Σελίδα 20 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 300 από 309
  1. 11-08-12 23:26 #286
    Προεπιλογή
    Ακριβώς όπως τα λες είναι φίλε Τόλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-08-12 11:45 #287
    Προεπιλογή
    Ένα γεύμα μόνο και όχι μπύρα είναι άχρηστες θερμίδες. τι διατροφή κάνεις αναλυτικά;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-02-13 20:39 #288
    Προεπιλογή Διατροφή και ατασθαλίες
    Παιδιά θέλω να σας ρωτησω κάθε πότε κάνετε ατασθαλίες όταν ακολουθήτε ένα πρόγραμμα διατροφής. Εάν δηλαδή μια φορά το μήνα φάω γύρους είναι οκ ή θα καταστρέψω ότι κατόρθωσα όλο τον προηγούμενο μήνα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-02-13 20:42 #289
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    Και 1 φορα τη βδομάδα δε θα χεις πρόβλημα πιστευω .Αλλά οταν λες ατασθαλειες,λογικές ποσότητες ,όχι παράλογες.
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-02-13 20:44 #290
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    εννοειται πως οχι, απλα θα σου προτεινα αντι να φας γυρους μια φορα τον μηνα να τρως πιο εξυπνα π.χ κοτοσουβλακια με αλαδωτη πιτα μια φορα την εβδομαδα, γιατι υπαρχει περιπτωση μετα η αταθαλσια να διαρκεσει πανω απο μια μερα, και εγω ετσι εκανα παλια και κατεβαζα 2-3 κουτες δημητριακα κμε αποτελεσμα να παιρνω 10000+ θερμιδες την ημερα που σιγουρα σε πανε πισω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-02-13 20:47 #291
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    cheat meals Νικο δες κι αυτο το θεμα που ειναι σχετικο με την ερωτηση σου......
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-02-13 21:08 #292
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά.
    Νιώθω κάλύτερα τώρα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-09-13 12:31 #293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να λοιπόν που βρήκαμε και 2η εναλλακτική.
    Εγω οταν τυχαινει και δεν εχει φαγητο το σπιτι πηγαινω σε ενα ψητωπωλειο και του ζηταω μισο κοτοπουλο που ειναι στηθος-μπουτι.Το μπουτι δεν το τρωω και απο το στηθος αφαιρω την πετσα.Δεν πιστευω πως στο ψητοπωλειο της περιοχης μου βαζει αλατι γιατι με ρωταει κιολας αν θελω.Απο εκει και περα δεν νομιζω πως ειναι ανθυγιεινο αντιθετα πιστευω οτι ειναι αρκετα υγιεινο σαν να το ειχα ψησει εγω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-09-13 14:27 #294
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Κάθε μέρα ! Τωρα τσιμπαω ενα σαντουιτς με πραλινα φουντουκιου, σιροπι καραμελας και φιλετο κοτοπουλο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-09-13 15:42 #295
    Προεπιλογή Απ: Συχνότητα Cheat Meals
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάθε μέρα ! Τωρα τσιμπαω ενα σαντουιτς με πραλινα φουντουκιου, σιροπι καραμελας και φιλετο κοτοπουλο!
    Με αναστάτωσες Τώρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-06-14 23:23 #296
    Προεπιλογή Να το παρακανω ή οχι;
    Ξεθαυω λιγο το ολο θεμα γιατι εχω μια ερωτηση.. απο τον αυγουστο του 13 μεχρι και σημερα ειμαι σε τελειως αυστηρη διατροφη και ολους αυτους τους μηνες τα cheat meals μου ειναι μετρημενα στα δαχτυλα. Καθε μερα ημουν με την ζυγαρια και ζυγιζα μεχρι και το παραμικρο γραμμαριο και υπηρξε πολυ μονοφαγια. Καταφερα ομως τον στοχο μου απο 22% bf χωρις μυς να παω στο 11% με λιγους μυς. Δηλαδη ο στοχος μου ηταν να γινω λεπτος κυριολετικα και το πετυχα. Εχω ακομα 2 εβδομαδες να τρωω ετσι και απο αρχες ιουλιου μεχρι τελη αυγουστου συντηρηση βαρους και απο σεπτεμβρη στον ογκο να βαλω μυς. Οταν τελειωσω επιτελους αυτην την διατορφη να αφησω τον εαυτο μου ελευθερο και για 1,2 μερες να τρωω οτι θελω ειτε αυτο ειναι γλυκο ειτε λαδερο ειτε οτιδηποτε αλλα με μετρο ή καθε μερα ξερω γω να κανω μικρα cheat meals(περισσοτερο γλυκα) γιατι αυτα τα εχω στερηθει πολυ μεχρι να πω ενταξει μου εφυγε η τρελα? Αυτο που θελω ειναι να μην παρω οσο μπορω λιπος γιατι οσο θυμαμαι την παλια μου κατασταση δεν θελω να χαλασω το αποτελεσμα που εχω κανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-06-14 23:48 #297

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή
    εφοσον δεν ξεπερνας τις ημερησιες θεμιδες που εχεις θεσει σαν στοχο δεν εχεις θεμα,μπορεις να τρως οτι θες..τουλαχιστον εγω αυτο κανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-06-14 00:12 #298
    Προεπιλογή
    Ειχα ενα βουλιμικο επεισοδιο τις προαλλες και καταφερα να παω απο τα 65 στα 68 κιλα σε 1,5 μερα. Λεω δεν πειραζει υγρα ειναι θα κανω την διατορφη μου μια εβδομαδα να ξανα παω εκει που ημουν. Στην 3η μερα ομως ημουν 66,5 και ξεσπασε αλλο ενα επεισοδιο. Ξεσπασα σε πολυ ψωμι (300γρ περιπου) με ενα παγωτο(300 κατι θερμιδες) λιγα μπισκοτα 1 φετα γαλοπουλα 1 φετα τυρι μισο σουβλακι και ενα protein παγωτο (στο section συνταγες υπαρχει). Ενταξει προσπαθησα να κρατηθω οσο μπορουσα. Δεν τολμησα να αγγιξω την ζυγαρια :/ Σαν αποτελεσμα αυτες τις μερες να κανω μια τραμπαλα με τον οργανισμο μου ανεβα-κατεβα. Τι γινεται εχω παρει λιπος ή νερα; Κανω την διατορφη μου κομπλε και ξεσπαω σε υδατανθρακα πιο πολυ αντε και σε πρωτεινη γλυκα ελαχιστα. Πριν ξεσπασει το επεισοδιο σημερα μου ειχαν φυγει λιγο τα πριξιματα τωρα παλι φουλ στα πριξιματα ειμαι και στο θολωμα συν το οτι δεν παω καθολου τουαλετα και βγαζω μονιμως αερια (που μυριζουν :/ ) . Λετε αν πεσω ισοθερμικα με 30λεπτα την μερα διαδρομο και κανονικα τις προπονησεις μου 4 μερες την εβδομαδα ξανα πεφτω εκει π ημουν σε καμια εβδομαδα;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PanosDanis : 16-06-14 στις 00:17
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-06-14 18:57 #299

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    1 κιλο καθαρου λιπους ειναι γυρω στις 7500 θερμιδες. Για να πηρες 3 κιλα οπως λες πρεπει να εφαγες 3χ7500=22500 θερμιδες (τουλαχιστον, δεν ειναι κομπιουτερακι το σωμα) παραπανω απο τη συντηρηση.
    Και το ''βουλιμικο'' επεισοδιο που περιγραφεις δεν ειναι πανω απο 1500 θερμιδες.
    Νερο ειναι απο τον πολυ υδατανθρακα. Χαλαρωσε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-06-14 21:20 #300
    Προεπιλογή
    Μου εφτιαξες και την διαθεση

    Το κακο ειναι οτι κραταω πολλα νερα, τα κιλα δεν κατεβαινουν ευκολα κ ειμαι πρισμενος. εκτος απο το να πινω νερο τι αλλο μπορω να κανω για να χασω τα νερα πιο γρηγορα;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 20 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021 ΤελευταίαΤελευταία