Θέμα: Warriorlab

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 101
  1. 05-04-10 17:35 #1
    Προεπιλογή Warriorlab
    απο τη συγκεκριμενη εταιρια εχω δοκιμασει συμπληρωματα και εχω να πω οτι ειναι καλη εταιρια οπως ολες οι αλλες δηλαδη επαρνα πχ την πρωτεινη της ον και μετα ο πωλητης μου ειπε παρε και τη δικια μας warriorlab χωρις ομως να με πριζει και να μου λεει ειναι καλυτερη και τετοια και μαλιστα ο συγκεκριμενος ηταν υπευθυνος του καταστηματος! οκ πηρα τη πρωτεινη οπως και αλλα συμπληρωματα της warriorlab μου φανηκαν οπως ολα τα αλλα συμπληρωματα ,οχι τιποτα ιδιαιτερο! μαλιστα επειδη επιασα συζητηση με τον πωλητη για τη συγκεκριμενη εταιρια μου ειπε ΟΤΙ Η WARRIORLAB EINAI ΘΗΓΑΤΡΙΚΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ OPTIMUM(ON) KAI MOY EIΠΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΚ!

    ΔΕΝ ΔΙΑΦΗΜΙΖΩ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΛΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΡΩΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΤΑΙΡΙΑ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-04-10 18:01 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Aπό αυτα που εχω διαβασει εδω μεσα γιατί δεν εχω ασχοληθει ,εχει ειπωθεί ότι η επεξεργασια των πρώτων υλων γίνεται στην Ιρλανδία και μετα η συσκευασια στην Ελλάδα μεσω καποιας εισαγωγικης εταιρίας αν έχω καταλαβει σωστα και για λογαριασμο των Xtreme Stores...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-07-10 00:29 #3
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Εγώ κάπου είχα διαβάσει πως η warrior παρασκευάζει τις πρωτεϊνες της ΟΝ... δεν μπορώ να βρω το link ομώς...

    Δοκίμασα την complete 8, την κρεατίνη (μονοϋδρική) και τα υγρά αμινοξέα της εν λόγω εταιρίας. Από την κρεατίνη έμεινα αρκετά ευχαριστημένος, για τα άλλα δύο δεν μπορώ να πω πως είναι άνω του μετρίου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-07-10 11:06 #4

    Εγγραφή
    25-02-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Η warrior δεν ειναι και δεν παιζει σε καμια περιπτωση να ειναι θυγατρικη της ON η οτιδηποτε παρομοιο.Η ΟΝ δεν εχει θυγατρικη δεν διαφημιζει θυγατρικη.
    Κατασκευαζεται στην Ιρλανδια,καλως.Εγω οταν το διαβασα αυτο και ρωτησα αν ισχυει και τι σημαινει αυτο μου ειπαν οτι στην ιρλανδια πολλες γνωστες εταιρειες οπως η ΟΝ επιλεγουν να κατασκευασουν προιοντα για την ευρωπη κιοτι εκει υπαρχουν και καλης ποιοτητας πρωτες υλες.Αυτο μονο!Αυτο λοιπον δε σημαινει επουδενι οτι ειναι θυγατρικη της,πολλες ακομα εταιρειες μπορει να κατασκευαζουν στο ιδιο εργοστασιο δε σημαινει οτι ειναι ιδιες.
    Αυτο απο τη μια ισως σημαινει οτι παρασκευαζεται σε εμπιστο εργοστασιο,απο την αλλη ομως μη συγχυζομαστε και το βαζουμε στην ιδια μοιρα με την ΟΝ καθως το εργοστασιο απλα παρασκευαζει,τις πρωτες υλες τις αγοραζουν οι εταιρειες και τις στελνουν εκει.
    Αρα:ιδιο εργοστασιο-οχι αναγκαστικα ιδιες πρωτες υλες-σε καμια περιπτωση συγγενικες.
    Προσωπικη αποψη,τη whey τη προτιμω καποιες φορες μια χαρα ειναι.
    Γενικη αποψη, ο καθενας δοκιμαζει και κρινει,σαλλους μπορει να φανει καλη εταιρεια σαλλους οχι οπως συμβαινει με καθε εταιρεια,την ωρα που ο ενας δινει τρομερες εντυπωσεις ο αλλος λεει μουφα.
    Για μενα το θεμα πριν καποιος κριτικαρει ενα συμπληρωμα οποιαδηποτε εταιρειας ειναι να ξερει οταν το παιρνει τη θα πρεπει να περιμενει απο αυτο.
    Σορυ που γραψα πολλα απλα αναλωνεται καιρο αυτο το θεμα κιεχω διαβασει τοσα και τοσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-07-10 11:22 #5
    Προεπιλογή
    Κ εγω εχω ακουσει οτι οπτιμουμ και γουαριορλαμπ παρασκευαζονται στο ιδιο εργοστασιο στην ιρλανδια. Επισης οτι μερικα προιοντα τους (ΟΝ pro complex, Warriolab complete 8 ) ειναι ιδια..!
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-07-10 12:27 #6
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Παρασκευάζεται στην Ιρλανδία για λογαριασμό των xtreme stores (το γράφει η συσκευασία επάνω). Δε γίνεται εδώ η συσκευασία δλδ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-07-10 18:55 #7
    Προεπιλογή
    να και η ιστοσελιδα της www.warriorlab.com
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-07-10 18:59 #8
    Προεπιλογή
    πανω στα κουτια των συμπληρωματων της εταιριας αυτης εχει και τηλεφωνα της αθλητικης επε α.ε!! γραφει τα τηλεφωνα της και λεει οτι παρασκευαζεται απο την αθλητικη επε!! αρα αμα τυχον καποιος θελει να μαθει πληροφοριες,η οτιδηποτε αλλο τοτε μπορει να παρει ενα τηλ!! βασικα μου φαινεται καλο που εχει τηλεφωνα για να ξες πανω κατω τι παιζει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-07-10 19:19 #9
    Προεπιλογή
    η complete 8 αυτης της εταιριας ειναι πολυ καλη
    ωραια γευση
    καλη διαλυτοτητα μια χαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-07-10 20:15 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arisfwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    η complete 8 αυτης της εταιριας ειναι πολυ καλη
    ωραια γευση
    καλη διαλυτοτητα μια χαρα
    ναι και εγω ειχα παρει την αντιστοιχη whey της warriorlab και ηταν καλη οπως ολες οι αλλες whey φυσικα! απλως μερικοι κραταν επιφυλαξεις γιατι σου λεει την ηξερα και απο χθες την εταιρια αυτη? προσφατα εμφανιστηκε!! παντως θεωρω πολυ καλο που εχει πανω τηλεφωνα επικοινωνιας!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-07-10 20:56 #11
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Αναγράφεται πουθενά στο site της warriorlab ότι είναι θυγατρική της Optimum? Αν ναι θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον να έστελνα ένα mail στα γραφεία της Optimum.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-07-10 09:57 #12

    Εγγραφή
    25-02-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναγράφεται πουθενά στο site της warriorlab ότι είναι θυγατρική της Optimum? Αν ναι θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον να έστελνα ένα mail στα γραφεία της Optimum.
    Oxι.Αρβυλα ειναι αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-07-10 10:18 #13
    Προεπιλογή
    Συνήθως δεν ειμαι καχύποπτος...

    ΑΛΛΑ...

    Γιατι δεν λεει πουθενα εδρα της εταιριας ?
    Μόνο μια φορμα επικοινωνιας εχει....
    επίσης μεσα στο site τους δεν εχει την KRE - ALKALYN / 120 caps (WARRIORLAB)
    Να ανυσηχω γι αυτο ???

    και κατι ακομα... γιατι ενω ολο το site ειναι στην αγγλική γλώσσα...
    στην επικοινωνια λέει "Θέλω να λαμβάνω newsletters" στα ελληνικά ???
    η γνώση... είναι η απαντηση στον φοβο !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-07-10 10:48 #14
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavrozgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνήθως δεν ειμαι καχύποπτος...

    ΑΛΛΑ...

    Γιατι δεν λεει πουθενα εδρα της εταιριας ?
    Μόνο μια φορμα επικοινωνιας εχει....
    επίσης μεσα στο site τους δεν εχει την KRE - ALKALYN / 120 caps (WARRIORLAB)
    Να ανυσηχω γι αυτο ???

    και κατι ακομα... γιατι ενω ολο το site ειναι στην αγγλική γλώσσα...
    στην επικοινωνια λέει "Θέλω να λαμβάνω newsletters" στα ελληνικά ???

    επάνω στην συσκευασία γράφει κανονικά όλα τα στοιχεία της εταιρείας, την έχω μπροστά μου τη συσκευασία αυτή τη στιγμή...στο site, επειδή είναι των Xtreme stores, πόλύ απλά πας στο site της εταιρείας...όπου εξάλλου υπάρχει και η διαφήμιση της εν λόγω εταιρείας...

    Μπήκα στο site των xtreme και στα συμπληρώματα, στη Warriorlab, βρίσκω κανονικά την Kre-Alkalyn...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Surfer : 21-07-10 στις 10:51
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-07-10 19:32 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναγράφεται πουθενά στο site της warriorlab ότι είναι θυγατρική της Optimum? Αν ναι θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον να έστελνα ένα mail στα γραφεία της Optimum.
    παιδια ναι η λυση ειναι αυτη για να μαθουμε τι ακριβως παιζει!!! φιλε μπανε θα στειλεις η να στειλω εγω?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία