Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 184
  1. 03-03-11 20:21 #31
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iLoVeSqUaT Εμφάνιση μηνυμάτων
    . Και μόλις πάρεις κανένα κιλό παραπάνω εσύ που είσαι natural έρχεται ο άλλος και σε ρωτάει τι πήρες. Και σαν πρότυπα προβάλουν συνέχεια «αθλητές» σαν τον Ρονυ και τον Κάι και τον άλλο τον Αυστριακό που είχε πάρει το dia….bol επώμου και θέλουν να τον κάνουν και πρόεδρο.
    Συμφωνώ απόλυτα, μόνο όσοι είναι αμόλυντοι από αναβολικά θα πρέπει να επιβραβευόνται και μόνο αυτοί , θα πρέπει να λέγονται πραγματικοί αθλητές, ειδικά οι ευνούχοι θα πρέπει να παίρνουν χρυσό μετάλλιο χωρίς καν να διαγωνίζονται. Υποκατηγορίες με έναν όρχι ή υπογοναδικών με 30άρι χέρι επίσης θα είναι σε προτεραιότητα

    Ευτυχώς που έχουμε τους θεματοφύλακες της αμόλυντης ζωής και κρατάμε τις αξίες μας, αλλιώς πού θα πήγαινε η κοινωνία μας όταν θα υπήρχαν τέτοια φαινόμενα όπως της διαφορετικής εμφάνισης μεταξύ των ανθρώπων , του δικαιώματος του αυτοδιάθεσης του σώματος μας σε επικίνδυνα πράγματα , όπως π.χ η ορειβασία, στο sky jumping , στις γρήγορες μηχανές, στα γρήγορα αυτοκίνητα, στην εγχείρηση για προσθετική στήθους, στο sex , στο δικαίωμα στο μεθύσι, στο χασίς, στα τατουάζ και στα σκουλαρίκια. Ακόμα ακόμα κάποιοι να είχαν δικαίωμα στην "υπερβολική μυικότητα" , στα αναβολικά , στις ενοχλητικά εξωπραγματικές απλησίαστες και υπερβολικές αθλητικές επιδόσεις και γενικά στην κάθε υπέρβαση των ανθρώπινων ορίων. Πάω να πλύνω το στόμα μου. Ευτυχώς που μερικοί δεν ζουσαν την εποχή που ανακαλύφθηκε η φωτιά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andrikos : 03-03-11 στις 20:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-03-11 20:37 #32
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2011
    Μηνύματα
    57
    Προεπιλογή
    Σε όσους δεν τους αρέσει το θέμα μπορούν να μην συμμετέχουν ή να εκφράζουν χωρίς ειρωνείες την διαφωνία τους με επιχειρήματα για να κρατάμε και ένα έπιπεδο στο φόρουμ. Δεν είμαι υπέρ ούτε κατά των φαρμάκων γιατί πολύ απλά είναι επιλογή του καθένα σε όλα τα αθλήματα. Απλά είμαι υπέρ του να διαγωνίζονται ξεχωριστά αυτοί που παίρνουν φάρμακα με αυτούς που δεν παίρνουν. Ίσως αν ήταν νόμιμα να ήταν κάπως έτσι. Αλλά από την στιγμή που είναι παράνομα είναι φυσιολογικό να είναι αλλιώς τα πράγματα. Και συνεχίζω να πιστεύω ότι η γάτα που δεν μπορεί να φτάσει τα ψάρια τα κάνει κρεμαστάρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-03-11 20:46 #33
    Προεπιλογή
    να μην λέμε την άποψη μας δεν γίνετε. από την στιγμή που ανοίχτηκε τέτοιο καυτό θέμα το οποίο εγώ όπως και κάποιοι άλλοι μπορεί να νιώθουν ότι παίζουν η κοροϊδεύουν την νοημοσύνη μου.
    ανοίγοντας το θέμα σημαίνει ότι τίθεται στις απόψεις των μελών. αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν οι διαχειριστές και κάνω πάσο.

    το να καταθέσω τεκμήρια πως αυτοί είναι νατουραλ δεν είναι εφικτό μιας και δεν ήταν εδω και 10 χρόνια στο σπίτι του μπικ μπραδερ για να μπορούμε να τους παρακολουθήσουμε.

    αλλά και το αντίθετο. κανείς δεν μπορεί να τεκμηριώσει ότι είναι νατουραλ παρά μόνο με τον λόγο τους. οπότε ??????????
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-03-11 21:11 #34
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iLoVeSqUaT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε όσους δεν τους αρέσει το θέμα μπορούν να μην συμμετέχουν ή να εκφράζουν χωρίς ειρωνείες την διαφωνία τους με επιχειρήματα για να κρατάμε και ένα έπιπεδο στο φόρουμ. Δεν είμαι υπέρ ούτε κατά των φαρμάκων γιατί πολύ απλά είναι επιλογή του καθένα σε όλα τα αθλήματα. Απλά είμαι υπέρ του να διαγωνίζονται ξεχωριστά αυτοί που παίρνουν φάρμακα με αυτούς που δεν παίρνουν. Ίσως αν ήταν νόμιμα να ήταν κάπως έτσι. Αλλά από την στιγμή που είναι παράνομα είναι φυσιολογικό να είναι αλλιώς τα πράγματα. Και συνεχίζω να πιστεύω ότι η γάτα που δεν μπορεί να φτάσει τα ψάρια τα κάνει κρεμαστάρια...
    επειδη εγω απανταω με παραθεση και οχι σποντες και αερολογιες και οποιος θελει τσιμπαει δεν ειπα οτι ειμαι κατα των φαρμακων γενικα(μονο για παρτυ μου ειμαι κατα) ουτε υπερ ομως,οπως κι εσυ ειπες. και βλεπω οτι εσυ εισαι αυτος που μας ειρωνευεται οσους γραψαμε στο θεμα οτι δεν ειναι νατουραλ, γτ συνεχιζεις να λες για κρεμασταρια και οτι αλλο λες, αλλη φορα κανε θεμα για να σχολιαζουν μονο αυτοι που θα σ αρεσει αυτο που εγραψαν..
    δεν θα ασχοληθω παραπανω κρατα τις ιδεες που πιστευεις και ολα καλα..
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-03-11 22:45 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iLoVeSqUaT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σαν πρότυπα προβάλουν συνέχεια «αθλητές» σαν τον Ρονυ και τον Κάι και τον άλλο τον Αυστριακό που είχε πάρει το dia….bol επώμου και θέλουν να τον κάνουν και πρόεδρο.
    Το μονο που δεν μου αρεσει στις αναφορες σου είναι ότι αναφερεσει απαξιωτικα σε αθλητες όπως ο Arnold κτλ,κατι που το κανεις επανελειμμενα..Το επίπεδο σε ενα φόρουμ bodybuilding δεν το αναμενουμε και το απαιτουμε αλλα το προσφερουμε και εμεις με την σειρα μας.Οταν αναφερεσαι απαξιωτικα ή εριστικα σε αθλητες που στιγματισαν ,το θελεις ή δεν το θελεις,σου αρεσει ή δεν σου αρεσει,το αθλημα αυτο,πως να σεβαστουν καποιοι αλλοι το τόπικ που ανοιγεις στην τελικη για καποιους αρκετα πιο αγνωστους;
    Natural,non natural,αυτες οι ετικετες μια ζωη διχαζουν και θα διχαζουν τον κοσμο.
    Οποιος είναι ή δεν είναι ,το κραταει για τον εαυτο του και εφόσον το υποστηριζει με ουσιαστικες πραξεις,νιωθει και καλα.
    Αν εγω γουσταρω να είμαι natural,νιωθω καλα με αυτο που κανω και δεν με ενδιαφερουν τι κανουν οι αλλοι.Εξαλλου και non natural να ημουν,παλι θα υπηρχαν χιλιαδες καλυτεροι από εμενα και σιγουρα παλι καλα θα ενιωθα,εφοσον αυτο γουσταρα.
    Όλα αυτα πηγαζουν από τον υπερμετρο εγωισμο του ανθρωπινου χαρακτηρα ότι δεν αποδεχομαστε να υπαρχουν και καποιοι καλύτεροι από εμας,ξεκινωντας σταυροφοριες και αναθεματιζωντας επιλογες αλλων.Σιγουροι να είστε μονο για τον ευατο σας,εγω προσωπικα εχω δει πολλα,στην δευτερη δεκαετια που διανυω στα γυμναστηρια.
    Σορρυ για το οφ τόπικ,αλλα ηθελα να το παραθεσω αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-03-11 23:42 #36
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iLoVeSqUaT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς δεν καταλάβατε. Για να είναι κάποιος natural δεν αρκεί μόνο να το δηλώνει ή να τον έχουν πιάσει . Πρέπει να έχει πάρει μέρος σε ειδικους αγώνες με natural bodybuilders και οι προϋποθέσεις για να λάβει κάποιος μέρος σε αυτούς τους αγώνες αναγράφονται πιο πάνω στα αγγλικά. Όλοι οι παραπάνω αθλητές έχουν λάβει μέρος σε τέτοιους αγώνες. Για αυτό λέω πως αν μπορούσε θα λάμβανε μέρος και ο Jay Cutler. Πολύ θα ήθελα να γινόντουσαν και στην Ελλάδα τέτοιοι αγώνες με όλα αυτά τα doping test έτσι για να βλέπαμε ποιος θα ήταν ο πραγματικός Mr Ολύμπια.

    Και στους Ολυμπιακούς αγώνες κάνουνε ντοπινκ τεστ
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-03-11 00:22 #37

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι ο μεσσιας ξερει τα παντα.Αλαλα τα χειλη των ασεβων!!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαινεται
    καταπληκτικο επιχειρημα με αφησε αφωνο.
    απο που φαινεται αληθεια?για πες να μαθαινω και γω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iLoVeSqUaT Εμφάνιση μηνυμάτων

    Έχουν γεμίσει στην Αθήνα όλα τα γυμναστήρια με νέους ανθρώπους που κάνουν δύο βδομάδες βάρη και μετά το ρίχνουν στα φάρμακα επειδή τους έχουν πείσει κάποιοι μέσω ίντερνετ ή προσωπικά πως μόνο με τα φάρμακα κάνεις σώμα. Και μόλις πάρεις κανένα κιλό παραπάνω εσύ που είσαι natural έρχεται ο άλλος και σε ρωτάει τι πήρες.
    εισαι σωστος εκτος απο μια λεξη. οχι "ολη η αθηνα".

    ολα η Ελλαδα εννοεις


    Κλεινοντας θα πω κατι που εχω ξαναπει.Το ορια του σωματος σας σταματανε εκει που σταματει το μυαλο σας. Οσοι καταλαβαν καταλαβαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-03-11 00:24 #38
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων




    καταπληκτικο επιχειρημα με αφησε αφωνο.
    απο που φαινεται αληθεια?για πες να μαθαινω και γω



    εισαι σωστος εκτος απο μια λεξη. οχι "ολη η αθηνα".

    ολα η Ελλαδα εννοεις


    Κλεινοντας θα πω κατι που εχω ξαναπει.Το ορια του σωματος σας σταματανε εκει που σταματει το μυαλο σας. Οσοι καταλαβαν καταλαβαν.
    αυτο μαρεσει πολυ,θα το κρατησω
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-03-11 00:39 #39
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2011
    Μηνύματα
    57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και στους Ολυμπιακούς αγώνες κάνουνε ντοπινκ τεστ
    sTeLaKoS δεν κάνουν τόσο λεπτομερές τεστ για τόσες ουσίες στους ολυμπιακούς (έχω φίλο μου που κατέβηκε και μου τα είπε) αλλά και πάλι πόσους πιάνουν πάλι και πόσοι από αυτούς που πιάσαν πρόσφατα ήταν Έλληνες.

    Στην αρχή εισέπραξα ένα σωρό μπράβο που άνοιξα αυτό το τόπικ, αργότερα όμως μπήκαν όλοι οι ενοχλημένοι ,όλοι εκείνοι που είτε σαν natural, είτε σαν steroid users δεν κατάφεραν ποτέ να έχουν τα σώματα των αθλητών στα βίντεο που δηλώνουν natural. Έχει ειπωθεί ένα εκατομμύριο φορές. σε ένα εκατομμύριο φόρουμς , άρθρα , περιοδικά κτλ. Σταματήστε το επιτέλους αυτό. Σταματήστε να έχετε τον εαυτό σας ως μέτρο συγκρίσεις στο bodybuilding , όλοι οι άνθρωποι δεν είναι το ίδιο, δεν είμαστε ανθρώπινοι κλώνοι, βάλτε το καλά αυτό στο μυαλό σας. Κάποιοι μπορούν να πετύχουν πάρα πολλά ως natural που κάποιοι άλλοι δεν μπορούν να τα πετύχουν ακόμη και με αναβολικά. Δεν σημαίνει ότι επειδή εγώ κάνω το τάδε πρόγραμμα με την τάδε δίαιτα αν το κάνουν όλοι θα έχουμε τα ίδια αποτελέσματα. Ούτε σημαίνει ότι άμα πάρω εγώ το ίδιο φάρμακο στις ίδιες δώσεις με έναν άλλο θα έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα και τα ίδια side effects. ΕΛΕΟΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-03-11 00:48 #40

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Αποστομωτικος ο ilovesquat. Ρε μπας και εισαι κλωνος μου ρε μαγκα??? βλεπω συμφωνουμε σε πολλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-03-11 00:49 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Αποστωμωτικος σε τι ρε παιδια για να καταλαβουμε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-03-11 00:53 #42
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2011
    Μηνύματα
    57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αποστομωτικος ο ilovesquat. Ρε μπας και εισαι κλωνος μου ρε μαγκα??? βλεπω συμφωνουμε σε πολλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-03-11 00:54 #43

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iLoVeSqUaT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταματήστε να έχετε τον εαυτό σας ως μέτρο συγκρίσεις στο bodybuilding , όλοι οι άνθρωποι δεν είναι το ίδιο, δεν είμαστε ανθρώπινοι κλώνοι, βάλτε το καλά αυτό στο μυαλό σας. Κάποιοι μπορούν να πετύχουν πάρα πολλά ως natural που κάποιοι άλλοι δεν μπορούν να τα πετύχουν ακόμη και με αναβολικά. Δεν σημαίνει ότι επειδή εγώ κάνω το τάδε πρόγραμμα με την τάδε δίαιτα αν το κάνουν όλοι θα έχουμε τα ίδια αποτελέσματα.
    σε αυτο το κομματι αναφερομαι κωστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-03-11 00:55 #44
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Tιποτα φρεσκο θα φαμε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-03-11 00:56 #45
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iLoVeSqUaT Εμφάνιση μηνυμάτων
    sTeLaKoS δεν κάνουν τόσο λεπτομερές τεστ για τόσες ουσίες στους ολυμπιακούς (έχω φίλο μου που κατέβηκε και μου τα είπε)
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία