Σελίδα 101 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.501 έως 1.515 από 4665
  1. 13-10-11 00:24 #1501
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    κρύψε αυτά που δεν πρέπει να μας δείξεις χαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείται μην παρεξηγηθούμε κιόλας
    πολύ optimum μυρίζομαι (gold stand.whey + pro complex?) και από nutrabolics hyperwhey είναι? ε την nectar δεν την αναφέρω είναι ευκολάκι
    δεν δείχνω τίποτ' άλλο
    οχι ρε τι να παρεξηγηθούμε

    την pro complex δεν την έχω πάρει (ακόμα)
    της nutrabolics είναι το waxybolic.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-10-11 00:24 #1502
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο caterpillar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω,μπορει και να μου φενεται εμενα μονο ασχημη η γευση της,λογω τις συνηθειας απο την ΟΝ που επινα μεχρι τωρα εδω και αρκετο καιρο,τι να πω εχω απελπιστει ,και το κακο ειναι,οτι ειναι και σχετικα μεγαλη η ποσοτητα...
    πια γευση πηρες? θα δοκιμασω και γω 2.5 κιλα γευση μπανανα.. τζαμπα μου το δωσανε πινετε δεν πινετε θα καταναλωθει...

    αμα θέλετε να λέγεστε Ηardcore πρέπει να κατεβάσετε 4 κουτια aminovit σερι χωρίς να αλλάξετε πρωτεΐνη ενδιαμεσα! εγω το περασα το τεστ!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tasos Green : 13-10-11 στις 00:28
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-10-11 00:29 #1503
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν δείχνω τίποτ' άλλο
    οχι ρε τι να παρεξηγηθούμε

    την pro complex δεν την έχω πάρει (ακόμα)
    της nutrabolics είναι το waxybolic.
    στειλε σε πμ τι πηρες ρε...με εχει φαει η περιεργεια...ή βαλε φωτο με τα κουτακια αναποδα,θα καταλαβουμε οσοι ειναι να καταλαβουμε...εχω ανεβασει κ γω φωτο εξαλλου και ζει ακομα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-10-11 00:47 #1504
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    πια γευση πηρες? θα δοκιμασω και γω 2.5 κιλα γευση μπανανα.. τζαμπα μου το δωσανε πινετε δεν πινετε θα καταναλωθει...

    αμα θέλετε να λέγεστε Ηardcore πρέπει να κατεβάσετε 4 κουτια aminovit σερι χωρίς να αλλάξετε πρωτεΐνη ενδιαμεσα! εγω το περασα το τεστ!
    Υπαρχει ακομα?Η πρωτη μου πρωτεινη πριν καααααααααααατι χρονια..την επαιρνα πριν την προπο θυμαμαι και μετα απο τον τιγκα υδατανθρακα εκανα τρελες προπονησεις και πολυ ιδρωτα θυμαμαι..μην πω για την μπακα που μου εφτιαξε...απο γευση ρε συ ελεγε αν θυμαμαι παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-10-11 00:51 #1505
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xxlakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει ακομα?Η πρωτη μου πρωτεινη πριν καααααααααααατι χρονια..την επαιρνα πριν την προπο θυμαμαι και μετα απο τον τιγκα υδατανθρακα εκανα τρελες προπονησεις και πολυ ιδρωτα θυμαμαι..μην πω για την μπακα που μου εφτιαξε...απο γευση ρε συ ελεγε αν θυμαμαι παντως.
    ναι υπαρχει νομιζω ακομα η All stars την βγαζει.... και εγω πιστευω οτι αν και 60αρα ηταν απο τις καλυτερες!

    δεν ξερω εγω ειχα αγορασει πριν 2 χρονια 4 κουτια και δεν πινοντουσαν... πολυ χαλια ηταν... αλα δεν τους χαρίστηκα!
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-10-11 01:13 #1506
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    στειλε σε πμ τι πηρες ρε...με εχει φαει η περιεργεια...ή βαλε φωτο με τα κουτακια αναποδα,θα καταλαβουμε οσοι ειναι να καταλαβουμε...εχω ανεβασει κ γω φωτο εξαλλου και ζει ακομα
    δεν πήρα τίποτ άλλο ρε πλάκα έκανα
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-10-11 01:50 #1507
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο caterpillar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω,μπορει και να μου φενεται εμενα μονο ασχημη η γευση της,λογω τις συνηθειας απο την ΟΝ που επινα μεχρι τωρα εδω και αρκετο καιρο,τι να πω εχω απελπιστει ,και το κακο ειναι,οτι ειναι και σχετικα μεγαλη η ποσοτητα...
    οχι ρε φιλε..μου συγκρινεις το πινελο με τη μπαντανοβουρτσα??η νουτρι ειναι μιλια μπροστα σε γευση απ την ΟΝ..στο μονο που υστερει ειναι σε διαλυτοτητα,που η ον ειναι κατουρι κι ας βαλεις μισο κιλο σκονη σε 2ml νερο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    πια γευση πηρες? θα δοκιμασω και γω 2.5 κιλα γευση μπανανα.. τζαμπα μου το δωσανε πινετε δεν πινετε θα καταναλωθει...
    Αν πετυχεις καλη παρτιδα θα σ αρεσει μαλλον..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-11 02:02 #1508
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πετυχεις καλη παρτιδα θα σ αρεσει μαλλον..
    ναι ειχα διαβασει που εγραψες οτι πρεπει να παει με παρτιδες η γευση... κοιτα και λιγο χαλια να ειναι εμενα δεν με πειράζει... αν μου κατσει καλα παω στο 5κιλο μετα γιατι εχουν ζορια οι καιροι...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-11 09:23 #1509
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα δε τη βαριεμαι ποτε αυτη ισα ισα τη γουσταρω περισσοτερο.μετα τη προπο με ζεστο νερακι γινεται σα λευκη σοκολατα η γευση της.μαζι με γαλα σογιας κιολας....παντως φθηνη κ πολυ καλη πρωτεινη.η πιο καθαρη π εχω παρει
    tolis μπορεις να μας πεις πιο πολλα για αυτη την πρωτεινη ,τα συστατικα στο κουτι πια ειναι γιατι στο σαιτ δεν τα λεει ; διαλυτοτητα,πεψη , αφρο κανει οταν την χτυπας ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-11 11:46 #1510
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    επιτελους ηρθαν και τα δικα μου...

    Όνομα: P131011_11.230001.jpg Εμφανίσεις: 1308 Μέγεθος: 175,1 KB

    αυτο το δείγμα muscle marinade μου φαινεται πολυ σωστο pre... χωρις blend και μαλ@κιες...

    Όνομα: P131011_11.240001.jpg Εμφανίσεις: 1374 Μέγεθος: 134,4 KB
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-11 11:51 #1511
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Η Recover με τι ημερομηνία λήξης σου ήρθε...???? Το κουτάκι από Fussion τι είναι..???
    Πολύ σωστό στακάρισμα....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-11 11:55 #1512
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    αστα με τσατισανε λιγο με το recover pro.. μου στείλανε παλια σειρά λήγει δεκεμβριο.

    το κουτακι της fusion ειναι καφεινη..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tasos Green : 13-10-11 στις 11:57
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-11 11:58 #1513
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    αστα με τσατισανε λιγο με το recover pro.. μου στείλανε παλια σειρά λιγη δεκεμβριο.
    κ μενα το ιδιο μου ειχαν στειλει,αλλα πριν 1μιση μηνα...ακομα εεεεχειι....
    αλλα δεν τρεχει θα το περνω ετσι κ αλλιως κ μετα την ληξη του..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-11 12:01 #1514
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    αστα με τσατισανε λιγο με το recover pro.. μου στείλανε παλια σειρά λήγει δεκεμβριο.

    το κουτακι της fusion ειναι καφεινη..
    xaxaxa.... Βρήκανε τους λακαμάδες να ξεστοκάρουνε.... κ εγώ το ίδιο πακέτο έφαγα....... τον σταυρό μας πρίν από κάθε serving....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-11 12:04 #1515
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    οπως ειπε και ο διονυσης και να ληξουν δε πετιέται τιποτα..

    ρε συ ειμαστε Hardcore εμεις γιαυτο μας τα στελνουν.... τα αγγλακια παθαίνουν κρισης πανικου αμα δουνε οτι ληγουν!

    μας εχουν παρει μπρεφα οι μαστορες...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 101 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία