Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 03-12-07 00:27 #1
    Προεπιλογή Πρισμένη κοιλιά και bodybuilding
    Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί όταν ένας bodybuilder φουσκώνει την κοιλιά προς τα έξω σχηματίζεται ένα περίεργο στρώμα σαν μπαλόνι, όπως για παράδειγμα στο παρακάτω video στο χρονικό σημείο 00:50 http://uk.youtube.com/watch?v=2weaq9...eature=related. Είναι αποτέλεσμα χρήσης κάποιων συγκεκριμένων ουσιών, δηλαδή το γεγονός αυτό μαρτυρά κάτι συγκεκριμένο ή είναι αποτέλεσμα άλλων παραγόντων;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-12-07 00:40 #2
    Προεπιλογή
    συνηθως οι πρισμενες κοιλιες οφειλονται στο μεγαλωμα των εσωτερικων οργανων απο αυξητικη και αλλα φαρμακα που παιρνουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-12-07 00:44 #3
    Προεπιλογή
    Χμμ.... Υπάρχει άλλη περίπτωση Ιωάννη; Γιατί με έβαλες σε σκέψη τώρα καθότι ένα φιλαράκι μου ο οποίος το καλοκαίρι ήτανε στην ίδια ακριβώς κατάσταση με τον Sourla μετά το cuttin παρουσιάζει το φαινόμενο αυτό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-12-07 00:47 #4
    Προεπιλογή
    μονο αν εχουν φαει πριν τιν αγωνα.μπορει βεβαια και οι σκονες πρωτεινης να πριζουν την κοιλια αλλα γενικα οφειλεται στα φαρμακα νομιζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-12-07 01:01 #5
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ρε αυτο δεν ειναι τιποτα τα ιδια εχω και γω επειδη πεινω αρκετο νερο σκονες κτλ φουσκονει τι θα κανει δεν μπορεις συνεχια να σφιγκεσε και να ειναι μεσα η κοιλια εξαλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-12-07 16:57 #6
    Respected member
    Το avatar του χρήστη Sourlas

    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    332
    Προεπιλογή
    Εγώ πάντος playmobil μετά το cutting όσο νερό και σαβούρα να φάω ΔΕΝ εχω φουσκώματα τέτοια καθόλου.
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση