Θέμα: εγω :(

Σελίδα 16 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 240 από 452
  1. 09-11-11 20:09 #226
    Το avatar του χρήστη spartankid

    Εγγραφή
    14-12-2010
    Περ.
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    49
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός συνέχισε δυνατά
    Στην τελευταία φώτο ξέχασες να το τινάξεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-11-11 20:14 #227
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spartankid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλός συνέχισε δυνατά
    Στην τελευταία φώτο ξέχασες να το τινάξεις
    χ0αχ0αχ0αχα00αχ0χα ναιιι το παρατηρησα και λεω οχχχ θα γινω ρεζιλι αν τν βαλω....και λεω δν παει στο καλο kai tn εβαλα
    ευχαριστω παντως να σε καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-11-11 20:33 #228
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Φιλε εχεις φοβερή διαφορά απο τις πρώτες...
    Πολύ καλος και να την τινάζεις καλύτερα....
    Εντιτ: Τωρα ηδα οτι με προλαβε αλλος γαμοτο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-11-11 20:35 #229
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε εχεις φοβερή διαφορά απο τις πρώτες...
    Πολύ καλος και να την τινάζεις καλύτερα....
    Εντιτ: Τωρα ηδα οτι με προλαβε αλλος γαμοτο....
    0xa0xa0ax0ax εγω το πα οτι θα γινω ρεζιλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-11-11 20:37 #230
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    0xa0xa0ax0ax εγω το πα οτι θα γινω ρεζιλι
    Ελα ρε μη κολας είμαστε αντρες και το κεφι μας θα κάνουμε....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-11-11 20:42 #231
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα ρε μη κολας είμαστε αντρες και το κεφι μας θα κάνουμε....
    ax0xa0x0a ετσι ετσι...παντως για αυτο που ηπες πριν με τν διαφορα.....δν ειμαι μονο σωματικα διαφορετικος αλλα και ψυχολογικα εχω ανεβει πολυ ,τλκ μεσα απο το bb περνεις πολλα οφελη....ηθελε υπομονη πολυ για να δω και το παραμικρο αποτελεσμα αλλα πλεον γινομαι κλτρος μερα με τν μερα....αα για πες πως το βλεπεις το στηθος συγκρινε την προηγουμη φωτο για το στηθος και πες μ αν εχει βελτιωθει
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-11-11 20:48 #232
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ax0xa0x0a ετσι ετσι...παντως για αυτο που ηπες πριν με τν διαφορα.....δν ειμαι μονο σωματικα διαφορετικος αλλα και ψυχολογικα εχω ανεβει πολυ ,τλκ μεσα απο το bb περνεις πολλα οφελη....ηθελε υπομονη πολυ για να δω και το παραμικρο αποτελεσμα αλλα πλεον γινομαι κλτρος μερα με τν μερα....αα για πες πως το βλεπεις το στηθος συγκρινε την προηγουμη φωτο για το στηθος και πες μ αν εχει βελτιωθει
    Ναι φιλε ετσι ειναι κερδίζεις πολα...
    Εχεις πολυ διαφορα στο στιθος αλλα μαζεβεις πολυ λιπος εκει και πρεπε να το χασεις για να φανει καλο....
    Το ιδιο θεμα εχω και εγω....
    Συνέχισε γερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-11-11 20:51 #233
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι φιλε ετσι ειναι κερδίζεις πολα...
    Εχεις πολυ διαφορα στο στιθος αλλα μαζεβεις πολυ λιπος εκει και πρεπε να το χασεις για να φανει καλο....
    Το ιδιο θεμα εχω και εγω....
    Συνέχισε γερα.
    nai βλακεια αυτο αλλα δν πειραζει νταξει τωρα βαζω και ποιο σιγα κιλα δλδ τωρα πηρα μονο μισο κιλο αυτο τον μηνα δν με βλεπω να ανεβενω πανω απο 83-83.5 γτ θα ναι ζορικα να κοψω μετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-11-11 21:49 #234
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Το στηθος δεν εχει τοσο τρομερη βελτιωση!!Πολυ καλα τα τετρακεφαλα,η πλατη και τα χερια!!!!!1σκαλι πιο κατω απο το υπολοιπο σωμα ειναι γαμπες,στηθος..


    Υ.Γ Απο το πολυ σφιξιμο σου ξεφυγαν κατι σταγονες
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-11-11 21:56 #235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το στηθος δεν εχει τοσο τρομερη βελτιωση!!Πολυ καλα τα τετρακεφαλα,η πλατη και τα χερια!!!!!1σκαλι πιο κατω απο το υπολοιπο σωμα ειναι γαμπες,στηθος..


    Υ.Γ Απο το πολυ σφιξιμο σου ξεφυγαν κατι σταγονες
    αντε παλι .....τουλαχιστον αξιζε τν κοπο........οσο για το στηθος...δεν ξερω τι κανω λαθος ισως εχει λοιπος δν ξερω παντως εγω το νιωθω ποιο γεματο,ειναι ποιο γεματο σε σχεση με πριν απλα δν μπορω να ποιασω τν εξελιξη των αλλων σημειων του σωματος μ που τρεχουν με μια ταχυτητα ποιο πανω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-11-11 22:03 #236
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντε παλι .....τουλαχιστον αξιζε τν κοπο........οσο για το στηθος...δεν ξερω τι κανω λαθος ισως εχει λοιπος δν ξερω παντως εγω το νιωθω ποιο γεματο,ειναι ποιο γεματο σε σχεση με πριν απλα δν μπορω να ποιασω τν εξελιξη των αλλων σημειων του σωματος μ που τρεχουν με μια ταχυτητα ποιο πανω....
    και γω το ιδιο προβλημα εχω με τα δικεφαλα..ενω οταν αρχισα ββ ηταν τα πρωτα που ειχαν βελτιωσει τωρα εχουν μεινει στασιμα,ενω τα δουλευω οσο πιο καλα μπορω καθε βδομαδα...και το στηθος και η πλατη ειναι πολυ μπροστα και δεν ειναι ωραιο γιατι εχω δημιουργησει πολυ ασσυμετρια..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-11-11 22:08 #237
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γω το ιδιο προβλημα εχω με τα δικεφαλα..ενω οταν αρχισα ββ ηταν τα πρωτα που ειχαν βελτιωσει τωρα εχουν μεινει στασιμα,ενω τα δουλευω οσο πιο καλα μπορω καθε βδομαδα...και το στηθος και η πλατη ειναι πολυ μπροστα και δεν ειναι ωραιο γιατι εχω δημιουργησει πολυ ασσυμετρια..
    ναι ειναι ενα θεμα...αλλαξε προγραμμα....βσκ ειχα και γω τετοιο προβλημα...σου προτεινω να κανεις μια φορα 21 ξεκολαει πολυ τα δικεφαλα εμενα μ ποιασε ..μιαφορα τν εκανα αλλαξα και λιγο το προγραμμα και ολα οκ...νμζω πριν κανω ολα αυτα που σου πα το δικεφαλο ηταν περι στα 36 και τωρα ειναι 37.8......
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-11-11 22:14 #238
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ειναι ενα θεμα...αλλαξε προγραμμα....βσκ ειχα και γω τετοιο προβλημα...σου προτεινω να κανεις μια φορα 21 ξεκολαει πολυ τα δικεφαλα εμενα μ ποιασε ..μιαφορα τν εκανα αλλαξα και λιγο το προγραμμα και ολα οκ...νμζω πριν κανω ολα αυτα που σου πα το δικεφαλο ηταν περι στα 36 και τωρα ειναι 37.8......
    θα το δοκιμασω αν ειναι κ θα σου πω..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-11-11 16:31 #239
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Πολυ λιπος στο στηθος!!! Επειγοντως κοψιμο θερμιδες για μενα. Θα πεταχτει σα βυζι γυναικειο στο τελος
    Παρολαυτα οι τετρακεφαλοι ειναι πολυ καλοι. Μπραβο

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-11-11 21:35 #240
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ λιπος στο στηθος!!! Επειγοντως κοψιμο θερμιδες για μενα. Θα πεταχτει σα βυζι γυναικειο στο τελος
    Παρολαυτα οι τετρακεφαλοι ειναι πολυ καλοι. Μπραβο
    οι θερμιδες εχουν πεσει παρα πολυ ςχω μιωσει στα μεγαλα γευματα το 1/3 των υδατανθρακων...δν ανεβαινω ευκολα τωρα ποιο πολυ συντηρηση κανω αντε να παρω 10-15γρ τν μερα.....αφου περνανε και 10 μερες να ανεβει η ζυγαρια 100γραμαρια.....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία