 411
  1. 07-11-11 15:18 #31
    Προεπιλογή
    Καλησπερα εγω το εχω δοκιμασει το συγκεκριμενο συμπληρωμα κ θεωρω οτι ειναι απο τα κορυφαια μακραν καλυτερο απο jack noxplode και ολα τα συναφη
    Εκτος απο την πολυ ενεργεια μεσα στην προπονηση κ το πολυ σωστο focus το κυριοτερο ..... δεν κρασαρεις ...οσες φορες το πηρα εφυγα απ το γυμναστηριο χωρις κανενα απολυως κρασαρισμα! Το προτεινα και σε ενα παιδι κ μου ειπε ακριβως τα ιδια κ εμεινε σουπερ ευχαριστημενος ! Τωρα βγηκε σε καινοθργια συσκευασια με 6 γραμμαρια Bcaa !Εγω το χα παρει απο την αμερικη τωρα υπαρχει κ εδω... Για μενα ειναι εξαιρετικο σαν συμπληρωμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-11-11 04:49 #32
    Το avatar του χρήστη ProStyle

    Εγγραφή
    06-11-2011
    Περ.
    Texas City
    Μηνύματα
    49
    Προεπιλογή
    Κανεις αλλος που να το εχει δοκιμασει σκεφτομαι να το αγορασω και εγω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-11-11 19:18 #33
    Προεπιλογή
    μετα απο 2 εβδομαδες χρησης μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα.
    μου αρεσει ιδιαιτερα η ενεργεια,τα πρηξιματα αλλα και τα τσιμπιματα που νιωθω
    οταν το παιρνω.το συστηνω ανεπιφυλακτα!
    ο nikosg7 μου το συστησε αφου τον ρωτησα και δεν εχασα!πολυ καλο!χρησιμοποιω 1 scoop
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-01-12 00:49 #34
    Προεπιλογή
    H Raspberry Lemonade λέει σαν γεύση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-01-12 14:54 #35
    Προεπιλογή
    εγω το πηρα απο το*******ευρω μαζι με τα μεταφορικα.οταν το δοκιμασω θα γραψω εντυπωσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-12 19:26 #36
    Προεπιλογή
    1η δοκιμή σήμερα. Μόλις ήπια κάτι λιγότερο από την κανονική δόση(μιας και έχω ένα θέμα με τα pre works) και πάω για βαριά προπόνηση στήθους. Για την ακρίβεια ακολουθώ το πρόγραμμα γράμμωσης του Θ. Υφαντόπουλου.

    Γεύση Rasberry Lemonade:

    Διαλυτότητα: 10/10 - Με 3 κουνηματάκια διαλύθηκε πλήρως.
    Γεύση: 4/10 - Είναι πολύ υποκειμενικό, αλλά εμένα απλά με κάνει να αναρωτιέμαι πως θα την παλεύω να το πίνω για κανά μήνα. Να πω την αλήθεια από την μυρωδιά περίμενα χειρότερα από αυτό που γεύτηκα τελικά αλλά και πάλι ήταν...

    Πάμε τώρα για προπόνηση και επιστρέφουμε με reviews..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-02-12 22:38 #37
    Προεπιλογή
    Λοιπόν γυρίσαμε από προπόνηση φάγαμε, κάναμε μπανάκι και για να γράψουμε τώρα τις εντυπώσεις από την πρώτη μέρα.
    Σίγουρα έπαιξε ρόλο και το placebo.
    Ανέβασα κιλά σε όλες τις ασκήσεις, καλύτερο φόκους και σε συνδυασμό με τα γραμμάρια αλανίνης από την Anavite που παίρνω ένιωθα το μυρμήγκιασμα αλλά επίσης είχα και 2 παραπάνω επαναλήψεις πριν νιώσω το κάψιμο.
    Στομαχικές διαταραχές και κρασαρίσματα δεν είχα(αναμενόμενο αφού δεν έχει και το 1,3 της διμεθ. και γενικά πολλά στιμς).

    Γενικά πολύ καλές εντυπώσεις με μεγάλο μείον τη γεύση.
    Επόμενο review στο τέλος της βδομάδας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-02-12 14:46 #38
    Το avatar του χρήστη Chrisis

    Εγγραφή
    01-03-2010
    Περ.
    Cyprus
    Μηνύματα
    132
    Προεπιλογή
    με τις κρεατινες που εχει μεσει(μονουδρικη+υδροχλςρικη) πρεπει να το ακολουθουμε με κυκλο? πχ 2 μηνες ον 1 οφφ??
    We are what we repeatedly do...Excellence, therefore, is not an act but a habit...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-02-12 18:31 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Chrisis Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τις κρεατινες που εχει μεσει(μονουδρικη+υδροχλςρικη) πρεπει να το ακολουθουμε με κυκλο? πχ 2 μηνες ον 1 οφφ??
    Βασικά 2 μήνες συνεχόμενα δεν θα το παίρνεις αυτό... Νιτρικό είναι..
    Εκτός και αν πάρεις πριν ή μετά εξτρα κρεατίνη αφού τελειώσει οπότε ναι καλό θα ήταν να κάνεις ένα οφ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-02-12 16:28 #40
    Προεπιλογή
    Λοιπόν μιας και βρήκα χρόνο ας κάνω ένα review μετά από χρήση μίας βδομάδας:

    1η Βδομάδα-Assault

    Δοσολογία: Ξεκίνησα λίγο επιφυλακτικά με λίγο λιγότερα από μισό σκουπ που είναι και η συνιστώμενη δόση τις 2 πρώτες μέρες και μετά συνέχισα με 3/4 του σκουπ.
    Γεύση: Πίνετε πάρα πολύ δύσκολα.. Πολύ άσχημη γεύση. Επαναλαμβάνω μιλάω για την rasberrry lemonade.
    Διαλυτότητα: Άριστη, με 3 χτυπήματα έχει διαλυθεί πλήρως.

    Αποτελέσματα: Και πάμε τώρα στα σημαντικά.
    Η γνώμη που έχω μέχρι στιγμής κρίνοντας και από τα αποτελέσματα είναι πάρα πολύ καλή! Μεγαλύτερη αντοχή στην προπόνηση με ανέβασμα κιλών.
    Αυτό που μου αρέσει περισσότερο και οφείλεται μάλλον στην αλανίνη είναι η αντοχή και οι έξτρα επαναλήψεις που ουσιαστικά κάνουν και την διαφορά. Σου καθυστερεί ουσιαστικά το ''κάψιμο'' που νιώθεις και έτσι ανεβαίνεις τόσο μυικά όσο και ψυχολογικά πιστεύω. Επίσης είχα καλό φόκους στην προπόνηση, πιο συγκεντρωμένος και είχα και κάποια pumps αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο από φλεβικότητα.
    Αυτή τη βδομάδα θα κρατήσω τα 3/4 για να το πάω μετά στο ολόκληρο σκουπ.

    Παρενέργειες: Φοβόμουν τυχόν στομαχικές διαταραχές ή αυπνία αλλά μέχρι στιγμής αν εξαιρέσω τις συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα τις πρώτες 3 μέρες όλα κομπλέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-04-12 11:03 #41
    Προεπιλογή
    ξερει κανεις απο που μπορω να το παραγκειλω αυτο το προιον ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-04-12 11:05 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι φιλε,κ αν θες να μην κανεις τετοια ποστ μεσα στο θεμα..
    αν ενδιαφερεσαι,να στειλεις πμ σε καποιον που λεει οτι το χρησιμοποιει για να τον ρωτησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-04-12 22:34 #43
    Το avatar του χρήστη Apollonas

    Εγγραφή
    11-04-2012
    Περ.
    Mostar, Hercegovina
    Μηνύματα
    255
    Προεπιλογή
    Παιδιά επειδή μένω εξωτερικό και παίρνω συμπληρώματα από ένα μόνο κατάστημα ο τύπος μου είπε θα φέρει MusclePharm και πορώθηκε άρχισε και έλεγε η καλύτερη και ξέρεις πως πάει προπαγάνδα...Από ότι είδα η συσκευασία έχει αλλάξει πλήρως...τώρα είναι πράσινο μαύρο το κουτί, ξέρει κανένας αν έχει διαφορές από την παλιά ή την έχει δοκιμάσει κανείς; Δεν φοβάμαι τόσο να σκάσω τα φράγκα αλλά να έχουμε ένα καλό συμπλήρωμα...
    YOU FEELIN' LUCKY PUNK...???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-12 23:39 #44
    Το avatar του χρήστη Apollonas

    Εγγραφή
    11-04-2012
    Περ.
    Mostar, Hercegovina
    Μηνύματα
    255
    Προεπιλογή
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  assault-supp-fact.jpg Εμφανίσεις:  2347 Μέγεθος:  183,4 KB
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  736211052476.jpg Εμφανίσεις:  2294 Μέγεθος:  38,6 KB
    Η νέα Αssault της Musclepharm... την χρησιμοποιώ ήδη μια βδομάδα, από ένα σκούπ 20 λεπτά πρίν το γυμναστήριο. Από την πρώτη μέρα είδα να δίνει αρκετό πρήξιμο και δύναμη και σε γενικές γραμμές είναι από τα καλύτερα preworkout που έχω δοκιμάσει. Από γεύση έχω την πράσινο μήλο και είναι αρκετά καλή, διαλυτότητα 10/10 της δίνω. Την πήρα με πολύ επιφυλακτικότητα, αλλά απέδειξε πολύ καλά αποτελέσματα. Το δοχείο έχει 32 σκούπ και είναι περίπου 1 κιλό. Η τιμή είναι λίγο υψηλή αλλά νομίζω αξίζει και το τελευταίο ευρώπουλο. Τα συμπεράσματα δικά σας, όποιος έχει δοκιμάσει την καινούργια ας μας πεί την γνώμη του...!!!
    YOU FEELIN' LUCKY PUNK...???
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-05-12 00:26 #45
    Προεπιλογή
    απο νερακια τι λεει??
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 28 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία