Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 46
  1. 05-03-15 16:52 #31
    Προεπιλογή
    συγγνωμη που ξεθαβω το θεμα αλλα μετα απο την isolate της scitec(απογοητευτηκα απο τη διαλυτοτητα της για isolate τουλαχιστον) και την iso 100(αρκετα καλη)σκεφτομαι την isolate της warrior...φαινεται μια κλασσικη,καλη isolate με βαση τα συστατικα και νομιζω οτι γενικοτερα εχουν φτιαξει και οι γευσεις της συγκεκριμενης εταιρειας...αν καποιος την εχει δοκιμασει προσφατα ας πει μια αποψη οσον αφορα διαλυτοτητα,γευση και στομαχογαστρεντερικες ανωμαλιες τουλαχιστον!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-03-15 16:57 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    προσφατα οχι,αλλα την ειχα δοκιμασει με το παλιοτερο label..
    μια χαρα ειναι σε ολα..καμια ενοχληση δεν ειχα κ ειμαι λιγο περιεργος κ με τις σκονες μιας κ οι περισοτερες μου κανουν θεματα.
    για isolate ειναι καλη επιλογη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-03-15 17:51 #33
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Βάζω την τωρινή εικόνα της WHEY ISOLATE (WARRIORLAB) και τα ισχύουσα συστατικά της.


    Η γεύση των isolate είναι πάντα πιο ελαφριά και η υφή της πιο νερουλή σε σχέση με την απλή whey.
    Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει την isolate της Warriorlab. Με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνω.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-03-15 00:54 #34
    Προεπιλογή
    Να πω την αληθεια αν και η αγαπημενη μου isolate ειναι της natures best , δεν ειχα δει το ταμπελακι της warrior και βλεπω οτι σε περιεκτικοτητα πρωτεινης ανα 100 εχει 86 , δηλαδη γυρω στα 3 γραμμαρια παραπανω . Οχι οτι παιζει και σπουδαιο ρολο γιατι στη δοση δε φαινεται η διαφορα αλλα μου κανει εντυπωση .Παιζει ρολο και η γευση στην περιεκτικοτητα βεβαια γιατι αλλαζει λιγο αλλα οπως και να εχει ειναι πολυ καθαρη . Εχει δοκιμασει κανεις φραουλιτσα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-03-15 01:29 #35
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις...μαλλον θα ειναι η επομενη και κατα πασα πιθανοτητα σε γευση φραουλα γιατι εχω σοκολατιασει φουλ...θα επανελθω συντομα με αποψη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-03-15 17:29 #36
    Προεπιλογή
    επανερχομαι...δοκιμασα τελικα φραουλα γιατι εχω πηξει σε βανιλια σοκολατα στα τελευταια συμπληρωματα...οπως αναμενοταν διαλυεται για πλακα και με κουταλακι,δε μου προκαλεσε την παραμικρη στομαχογαστρεντερικη ενοχληση αυτες τις δυο μερες που την πινω ενω η γευση φραουλα ειναι πολυ καλη για καποιον που του αρεσει η φραουλιτσα...γενικα νομιζω οτι ειναι μια καλη λυση για οποιον θελει isolate...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-05-16 12:29 #37
    Προεπιλογή
    Παίζει να βγει σε καμία πιο καλοκαιρινή γεύση όπως μπανάνα, ράσμπερi;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-05-16 02:46 #38
    Προεπιλογή whey isolate (warriorlab)
    Καλησπερα,
    ειμαι καινουριος στο forum.Εχω διαβασει ελαχιστα αρθρα και απαντησεις σε αποριες επισκεπτων και θεωρησα πως ειναι ευλογο να προσπαθησω να λυσω και γω ετσι τις αποριες μου. Εδω και περιπου 1μιση μηνα παιρνω λιποδιαλυτες απο την εταιρια warriorlab και BCAA. Εχω δει διαφορα στο σωμα μου σε σχεση με πριν και εχω μεινει ικανοποιημενος.Παρολα αυτα αρχισα εδω και κανα 12 ημερο να παιρνω και CLA απο την ιδια εταιρια(ολα αυτα σε συνδυασμο παντα με γυμναστηριο και διατροφη). Επειδη ομως βλεπω οτι το σωμα μου χρειαζεται αρκετη δουλεια,και λογω του οτι εχω ατσουμπαλο σωμα και αρκετα αγυμναστο(στηθος,ψωμακια,κοιλια,μπουτια,κλπ) σκεφτηκα να χρησιμοποιουσα μολις τελειωναν τα προαναφερθεντα σκευασματα μια πρωτεινη whey. Το ενδιαφερον μου κεντρισε η whey isolate της warriorlab.
    1)ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ;
    2)ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
    3)ΚΑΡΝΙΤΙΝΗ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ Ή ΘΑ ΕΠΙΒΑΡΡΥΝΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ?

    ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
    1)Λαμβάνω 2 λιποδιαλυτες 20 λεπτα πριν το πρωινο,πριν φαω το πρωινο 2 cla,αλλα 2 cla πριν φαω το μεσημεριανο,2 λιποδιαλυτες πριν το απογευματινο,2 cla πριν φαω το απογευματινο και τις 4-5 μερες την βδομαδα που θα παω γυμναστηριο λαμβανω 3 χαπια bcaa πριν την προπονηση και 3 μετα.
    2)Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα ειμαι 1.91 στο υψος και 95 κιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-05-16 10:04 #39
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Φιλε το συγκεκριμενο τοπικ ειναι για να αφηνεις αξιολογηση για την πρωτεινη και οχι για να παιρνεις απαντήσεις στο τι θα κάνεις, ποιοςς ειναι ο στοχος σου και τα συμπληρωματα που χρησιμοποιείς.

    Αλλά θα σου απαντήσω, 1)υπάρχουν πάνω κατω 10-15 αξιολογησεις απο μελη μεσα σε αυτο το τοπικ, δεν σου φτάνουν? τι αλλο περιμενεις?
    2)Δεν χρειαζεσαι isolate εκτός και αν εχεις δυσανεξια στην λακτόζη, και ενα blend , concentrate μια χαρα σου κάνει, βασικά το αν ειναι isolate κλπ θα παίξει ασημαντο ρολο στον στόχο σου που στην προκειμενη περιπτωση ειναι χασιμο λίπους.
    3) Αν θέλεις πάρε, τι επιβαρυνση εννοεις? οπως σου ειπα, αυτά που παιρνεις κατ'εμε και συμφωνα με τα λεγομενα σου που λες για ψωμακια, αγυμναστος κλπ ειναι ψιλο περιττα, το μονο που θα σου πρότεινα ειναι να φτιάξεις την διατροφη σου, καλη προπονητικη προσεγγιση και να κάνεις υπομονη.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-16 15:19 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trainer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει να βγει σε καμία πιο καλοκαιρινή γεύση όπως μπανάνα, ράσμπερi;
    Προς το παρόν η μοναδική γεύση φρούτων που είναι διαθέσιμη είναι η φράουλα. Δεν έχουμε σχετική ενημέρωση για άλλη «καλοκαιρινή» γεύση.
    Πάντως η γεύση σοκολάτα στην Isolate της WARRIORLAB συγκεντρώνει το 75% των προτιμήσεων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-03-17 12:16 #41
    Προεπιλογή
    Σας παρουσιάζουμε την νέα ετικέτα και το πινακάκι συστατικών. Δείτε το στο e-shop εδώ.

    Όνομα: 01-136-013-WHEY-ISOLATE-1KG-web.jpg Εμφανίσεις: 906 Μέγεθος: 191,5 KB

    Όνομα: 01-136-013-WHEY-ISOLATE-1KG-facts.jpg Εμφανίσεις: 970 Μέγεθος: 350,7 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-10-17 11:51 #42
    Προεπιλογή
    Μιας και είναι σε προσφορά αυτές τις μέρες στον ΑΘΛΗΤΗ, φέραμε κάποιες παραπάνω.

    Δείτε την εδώ.

    Όνομα: 2 Whey Isolate - Warriorlab.jpg Εμφανίσεις: 854 Μέγεθος: 243,2 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-07-19 18:52 #43
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Το τελευταίο Label της WHEY ISOLATE της Warriorlab με ενισχυμένο προφίλ αμiνoξέων.

    Όνομα: 01-136-013-Whey-Isolate-1000g---facts.jpg Εμφανίσεις: 628 Μέγεθος: 175,3 KB

    Πήρα την White Chocolate, θα δοκιμαστεί και θα κάνω review σύντομα!

    Όνομα: Isolate Warriorlab white (Αντιγραφή).jpg Εμφανίσεις: 597 Μέγεθος: 99,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-08-19 16:28 #44
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Ευκολοδιάλυτη και εύπεπτη, με διακριτική την γεύση της λευκής σοκολάτας, χωρίς να σε λιγώνει. Approved!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-08-20 12:54 #45
    Προεπιλογή
    Kαλησπέρα.
    Επειδή θέλω να περάσω να την πάρω, έχω ένα κόλλημα με την φράουλα και θέλω μια isolate αυτή την περίοδο, την έχει δοκιμάσει κάποιος σε αυτή την γεύση;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία