Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 45
  1. 01-03-11 01:34 #16
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Toυμπανάκι είναι αλλά δεν μου αρέσει αυτού του είδους τα προιόντα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-03-11 02:30 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Toυμπανάκι είναι αλλά δεν μου αρέσει αυτού του είδους τα προιόντα....
    για ποιο λόγο εγώ πιστεύω ότι σου λύνουν τα χερια τέτοιες φόρμουλες αρκεί να εμπιστεύεσαι την εταιρία και την ποιότητα των συστατικών γιατί είναι blend με παρα πολλά πραματάκια μέσα.. εγώ θα την βάλω στο postworkout ακριβώς τη μιση δόση... dld 27.5gr πρωτεΐνη και 2.5gr κρεατίνη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-03-11 03:34 #18
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για ποιο λόγο εγώ πιστεύω ότι σου λύνουν τα χερια τέτοιες φόρμουλες αρκεί να εμπιστεύεσαι την εταιρία και την ποιότητα των συστατικών γιατί είναι blend με παρα πολλά πραματάκια μέσα.. εγώ θα την βάλω στο postworkout ακριβώς τη μιση δόση... dld 27.5gr πρωτεΐνη και 2.5gr κρεατίνη...
    2,5 gr κρεατίνη είναι πολύ λίγα. Τουλάχιστον για εμένα... Δεν λέω ότι δεν είναι χρήσιμα... Απλά μπορώ να τα φτιάξω και μόνος μου στο μισό κόστος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-03-11 04:22 #19
    Προεπιλογή
    επίτηδες το χώρισα στα δυο γιατί θα παίρνω αλλα 2.5 πριν την προπόνηση λόγο του performance matrix... οποτε σύνολο 5gr τις on μέρες και 2.5gr μονοϋδρικής τις off μέρες με το πρωινό... είναι πρώτη φορα που παίρνω προϊόν με κρεατίνη και δεν θέλω να πάρω παραπάνω γραμμάρια τη μέρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-03-11 23:14 #20
    Το avatar του χρήστη alexis

    Εγγραφή
    03-03-2010
    Περ.
    ιωαννινα
    Μηνύματα
    156
    Προεπιλογή one stop extreme (reflex)
    One stop extreme (reflex)

    ειναι πρωτεινη ογκου με αρκετη ποσοτητα σε πρωτεινη 38g sta 100 και 50 γρ υδατανθρακες στα 100,οι υδατανθρακες λεει οτι ειναι απο βρώμη και κριθάρι

    πως την βλεπεται παιδια αξιζει να την αγορασει καποιος?



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-06-11 10:02 #21
    Προεπιλογή
    Σκέφτομαι να πάρω αυτό το 4,3kg.. Κάτι να με κρατήσει θέλω να μην πέσω άλλο σε κιλά φέτος γιατί αναγκαστικά καλοκαίρι επειδή λιώνω στις παραλίες δεν κάνω σωστά γεύματα. Θα με βοηθήσει? Δεν έχω πάρει ποτέ μου κάτι με κρεατίνη. Ακούω γνώμες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-09-11 08:36 #22
    Προεπιλογή
    Μιας και η πιο πάνω ερώτηση δεν χρειάζεται να απαντηθεί έχω μια καινούργια.
    Το ότι περιέχει κρεατίνη σημαίνει ότι πρέπει να τη σταματάς η η ποσότητα είναι μικρή (δεν εχω ιδέα απο ποσότητες αλλα υποθέτω δε θα έχει ουδεμία σχέση με τη καθαρή) ώστε μπορείς και 3-4 μήνες να παίρνεις συνεχόμενα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-09-11 13:03 #23
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Παιδιά το One Stop Xtreme είναι καθαρά για μετά την προπόνηση? βλέπω ότι το serving είναι 145gr...!!!
    "Mix 145g (approximately four and a half level 60ml measures) with 400ml water and mix thoroughly in a shaker cup or blender."
    μιλάμε για μισό κιλό γεύμα σχεδόν, μαζί με το νερό...
    Αντί να πάρουμε πρωτείνη Instant Whey της Reflex πχ, μπορούμε να πάρουμε αυτό για μετά την προπόνηση?
    Από τα συστατικά του βλέπω ότι έχει τα πάντα μέσα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-09-11 13:43 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jumaru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και η πιο πάνω ερώτηση δεν χρειάζεται να απαντηθεί έχω μια καινούργια.
    Το ότι περιέχει κρεατίνη σημαίνει ότι πρέπει να τη σταματάς η η ποσότητα είναι μικρή (δεν εχω ιδέα απο ποσότητες αλλα υποθέτω δε θα έχει ουδεμία σχέση με τη καθαρή) ώστε μπορείς και 3-4 μήνες να παίρνεις συνεχόμενα?
    την ειχα πιο παλια και δεν υπαρχει προβλημα. μπορεις να την παρεις 3-4 μηνες. η ποσοτητα της κρεατινης ειναι μικρη....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-09-11 13:45 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Babis Stinson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά το One Stop Xtreme είναι καθαρά για μετά την προπόνηση? βλέπω ότι το serving είναι 145gr...!!!
    "Mix 145g (approximately four and a half level 60ml measures) with 400ml water and mix thoroughly in a shaker cup or blender."
    μιλάμε για μισό κιλό γεύμα σχεδόν, μαζί με το νερό...
    Αντί να πάρουμε πρωτείνη Instant Whey της Reflex πχ, μπορούμε να πάρουμε αυτό για μετά την προπόνηση?
    Από τα συστατικά του βλέπω ότι έχει τα πάντα μέσα..
    φιλε την επερνα κι εγω μετα την προπ και ειναι μια χαρα. απλα ο καθε ενας με τις αναγκες τους κανονιζει και την ποσοτητα...
    εγω π.χ επερνα 100 γρ. μετα την προπ και ειμαι οκ!!!! οσο για το νερο, οκ, και με 200γρ. μια χαρα εισαι και γινετε και πιο πηχτο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-09-11 13:50 #26
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    προσωπικα θα το εβαζα και pre...εχει να δωσει αρκετα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-09-11 13:59 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα θα το εβαζα και pre...εχει να δωσει αρκετα
    δεν εχεις αδικο, απλα επιδη εγω επαιζα με μεγαλο ποσοστο λιπους στο pre επαιζα με αδειο στομαχι...
    ισως μισο πριν και μισο μετα να ειναι σουπερ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-10-11 11:57 #28
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε την επερνα κι εγω μετα την προπ και ειναι μια χαρα. απλα ο καθε ενας με τις αναγκες τους κανονιζει και την ποσοτητα...
    εγω π.χ επερνα 100 γρ. μετα την προπ και ειμαι οκ!!!! οσο για το νερο, οκ, και με 200γρ. μια χαρα εισαι και γινετε και πιο πηχτο...
    Ευχαριστώ γι ατην απάντηση, αφού διαλύεται και σε 200-250ml είμαστε καλά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα θα το εβαζα και pre...εχει να δωσει αρκετα
    Θα πρότεινες ένα serving πριν και ένα μετά, ή μισό-μισό όπως πρότεινε και ο Θανάσης προηγουμένως?
    Βλέπω υπάρχει και στο eshop του forum, αν και 83 ευρώ αυτήν την στιγμή μου φαίνονται πολλά δυστυχώς..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-10-11 16:30 #29
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Babis Stinson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ γι ατην απάντηση, αφού διαλύεται και σε 200-250ml είμαστε καλά.



    Θα πρότεινες ένα serving πριν και ένα μετά, ή μισό-μισό όπως πρότεινε και ο Θανάσης προηγουμένως?
    Βλέπω υπάρχει και στο eshop του forum, αν και 83 ευρώ αυτήν την στιγμή μου φαίνονται πολλά δυστυχώς..
    βασικα τωρα ειδα οτι ειναι 30 servings οποτε δε λεει με τπτ να το πας pre και post κανονικο serving...συν οτι ο υ/ας θα πηγαινε στο θεο ετσι...οποτε βαλε αν θες μισο πριν και μισο μετα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-02-12 14:02 #30
    Προεπιλογή
    Παιδια πινω την ιδια πρωτεινη μετα την προπονηση 50 γραμμαρια απλα σκεφτομαι να την συνδυασω με μια κουταλια μελι και μια μπανανα τι λετε θα μου πεσει βαρια ειμαι σε περιοδο ογκου ????
    ευχαριστω προκαταβολικα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία