Σελίδα 240 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 140190230238239240241242250290 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 3.586 έως 3.600 από 4665
  1. 11-04-14 19:33 #3586
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Φίλε Μιχάλη ευχαριστώ, Φεβρουάριο του 2015 και τα δύο πακέτα, οι deluxe τον Ιανουάριο του 2015.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-04-14 01:15 #3587
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grtech Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνημμένο Αρχείο 82486

    Όπως έχει ειπωθεί απο αρκετά μέλη του φόρουμ οι μεγάλες παραγγελίες συμφέρουν οικονομικά μακροπρόθεσμα.

    Πιστεύω οτι για όσους θέλουν να συνδυάσουν χαμηλό κόστος με πρωτεΐνη bulk, ο συγκεκριμένος τρόπος είναι μονόδρομος. Για Σουηδία συμφέρει αρκετά αφου για αγορές αξίας μεγαλύτερη των 120 λιρών αφαιρούνται η δέκα λίρες μεταφορικά και μαζί με τις όποιες προσφορές σε προϊόντα συν κάποιο δυνατό εκπτωτικό κουπόνι μαζί με τα δωρεάν δείγματα, μπορείς να έχεις κέρδος πάνω απο 30 με 40 λίρες.

    Με την συγκεκριμένη μέθοδο βγάζω πρωτεΐνη για κανένα πεντάμηνο εξάμηνο αναλόγως την κατανάλωση, συνήθως δυόμιση κιλά σκόνη τον μήνα.
    Τον τελευταίο μήνα πριν τελειώσουν τα αποθέματα, ελέγχω αν βγει κάποιος καλός κωδικός -20% -25% σε συνδυασμό με πρωτεΐνες που βγαίνουν σε προσφορά.

    Αυτή την φορά ο κλήρος των προσφορών έπεσε στην Impact Blent concetrate + isolate και στην Deluxe.
    Σουηδία;; Από Αγγλία δεν είναι το site;; Επίσης τα μεταφορικά είναι δωρεάν στις 200 λίρες απ'ότι ξέρω.. μήπως άλλαξε κάτι ή αγοράζετε από αλλού; Για εκπτωτικό κουπόνι ξέρω,αλλά τα δωρεάν δείγματα πως τα βάζεις;; Αφού δε δέχεται δεύτερο κουπόνι.. Ή απλώς τα προσθέτεις και απλά δε τα χρεώνει;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ίων Δραγούμης : 12-04-14 στις 01:18
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-04-14 09:42 #3588
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    ^^ Αγγλια το site, Σουηδια ο grtech
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-04-14 01:08 #3589
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Ο Φαταούλας μιλά την γλώσσα της αλήθειας.

    Φίλε Ίων για Σουηδία είναι από 120 λίρες και πάνω για δωρεάν μεταφορικά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ίων Δραγούμης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ή απλώς τα προσθέτεις και απλά δε τα χρεώνει;;;
    Αυτό, για κάθε 50 λίρες 2 δείγματα δωρεάν ή ποσοστιαία έκπτωση σε περίπτωσή που θέλεις παραπάνω απο δύο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-04-14 19:37 #3590
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grtech Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Φαταούλας μιλά την γλώσσα της αλήθειας.

    Φίλε Ίων για Σουηδία είναι από 120 λίρες και πάνω για δωρεάν μεταφορικά.


    Αυτό, για κάθε 50 λίρες 2 δείγματα δωρεάν ή ποσοστιαία έκπτωση σε περίπτωσή που θέλεις παραπάνω απο δύο.
    αααα!! Δε το γνώριζα φίλε grtech πως είσαι Σουηδία και μπερδεύτηκα.
    Απ'ότι κατάλαβα,αν πχ είμαι στις 200 λίρες παραγγελία,προσθέτω στο καλάθι μου 8 δείγματα και απλά δε μου τα χρεώνει..σωστά;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-04-14 21:23 #3591
    Προεπιλογή
    Όνομα: Φωτογραφία0158.jpg Εμφανίσεις: 621 Μέγεθος: 28,8 KB
    Αυτό που είναι πανω από το storm είναι cayenne της solgar, θα παω για 3 μηνες χωρις καθολου καφεινη και διεγερτικα.
    Το μπουκαλι δεξια είναι glycerol όλα τα υπολιπα είναι πολυβιταμινες διαφορες, αναβραζων, σε υγρη μορφη, ακομα και softgels.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasaxo : 14-04-14 στις 21:25
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-04-14 21:35 #3592
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    τι γευση ειναι τα μοντερν Αντρεα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-04-14 21:38 #3593
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jam Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι γευση ειναι τα μοντερν Αντρεα?
    Διαλεξα ηδια με το storm, fruit punch, θα ριχνω ένα scoop μαζη με το storm 30 λεπτα πριν την προπονιση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-04-14 21:42 #3594
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: Φωτογραφία0158.jpg Εμφανίσεις: 621 Μέγεθος: 28,8 KB
    Αυτό που είναι πανω από το storm είναι cayenne της solgar, θα παω για 3 μηνες χωρις καθολου καφεινη και διεγερτικα.
    Το μπουκαλι δεξια είναι glycerol όλα τα υπολιπα είναι πολυβιταμινες διαφορες, αναβραζων, σε υγρη μορφη, ακομα και softgels.
    Πω ρε φιλε αν βλεπω καλα εχεις παρει την πρωτεινη 100% hi protein standard της win nutrition πολυ μαπα πρωτεινη πως την πατησες ετσι ειναι τσαμπα λεφτα.Οι 2 βασικες πηγες πρωτεινης απο τις 5 που εχει ειναι πολυ χαμηλης βιολογικης αξιας (Απομόνωμα Πρωτεΐνης Σόγιας, Πρωτείνη Σιταριού) και επισης μην ξεχναμε ότι περιεχει και ασπαρταμη......
    Οπως επισης για το storm της universal που το ειχα ψαξει επειδη ηθελα να το παρω ειχα δει καποια πραγματα τα οποια ητανε ανησυχητικα και ετσι το απεφυγα σου βαζω το κειμενακι που υπαρχει σε πολλα σαιτ....
    ((( Προειδοποιήσεις για Αλλεργίες: Παρασκευάστηκε σε εγκαταστάσεις επεξεργασίας γάλακτος, σόγιας, αυγού και φιστικιών. ***Αυτό το προϊόν περιέχει χημικές ουσίες που είναι γνωστό στην Πολιτεία της Καλιφόρνια ότι προκαλούν καρκίνο, συγγενείς ανωμαλίες ή άλλες βλάβες στην αναπαραγωγή)))
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-04-14 21:58 #3595
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πω ρε φιλε αν βλεπω καλα εχεις παρει την πρωτεινη 100% hi protein standard της win nutrition πολυ μαπα πρωτεινη πως την πατησες ετσι ειναι τσαμπα λεφτα.Οι 2 βασικες πηγες πρωτεινης απο τις 5 που εχει ειναι πολυ χαμηλης βιολογικης αξιας (Απομόνωμα Πρωτεΐνης Σόγιας, Πρωτείνη Σιταριού) και επισης μην ξεχναμε ότι περιεχει και ασπαρταμη......
    Οπως επισης για το storm της universal που το ειχα ψαξει επειδη ηθελα να το παρω ειχα δει καποια πραγματα τα οποια ητανε ανησυχητικα και ετσι το απεφυγα σου βαζω το κειμενακι που υπαρχει σε πολλα σαιτ....
    ((( Προειδοποιήσεις για Αλλεργίες: Παρασκευάστηκε σε εγκαταστάσεις επεξεργασίας γάλακτος, σόγιας, αυγού και φιστικιών. ***Αυτό το προϊόν περιέχει χημικές ουσίες που είναι γνωστό στην Πολιτεία της Καλιφόρνια ότι προκαλούν καρκίνο, συγγενείς ανωμαλίες ή άλλες βλάβες στην αναπαραγωγή)))
    Για την πρωτεινη ειχα γνωση επι του θεματος, απλα επειδή δεν την θελω για να πινω (εχω σταματήσει πολλούς μήνες να πινω πρωτεινη), αλλα για να την βαζω στα κεκακια με ταχίνι που φτιαχνω, δεν με πείραξε το ιστορικο της, την δουλεια που θελω θα την κανει.
    Γενικα για τα πιτακια μου, από τοτε που ξεκινησα να τα φτιαχνω, βαζω φθηνες πρωτεινες, φτιαχνω κάθε εβδομαδα 2 για να βγαζω 6 μερες.
    Το storm το εχω τιμήσει αλες 3 φορες όλα αυτά τα χρονια και δεν το μετάνιωσα ποτε, θεωρω το storm και το green magnitude τα καλυτερα στο είδος τους, λεω ''θεωρω'' για τη εχω δοκιμάσει πολλες φόρμουλες κρεατινης και μονο αυτές η δυο με άφησαν πλήρως ικανοποιημένο, 3 φορες storm, 2 φορες green magnitude (συνολικα όλα τα χρονια που γυμνάζομαι).
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-04-14 22:04 #3596
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την πρωτεινη ειχα γνωση επι του θεματος, απλα επειδή δεν την θελω για να πινω (εχω σταματήσει πολλούς μήνες να πινω πρωτεινη), αλλα για να την βαζω στα κεκακια με ταχίνι που φτιαχνω, δεν με πείραξε το ιστορικο της, την δουλεια που θελω θα την κανει.
    Γενικα για τα πιτακια μου, από τοτε που ξεκινησα να τα φτιαχνω, βαζω φθηνες πρωτεινες, φτιαχνω κάθε εβδομαδα 2 για να βγαζω 6 μερες.
    Το storm το εχω τιμήσει αλες 3 φορες όλα αυτά τα χρονια και δεν το μετάνιωσα ποτε, θεωρω το storm και το green magnitude τα καλυτερα στο είδος τους, λεω ''θεωρω'' για τη εχω δοκιμάσει πολλες φόρμουλες κρεατινης και μονο αυτές η δυο με άφησαν πλήρως ικανοποιημένο, 3 φορες storm, 2 φορες green magnitude (συνολικα όλα τα χρονια που γυμνάζομαι).
    Ωραιος τοτε μια χαρα για τα κεκακια σουπερ ειναι.....Για το storm λες αληθεια ειναι απο τα καλυτερα του ειδους του,το ειχα ψαξει αρκετα,γενικα πριν αγορασω κατι το ψαχνω πολυ, παντος αν δεν ειχα δει αυτα τα σχολια για το storm θα το ειχα τιμηση και εγω......
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-04-14 22:13 #3597
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος τοτε μια χαρα για τα κεκακια σουπερ ειναι.....Για το storm λες αληθεια ειναι απο τα καλυτερα του ειδους του,το ειχα ψαξει αρκετα,γενικα πριν αγορασω κατι το ψαχνω πολυ, παντος αν δεν ειχα δει αυτα τα σχολια για το storm θα το ειχα τιμηση και εγω......
    Εκανα copy paste ένα μερος από το κειμενάκι που μου έδειξες και καταλαβα σε ποιο site με συμπληρώματα το γραφουν αυτό, είναι site εκτος Ελλαδας.
    Ειδα ότι αυτά τα γραφουν και για το Green Bulge, το CLAmore, την Gold Feast της Controlled Labs και γενικώς το γραφουν για πολλα από τα συμπληρώματα που πουλανε εκει.
    Το βρισκω υπερβολικο νομιζω, τσεκαρε το αν θες, το αναγραφουν σε πολλα συμπληρώματα από διαφορες εταιριες.
    Είναι πολύ καλο συμπλήρωμα το Storm!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-04-14 22:20 #3598
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα copy paste ένα μερος από το κειμενάκι που μου έδειξες και καταλαβα σε ποιο site με συμπληρώματα το γραφουν αυτό, είναι site εκτος Ελλαδας.
    Ειδα ότι αυτά τα γραφουν και για το Green Bulge, το CLAmore, την Gold Feast της Controlled Labs και γενικώς το γραφουν για πολλα από τα συμπληρώματα που πουλανε εκει.
    Το βρισκω υπερβολικο νομιζω, τσεκαρε το αν θες, το αναγραφουν σε πολλα συμπληρώματα από διαφορες εταιριες.
    Είναι πολύ καλο συμπλήρωμα το Storm!
    Ναι υπαρχει σε αρκετα του εξωτερικου,το ξερω οτι το ιδιο το γραφουν και σε αλλα συμπληρωματα,απλα προτιμω μια και υπαρχουν και αλλες επιλογες να περνω κατι που δεν εχει τετοια σχολια,μπορει να ειναι υπερβολικο οντως αλλα με χαλαει η ιδεα ολη αυτη.....Πρωτεινη σταματησες για να καθαρισεις η επειδη καλυπτεις την ποσοτητα που χρειαζεσαι απο το φαγητο?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 14-04-14 στις 22:22
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-04-14 22:28 #3599
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι υπαρχει σε αρκετα του εξωτερικου,το ξερω οτι το ιδιο το γραφουν και σε αλλα συμπληρωματα,απλα προτιμω μια και υπαρχουν και αλλες επιλογες να περνω κατι που δεν εχει τετοια σχολια,μπορει να ειναι υπερβολικο οντως αλλα με χαλαει η ιδεα ολη αυτη.....Πρωτεινη σταματησες για να καθαρισεις η επειδη καλυπτεις την ποσοτητα που χρειαζεσαι απο το φαγητο?
    Από φαγητο καλύπτομαι και παω πολύ καλα, δεν υπάρχει η παραμικρη αλλαγη πανω μου σε σχέση με πριν που κατεβαζα 2-3 ροφήματα την ημερα, + το ότι όταν κατεβαζα τα ροφήματα πεινούσα πολύ πολύ νωρίτερα, από τοτε που γύρισα στα στερεα γευματα, σταμάτησε αυτό το πραγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-04-14 22:33 #3600
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από φαγητο καλύπτομαι και παω πολύ καλα, δεν υπάρχει η παραμικρη αλλαγη πανω μου σε σχέση με πριν που κατεβαζα 2-3 ροφήματα την ημερα, + το ότι όταν κατεβαζα τα ροφήματα πεινούσα πολύ πολύ νωρίτερα, από τοτε που γύρισα στα στερεα γευματα, σταμάτησε αυτό το πραγμα.
    Ειναι πολυ καλυτερα αφου μπορεις να καλυπτεις την πρωτεινη σου απο το φαγητο δεν υπαρχει συγκριση.Και εγω δεν βασιζομαι σε συμπληρωμα πρωτεινης μια φορα την ημερα μονο περνω,ακριβως μετα το γυμναστηριο,μετα πλακωνομαι στο φαγητο......Τα αποτελεσματα ειναι πολυ καλυτερα ετσι......
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 240 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 140190230238239240241242250290 ... ΤελευταίαΤελευταία