Θέμα: Warriorlab

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 101
  1. 22-02-13 02:56 #61
    Το avatar του χρήστη aalexandros

    Εγγραφή
    30-11-2012
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    13
    Προεπιλογή
    Παιδια εγω εχω τελειωσει ενα κουτι Whey isolate της warriorlab σε γευση σοκολατας..σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος.Επισης εχω παρει και την κρεατινη complete 3 πριν απο μια εβδομαδα..για τα αποτελεσματα της θα σας ενημερωσω αν την εχει δοκιμασει κανεις ας μας γραψει τις εντυπωσεις του....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-02-13 15:15 #62
    Προεπιλογή
    Η warrior lab είναι ετικέτα, και τα προιόντα είναι ιδιωτικής ετικέτας.
    Τα extreme stores μισθώνουν ένα εργοστάσιο στην Ιρλανδία ή Γερμανία (το οποίο διαθέτει τον απαραίτητο εξοπλισμό και τεχνογνωσία) παράγει τα προιόντα και αυτά εισάγονται στην Ελλάδα με την επωνυμία warrior lab.
    Και μην νομίζετε ότι εισάγονται μόνο στην Ελλάδα από τα συγκεκριμένα εργοστάσια. (εκτός και αν έχει τόσες πωλήσεις η extreme stores που μισθώνει αποκλειστικά τα εργοστάσια για πάρτη της).
    Τα προιόντα ενός εργοστασίου μπορούν να πάνε παντού, απλώς κάθε φορά τοποθετούν διαφορετική ετικέτα επάνω, ανάλογα με το ποιος είναι ο πελάτης. Και είτε συσκευάζονται επί τόπου στο εργοστάσιο παραγωγής (αν υπάρχει και δυνατότητα συσκευασίας) είτε αποστέλεται στη χώρα προορισμού χύμα και γίνεται η συσκευασία εκεί.
    Τα προιόντα warrior lab είναι no name, χωρίς να σημαίνει ότι είναι κακό αυτό απαραίτητα. Απλώς η extreme stores εκμεταλλεύεται ότι έχει ένα μεγάλο πελατολόγιο και το σπρώχνει στην αγορά των προιόντων που εισάγει η ίδια με προφανώς μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους από μια επώνυμη μάρκα (πχ ΟΝ) η οποία προμηθεύει την extreme stores αλλά σε πολύ πιο υψηλές τιμές απότι η ίδια η extreme stores αγοράζει το no name προιόν από ένα εργοστάσιο της Ιρλανδίας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bandit : 24-02-13 στις 15:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-02-13 15:23 #63
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Warriorlab
    Πάντως σίγουρα υπαρχει γραμμή στους πωλητές να σπρώχνουν πρώτα warrior lab και μετα όλα τα υπόλοιπα, προφανώς λόγω περιθωρίου κέρδους! Ειναι τρομερά εκνευρίστικα ομως και ένας απο τους λόγους που αποφεύγω να ψωνίζω απο τα xtreme. Δεν θέλω ρε αδερφέ warrior lab, με το ζόρι δηλαδη?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-02-13 15:50 #64
    Προεπιλογή
    Εντάξει δεν στο δίνουν και με το ζόρι, απλά το παρουσιάζουν σαν μια εναλλακτική, και μάλιστα οικονομικότερη (και δεν έχουν άδικο σε κάποιες περιπτώσεις) Εσύ ως αγοραστής κρίνεις και αποφασίζεις.
    Δεν είναι λόγος να αποφεύγεις να ψωνίζεις από τα extreme, απλά επιλέγεις την εταιρία που εσύ θέλεις. Τώρα αν έχεις βρει κάτι άλλο, από κάποιο άλλο μαγαζί που πιστεύεις ότι σε συμφέρει περισσότερο τότε...μαζί σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-03-13 05:12 #65
    Το avatar του χρήστη aalexandros

    Εγγραφή
    30-11-2012
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    13
    Προεπιλογή
    Παιδες μπορει να εμεινα ευχαριστημενος απο την isolate της συγκεκριμενης εταιρειας αλλα απο την κρεατινη complete 3 καθολου ναι μεν ωραια γευση πορτοκαλι και πολυ καλη διαλυτοτητα αλλα απο αποτελεσματα μηδεν.ουτε δυναμη μου εδωσε στις προπονησεις αλλα ουτε καν νερα μου κρατησε..σα να μη την πηρα ποτε ενα πραγμα.παντως οσες φορες εχω παει xtreme πρωτα μου παρουσιασαν τα προιοντα της warior και μετα ολα τα αλλα χωρις να με πιεσουν..εκτος απο τις φορες που πηγα και τους ειπα ''θελω αυτο'' συγκεκριμενα τοτε δε μου ανεφεραν καθολου την warior.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-03-13 09:51 #66
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    εγω παντως οπωτε πήγα στα extreme, ειπα στον πωλητη αν έχει αυτο που με ενδιαφερει και αν το εχει να μου το δωσει, ετσι δεν σου πλασαρει τιποτα, αλλα οπωτε είδα καποιον να πηγαινει και να ρωταει για πρωτεϊνες και συμπληρωματα, δηλαδη αρχαριο, τελικα εφευγε με πρωτεϊνη warrior lab
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-03-13 09:52 #67
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aalexandros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδες μπορει να εμεινα ευχαριστημενος απο την isolate της συγκεκριμενης εταιρειας αλλα απο την κρεατινη complete 3 καθολου ναι μεν ωραια γευση πορτοκαλι και πολυ καλη διαλυτοτητα αλλα απο αποτελεσματα μηδεν.ουτε δυναμη μου εδωσε στις προπονησεις αλλα ουτε καν νερα μου κρατησε..σα να μη την πηρα ποτε ενα πραγμα.παντως οσες φορες εχω παει xtreme πρωτα μου παρουσιασαν τα προιοντα της warior και μετα ολα τα αλλα χωρις να με πιεσουν..εκτος απο τις φορες που πηγα και τους ειπα ''θελω αυτο'' συγκεκριμενα τοτε δε μου ανεφεραν καθολου την warior.
    αυτό ακριβως
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-03-13 11:40 #68
    Προεπιλογή
    και γω αυτό νομίζω όταν πάει ένας αρχάριος να αγοράσει ένα προιον η πρώτη τους επιλογή είναι η warrior lab. οκ δεν τρέχει κάτι άμα τρως κάλα και γυμνάζεσαι σωστά όλα τα προϊόντα δουλεύουν.όχι μόνο της warrior lab γενικά μιλάω.
    Trust yourself, dig deep down and ask yourself: ‘who do you want to be?’. Not what, but who. arnold schwarzenegger.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-03-13 11:53 #69
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Warriorlab
    Δεν διαφωνώ, ένα συγκεκριμένος ομως επιμένει υπέρ ο δέοντος και γίνεται εκνευριστικός.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-03-13 12:00 #70
    Προεπιλογή
    να ταν μόνο ένας καλά θα ήταν. εγώ προσωπικά ποτέ δεν μένω στο ίδιο προιον δοκιμάζω από όλες τις μάρκες κάθε φορά.
    Trust yourself, dig deep down and ask yourself: ‘who do you want to be?’. Not what, but who. arnold schwarzenegger.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-03-13 14:56 #71
    Προεπιλογή
    Όχι μόνο αυτό πρέπει σου λέει να πάρεις και πολλές δόσεις προφανώς για να σε πιάσει
    το προιόν ώστε να δεις αποτέλεσμα πολύ εκνεβριστικό μιλάμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-05-13 15:59 #72
    Προεπιλογή Την πάτησα?
    Πήγα και εγώ στο xtreme της γειτονιάς μου να πάρω μια whey της optimum και ο τυπος μου είπε να παρω warrior γιατι η optimum θελει και βιταμινες και αλλα διαφορα για να αποροφηθεί. οποτε με είδε ασχετο με φορτσε με warrior complete whey.
    Δεν την άνοιξα. Να την πάω πίσω ? ή να την πάρω ? 1 κιλο είναι. Πεταμένα λεφτά? η δεν τρέχει τίποτα και απλα δεν ξαναπατάω εκει αν με εχει παραμυθιάσει?
    \
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-05-13 16:02 #73
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    χαχα καλά έτσι σου είπε? Να τη πας πίσω εννοείται!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-13 16:03 #74
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Να την πάς πίσω και να πάρεις της οn..αντε και καλόπιωτη
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-05-13 16:33 #75
    Προεπιλογή
    Μου είπε μλκς ο τύπος έτσι ? καλα θα με ξαναδεί μια φορά ακόμα στο μαγαζί του αύριο το πρωί για να αλλάξω την πρωτείνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία