Σελίδα 53 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 3435152535455 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 781 έως 795 από 832
  1. 22-08-16 21:56 #781
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    επειδη βαριόμουν και γενικότερα βγήκαν κατι κουσούρια με κλειδώσεις δεν ήθελα να κάνω προπόνηση να μην επιβαρύνω και με λέει ο Σώτος θα κάνουμε μαζί το δικό μου πρόγραμμα και με μια υψηλής έντασης προπόνηση με κιλα ούτε το ενα τρίτο του βάρους με επαναλήψεις και εναλλαγες στις λαβές , τα είδα όλα και σε περίπου 3 τεταρτα τελείωσε στηθος και τρικέφαλος
    και στο τελος εκτός την ένταση που ήταν σαν αερόβια και ανέβηκαν σφυγμοί ένιωσα τετοιο κάψιμο αλλα η ευεξία στο τέλος της προπόνησης ήταν άλλο πράμα
    Γι αυτο λέω καμια φορα στο ββ δεν χρειάζετε μόνο βαρια κιλά και όταν πρέπει για αποφυγή τραυματισμων , η ένταση σε συνδιασμό με λιγότερο βάρος και στοχευμένες ασκήσεις έχουν καλα αποτελέσματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-08-16 18:09 #782
    Προεπιλογή
    Ωραίος Ηλία, ωραίο και το αφιέρωμα του περιοδικού, εμείς που είχαμε την τύχη να σε γνωρίσουμε και από κοντά ξέρουμε περί τίνος πρόκειται, να είσαι πάντα καλά
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-08-16 21:53 #783
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    οπως παντα αψογος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-08-16 21:55 #784
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    εγω θελω το αφιερωμα.που μπορω να το βρω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-08-16 03:58 #785
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας φρεσκάρω αυτο το τόπικ βάζοντας 2 φωτο με διαφορα 30 ετων , η πρώτη το 1986 μετα το Μρ Βορειος Ελλάς στην Καβαλα την ώρα που τρώμε πιτόγυρα και μπιφτέκια και η άλλη σημερινή με ενα φίλο συναθλητή που απο το 87 ζεί στην Αμερική τον Σωτήρη Γιαννιώτη (που με την τρέλα που κουβαλούσε μόνο για εκεί έκανε) και είναι ξάδερφος του ασημένιου ολυμπιονίκη της κολύμβησης Σπύρου Γιαννιώτη , το σκεφτήκαμε μετα την σημερινή προπόνηση σαν επέτειο που πέρασαν 30 χρόνια απο τότε



    Μεγάλα χέρια μπορούν να φτιάξουν πολλοί. Μεγάλα πόδια, λιγότεροι. Αλλά αυτή τη πυκνότητα στους άνω θωρακικούς, πολύ λίγοι...

    Ηλία ευχαριστούμε που εμπνέεις εμάς τους νεότερους και αποδεικνύεις ότι το άθλημά μας όχι μόνο δεν έχει ηλικία, αλλά μπορεί να αναστρέψει τη πορεία του χρόνου.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-08-16 16:37 #786
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω θελω το αφιερωμα.που μπορω να το βρω?
    διανέμετε δωρεάν απο τα καταστήματα x-trem store, εκτός αν δε το βρίσκεις εκεί κοντα και κανένα πρόβλημα να σε στείλω εγω μερικά γιατι έχω αρκετα που έχουν σταλεί με παραγγελίες , στέλνεις πμ με διεύθυνση και εύκολο είναι

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγάλα χέρια μπορούν να φτιάξουν πολλοί. Μεγάλα πόδια, λιγότεροι. Αλλά αυτή τη πυκνότητα στους άνω θωρακικούς, πολύ λίγοι...

    Ηλία ευχαριστούμε που εμπνέεις εμάς τους νεότερους και αποδεικνύεις ότι το άθλημά μας όχι μόνο δεν έχει ηλικία, αλλά μπορεί να αναστρέψει τη πορεία του χρόνου.
    μερικα πράματα είναι η ταχεις η δεν ταχεις Πάνο συν τα χρόνια δουλειάς που μένουν κάποιοι μυς και κρατιούνται με απλα πράματα
    το θέμα δεν είναι η σωματική κατάσταση σαν κάτι σπουδαίο , γιατι για μένα απλα και δεδομένα είναι κάποια πράματα , αλλα τι κάνω για να είμαι έτσι , που ειλικρινά πάνω απο 3 γεύματα δεν παίζει να κάνω , ουτε πριγουορκ ουτε μετα γουρορκ συμπληρώματα, κάπου κάπου καμια δόση πρωτείνης η αμινοξέα και μόνο βιταμίνες και ω λιπαρα και στανταρ στη διατροφη κάποιες τροφές γιατι η διατροφη για να αποδόσει χρειάζετε χρόνια και τρόπος ζωής και πάντα υπάρχουν και οι σαβούρες σε καθημερινη βάση , αλλα γενικα δεν τρωω πολύ όπως παλια και γι αυτο χάνοντας λίγα κιλα στα 115 είμαι τωρα , δείχνει καλύτερα το σώμα και κοιλιακούς ενω σπάνια να κάνω μερικά σετ δεν σβήνουν με τίποτε

    μακάρι να εμπνέω αλλα και να δώσω να καταλάβουν ότι δεν χρειάζονται εμμονές και ούτε η σωματική κατάσταση είναι το πάν , αλλα η φυσική κατάσταση περισσότερο γιατι κάποιοι έχουν το καλούπι κάποιοι όχι αλλα την φυσική κατάσταση την υγεία και ευεξία μπορούν να την έχουν όλοι αν τους είναι τρόπος ζωής
    και η άθληση και η βασική στοιχειώδης διατροφη είναι επένδυση για την υγεία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-08-16 21:43 #787
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    σ'ευχαριστω αδυναμια.θα στειλω πμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-08-16 17:32 #788
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Στην φωτό μαζί με τον Ηλία φαίνεται ο Βαγγέλης Μόκας, Γιώργος Μουλίνος, Γιάννης Ντόκος απο τo Grand Prix της IFBB το 1989 στην Bουλγαρία

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    μερικοί απο την τότε αφρόκρεμα του Ελληνικού ββ ,στα καλύτερα τους και ο καθένας είχε την δική του ιστορία στο χώρο
    Εγω είχα πολυ καλή παρτίδα και φιλία με τον Γιώργο Μουλίνο που χαθήκαμε χρόνια τώρα και είχαμε παίξει μαζι σε αγώνες της ιφββ αλλα και έχουμε πάει και σε αποστολή στο εξωτερικό , ο οποίος είχε πολλες γνώσεις πάνω στο άθλημα και σε θέματα διατροφής λόγω της ειδικότητάς του και θυμάμαι ενω με έλεγε Ηλία αυτα που κάνεις στη διατροφή σου δεν ενδείκνυνται θα χαλάσεις και είναι κρίμα , παρ όλα αυτα πάντα πετύχαινα την καλύτερη φόρμα και απορούσε και έλεγε εντάξει σε σένα δεν ισχύουν αυτα



    1o Κύπελλο NABBA 1994,Λάρισα, με τον Λάτσο Αντρέϊκο



    ΝABBA Παγκόσμιο 1997






    Grand Prix Ανοιξης 1997, με τον Γιάννη Κοπαρίδη

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-08-16 20:49 #789
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    εκεί στη φωτο στη Σοφια με τον Γιώργο Μουλίνο βαγγέλη Μόκα και Γιάννη Ντόκο είναι και ο Νικολόπουλος ο άλλος της παρέας δεν θυμάμαι το μικρό του Δημήτρης νομίζω αλλα δεν είμαι σίγουρος , ήταν 2 μέρες αγώνας μια προκριματικοί και την άλλη τελικοί , πολύς κόσμος και είχα πάρει την 3η θέση ενω θεωρητικά ήμουν το αουτσάιντερ , γιατι ήμουν λίγος με μοναδικό ατού την γραμωση
    σ αυτη την μέρα ήταν που με έλεγε ο Γιώργος Μουλίνος αυτα που τρως Ηλία θα σε χαλάσουν , κρίμα τετοια φόρμα να την χαλάσεις , εγω μέχρι και κολοκυθόπιτα είχα που είχε φτιάξει η μάνα μου και την είχα πάρει μαζί σε ταπερ
    και τελικα είχα πετύχει την καλύτερη φόρμα απο γράμμωση γιατι απο όγκο ήμουν λίγος σχετικα με τις δυνατότητες μου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-09-16 00:36 #790
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Πάντως αν ημουν απλό μέλος και έπαιρνα μέρος στο διαγωνισμό φωτο , αυτη τη φωτο θα έβαζα που την έκανε μοντάζ ο γιος μου και ειναι με διαφορα 10 χρονων

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-09-16 00:51 #791
    Προεπιλογή
    Τι να λεμε Ηλια; Κ τον Αντωνακη φετες τον εκανες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-09-16 01:01 #792
    Προεπιλογή
    Tί ποιό όμορφο να ποζάρεις με το βλαστάρι σου!!!!! Ωραίοι Ηλία
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-09-16 01:05 #793
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    έχει πυρηνικό αντιδραστήρα κι αυτός και τρώει ασύστολα αλλα γυμνάζεται βαρη , μπάλα παίζει και το βασικότερο προσέχω μη γίνει κανένα ψώνιο με το σώμα και μετα τη βάψαμε , δεν είναι ωραίο πράμα τα κολλήματα και οι εμμονές με το σώμα , κοντρόλ χρειάζεται , απλα το σώμα είναι ενα κίνητρο να προσέχει την διατροφή του χωρίς ακρότητες και κατ επέκταση την υγεία του
    Και μπάς και βρεθεί καμιά καλή νύφη όταν πρέπει να τον παντρέψω , μην είναι πατσοκοιλιάς και τι θα κάνω μετα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-09-16 01:08 #794
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tί ποιό όμορφο να ποζάρεις με το βλαστάρι σου!!!!! Ωραίοι Ηλία
    προχθες μας έβγαλε η γυναίκα του Γιόχαν του Ελευθεριάδη στο τζιμ και λέει ο μικρός μπαμπα πέρασαν 10 χρόνια 2006 - 2016 θα την κάνω μοντάζ αυτη και μ αρεσε γιατι ήταν σχεδόν ίδια πόζα μόνο που η μία είναι αγωνιστική και η άλλη πανηγυρτζίδικη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-09-16 01:50 #795
    Προεπιλογή
    Γεια σου ρε κουμπαρε με το γιόκα σου!
    Όμορφες φωτογραφίες!
    Το θέμα είναι να μην είναι ο ίδιος μοναχοφαης!
    Να "τρώει" όποια θηλυκια γάτα κυκλοφορεί αλλά να αφήνει και του μπαμπά κανένα "κοκκαλακι"!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 53 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 3435152535455 ... ΤελευταίαΤελευταία