Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 43 από 43
  1. 02-01-15 10:38 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socratis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο αρκετα χρονια και φτανοντας μια περιοδο και τα 83 κιλα ας ανεβασω μια φωτο.Βεβαια τωρα ειμαι 172 ,76-77 κιλα 22 xρονων.Αρσεις θανατου 2χ160 κιλα-squat 3x120-στηθος 3x100-overhead press ορθιος 3x60.
    Θα ανεβασω ποδια συντομα,πλατη δεν μπορω να ανεβασω γιατι πρεπει να με βγαλει καποιος αλλος φωτο.
    Τωρα λεω να βαλω λιγο ακομα κρεας ,αλλα δεν θελω να ξαναπαω εκει που ημουν,γιατι δεν ειχα καθολου γραμμες και μαρεσει οπως ειμαι τωρα.Τα φωτα σας



    Σωκράτη είσαι πολύ καλά, δεν νομίζω να πρέπει να "κυνηγήσεις" τα περισσότερα κιλά σωματικού βάρους ,το σώμα δείχνει έτσι σε πολύ καλή κατάσταση.
    Το ανέβασμά σου θα έρθει ετσι κι αλλιως με την σωστή προπόνηση και διατροφή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-01-15 20:09 #32
    Προεπιλογή
    Μεσα σε διαστημα 3,5 χρονων απο τις προηγουμενες φωτο σου ,η πρωτη λεξη που μου ερχεται στο μυαλο ειναι ''η ομορφια''.
    Πληρης ,συμετρικος κ με ''απαλες'' μυικες γραμμες ,μπραβο!
    Σιγουρα η προσοχη κ οι κοποι στην διατροφη σου επιασαν τοπο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-01-15 23:58 #33
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ παιδια .Εχω ηδη παρει 3 κιλα ,δυστηχως γιατι ετρωγα σαν που..[γλυκα και οτι εβρισκα].Σκεφτομαι να ξεκινησω παλι το προγραμμα του ben pakulsi[με αυτο επεσα σε πιο χαμηλο ποσοστο λιπους,εχει παρα πολλα drop sets].
    Μια ερωτηση.Ποσο περιπου ποσοστο λιπους παιζει να εχω?Γιατι ρε παιδια το προσωπο μου εχει ακομα μαγουλα,και σκεφτομαι να μην ανεβω σε κιλα αλλα να πεσω και αλλο για να πεσω και σε λιπος στα μουτρα.Γενικα παντως η ορεξη μου εχει ανεβει παρα πολυ.Ευχαριστω πολυ παντως,να πω οτι για πολυ μεγαλο διαστημα ημουν στα 83 κιλα,πραγματικα μπουλουκος[αλλα εβαλα πολυ πραμα πανω μου τοτε]
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-01-15 04:58 #34
    Προεπιλογή
    Το πρόγραμμα του ben δεν θα το βγάλεις natural για πάνω από 1 μήνα με τίποτα εκτός κ αν παίρνεις 5000 cals τη μέρα. Κάνε κάτι πιο στανταράκι.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-01-15 15:41 #35
    Προεπιλογή
    Το έχω κάνει μια φορά ήδη. Και πραγματικά σε καθε προπόνηση ποναγα. Τόσο πολύ με έπιανε. Με αυτο το προγραμμα γραμωσα. Και φυσικά τα drop set ήταν και κάτι σαν αεροβιο. Εντάξει μερικές φορές δεν μπορούσα να βγάλω και τα 4 drop οπότε έβγαζα 1-2. Αυτόν τον καιρό κάνω του αρνολντ γιατι τα παιζει 2 φορές την εβδομάδα. Απλα όμως δεν εχει drop. Αν ξέρετε κανα καλό προγράμμα με drop set πείτε μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-01-15 21:02 #36
    Προεπιλογή
    Man του Αρνολντ ειναι 100 φορες χειροτερο απο του Ben πως το κανεις αυτο. Αυτο το προγραμμα δν ειναι με τπτ εκτος κ αν βαρας 5gr testo τη μερα imo. Καλυτερα κανε κατι πιο στανταρακι ψάξε αν θες του lyle mcdonald η αν σου αρεσει ο μεγαλος ογκος προπονησης δεν το PHAT.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-01-15 21:35 #37
    Προεπιλογή
    Και ομως το βγαζω,ενταξει κλανω πανω μου αλλα βγαινει.Γενικα ψαχνω προγραμμα με drop set[8-12 επαναληψεις],5 φορες την εβδομαδα,σαν του μπεν.Για bodybuilding,2 μηνες τωρα δυναμη επαιζα ,ωρα να παιξουθμε και κατι αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-01-15 21:36 #38
    Προεπιλογή
    Δες στα προγράμματα προπόνησης το πρόγραμμα του Θανάση Υφαντόπουλου είναι πολύ καλό και έχει drop sets.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-01-15 16:15 #39
    Προεπιλογή
    Και μερικες ακομα,τα ποδια δεν παιρνουν με τιποτα ομως σε ογκο.Πλατη αν μπορεσω θα βγαλω αλλα ειναι δυσκολο


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-01-15 04:23 #40
    Προεπιλογή
    Μια χαρά είναι τα πόδια. Αν θες να τα πιέσεις παραπάνω κάνε 2 φορές την εβδομάδα squat απλά 5-8 επαναλήψεις. Αλλα είναι αναλογικά με το Upper body.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-06-15 22:33 #41
    Προεπιλογή
    Λοιπον ,εχω κοψει και αλλο νομιζω ,εχω στοχο να παω καπου στο 8%.Να σταματησω εδω που ειμαι η να παω λιγο ακομα πιο κατω?Αεροβιο δεν κανω καθολου,να αρχισω να ακουμπαω χωρις να αλλαξω την διατροφη μου?
    Θελω να καθαρισω οσο το δυνατον περισσοτερο και απο σεπτεβρη να βαλω λιγο κρεας επανω μου
    Περιπου καποιος ν μου πει σε τι ποσοστο λιπους ειμαι?
    http://postimg.org/image/yev2ejae3/
    http://postimg.org/image/gls9zwqg3/
    http://postimg.org/image/3up6dzo9l/
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Socratis100 : 12-06-15 στις 22:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-06-15 00:21 #42
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Φίλε πολύ ωραίος, τα πόδια μου φαίνονται κομπλέ. Εγώ προτείνω να κάτσεις εκεί που είσαι από λίπος, είσαι πάρα πολύ καλά και δεν έχει νόημα να ζοριστείς να πέσεις πιο κάτω. Είσαι ήδη πολύ στεγνός, σε παίρνει ακόμα και να πάρεις λιγο
    Κρίνοντας απ τα κιλά που έγραψες πίσω, πιστεύω ένα πρόγραμμα δύναμης θα σε ωφελούσε αρκετά να το ακολουθήσεις για ένα διάστημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-07-15 23:05 #43
    Προεπιλογή
    και μια καινουργια ποδια.Ακομα εχουν λιπος τα ποδια σε σχεση νομιζω με τον κορμο,αλλα νομιζω οτι θελουν ακομα δουλεια.
    http://postimg.org/image/48cl3lgfb/
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123