Σελίδα 187 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 87137177185186187188189197237287 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.791 έως 2.805 από 4665
  1. 29-09-12 14:51 #2791
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris_gratsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παμε να αρχισουμε δυνατα...
    Συνημμένο Αρχείο 54216
    Eνα review για το x-plode Hardcore please!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hardy : 29-09-12 στις 14:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-09-12 15:27 #2792
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anithos Εμφάνιση μηνυμάτων
    α και πες μας και για την whey shake τι λεει απο γευση και διαλυτοτητα ;
    Μπορω να πω οτι εγινε απο τις αγαπημενες μου.Γευση φραουλα,απλα μοναδικη.Θελω να την βαζω παντου,ακομα και στο κοτοπουλο . Πραγματικα ομως ειναι πολυ γευστικη και απο διαλυτοτητα σκιζει.θα εδινα ενα 9.5/10 γευση και 9.5/10 διαλυτοτητα.Προτεινω να την δοκιμασεις!!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hardy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eνα review για το x-plode Hardcore please!!!!
    Αρχικα θα ηθελα να αναφερω οτι δεν περιμενα να εχει τοσο ωραια γευση.Εχω παρει blackcurrant flavour και ειναι πολυ ωραια.Αφριζει αρκετα βεβαια,αλλα μεταξυ μας υπαρχουν και νιτρικα που "σκανε"(N.O explode),οποτε δεν ειναι και τοσο μειον.Στα αγωνιστικα τωρα.Ξεκινησα με 2 scoop οπως προτεινει και ειχα αρκετα τσιμπηματα και ενεργεια,σε φυσιολογικα βεβαια επιπεδα.Αυτη την βδομαδα δοκιμασα στα 35 γρ πριν την προπονηση και τα πραγματα ηταν εντελως διαφορετικα.Τα τσιμπηματα αρχισαν μετα απο κανενα 3λεπτο να με πιανουν εντονα.Στο 20λεπτο με επιασε μια ταχυκαρδια που κρατησε ελαχιστα.Και απο εκει και περα ηθελα να ξεριζωσω οτι εβρισκα μπροστα μου.Επισης εδωσε και αρκετη βλεφικοτητα.Για πρηξιματα δε μπορω να πω οτι εδωσε κτ τρελο σε σχεση με αλλα νιτρικα.Γενικα πιστευω θα το προτιμησω ξανα μονο και μονο για την ορεξη που μου δινει και φυσικα για την γευση...
    · Αν προγραμματίζετε για έναν χρόνο, φυτέψτε ρύζι.
    · Αν προγραμματίζετε για δέκα χρόνια, φυτέψτε δέντρα.
    · Αν προγραμματίζετε για εκατό χρόνια, εκπαιδέψτε τα παιδιά σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-12 15:41 #2793
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris_gratsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχικα θα ηθελα να αναφερω οτι δεν περιμενα να εχει τοσο ωραια γευση.Εχω παρει blackcurrant flavour και ειναι πολυ ωραια.Αφριζει αρκετα βεβαια,αλλα μεταξυ μας υπαρχουν και νιτρικα που "σκανε"(N.O explode),οποτε δεν ειναι και τοσο μειον.Στα αγωνιστικα τωρα.Ξεκινησα με 2 scoop οπως προτεινει και ειχα αρκετα τσιμπηματα και ενεργεια,σε φυσιολογικα βεβαια επιπεδα.Αυτη την βδομαδα δοκιμασα στα 35 γρ πριν την προπονηση και τα πραγματα ηταν εντελως διαφορετικα.Τα τσιμπηματα αρχισαν μετα απο κανενα 3λεπτο να με πιανουν εντονα.Στο 20λεπτο με επιασε μια ταχυκαρδια που κρατησε ελαχιστα.Και απο εκει και περα ηθελα να ξεριζωσω οτι εβρισκα μπροστα μου.Επισης εδωσε και αρκετη βλεφικοτητα.Για πρηξιματα δε μπορω να πω οτι εδωσε κτ τρελο σε σχεση με αλλα νιτρικα.Γενικα πιστευω θα το προτιμησω ξανα μονο και μονο για την ορεξη που μου δινει και φυσικα για την γευση...
    Aυτο με την ταχυκαρδεια φανταζομαι ειναι επικινδυνο.. κανονικα ειναι 20γ κ εσυ παιρνεις 35?
    Γενικα εγω θελω να δοκιμασω το 1ο μου pre-work και το συγκεκριμενο εχει πολυ καλα συστατικα κ αναλογιες δε ξερω αν συμφωνεις..Θα μου το προτεινες?κ αν οχι ποιο αλλο εχεις στο μυαλο σου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-09-12 16:05 #2794
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hardy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτο με την ταχυκαρδεια φανταζομαι ειναι επικινδυνο.. κανονικα ειναι 20γ κ εσυ παιρνεις 35?
    Γενικα εγω θελω να δοκιμασω το 1ο μου pre-work και το συγκεκριμενο εχει πολυ καλα συστατικα κ αναλογιες δε ξερω αν συμφωνεις..Θα μου το προτεινες?κ αν οχι ποιο αλλο εχεις στο μυαλο σου?
    Κοιτα οι ταχυκαρδιες μπορει να ειναι και συνδιασμος του οτι παιρνω καφεινη πριν οποτε προκαλει μια επιπλεον ενταση.Εξαλλου η δοσολογια ειναι ενδεικτικη.Βλεπεις αν σε πιανει και αν οχι αυξανεις.Ειναι στον καθε οργανισμο πως θα χειριστει τα συστατικα που λαμβανει.Το ιδιο συμβαινει και με τα νιτρικα.Σε αλλους ποιανουν και σε αλλους οχι.Εγω αυτο στο προτεινω.Τα συστατικα ειναι πολυ καλα και σε καλες δοσολογιες.Εκτος απο αυτο,εχω δοκιμασει και Ν.Ο Εxplode της bsn και Χ-pand της Dymatize.Της Βsn μακραν καλυτερο.Εχω ακουσει ομως και καλα λογια για jack3d.Οποτε συκρινεις,βλεπεις τι σου ταιριαζει δοσολογικα και οικονομικα και το παιρνεις!!!
    · Αν προγραμματίζετε για έναν χρόνο, φυτέψτε ρύζι.
    · Αν προγραμματίζετε για δέκα χρόνια, φυτέψτε δέντρα.
    · Αν προγραμματίζετε για εκατό χρόνια, εκπαιδέψτε τα παιδιά σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-09-12 16:07 #2795
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris_gratsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα οι ταχυκαρδιες μπορει να ειναι και συνδιασμος του οτι παιρνω καφεινη πριν οποτε προκαλει μια επιπλεον ενταση.Εξαλλου η δοσολογια ειναι ενδεικτικη.Βλεπεις αν σε πιανει και αν οχι αυξανεις.Ειναι στον καθε οργανισμο πως θα χειριστει τα συστατικα που λαμβανει.Το ιδιο συμβαινει και με τα νιτρικα.Σε αλλους ποιανουν και σε αλλους οχι.Εγω αυτο στο προτεινω.Τα συστατικα ειναι πολυ καλα και σε καλες δοσολογιες.Εκτος απο αυτο,εχω δοκιμασει και Ν.Ο Εxplode της bsn και Χ-pand της Dymatize.Της Βsn μακραν καλυτερο.Εχω ακουσει ομως και καλα λογια για jack3d.Οποτε συκρινεις,βλεπεις τι σου ταιριαζει δοσολογικα και οικονομικα και το παιρνεις!!!
    Eγινε ευχαριστω για την απαντηση φιλαρακι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-09-12 16:25 #2796
    Προεπιλογή
    Να σαι καλα,παιδαρα μου...
    · Αν προγραμματίζετε για έναν χρόνο, φυτέψτε ρύζι.
    · Αν προγραμματίζετε για δέκα χρόνια, φυτέψτε δέντρα.
    · Αν προγραμματίζετε για εκατό χρόνια, εκπαιδέψτε τα παιδιά σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-10-12 21:49 #2797
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    καλως τα μουΌνομα: IMG_20121001_214347.jpg Εμφανίσεις: 868 Μέγεθος: 82,1 KB
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-10-12 23:05 #2798
    Προεπιλογή
    Αυτό είναι υποκατάστατο του καφέ με Ganoderma lucidum. Το Ganoderma lucidum μπορεί να σε επηρεάσει λιγάκι ορμονικά μειώνοντας το DHT όπως το saw palmetto. Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει για να ξέρω σε τι βαθμό και ποσότητες αλλά ξέρω περιπτώσεις από άτομα που ήταν prone σε gyno και με το saw palmetto ειδικά όταν το πήραν βράδυ ένιωθαν ενοχλήσεις στις ρόγες τους .Λιγότερο DHT σημαίνει περισσότερα οιστρογόνα. Γενικά θέλουν λίγο προσοχή όλα τα 5αλφα inhibitοrs ακόμα και τα φυτικά γιατί είναι case sensitive, εκτός αν παίρνεις ανδρογόνα και τα χρησιμοποιείς σαν προστασία.Με μέτρο αυτός o καφές …
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-10-12 23:39 #2799
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STIVAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι υποκατάστατο του καφέ με Ganoderma lucidum. Το Ganoderma lucidum μπορεί να σε επηρεάσει λιγάκι ορμονικά μειώνοντας το DHT όπως το saw palmetto. Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει για να ξέρω σε τι βαθμό και ποσότητες αλλά ξέρω περιπτώσεις από άτομα που ήταν prone σε gyno και με το saw palmetto ειδικά όταν το πήραν βράδυ ένιωθαν ενοχλήσεις στις ρόγες τους .Λιγότερο DHT σημαίνει περισσότερα οιστρογόνα. Γενικά θέλουν λίγο προσοχή όλα τα 5αλφα inhibitοrs ακόμα και τα φυτικά γιατί είναι case sensitive, εκτός αν παίρνεις ανδρογόνα και τα χρησιμοποιείς σαν προστασία.Με μέτρο αυτός o καφές …
    το γνωριζω αυτο.1 τη μερα πινω μετα τη προπονα κυριως.βοηθαει στην αναρωση αρκετα μπορω να πω και πινω με διαστηματα διοτι αλλα ματζουνια δε παιρνω . ευχαριστω για την ενημερωση παντως διοτι για αυτο περι της βραδυνης ληψης ουτε που το ηξερα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-10-12 10:33 #2800
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    πανω σε αυτο που λετε κ την ουσια αυτη,οι μονες αναφορες που υπαρχουν ειναι σε ποντικες..
    εχω καιρο τωρα που εχω παψει να στηριζομαι σε μελετες για ποντικια κ να κανω αναγωγη πανω σε ανθρωπους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-10-12 23:49 #2801
    Προεπιλογή αυτα χρησιμοποιω αυτη την περιοδο.
    Όνομα: 2012-10-02 23.25.11.jpg Εμφανίσεις: 1274 Μέγεθος: 96,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-10-12 00:52 #2802
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Τελειως βασικα. Δεν βλεπουμε ομως βιταμινες,αλλα υποθετω πως ειναι δεδομενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-10-12 01:08 #2803

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STIVAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι υποκατάστατο του καφέ με Ganoderma lucidum. Το Ganoderma lucidum μπορεί να σε επηρεάσει λιγάκι ορμονικά μειώνοντας το DHT όπως το saw palmetto. Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει για να ξέρω σε τι βαθμό και ποσότητες αλλά ξέρω περιπτώσεις από άτομα που ήταν prone σε gyno και με το saw palmetto ειδικά όταν το πήραν βράδυ ένιωθαν ενοχλήσεις στις ρόγες τους .Λιγότερο DHT σημαίνει περισσότερα οιστρογόνα. Γενικά θέλουν λίγο προσοχή όλα τα 5αλφα inhibitοrs ακόμα και τα φυτικά γιατί είναι case sensitive, εκτός αν παίρνεις ανδρογόνα και τα χρησιμοποιείς σαν προστασία.Με μέτρο αυτός o καφές …
    φιλε εγω που περνω κανα χρονο σιγουρα τις adam σε tabs που εχουν saw palmeto πηραζει?? να τιθς σταματησω? καποιες φορες το ενα tabs το επαιρνα κατα της 9 το βραδυ η και 11....
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-10-12 01:08 #2804
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελειως βασικα. Δεν βλεπουμε ομως βιταμινες,αλλα υποθετω πως ειναι δεδομενο.
    αυτο εννοειται¨)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-10-12 01:25 #2805
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christos100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο εννοειται¨)
    τι αλλο θεωρεις οτι πρεπει να προσθεσω?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 187 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 87137177185186187188189197237287 ... ΤελευταίαΤελευταία