Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 26-12-10 16:28 #1
    Προεπιλογή Chitosan (Warriolab)
    Το CHITOSAN συλλαμβάνει, απορροφά και μεταφέρει τα λίπη που λαμβάνουμε μέσω της τροφής έξω από τον οργανισμό.







    Κάθε γραμμάριο CHITOSAN μπορεί να συλλάβει μέχρι 12 γραμμάρια λίπους ενεργώντας σαν σφουγγάρι. Η ποιότητα του εξαρτάται από τον βαθμό υδρόλυσης στον οποίο έχει υποβληθεί και το ιξώδες του (μοριακό βάρος).

    Έρευνες που έγιναν έδειξαν ότι με χρήση 5 εβδομάδων της ουσίας CHITOSAN σε αρκετούς χρήστες, το βάρος τους μειώθηκε κατά 8%, το ποσοστό χοληστερόλης έπεσε κατά 32%, το επίπεδο των τριγλυκερίδιων μειώθηκε κατά 18% και το επίπεδο της καλής χοληστερόλης (HDL) αυξήθηκε κατά 7,5%.

    Θετικό επίσης είναι το γεγονός ότι η χρήση του CHITOSAN δεν επηρεάζει την απορρόφηση των βιταμινών και των ανόργανων αλάτων.


    Ξεκινησε ενας φιλος μου την ληψη 3 ημερες πριν, περιμενω να μου πει αποτελεσματα. Πειτε μου και την δικια σας γνωμη για το προιον
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-12-10 16:36 #2
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Βαλε και το λινκ απο τα xtr αν μπορεις φιλε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-12-10 16:38 #3
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-12-10 00:12 #4
    Προεπιλογή
    Κανει δουλεια αυτο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-12-10 23:08 #5
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    ψιλοπραγματα... απλα μειωνει την κακη χοληστερολη και ανεβαζει την καλη απ'οτι θυμαμαι
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-02-17 12:33 #6
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση