Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 184 από 184
  1. 17-11-12 21:33 #181
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Καποιοι διαλεγουν αυτη τη ζωη γιατι εχουν μια πετρια,επελεξαν αυτου του ειδους το τροπο για να κανουν τη προσπαθεια τους και επειδη θελουν να διαφερουν απο τη μαζα που επελεξε τον αλλο τροπο.

    Αν φτασει καποιος πολυ ψηλα με αυτο το τροπο και εχει μια εντυπωσιακη εικονα τοτε ο κοσμος που ασχολειτε θα δει και την αλλη μερια τους νομισματος,γιατι μεχρι στιγμης το 80% λεει αν δε παρεις δε θα κανεις ουτε μεγαλα χερια ουτε φλεβες πολλες....με λιγα λογια θα εισαι μπακαλιαρος.Δε λεω οτι εχουν αδικο γιατι δε συγκρινοντε 90 κιλα σε εναν που δε παιρνει και 90 κιλα σε εναν που παιρνει.

    Οποιος νομιζει οτι θα βγαλει λεφτα ειναι ανοητος για μενα και μικρομυαλος,μονο εξοδα ειναι αυτο που κανουμε.Το να γινει καποιος επαγγελματιας ειναι δυσκολο και απο τις 2 πλευρες,απλα μπορει καποιος να εχει το τροπο ζωης ενος επαγγελματια χωρις να αγωνιζεται.Ουτος η αλλος δε βλεπουμε ολοι τη ζωη στα ξενυχτια και τις κρεπαλες.

    Απλα Κυριε Ηλια το σημερινο επιπεδο αθλητων σε αγωνες δεν εχει καμια σχεση με το παλια,εβλεπα φωτο απο IFBB - ΕΟΣΔ 1ο Πανελλήνιο Πρωταθλημα 1988 και σκεφτομαι αυτα που εχω δει απο τους αγωνες που εχω παει και πιστευω οτι παμε προς τα πισω.Δηλαδη αν ο αλλος φορτωνει 3-4 πραγματα για να κατεβει και να ειναι σα μυγα ε τοτε ειναι να τραβας τα μαλλια σου,αδεια χερια-αδεια ποδια-θολος και σε λεει "εχω παρει πολυ πραμα ρε γαμωτο γιατι βγηκα ετσι". Αυτον τον ανθρωπο πρεπει πρωτα να τον μαθεις να κανει διατροφη προπονηση και μετα να μπει πιο βαθεια,δεν ενοχλει το να παιρνει καποιος και οταν το δουμε να πουμε "πωωωωωωωωω δε ρε φιλε κρεας,τερας ειναι",ενοχλει το να βλεπουμε ατομα σε φορμα που μπορει να γινει με νατουραλ τροπο να ειναι χωμενοι μεχρι το λαιμο.

    Οταν ειδαμε τον Κ.Πλευριτη μας επεσε το στομα γιατι ειναι κατι που αξιζει την ολη διαδικασια,αλλα οι περισσοτεροι στην Ελλαδα δε ξερουν που παν τα 4.Γιατι να μη κανουν λαθοι χωρις να μπουν σε κυκλο για καποια χρονια και μετα αφου αποκτησει καποιες γνωσεις να κανει οτι θελει.Απλα η λεξη που τους χαρακτηριζει ειναι "Βιαζομαι".Βιαζοντε να παιξουν σε αγωνα,βιαζοντε να βαλουν κρεας και τελος βιαζοντε να φτασουν στη κορυφη ενω δε μπορουν ουτε να τη δουν.Το αληθινο bodybuilding με μεγαλες μαζες και κοντρες αρεσει σε ολους ειτε νατουραλ ειτε οχι και ο λογος ειναι γιατι δε γινετε να φτασεις 100 κιλα κομματια καθαρος,οποτε εκει συμβιβαζεσαι και δικαιολογεις τον αλλο.

    Τελος και νατουραλ να μην ειναι αυτοι που εχω ανεβασει,παλι ειναι πιο δεκτικοι στο ματι ενος αγοριου που θελει να γυμναστει για να κανει ωραιο σωμα παρα να εβλεπε καποιον Olympia και το μονο που θα ειχε στο μυαλο του να ειναι ποιο κυκλο να διαλεξει.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-11-12 21:37 #182
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    θελω να σε ρωτησω κατι κουβεντα να γινεται και να μου απαντησεις με το χερι στη καρδια...πραγματικα εσυ πιστευεις οτι ειναι νατουραλ??
    Με το χερι στη καρδια δε πιστευω οτι ειναι ουτε ο πρωτος ουτε ο δευτερος γιατι δεν εχω δει κατι αναλογο,αλλα αν δε φαω σκατα βαγγελη για αλλη μια 5ετια κανοντας τη προσπαθεια μου δε θα ειμαι ποτε 100% σιγουρος.


    The worst τα ιδια ψεματα γραφουν και οι Ολυμπια οποτε δε βρισκω λογο να μη λεει αυτος ψεματα.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-11-12 22:28 #183
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το χερι στη καρδια δε πιστευω οτι ειναι ουτε ο πρωτος ουτε ο δευτερος γιατι δεν εχω δει κατι αναλογο,αλλα αν δε φαω σκατα βαγγελη για αλλη μια 5ετια κανοντας τη προσπαθεια μου δε θα ειμαι ποτε 100% σιγουρος.


    The worst τα ιδια ψεματα γραφουν και οι Ολυμπια οποτε δε βρισκω λογο να μη λεει αυτος ψεματα.
    τωρα το εθεσες παρα πολυ ωραια ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-11-12 04:09 #184
    Προεπιλογή
    δηλαδη με λιγο φαρμακο ξεπερνανε και τον κοουλμαν για πλακα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213