Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 46
  1. 11-03-11 20:07 #1
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Question Maximize V2 (iForce Nutrition)
    Maximize V2 Supplement Facts

    Όνομα: maximizev2.jpg Εμφανίσεις: 657 Μέγεθος: 24,4 KB



    Όνομα: maximize-v2-facts.png Εμφανίσεις: 734 Μέγεθος: 11,3 KB




    Σκέφτομαι να το εντάξω στο πρόγραμμά μου, σε συνδυασμό με 1 serving από το XTEND. Ποιά η γνώμη σας τόσο για το προϊόν όσο και για τον συνδυασμό.???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 11-03-11 στις 20:10
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-03-11 20:17 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γιατι το πρωτο μπλεντ ειναι με τα στιμς??

    οσον αφορα τους συνδιασμους το εγραψα κ σε ενα αλλο προιον σημερα..
    αν ειναι να δωσει καποιος 50 ευρα για να παρει ενα προιον κ αλλα 50 για να παρει ενα δευτερο κ να συνδιασει κ τα 2,μπορει καλιστα να δωσει 100 ευρω κ να παρει απο bulk 3-4 σκονες χωρια κ να κανει καλη δουλεια,γνωριζοντας ακριβως τι δοσεις περνει κ απο τι,οι οποιες μαλιστα θα του βγαλουν κατα πολυ περισοτερες σε δοσεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-03-11 20:27 #3
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Το ερευνώ... απλά έχω δοκιμάσει τα bulk και από ένα σημείο κ μετά δεν την πάλευα να το παίζω Κύρος Γρανάζης... να μην σχολιάσω και τα σχόλια της γυναίκας μου όταν έβλεπε το όλο στήσιμο...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-03-11 20:27 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλα σε αυτο δεν εχεις αδικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-08-11 14:24 #5
    Προεπιλογή
    τελικα παιδια τ εχει δοκιμασει κανενας αυτο?απο συστατικα φαινεται κατι σαν τ hemavol της εταιρειας αλλα με στιμσ!!με αλλα 2gr citrulline+2gr beta-alanine θα γινοταν τουμπανο πιστευω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-08-11 21:48 #6
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Το τέσταρα λοιπόν, σε συνδυασμό με το Hemavol αλλά σε tabs όχι σε σκόνη. Πολύ καλά τα αποτελέσματα. Κυρίως ενέργεια και κατ' επέκταση μου έβγαζε κ δύναμη, λαμβάνωντας υπόψη την περίοδο "νηστείας" που περνούσα. Από γέυση - fruit punch - πολύ καλή κ σε διαλυτότητα μέτριο, καθώς πάντα στο τέλος μου έμεναν κάτι ψιλά. ¨
    Οφείλω να ομολογήσω ότι:
    1) Ήταν το μοναδικό pre που έχω ξεκινήσει με 1 scoop και κατέληξα να βάζω το πολύ 1 και 1/2, και αυτό όχι πάντα.
    2) Θεωρώ ότι το στακάρισμά του με το Hemavol (σε σκόνη) απλά πρέπει να τα σπάει..!!

    Ελπίζω να βοήθησα...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-11 21:57 #7
    Προεπιλογή
    να σαι καλα γ τν απαντηση!!κατι αλλο...τ hemavol τ επαιρνες σε κανονικη δοσολογια(10 καψουλες δλδ)?επαιζες κ καθολου κρεατινη μαζι μ αυτο για ποστ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-08-11 22:07 #8
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Από την αρχή θεώρησα τις 10 καψουλες λίγο υπερβολή. Πάντως το τσέκαρα κ με 10 κ απλά τα έσπαγε...
    Συνέχισα όμως με 5πρίν κ 5μετά σε συνδυασμό με BCAA, Vitargo & Εστερική και μετά από κάνα μισάωρο Promax (Πρωτείνη)... Μάλλον θα το ξαναχρησιμοποιήσω απλά αυτή την φορά σε powder μορφή...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-08-11 22:25 #9
    Προεπιλογή
    thanks για τς πληροφοριες!!κατι παρομοιο σκεφτομαι!!για πρε maximize+2-3gr citrulline+2gr b-alanine κ για ποστ 3gr nitrate creatine+6 tabs aminomax(gaspari) κ μετα whey+dextroze!!καλη η promax αλλα ακριβη!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-08-11 23:42 #10
    Προεπιλογή
    Απο label εμενα μ`αρεσε, αλλα στη δοκιμη δε μου εδωσε τπτ ιδιαιτερο, δεν ενιωσα κανενα σοβαρο kick και με εστελνε και πολλες φορες στην τουαλετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-08-11 23:50 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Roid Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο label εμενα μ`αρεσε, αλλα στη δοκιμη δε μου εδωσε τπτ ιδιαιτερο, δεν ενιωσα κανενα σοβαρο kick και με εστελνε και πολλες φορες στην τουαλετα.
    δηλαδη εσυ δν θα τ προτεινες?ειναι κ στν οργανισμο αυτο!!εγω σκεφτομαι η τ maximize η τ superpumpmax π επισης θα προσθετω 2-3γρ κιτρουλινη+2-γρ β-αλανινη!
    μαλλον τελευταια στιγμη θα τ αποφασισω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-08-11 23:54 #12
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω παντως για μενα δε θα το ξαναπαρω. Υπαρχουν κιαλλα. Σιγουρα ομως δε θα επαιρνα και Superpump.
    Αν δεν εχεις αποφασισει για νιτρικο, κοιτα το SAN Launch 4350, best νιτρικο ever.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-09-11 00:12 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Roid Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω παντως για μενα δε θα το ξαναπαρω. Υπαρχουν κιαλλα. Σιγουρα ομως δε θα επαιρνα και Superpump.
    Αν δεν εχεις αποφασισει για νιτρικο, κοιτα το SAN Launch 4350, best νιτρικο ever.
    λοιπον μολις τ ειδα!!δν μποω ν πω οτι μ αρεσει ιδιαιτερα!!παιζει μ αργινινη!!τ καλο ειναι οτι εχει νιτρικη κρεατινη!!επισης ειδα οτι βγαινε σε καπσ κ ειναι μπομπα!!!!!

    240 Caplets
    Supplement Facts
    Serving Size6Caplet
    Servings Per Container40

    Amount Per Serving % Daily Value**

    HS-3 ATP-ReSynthesizer Osmolytic Endurance Complex: 4000mg †
    (L-Citrulline Malate, Creatine Nitrate, B-Alanine)

    HP-5 Coognitive Pre-Workout Amplifier Complex: 1500mg †
    (N-Acetyl-L-Tyrosine, Sulbutiamine, Caffeine Anhydrous, Nicotinoyl-GABA, Fursultiamine, Geranium Oil Extract [98% DMPA])
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-09-11 00:38 #14
    Προεπιλογή
    Και τα 2 ειναι αξεπεραστα. Ο,τι πιο δυνατο εχω δοκιμασει. Ασε που εχει λιγο αργινινη, δεν πειραζει. Προτεινω παντως οποιος τα παρει να εχει πρωτα εμπειρια με άλλα νιτρικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-09-11 00:52 #15
    Προεπιλογή
    σοβαρα??ειναι τοσο καλο κ αυτο μ τισ καψουλες????τ αλλο καλο μ φαινεται αλλα τ λειπει σιγουρα λιγη κιτρουλινη!!!η δικη σ προταση δλδ ειναι αυτο? sorry για τ οφφ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία