Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 55 από 55
  1. 06-07-17 19:50 #46
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    RIP
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-07-17 20:06 #47
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Μολις το εμαθα.
    48 ετων μονο. Κριμα
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-07-17 21:38 #48
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Απεβίωσε σήμερα στις 6 Ιουλίου αιφνιδίως ο Φώτης Πλευρίτης, από οτι δυστυχώς ενημερωθήκαμε απο τους οικείους του.
    Βαρύ το πένθος για τους κύκλους του ελληνικού bodybuilding, καθώς ο Φώτης ήταν ιδιαίτερα αγαπητός, άνθρωπος χαμηλών τόνων, οικογενειάρχης και συγκροτημένος χαρακτήρας.
    Eκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στην σύζυγό του Κατερίνα και στην οικογένειά του. R.I.P.+

    Όνομα: 578069_101691733305092_1421826198_n.jpg Εμφανίσεις: 2207 Μέγεθος: 51,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-07-17 21:39 #49
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Δυστυχώς αυτη είναι η πικρή αλήθεια ! το ποιός ήταν ο Φώτης το ξέραμε σαν αθλητής περισσότεροι και σαν άνθρωπος λιγότεροι , αλλα ήταν ένας οικογενειάρχης , ιδιαίτερα αγπητός άνθρωπος , πειθαρχημένος και πραγματικός αθλητής , γι αυτο είναι και μεγαλύτερο το κρίμα όταν χάνονται ξαφνικά τέτοιοι άνθρωποι !
    Ας είναι ελαφρύ το χώμα και καλό παράδεισο στο Φώτη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-07-17 21:50 #50
    Προεπιλογή
    Καλο παράδεισο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-07-17 22:21 #51
    Προεπιλογή
    Πολυ κριμα...νεος ανθρωπος....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-07-17 23:17 #52
    Προεπιλογή
    Καλο ταξιδι...κριμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-07-17 08:29 #53
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Χωρίς διάθεση δραματοποίησης, καθώς η απώλεια του Φώτη αποτελεί δραματικό γεγονός από μόνο του, θα θελα να γράψω 2 λόγια μιας και ο Φώτης ήταν φίλος και συμπατριώτης.

    Τον συνάντησα πρώτη φορά πριν περίπου 20 χρόνια, όταν ένα μεσημέρι γυρνούσα από το σχολείο μαθητής ακόμα, ο Φώτης οδηγούσε ένα ΧΤ φορώντας ένα σορτσάκι και για 1η φορά στη ζωή μου έβλεπα τόσο μυώδη πόδια - χαραγμένη ανάμνηση και ταυτόχρονα έμπνευση. Κανα δυο χρόνια αργότερα γνωριστήκαμε και από τότε πάντα όταν δούλευε στις "Μούσες"-αν και εγώ πιτσιρικάς και σε αντροπαρέα- έκανε νόημα στο face control να με αφήσουν.

    Λίγες εβδομάδες πριν τους αγώνες μου το 2003, είχα πάει στο γυμναστήριο να με δει να μου πει μια γνώμη, πάνω στο πατάρι στα αποδυτήρια που είχε καλό φωτισμό και ανέβαζε τους αθλητές να τους δει - με ενθάρρυνε. Μετά τη νίκη μου στα Juniors του έστειλα γλυκά στο γυμναστήριο με τον πατέρα μου, τότε υπήρχε παράδοση ας πουμε από κάποιους, όποιος κερδίζει αγώνες να στέλνει γλυκά στα γυμναστήρια- Το χε και το λεγε ότι "ο Βίτσας μου 'στειλε γλυκά".

    Κατά το 2005 βρέθηκα στα γυμναστήριο του για κανα χρόνο περίπου. Εκεί κατάλαβα τι προπόνηση κάνει και τι πάθος είχε με τα πόδια. Εκείνο το σκουατ, η πρέσσα και το χακ-σκοαυτ είχαν δει θρυλικές προπονήσεις που πραγματικά λίγοι μπορούν να ανταπεξέλθουν. Όσοι έχουν δει προπόνηση ποδιών με το Φώτη με καταλαβαίνουν, οι παρτενερ του στα πόδια ήταν μετρημένα άτομα που τους επέλεγε αυτός.

    Όταν βρισκόμουν στο Αγρίνιο για διακοπές, σχεδόν πάντα περνούσα από το γυμναστήριο να πούμε τα νέα μας και να σχολιάσουμε τους αγώνες. Απολάμβανες τις αγωνιστικές συζητήσεις μαζί του γιατί είχε βαθιά γνώση, άποψη και κρίση στο άθλημα. Στον υπολογιστή του γραφείου του, είχε μόνιμη βάση ένα παράθυρο ανοιχτό στο φόρουμ του bodybuiling.gr. Μερικές φορές μάλιστα διάβαζε τα ποστς πριν από εμένα και μου έλεγε σχετικά....

    Ο Φώτης, υπήρξε σοβαρός και προσηλωμένος αθλητής, φοβερά συνεπής στο πρόγραμμά του, άνθρωπος ερωτευμένος με το bodybuilding. Μα πέρα από αυτά, ο Φώτης υπήρξε πολύ καλός οικογενειάρχης. Στην γυναίκα του Κατερίνα και στα δυο του παιδάκια να ευχηθώ καλό κουράγιο. Ελπίζω το γυμναστήριο να μπορέσει να συνεχίσει να λειτουργεί, αυτό θα θελε ο Φώτης.

    Να ναι ελαφρύ το χώμα.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-07-17 19:26 #54
    Προεπιλογή
    RIP
    ετυχε να παω 2-3 φορες απο το γυμναστηριο το 2010 και μ εκανε εντυπωση ως προσωπικοτητα. Κατα περιοδους τον πετυχα λευκαδα.

    καλο κουραγιο και δυναμη στην οικογενεια του
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-07-17 09:25 #55
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Συλλυπητήρια και κουράγιο στην οικογένεια του Φώτη. Ένας μεγάλος αθλητής έφυγε από την οικογένεια του αγαπημένου μας αθλήματος.
    R.I. P. +
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234