Σελίδα 18 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 816171819 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 280
  1. 07-08-18 15:34 #256
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Βουνό εισαι ρε Πάνο !!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-09-18 16:43 #257
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Το αφήνω εδώ αυτό έτσι για την ιστορία... (Bandung, Indonesia)

    Όνομα: 20180911_122133.jpg Εμφανίσεις: 1066 Μέγεθος: 81,2 KB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-09-18 20:43 #258
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    χαχα, larger than life το logo απο πισω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-04-19 16:08 #259
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Προπόνηση σήμερα με τα νέα μπλουζάκια bodybuilding.gr! Το καλύτερο μπλουζάκι που έχουμε βγάλει έως σήμερα.

    Όνομα: front.jpg Εμφανίσεις: 808 Μέγεθος: 222,5 KB Όνομα: back.jpg Εμφανίσεις: 783 Μέγεθος: 202,3 KB


    Και με την ευκαιρία, ένα abs check καθώς πλησιάζει καλοκαίρι

    Όνομα: abs_check.jpg Εμφανίσεις: 813 Μέγεθος: 194,3 KB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-04-19 16:24 #260
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Ωπ τι έχουμε εδώ;
    Πάνος-μοντέλο, διαχρονικός
    Το μπλουζάκι τα σπάει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-04-19 19:46 #261
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Mπράβο Πανο μοντέλο μας , ωραίες φωτο ωραία τα μπλουζάκια και συμφωνω ότι καλύτερο έχουμε βγάλει με άριστη ποιότητα υφάσματος ! καλοφορεμένα και καλές προπονήσεις
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-04-19 21:40 #262
    Προεπιλογή
    Mπραβο Πανο!
    Συνεχίζεις ακουραστος την καλή δουλειά!

    Πολυ ομορφα και τα μπλουζάκια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-04-19 22:38 #263
    Προεπιλογή
    Ωραίος ρε Παναγιώτη αγκαλιά με το σίδερο σε κάθε ευκαιρία,καλά το μπλουζάκι πολύ καλό και από ποιότητα και από την φόρμα του οπως στρώνει πάνω στο κορμί
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-04-19 23:56 #264
    Προεπιλογή
    Ελα Πανο...τοχεις ,αμα θελεις το Καλοκαιρι εισαι κομματια.
    Πολυ ποιοτικα τα μπλουζακια κ με σωστη φορμα
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-04-19 17:07 #265
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    μπραβο muscleboss,εισαι παραδειγμα προς μιμηση.
    καλοφορετο και το μπλουζακι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-12-20 04:48 #266
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Θα κάνω ένα λίγο διαφορετικο ποστ στο θέμα μου, χωρίς προσωπική μου φωτογραφία, αλλά μια φωτογραφία από το "προσωπικό μου γυμναστήριο" αυτές τις μέρες...

    Βρίσκομαι στο εξωτερικό και για 2 εβδομάδες υποχρεωτικής καραντίνας έφερα μαζί μου 2 προιόντα των X-treme Stores, τους ιμάντες τύπου trx Suspension Trainer Kit (X-FIT) kκαι τα λάστιχα προπόνησης Gym Resistance Bands (5 levels) (X-FIT).

    Ομολογώ οτι δεν είχα δοκιμάσει προπόνηση με ιμάντες και κάπου ήμουν σκεπτικός γύρω από την αποτελεσματικότητά τους, αλλά πραγματικά ακολουθόντας ένα κατάληλο πρόγραμμα εντυπωσιάστηκα και τους προτείνω ανεπιφύλακτα. Λειτουργικές ασκήσεις ενδυάμωσης, αλλά και ασκήσεις σε στοχευμένα σημεία. Σε συνδυασμό με τα λάστιχα πολύ καλή προπόνηση, ικανοποιητική ακόμη και για πόδια!

    Το σεταπ που έχω σε πόρτα φαίνεται στη φωτο:

    Όνομα: quarantine.jpg Εμφανίσεις: 480 Μέγεθος: 74,0 KB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-12-20 05:50 #267
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραίος εξοπλισμός Πάνο ! εμείς που ασχολούμαστε με την σωματοδόμηση μπορούμε και κατανοούμε την λειτουργικότητα αυτού του εξοπλισμού ! ενω δεν είναι η παραδοσιακή μας προπόνηση αντιστάσεων , είναι κατανοητό ότι κάνει καλή δουλειά με ασφάλεια και βοηθάει και σε νευρομυική συναρμογή , άνετα βγάζουμε πρόγραμμα και με φαντασία πλούσιο ασκησιολόγιο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-12-20 14:43 #268
    Προεπιλογή
    Μπράβο Πανό! Πολύ ωραία!

    Είναι μια κατάσταση που λόγω της εποχής καθώς επίσης και λόγω έλλειψης χρόνου (κάποτε η έλλειψη χρόνου εξαρτιοταν μόνο εμάς , τώρα μπορεί και να μην εξαρτάται από μας , εννοώ όσους έχουν δουλειές , σπουδές , οικογένειες παιδιά) επιβάλλεται και προσφέρει μια εξαιρετική εναλλακτική.

    Ειδικά όσο κατεβάζει ιδέες το μυαλό και βρίσκεις τρόπους να την τελειοποιεις την προπόνηση με λάστιχα/ιμάντες στο σπίτι κάνεις σούπερ δουλειά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-12-20 14:51 #269
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Προσοχή μόνο στο τέντωμα γιατί εμένα προχθές μου κόπηκε ένα λάστιχο προπόνησης που το χρησιμοποιουσα στο τελευταίο σετ ως υποβοήθηση στο μονόζυγο για συνέχεια των επαναλήψεων. Ευτυχώς δεν μου ήρθε στα μούτρα ή κάποιο άλλο ευαίσθητο σημείο αλλά στην ωμοπλάτη.

    Βέβαια το φταίξιμο θεωρώ ότι είναι δικό μου καθώς το τοποθετούσα στο μονόζυγο με λάθος τρόπο και όχι με το γνωστό δέσιμο (που είναι σαν κόμπος) και το τσιτωνα (το είχα και ενάμισι χρόνο οπότε είχε καταπονηθεί).

    Υ.γ. το λάστιχο ήταν elastic band και όχι σαν τα παραπάνω της φωτογραφίας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαράλαμπος : 05-12-20 στις 14:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-01-24 07:09 #270
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Συνειδητοποίησα ότι έχω να βάλω φωτος στο θέμα μου σχεδόν 7 χρόνια, και εκείνες που είχα βάλει ήταν από προετοιμασία και φωτογράφιση.
    Στα 42 μου λοιπόν σκέφτηκα να ξαναβάλω φωτος, εκτός οποιασδήποτε προετοιμασίας, από σήμερα το πρωί, χωρίς κανένα φίλτρο, πείραγμα κτλ, όπως είναι η ρεαλιστική και απαιτητική καθημερινότητά μου.

    Για έναν απλό επισκέπτη είναι οι «χειρότερες» φωτογραφίες που έχω βάλει στο θέμα μου, αλλά έχει πλέον σταματήσει να με ενδιαφέρει η γνώμη του απλού επισκέπτη.
    21 χρόνια μετά από τις αγωνιστικές μου συμμετοχές, είμαι ακόμα αθλητής bodybuilding, και ας μην ανεβαίνω σε σκηνή και ας μη βγάζω κόντρες και φλεβικότητα.

    Γιατί για όλους εμάς αθλητής bodybuilding είναι προπαντώς όποιος έχει την νοοτροπία του bodybuilding, όποιος γυμνάζεται με βάρη, ακολουθεί σωστή διατροφή, και αγαπάει το άθλημα και αυτά με συνέπεια για χρόνια και χρόνια… αν ποζάρεις κιόλας με την πρώτη ευκαιρία σε καθρέφτη, τότε είσαι ένας από εμάς.

    Οι φωτογραφίες που βάζω παρακάτω είναι όπως νομίζω ότι πρέπει να είναι φωτος bodybuilding. Όχι μόνο μπράτσο, ή κοιλιακούς, ή με φακούς και φίλτα, όχι με φανελάκι ή βερμούδα, αλλά πραγματικά αντιπροσωπευτικές, ολόσωμες, με κλασσικές πόζες, από την κορυφή μέχρι τα νύχια, όπως πραγματικά κρίνεται η εικόνα του bodybuilder, και όπως πραγματικά εκτίθεται η δουλειά που έχει κάνει με όλες τις αδυναμίες του. Η μάχη είναι πρώτα από όλα με τον εαυτό μας.

    Επιμένω να είμαι ρομαντικός και «σκληροπυρηνικός» bodybuilder, όπως πριν 21 χρόνια, έτσι και τώρα.

    Yours in iron

    Muscleboss


    Όνομα: composite-photo-sm.jpg Εμφανίσεις: 109 Μέγεθος: 76,5 KB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 816171819 ΤελευταίαΤελευταία