Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 87 από 87
  1. 19-01-14 23:44 #76
    Προεπιλογή ???
    Πού ρε παιδιά το βρίσκουμε σε τέτοια τιμή και τέτοιες δόσεις?? Στείλτε ένα πμ!! Θα το βάλω μαζί με το xplode hardcore στο pre!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-01-14 00:03 #77
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    2+1 δωρο απο 30αρι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-04-14 00:04 #78
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    καλαν ακομη δεν καταλαβα το ποιντ του προιοντος , ουτε pre ειναι ιδανικο , ουτε post κανει , ουτε στη διαρκεια της μερας , τι ειναι η λογικη ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-04-14 16:15 #79
    Προεπιλογή
    Λεει τιποτα αν το συνδυάσουμε με το PRE της on?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-04-14 21:14 #80
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    πρωσοπικα δεν βρισκω λογικη στο προιον αυτο , σορρυ κιολας , αντε για pre αλλα σιγουρα 2 σκουπ αρα τι να το κανεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-04-14 22:11 #81
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jam Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωσοπικα δεν βρισκω λογικη στο προιον αυτο , σορρυ κιολας , αντε για pre αλλα σιγουρα 2 σκουπ αρα τι να το κανεις
    Συμφωνω,εχει μεσα β αλανινη,γλουταμινη,αμινοξεα,κιτρουλινη,αργινινη,ταυρινη και ολα αυτα ειναι συνολο 5γρ wtf
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-04-14 22:20 #82
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Εγώ διαφωνώ μια χαρά συμπλήρωμα είναι!! έτσι κ αλλιώς αμινοξέα είναι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-04-14 22:47 #83
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    εαν δεν ειχε την καφεινη να πω ναι μια χαρα ειναι κομπλε , απο την στιγμη που εχει καφεινη παει τσαμπα κατα ολη την διαρκεια τησ μερα εκτος για pre ητε ιντρα που και ιντρα δεν θα το επιλεγα , για pre σου ειπα 2 σκουπ αρα δεν παιζει.. και ειδικα εδω αγγλια παιζει παντου , πολυσυζητημενο και ολη το εχουν στην κορυφη σαν συμπληρωμα σαν το καλυτερο , τι να σου πω , λογικα πρεπει να εχει τρελλη γευση αλλα δεν ειναι η γευση που κανει το συμπληρωμα στην τελικη !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-04-14 23:54 #84
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jam Εμφάνιση μηνυμάτων
    εαν δεν ειχε την καφεινη να πω ναι μια χαρα ειναι κομπλε , απο την στιγμη που εχει καφεινη παει τσαμπα κατα ολη την διαρκεια τησ μερα εκτος για pre ητε ιντρα που και ιντρα δεν θα το επιλεγα , για pre σου ειπα 2 σκουπ αρα δεν παιζει.. και ειδικα εδω αγγλια παιζει παντου , πολυσυζητημενο και ολη το εχουν στην κορυφη σαν συμπληρωμα σαν το καλυτερο , τι να σου πω , λογικα πρεπει να εχει τρελλη γευση αλλα δεν ειναι η γευση που κανει το συμπληρωμα στην τελικη !
    Και παλι συμφωνω εχει καφεινη μεσα οποτε συνισταται κυριως για pre,εκτος και αμα δεν θες καφε το πρωι.Κανονικα θελει πανω κατω 2γρ β αλανινη,5γρ βασικα αμινοξεα,1γρ ταυρινη,3γρ κιτρουλινη,5γρ γλουταμινη,αργινινη τι την εχει μεσα δεν ξερω(16γρ συνολο βγαινει) και βασικα οι ποσοτητες θα μπορουσαν να ναι και μεγαλυτερες απ αυτες που γραφω,ουσιαστικα την ενεργεια την δινει η καφεινη που καλυτερα να την παρεις σκετη.Βρισκεις και με λιγοτερο απο 10ευρω και φτανει για καιρο.Για ιντρα δεν ξερω και παλι δεν θα το προτιμουσα υπαρχουν αλλα πολυ καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-10-14 15:35 #85
    Προεπιλογή
    απο δευτερα αγοραζω το συγκεκριμενο προιον και σε λιγες μερες παραθετω τις εντυπωσεις μου.<<μεινετε συντονισμενοι>>
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-16 04:55 #86
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Σημερα πηγα πιο αργα απο οτι συνηθως γυμναστηριο και σημερα ειχα την ιδεα να δοκιμασω 3 σκουπ αντι για 2 που ειναι η μια δοση, να δω διαφορες και καλα. Το αποτελεσμα ειναι οτι ειναι 5 το πρωι και ακομη ειμαι τσιτα με την καφεινη, τριγυρναω σαν το φαντασμα μεσα στο σπιτι και βλεπω σειρες στον υπολογιστη. Στο γυμναστηριο δεν καταλαβα καποια διαφορα.

    Το συγκεκριμενο σκευασμα το πηρα σε προσφορα μαζι με πρωτεινη, εαν ηταν να το πληρωσω κανονικα θα ειχα στεναχωρηθει παρα πολυ για τα λεφτα μου. Απο γευσεις εχω δοκιμασει λεμονι και πορτοκαλι, το πρωτο αρκετα καλυτερο, αν και τα δυο ειναι ευχαριστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-11-17 13:57 #87
    Προεπιλογή
    Ένα προϊόν που πάντοτε έχει το κοινό του. Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456