Θέμα: Warriorlab

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 101
  1. 21-07-10 21:36 #16
    Προεπιλογή
    παντως εψαξα στο ιντερνετ αλλα πουθενα δεν ειδα να λεει οτι η warriorlab ειναι θυγατρικη της οπτιμουμ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-07-10 22:03 #17
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hardtraining Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ναι η λυση ειναι αυτη για να μαθουμε τι ακριβως παιζει!!! φιλε μπανε θα στειλεις η να στειλω εγω?
    Εφόσων δεν αναγράφεται στο ιντερνετ και απλά το λέει κάθε τυχάρπαστος πωλητής(πάντως στο Αμέρικα οι πωλητές των GNC λένε τισ απίστευτες παπαριές για να σε κάνουν να αγοράσεις από την μάρκα του GNC καθότι πέρνουν μπόνους) δεν πιστεύω ότι η Οπτιμουμ πρόκειται να ασχοληθεί ποτέ με αυτό. Πάντως αν θες στείλε, βάζω στοίχημα ότι έχω και δεν έχω πως η απάντηση τους θα είναι αρνητική.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-07-10 22:06 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Surfer Εμφάνιση μηνυμάτων
    επάνω στην συσκευασία γράφει κανονικά όλα τα στοιχεία της εταιρείας, την έχω μπροστά μου τη συσκευασία αυτή τη στιγμή...στο site, επειδή είναι των Xtreme stores, πόλύ απλά πας στο site της εταιρείας...όπου εξάλλου υπάρχει και η διαφήμιση της εν λόγω εταιρείας...

    Μπήκα στο site των xtreme και στα συμπληρώματα, στη Warriorlab, βρίσκω κανονικά την Kre-Alkalyn...

    Στα Xtreme ναι οκ το εχει ! στο επισημο το site τους ομως ????????

    Και επανω στο κουτι γράφει τα στοιχεια της εισαγωγικης... οχι της εταιριας.......

    κι εγω την βρισκω στο site των xtreme , Πριν λιγες μερες την αγορασα απο εκει....

    και ετσι οπως ειναι στημενο το site της warriorlab μονο για των xtreme stores
    δεν μοιαζει...
    η γνώση... είναι η απαντηση στον φοβο !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-07-10 00:28 #19
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Πάντως ψάχνωντας στο διαδίκτυο δεν κατάφερα να βρω κάτι για την εταιρία αυτή. Φαίνεται ότι διατίθεται μόνο στην Ελληνική αγορά από τα xtreme stores.


    Φαίνεται πως είναι κάτι σαν ''private label'' των xtreme stores.


    Η κρεατίνη τους πάντως με ''έπιασε'' καλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-07-10 09:56 #20
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως ψάχνωντας στο διαδίκτυο δεν κατάφερα να βρω κάτι για την εταιρία αυτή. Φαίνεται ότι διατίθεται μόνο στην Ελληνική αγορά από τα xtreme stores.


    Φαίνεται πως είναι κάτι σαν ''private label'' των xtreme stores.


    Η κρεατίνη τους πάντως με ''έπιασε'' καλά.


    έτσι είναι...αφού παρασκευάζεται για την Πανελλαδική ΑΕ...δλδ για τα xtreme stores...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-07-10 10:55 #21
    Προεπιλογή
    Ρε παιδιά μου φαίνεται ότι ορισμένοι από εσας απλά προσπαθείτε να αποφύγετε την πραγματικότητα. Δηλαδή πού είναι το δύσκολο να καταλάβετε ότι πρόκειται απλά για μία ετικέτα; Την τρέλα μου μέσα δηλαδή...
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-07-10 11:25 #22
    Προεπιλογή
    Κι εμενα με επιασε η κρεατίνη τους !

    Και εγω προσωπικα δεν προσπαθω να αποφυγω τιποτα...

    το προφιλ της εταιρια ψαχνω... κακο ???

    οπως το εχει π.χ η ON http://www.optimumnutrition.com/about.php

    Το προφιλ ψαχνω αλλα πλήρες προφίλ !

    Θα το πω και αλλιως... αν ηταν δεν θα επερνα την κρεατινη τους !
    θα διαλεγα μια αλλη....

    αλλα καποια πραματα ειναι απο περιεργεια... πως βρεθηκε ετσι απο το πουθενα ?

    καπως ετσι το αντιλαμβανομαι εγω τουλαχιστων...
    η γνώση... είναι η απαντηση στον φοβο !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-07-10 11:48 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavrozgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    το προφιλ της εταιρια ψαχνω... κακο ???

    οπως το εχει π.χ η ON http://www.optimumnutrition.com/about.php

    Το προφιλ ψαχνω αλλα πλήρες προφίλ !
    Αδερφέ, αν υπήρχε τέτοιο πράγμα, θα βρισκόταν στην αντίστοιχη σελίδα του site της εταιρίας στην οποία αναφέρεται το τοπικ. Αλλά, δυστυχώς, στη σελίδα αυτή αγώ βλέπω μόνο μερικές ηρωικές εκφράσεις και τίποτα άλλο.
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-07-10 11:50 #24
    Προεπιλογή
    Στο site της warrior δεν αναφερει τπτ για ON.
    Στο site των extreme στα προιοντα της warrior δεν αναφερει τπτ για oN.
    Τα προιοντα πανω δεν λενε τπτ για OΝ.
    Εννοειται ρε παιδια οτι ενδεχομενη απαντηση θαναι αρνητικη και επισημα ουτε warrior ουτε τα extreme αναφερουν περι θυγατρικοτητας κτλ.τωρα αν τοπε κανενας πωλητης η αν το καταλαβε κανεις λαθος τι να πω.
    Μπερδευομαστε χωρις λογο,παιδια οποιος αγοραζει on αγοραζει on και οποιος warrior αγοραζει warrior
    ΣΥΜΦΩΝΩ CROCOJET ειναι απλα μια ετικετα και προς θεου δεν ειναι ιδιες ετικετες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-07-10 12:34 #25
    Προεπιλογή
    Στο site της ON αναφέρει ότι η Optimum Nutrition Inc είναι θυγατρική της εταιρίας Glanbia και κατέχει δύο σειρές συμπληρωμάτων διατροφής: την Optimum Nutrition και την American Body Building. Τα συμπληρώματα τα διακινεί η ίδια σε συνεργασία με την Costello's Health Distributors (η οποία ανήκει στους ιδρυτές της Optimum Nutrition Inc) και την εταιρία ΑΒΒ.
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-07-10 12:42 #26
    Προεπιλογή
    ++++++
    Hσουν ξεκαθαρος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-07-10 20:56 #27
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CROCOJET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά μου φαίνεται ότι ορισμένοι από εσας απλά προσπαθείτε να αποφύγετε την πραγματικότητα. Δηλαδή πού είναι το δύσκολο να καταλάβετε ότι πρόκειται απλά για μία ετικέτα; Την τρέλα μου μέσα δηλαδή...
    Χαλάρωσε ρε φίλε, συζήτηση κάνουμε...

    Δεν προσπαθούμε να αποφύγουμε τίποτε, ένα απλό forum είναι όπου ανταλλάσουμε απόψεις, δεν λύνουμε το κυπριακό. Το θέμα είναι η εταιρία Warriorlab και πάνω σ'άυτό συζητάμε. Δεν χρειάζεται να φορτώνεις...

    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-07-10 20:57 #28
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαλάρωσε ρε φίλε, συζήτηση κάνουμε...

    Δεν προσπαθούμε να αποφύγουμε τίποτε, ένα απλό forum είναι όπου ανταλλάσουμε απόψεις, δεν λύνουμε το κυπριακό. Το θέμα είναι η εταιρία Warriorlab και πάνω σ'άυτό συζητάμε. Δεν χρειάζεται να φορτώνεις...

    δεν φορτωσε..κατι σαν εγκεφαλικο μου κανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-07-10 21:03 #29
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CROCOJET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο site της ON αναφέρει ότι η Optimum Nutrition Inc είναι θυγατρική της εταιρίας Glanbia και κατέχει δύο σειρές συμπληρωμάτων διατροφής: την Optimum Nutrition και την American Body Building. Τα συμπληρώματα τα διακινεί η ίδια σε συνεργασία με την Costello's Health Distributors (η οποία ανήκει στους ιδρυτές της Optimum Nutrition Inc) και την εταιρία ΑΒΒ.
    Είναι ξεκάθαρο, νομίζω πέραν κάθε αμφιβολίας πως δεν υπάρχει σχέση ανάμεσα στις δύο. Δυστυχώς δεν κατάφερα να βρω το link όπου είχα δαβάσει για σχεση μεταξύ των δύο. Δεν έχει σημασία όμως αφού δεν φαίνεται να ισχύει τίποτε τέτοιο.

    Στα x-treme πάντως την προοθούν αρκετά - προφανώς λόγω της εμπορικής σχέσης (εισαγωγή και διανομή).
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-07-10 21:05 #30
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν φορτωσε..κατι σαν εγκεφαλικο μου κανει.


    Κι εγώ έτσι το κατάλαβα... απλά επέλεξα να το θέσω ποιο κομψά!

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία