Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37
  1. 21-03-17 21:14 #31
    Προεπιλογή
    Παιδιά το ξαναφέρνω στο προσκύνιο το θέμα γιατί με απασχολεί!Οπως είπα και πιο πάνω πάω στο Planet αλλά λόγω κόσμου που πολλοί δεν πάνε για να γυμναστούν αλλά για δημόσιες σχέσεις έχω ξενερώσει!Μια φορά είχα πάει σε ομαδικό και έτυχε μέσα σε ανάμεσα 30-40 άτομα να είμαι ο μόνος άντρας,είχα ξενερώσει την πάρτι μου και η γυμνάστρια με είχε πει ήρωα! Οι γυμναστές δεν ασχολούνται μαζί σου,χαζολογάνε με γκομενάκια κλπ.!Το axion υπάρχει ακόμα?Υπάρχει κανά άλλο καλό γυμναστήριο στο Παγκράτι με όργανα?Μένω αρκετά κοντά στο Pagratio και το studio 53 αλλά θέλω να υπάρχουν και όργανα όχι μόνο ομαδικά προγράμματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-03-17 01:10 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια φορά είχα πάει σε ομαδικό και έτυχε μέσα σε ανάμεσα 30-40 άτομα να είμαι ο μόνος άντρας
    παραδεισος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-03-17 11:06 #33
    Προεπιλογή
    Μια φορά είχα πάει σε ομαδικό και έτυχε μέσα σε ανάμεσα 30-40 άτομα να είμαι ο μόνος άντρας


    Οταν λες ομαδικό.........τη ακριβώς εννοείς .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-03-17 13:41 #34
    Προεπιλογή
    Ημουν με 30-40 γριές,δεν με έπαιρνε να κάνω κάτι!
    Οχι πλάκα κάνω αλλά πέρα από αυτό μειονεκτικά αισθάνθηκα!Σαν τη μύγα μες στο γάλα!Και δεν λέω ότι δεν είναι καλό γυμναστήριο,σαν χώρος,αλλά μαζεύει πολύ κόσμο και δεν μ'αρέσει θέλω περισσότερη ησυχία,ηρεμία όταν γυμνάζομαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-09-17 22:17 #35
    Προεπιλογή
    Σήμερα γράφτηκα στο Pagratio στην Υμηττού!Πολύ ωραίος χώρος,φιλικό και καθαρό περιβάλλον,έχει μέσα διατροφολόγο,φυσιοθεραπευτή,σάουνα (εκτός από τα όργανα και τα βάρη πάντα )!Ευχαριστήθηκα προπόνηση 1.30 ώρα!Από τιμή τσούζει λίγο αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα!Το 7μηνο το πλήρωσα 160ευρώ μαζί με την εγγραφή!Ο χρόνος πάει στα 200ευρώ!Αν και δεν το χρησιμοποίησα το δικαίωμα,όποιος ενδιαφέρεται έχει και δωρεάν προπόνηση!Για όποιον κάνει αίτηση μέσω internet!Αν και δε νομίζω να την αρνηθούν αν πας και την ζητήσεις και από κοντά
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-01-19 15:40 #36
    Προεπιλογή
    Ας ξεθάψω και εγώ το θέμα.. από γυμναστήρια στο παγκράτι, ποιο προτείνετε; Το παγκράτιον είναι καλό; Επίσης άνοιξε και ένα παγκράτιον αρένα αλλά ίσως είναι βασικά για πολεμικές τέχνες και όχι για προπόνηση τύπου γυμναστηρίου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-12-22 23:04 #37
    Smile
    Ξεθαβω το θεμα.

    Εβλεπα τα προηγουμενα ποστς και καποια δικα μου πριν 7 χρονια. Dion λογικα πρεπει να ειμασταν μαζι μια περιοδο σε αυτο που λες στον Λιαλια. Πηγα το 2016 για 2 χρονια.

    Πρεπει να εκλεισε γιατι προσφατα που περασα ηταν κλειστο.

    Byron gym μου αρεσε επισης αλλα εκλεισε.

    Εγω παω λιγο καιρο τωρα στο point of you αλλα εχω ξενερωσει. Πολυ κοσμο, δεν εχει ποικιλια απο βαρη και οργανα, και γενικα δεν με εμπνεει να κανω προπονηση.

    Θελω να αλλαξω αλλα ειπα να ρωτησω αν καποιος εχει εμπειρια σε αλλα γυμναστηρια στην περιοχη η ακομη και διπλα περιοχες οπως Ηλιουπολη, Υμηττο, παγκρατι, κτλ.

    Μετα απο μια μεγαλη αποχη λογω τραυματισμου σιγα σιγα επανερχομαι και ελπιζω πιο συστηματικα να κανω προπονησεις.

    Καλες γιορτες ( και φατε πολλα μελομακαρονα!)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123