Θέμα: Warriorlab

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 101
  1. 13-05-13 16:57 #76
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Όχι απλά μαλακίες, πρέπει να θεωρείς τον άλλον τελείως άσχετο για να του πεις τέτοια πράγματα, καμία συστολή - τίποτα! Μόνο και μόνο για αυτό εγώ θα τη γύριζα πίσω τη πρωτεΐνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-05-13 14:58 #77
    Προεπιλογή
    Οκ την πήγα πίσω. Θα μου φέρει optimum. Και μου είπε και πάλι ότι η οπτιμουμ θέλει βιταμίνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-05-13 15:15 #78
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dipatrx8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ την πήγα πίσω. Θα μου φέρει optimum. Και μου είπε και πάλι ότι η οπτιμουμ θέλει βιταμίνες.
    Α και οτι η warrior τις εχει μέσα. στεκουν αυτα ρε παιδια που λεεί?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-05-13 15:22 #79
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Φίλε όχι δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση, είναι τόσο ηλίθιο σαν σου λέω ότι ο γάιδαρος πετάει, δεν ξέρω πως αλλιώς να στο πω. Εγώ δεν θα ξαναπήγαινα καν σε αυτό το μαγαζί, πάρε τη ON και τέλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-05-13 15:52 #80
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dipatrx8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ την πήγα πίσω. Θα μου φέρει optimum. Και μου είπε και πάλι ότι η οπτιμουμ θέλει βιταμίνες.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dipatrx8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α και οτι η warrior τις εχει μέσα. στεκουν αυτα ρε παιδια που λεεί?
    Πες του ότι κατουράς μέσα στο σέικερ για να χει και η ON βιταμίνες μέσα
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-05-13 16:10 #81
    Προεπιλογή ΝΑ και η επίσημη εκδοχή απο το site τους .
    Η WHEY PROTEIN 100% είναι ένα ισχυρό πρωτεϊνικό συμπλήρωμα φαρμακευτικής ποιότητας και δεν είναι τυχαίο ότι έχει ψηφιστεί ως η καλύτερη πρωτεΐνη τις χρονιές 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 και 2011!!

    Η κάθε δόση παρέχει 24 γρ υψηλής βιολογικής αξίας πρωτεΐνη και μόνο 3 γρ υδατανθράκων. Η WHEY PROTEIN 100% φτιάχνεται μικρό φιλτραρισμένη πρωτεΐνη ορρού γάλακτος. Ο τρόπος παραγωγής του WHEY PROTEIN 100% εγγυάται την απομάκρυνση της λακτόζης από αυτό το προϊόν. Η πρωτεΐνη ορρού γάλακτος 100% παρέχει μια άριστη ισορροπία των ουσιαστικών και δευτερευόντων αμινοξέων συμπεριλαμβανομένων και των πεπτιδίων γλουταμίνης και μια υψηλή συγκέντρωση των BCAA αμινοξέων. Αυτό βελτιώνει τη διατήρηση του αζώτου και την αύξηση των μυών.

    Η WHEY PROTEIN 100% σε μορφή σκόνης αναμιγνύεται εύκολα με ένα κουτάλι και είναι εύγεστη. Δοκιμάστε τη με χυμό ή νερό. Ως προστιθέμενη στη τροφή σας, προσπαθήσετε να αναμείξετε μια κουταλιά (scoop) 30,4 γρ στα δημητριακά ή στο γιαούρτι.


    Το συγκεκριμένο προϊόν για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα συνδυάζεται με το Flaxseed Oil της WarriorLab, γιατί με την φυτική σύνθεση Ω3 που περιέχει βοηθάει στην καλύτερη ενυδάτωση των μυών, που σημαίνει πρόσληψη μεγαλύτερης ποσότητας πρωτεΐνης από τους μυς.


    Οι αθλητές που επέλεξαν την 100% Whey Gold Standard επέλεξαν επίσης:

    Flaxseed Oil, Bcaa tabs


    Τι γινεται? το παρατραβάν για να πουλήσουν ή καπου το στηριζουν ολο αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-05-13 16:44 #82
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Βλακείες... οι πρωτείνες έχουν ήδη μέσα ουσίες για απορρόφηση όπως μια που βγαίνει από τον ανανά και μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή. Αυτά τα "συνδυάζεται με" είναι καθαρά για να σπρώξουν. Κατά τα άλλα υπάρχουν συμπληρώματα που μπορείς να στακάρεις αλλά όχι αυτά που λένε αυτοί.

    Αυτό σου έλειπε κάθε φορά που πας να πάρεις μια πρωτείνη να πάρεις και καμιά δεκαριά προιόντα ακόμα...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-10-16 23:54 #83
    Exclamation σχετικα με την εταιρια
    καλησπερα σε ολους και ευχομαι με αυτα που θα πω να μην προσβαλω καποιον, απλα θελω οπως ολοι να πω δημοκρατικα τη γνωμη μου οσο σκληρη κι αν ειναι!!! η συγκεκριμενη εταιρια ειναι αν οχι η χειροτερη απο τις χειροτερες, και θα εξηγησω το γιατι! Πρωτα απο ολα ακριβη και πουλαει περισσοτερο ονομα σε σχεση με αυτα που προσφερει, ευτυχως για μενα πηρα μονο ενα σκευαμα απο την εταιρια και διαπιστωσα το ποσο ελειπης ειναι οχι σε γευση η διαλυτοτητα μικρη η σημασια σε αυτο, αλλα σε αποτελεσματα! Συγκεκριμενα πηρα μια καθαρη πρωτεινη, και οχι μονο δεν με ξεκουρασε... ουτε αποκατασταση αλλα ειχα και θεμα με την πεψη χωνευοταν πολυ δυσκολα!!! ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΛΑΩ 100% ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PANAGIAS : 08-10-16 στις 23:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-10-16 00:07 #84
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANAGIAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σε ολους και ευχομαι με αυτα που θα πω να μην προσβαλω καποιον, απλα θελω οπως ολοι να πω δημοκρατικα τη γνωμη μου οσο σκληρη κι αν ειναι!!! η συγκεκριμενη εταιρια ειναι αν οχι η χειροτερη απο τις χειροτερες, και θα εξηγησω το γιατι! Πρωτα απο ολα ακριβη και πουλαει περισσοτερο ονομα σε σχεση με αυτα που προσφερει, ευτυχως για μενα πηρα μονο ενα σκευαμα απο την εταιρια και διαπιστωσα το ποσο ελειπης ειναι οχι σε γευση η διαλυτοτητα μικρη η σημασια σε αυτο, αλλα σε αποτελεσματα! Συγκεκριμενα πηρα μια καθαρη πρωτεινη, και οχι μονο δεν με ξεκουρασε... ουτε αποκατασταση αλλα ειχα και θεμα με την πεψη χωνευοταν πολυ δυσκολα!!! ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΛΑΩ 100% ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...
    Φιλε καλησπέρα.
    Για ποιον προιον μιλάς καταρχήν πρωτον. Πες κατι παραπάνω γιατί έτσι όπως το γραφεις όντως ακουγεται κάπως.
    Δευτερον , τι να σε ξεκουρασει; Πρωτεινη παίρνεις, δεν κάνεις μασαζ.
    Την γνωμη σου να την λες, απλά να την τεκμηριώνεις με καποιον τρόπο. Ποια προιοντα π.χ. έχεις δοκιμάσει που σε ξεκουράζανε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-10-16 00:11 #85
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    η πρωτεινη φιλε δεν ειναι για αποκατασταση ειναι συμπληρωμα διατροφης συμπληρωνεις τυχων ελλειψεις διατροφικες δεν εχω δκιμασει την εν λογω εταιρια αλλα τα λες καπως περιεργα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-10-16 11:42 #86
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Συμφωνω με polyneiko και βαγγελη, τα επειχηρηματα σου ειναι ατοπα. Οσο το οτι σε πειραξε στομαχικα δεν νομιζω να εχει να κανει με την ποιοτητα της, προφανως σε πειρασξε καποιο συστατικο της.
    Θα ηθελα να δω παντως ποια πρωτεινη πηρες και σου προσφερε πληρης αποκατασταση? placebo/100
    Γενικα παντως, μην περιμενεις ορατα αποτελεσματα/φλεβες/six pack/ταχυ αποκατασταση κλπ απο πρωτεινες.

    Παρεμπιπτοντως, εχω δοκιμασει προιοντα (κυριως πρωτεινες) της εν λογω εταιριας σε δειγματα, ποτε δεν ειχα προβλημα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δευτερον , τι να σε ξεκουρασει; Πρωτεινη παίρνεις, δεν κάνεις μασαζ.


    χαχαχαχαχαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 09-10-16 στις 11:54
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-10-16 13:06 #87
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANAGIAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΛΑΩ 100% ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...
    100% δημοκρατικα, σα να λεμε 100% βοδινο κρεας
    σαν τη δημοκρατια δεν εχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-10-16 14:27 #88
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    Νομιζω οι περισσοτεροι περιμενουν τρελα αποτελεσματα απο τις πρωτεινες και απογοητευονται. Αν καποιος παιρνει πρωτεινη αλλα δεν τρεφεται σωστα και δεν ξεκουραζεται, πως θα αποκατασταθουν οι μυες;
    Αυτο βεβαια ισχυει και για αντιθετα σχολια, που διαβαζω και απο reviews sto bodybuilding.com πολλοι γραφουν πηρα την ταδε πρωτεινη και εβαλα 20 lbs μυες σε 2 μηνες.

    ΦΥΣΙΚΑ και βοηθαει η πρωτεινη, σου δινει 24-27 γρμ πρωτεινη ανα σκουπ, χωρις λιπορα, χωρις ζαχαρες. Αυτο κ μονο ειναι σημαντικο για οποιον ασχολειται με τα βαρη, και θελει να χτισει σωμα, αλλα καλο ειναι να μην εναποθετεις ολες τις ελπιδες σου σε μια whey, οσο καλη κ να ειναι...

    Αυτο το τελευταιο το αναφερω γιατι πολλοι λενε ειναι το ιδιο με το φαι, εγω δεν ξερω καποιο φαγητο να μπορεις να το πιεις σε 1 λεπτο, χωρις μαγειρεμα και με 1 ευρώ το σκουπ να σου δινει 25 γρμ πρωτεινη και μηδενικα λιπη κ υδατανθρακες. Μονο τα ασπραδια δινουν αλλα, προσωπικα λυπαμαι να πεταω τα αυγα κ δεν το κανω. Ισω εχω κατοχικο συνδρομο και δεν μπορω με τιποτα να πεταω φαγητα στα σκουπιδια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bodybuilder wannabe : 09-10-16 στις 14:30
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-04-19 02:05 #89
    Προεπιλογή Warrior lab
    Καλησπεραα...χρησιμοποιώ μια whey πρωτεΐνη Της warrior lab..η γεύση της δν είναι άσχημη αλλά ρε παιδιά το σεικερ κάθε φορά βρωμάει σαπίλα εκει μέσα..γτ ετσι;; το πλένω κάθε φορά είτε σκληρά με το σφουγγάρι είτε στο πλυντήριο πιάτων αλλά μετά την χρήση πάλι τα ίδια...ανοίγω το καπάκι παιδιά κ η βρώμα φεύγει μέτρα μακριά.. τι λέτε να αλλάξω μαρκα;;κ αν ναι τι μ προτείνεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-04-19 02:11 #90
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jonis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπεραα...χρησιμοποιώ μια whey πρωτεΐνη Της warrior lab..η γεύση της δν είναι άσχημη αλλά ρε παιδιά το σεικερ κάθε φορά βρωμάει σαπίλα εκει μέσα..γτ ετσι;; το πλένω κάθε φορά είτε σκληρά με το σφουγγάρι είτε στο πλυντήριο πιάτων αλλά μετά την χρήση πάλι τα ίδια...ανοίγω το καπάκι παιδιά κ η βρώμα φεύγει μέτρα μακριά.. τι λέτε να αλλάξω μαρκα;;κ αν ναι τι μ προτείνεται
    έχω δοκιμάσει άπειρες πρωτεΐνες και άμα ξεχάσω να πλύνω το σεικερ για κάποιες ωρες βρωμάει..γαλα είναι,είναι φυσιολογικό


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία