Σελίδα 57 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 747555657585967 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 841 έως 855 από 1029
  1. 02-12-15 22:43 #841
    Προεπιλογή
    Φανταστικές και ιστορικές θα έλεγα φωτό του Σπύρου με τον 'Μύθο'!!!!!!! Ευχαριστούμε Κε Δαλιάνη!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-12-15 15:09 #842
    Προεπιλογή
    Σήμερα είναι η ονομαστική εορτή του Σπύρου. Δράττομαι της μοναδικής ευκαιρίας για ένα σπάνιο υλικό από το προσωπικό μου αρχείο.
    Τύπωσα από τα αρνητικά της συλλογής μου και ανεβάζω φωτογραφίες τραβηγμένες ένα μήνα πριν το παγκόσμιο Πρωτάθλημα του 1986, που έγινε στο Las Vegas . Ο Σπύρος έμεινε τότε στο Newport Beach της Καλιφόρνια , φιλοξενούμενος του Al Disiena.
    Η ζυγαριά της Τροίας έγραφε μπροστά στα μάτια μου 110.800gr . Στον αγώνα ήταν 107kgr. Μάζα ηράκλεια ,με ανάλογη όμως συμμετρία ,ποιότητα και πληρότητα.
    Αφιερωμένες στον φίλο και αδερφό αλλά και σε όλους στο bodybuilding.gr .

    Χρόνια πολλά Σπύρο !!!









    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-12-15 15:12 #843
    Προεπιλογή
    συνεχίζω ...



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-12-15 00:50 #844
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πολύχρονος ο Σπύρος μας και ευτυχισμένος και ομολογω ότι αυτες είναι απο τις καλύτερες φωτο του με τρομερές μάζες και αρμονία στο σώμα του ακόμη και για τα σημερινά δεδομένα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-12-15 01:09 #845
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Δυο φωτογραφίες απο την γιορτή του Σπύρου ,σε ενα πολυ ωραίο κλίμα με φίλους

    Ο αδερφός του Κώστας, η Μαρία Ιορδανοπούλου, η Βασω Γιαννιωτη, ο Θανασης Τσιβιλής και ο παλαιός αθλητης (εχει αγωνιστεί το 1970 με τον Ηλία Πέτσα) και δάσκαλος πολεμικών τεχνων Γιώργος Καρυωτάκης





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-12-15 09:45 #846
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    από τη χθεσινή εορτή



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-12-15 22:34 #847
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραίο φωτογραφικό υλικό, ευχαριστούμε, πραγματικά κάθε φωτό εκείνης της εποχής αποδεικνύει 'πόσο μπροστά' ήταν ο Κος Μπουρνάζος!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-12-15 20:59 #848
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Συνέντευξη του Σπύρου Μπουρνάζου που παρουσιάστηκε στις 26 Δεκεμβρίου στην εκπομπή 12 Gods, με παρουσιαστή τον Αντώνη Πανάρετο

    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-12-15 21:35 #849
    Προεπιλογή
    Εγω θυμαμαι στο γυμναστηριο που διατηρουσε στο Ζωγραφου , να ερχεται τα απογευματα παντα χαμογελαστος και ευδιαθετοςκαι να διαβαζει με τις ωρες και να υπογραμμιζει φρασεις , να τρωει το ρυζογαλακι του παντα στην ωρα του .
    εννοειται οτι σου εξηγουσε καθε απορια σου ασχετα που πολλοι εκει μεσα δεν το εκμεταλευτικαμε γιατι ημασταν ντουβαρια.

    Αξεχαστες οι επικες μαχες στο ταβλι με τον Σταματη Κοκκοτα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-12-15 21:50 #850
    Προεπιλογή
    Eυχαριστούμε Κώστα. Όμορφη συνέντευξη, γεμάτη ενθουσιασμό και συναίσθημα για έναν θρύλο του αθλήματος της σωματοδόμησης στη Ελλάδα, που συνδυάζει τόσο το σωματικό κάλος όσο και το ψυχικό.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-12-15 23:48 #851
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πραγματικα ωραία παρουσίαση , μιάς και ο Αντώνης Πανάρετος είναι φίλος του Σπύρου χρόνια και η συζήτηση ήταν σε πολύ φιλικό επίπεδο και ήταν όλα προσεγμένα ώστε να κάνει το καλύτερο δυνατό για τον φίλο του

    Εμένα μου ζητήθηκε να πω δυο λόγια για τον Σπύρο και όπως ήταν αναμενόμενο θα μπορούσα να μιλάω για ώρες και να βγάλω πολλες πτυχές αλλα λόγω περιορισμένου χρόνου στην εκπομπή κόπηκαν κάποια και μπήκαν λίγα λεπτα και μάλιστα έβαλα σαν καμεραμάν τον γιό μου να με τραβήξει και δεν θα μπορούσε να μη με κάνει να γελάω , (μιας και τον είχα απέναντι) και να κάνω επανάληψη στο βίντεο ξανα και ξανά

    είναι μια εκπομπη που προβάλει αθλήματα όπως και το δικό μας που δεν τυγχάνουν ανάλογης προβολής και μακάρι να υπάρχει διάρκεια γιατι γίνετε πολυ καλή δουλειά με μεράκι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-01-16 00:15 #852
    Προεπιλογή
    Μια απλή αλλά περιεκτικότατη συνέντευξη.
    Προφανέστατη και η εκτίμηση που υπάρχει στο πρόσωπο του Σπύρου.
    Εγώ θα σταθώ σε μια άλλη πτυχή. Όταν ένα παιδί έχει έρθει στην ζούγκλα της Αθήνας σε ηλικία 15 ετών για επιβίωση, και έχει καταφέρει όχι μόνον να διακριθεί στο συγκεκριμένο αθλητικό τομέα, αλλά να γίνει πρότυπο ήθους ,καλοσύνης και ευπρέπειας, είναι κατά την προσωπική μου γνώμη, ακράδαντα στοιχεία που δείχνουν όχι μόνο την ακεραιότητα του χαρακτήρα αλλά και τις στέρεες βάσεις της οικογένειας.
    Ανεβάζω δυο ακόμη φωτογραφίες από το 1986 σε σπάνιες πόζες του Σπύρου και μια από το 1992 ,από το GOLD GYM Νέας Υόρκης , μαζί με μια Ελληνοαμερικανίδα αθλήτρια.





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-01-16 19:01 #853
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    και μερικές πρόσφατες με τον Σπύρο στο ιστορικό γυμναστήριο του που εγω το θεωρώ μουσείο του αθλήματός μας μιάς και εκεί μεσα διατηρεί ακόμη τα παλιά όργανα και βλέπεις φωτο που σε ταξιδεύουν σε άλλες εποχές

    εδω με τούς δυό Αντώνηδες τον Αντώνη Πανάρετο και τον Αντώνη Τριανταφύλλου



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-01-16 19:34 #854
    Προεπιλογή
    Όμορφες!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-01-16 10:25 #855
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Kαι μερικές φωτογραφίες με τον μικρότερο αδερφό του Σπύρου, τον Πάνο.
    Οι περισσότεροι γνωρίζουν μόνο τον Κώστα λόγω της αγωνιστικής του ενασχόλησης.







    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 57 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 747555657585967 ... ΤελευταίαΤελευταία