Θέμα: Scooby1961

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 76
  1. 16-11-11 21:36 #46
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Εμένα πάλι μ'αρέσει. Είναι λίγο σπαστικός ώρες ώρες αλλά ένα άτομο το οποίο αφιλοκερδώς προς εμάς, δίνει αξιόπιστες συμβουλές μου γεμίζει αρκετά το μάτι. Ειδικά όταν ζει σε μία σπιταρόνα, έχει χίλια δύο ακριβά πράγματα, που σημαίνει πως και στη ζωή του δεν τα πάει και άσχημα, αλλά παρόλαυτά κάθετε και ασχολείται με ένα τέτοιο site.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-11-11 23:02 #47
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    και γω εχω δει αρκετα videakia του....δειχνει να εχει γνωσεις.....αλλα απ το γενικοτερο στυλ του νομιζω θα μπορουσε να παιζει στο fab5 :
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-11-11 04:51 #48
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Αυτος εχει βοηθησει ΠΑΡΑ πολυ κοσμο με τις συμβουλες , τα βιντεο , που καθεται και απανταει ξεχωριστα σε e-mail και αγαπαει αυτο που κανει..

    Και μερικοι που τον θεωρουν γελοιο καραγκιοζη και δεν τους γεμιζει το ματι απλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-11-11 14:00 #49
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτος εχει βοηθησει ΠΑΡΑ πολυ κοσμο με τις συμβουλες , τα βιντεο , που καθεται και απανταει ξεχωριστα σε e-mail και αγαπαει αυτο που κανει..
    Δεν εχει προτεινει τιποτα που να μην μπορεις να βρεις με ενα search 2 λεπτων...Και αρκετα απο αυτα που λεει δεν ισχυουν...Και ειδικα οσον αφορα την προπονηση...
    Ο λογος της επιτυχιας του ειναι γιατι τυχαινει καποιοι αρχαριοι η' θαμωνες γυμναστηριων 5 χρονια που δεν εχουν καταφερει τιποτα,να βαριουνται να ψαξουν μονοι τους και να πεφτουν τυχαια σε καποιο βιντεακι,και σε συνδυασμο με την εικονα του ομολογουμενως ωραιου σωματος του,τον ακουνε,και φυσικα απ το κατω δεν μπορεις να πας πιο κατω.Αρα ανεβαινεις γρηγορα λογω του προηγουμενου επιπεδου,αρα νομιζεις πως αυτος σου δειξε την Ατλαντιδα.

    Το μονο που εγω του αναγνωριζω οτι σε καποιες στιγμες εχουν χιουμορ τα βιντεακια του
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-11-11 15:41 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχει προτεινει τιποτα που να μην μπορεις να βρεις με ενα search 2 λεπτων...Και αρκετα απο αυτα που λεει δεν ισχυουν...Και ειδικα οσον αφορα την προπονηση...
    Ο λογος της επιτυχιας του ειναι γιατι τυχαινει καποιοι αρχαριοι η' θαμωνες γυμναστηριων 5 χρονια που δεν εχουν καταφερει τιποτα,να βαριουνται να ψαξουν μονοι τους και να πεφτουν τυχαια σε καποιο βιντεακι,και σε συνδυασμο με την εικονα του ομολογουμενως ωραιου σωματος του,τον ακουνε,και φυσικα απ το κατω δεν μπορεις να πας πιο κατω.Αρα ανεβαινεις γρηγορα λογω του προηγουμενου επιπεδου,αρα νομιζεις πως αυτος σου δειξε την Ατλαντιδα.

    Το μονο που εγω του αναγνωριζω οτι σε καποιες στιγμες εχουν χιουμορ τα βιντεακια του
    ναι παιζεις να εχεις δικιο αλλα πρεπει να παραδεχτει οτι καποια πραγματα τα λεει σωστα π.χ να καταρριπτει μυθους οπου εχουν βγει απο περιοδικα σε στυλ κοιλιακους γαματους σε ενα μηνα.

    Επισης κατι εξυπνα γευματα που προτεινει μπορει να φανουν χρησιμα και για εμας που τα ξερουμε ολα(και καλα)
    "Αυτοί που έχουν ένα «γιατί» για να ζουν, μπορούν να αντέξουν σχεδόν οποιοδήποτε «πώς»."

    Φρήντριχ Νίτσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-11-11 16:14 #51
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    βασικα πραγματικα πολλα μαθαινετε στο φορουμ π εχει γιατι εχει βαλει δε ξερω κ εγω ποσους μεσα επαγγελματιες να βοηθανε κιολας.κ ο ιδιος εχει πει δε κανω bodybuilding για να κανω σωμα αλλα για να διατηρουμαι κ να ειμαι καλος στα σπορ π αγαπαω να κανω. δε ξερω τα παντα κ υπαρχουν ατομα π μπορουν να σας βοηθησουν πολυ περισσοτερο απο οτι εγω.απλα ποιανει τα βασικα κυριως.εμενα παντως παντα μ φενοταν χρησιμος κ σε πολλα οντως εχει δικιο.απλα δν ειναι ο 100% ψαγμενος
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-11-11 18:07 #52
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    ο καθένας έχει τις δικές του αντιλήψεις για το bodybuilding και ίδιες ή διαφοροποιημένες γνώσεις και απόψεις από τους άλλους...

    εγώ θεωρώ ότι από το να κάτσει να κάνει ένα search κάποιος και να χαθεί, γιατί υπάρχουν χιλιάδες ποστ που λένε άλλα πράγματα, προτιμότερο είναι να δει τα videκια και τις συμβουλές του...

    μερικούς όλα σας ξινίζουν, εγώ ξέρω πως όταν αρχίσατε δεν είχατε ιδέα τι είναι διάδρομος, άμα τα ξέρετε όλα καλύτερα σε λίγα χρόνια σας περιμένω διάσημους
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-11-11 20:06 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι παιζεις να εχεις δικιο αλλα πρεπει να παραδεχτει οτι καποια πραγματα τα λεει σωστα π.χ να καταρριπτει μυθους οπου εχουν βγει απο περιοδικα σε στυλ κοιλιακους γαματους σε ενα μηνα.

    Επισης κατι εξυπνα γευματα που προτεινει μπορει να φανουν χρησιμα και για εμας που τα ξερουμε ολα(και καλα)
    Nαι,καταρριψη τρελου μυθου,οχι αστεια...
    Και εμενα παντως τιποτα δεν μου εχει φανει χρησιμο απ αυτα που προτεινει,και δεν υποστηριζω πως τα ξερω ολα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ θεωρώ ότι από το να κάτσει να κάνει ένα search κάποιος και να χαθεί, γιατί υπάρχουν χιλιάδες ποστ που λένε άλλα πράγματα, προτιμότερο είναι να δει τα videκια και τις συμβουλές του...

    μερικούς όλα σας ξινίζουν, εγώ ξέρω πως όταν αρχίσατε δεν είχατε ιδέα τι είναι διάδρομος, άμα τα ξέρετε όλα καλύτερα σε λίγα χρόνια σας περιμένω διάσημους
    Σε αυτα που λεει δεν υπαρχουν χιλιαδες ποστ που λενε αλλα πραγματα.Το 99% τα ιδια λεει,για τον απλουστατο λογο οτι λεει πασιγνωστα και εντελως βασικα πραγματα(και μερικες φορες κανει και λαθη,βλ. βιντεο με σκουωτ).

    Τωρα πως εκανες την συσχετιση οτι τα ξερουμε ολα και οτι μας περιμενεις και διασημους με το παραπανω θεμα,μονο εσυ ξερεις.Και συγνωμη που σε καποιους μας ξινισε,την επομενη φορα θα σε ρωτησουμε απο πριν με πμ αν κανει να πουμε την γνωμη μας.
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-11-11 20:52 #54
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Όνομα: ScoobyWilletPose.jpg Εμφανίσεις: 4511 Μέγεθος: 38,5 KB θεικη ποζα (μ αρεσει το παραστημα του
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-11-11 20:54 #55
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι,καταρριψη τρελου μυθου,οχι αστεια...
    Και εμενα παντως τιποτα δεν μου εχει φανει χρησιμο απ αυτα που προτεινει,και δεν υποστηριζω πως τα ξερω ολα


    Σε αυτα που λεει δεν υπαρχουν χιλιαδες ποστ που λενε αλλα πραγματα.Το 99% τα ιδια λεει,για τον απλουστατο λογο οτι λεει πασιγνωστα και εντελως βασικα πραγματα(και μερικες φορες κανει και λαθη,βλ. βιντεο με σκουωτ).

    Τωρα πως εκανες την συσχετιση οτι τα ξερουμε ολα και οτι μας περιμενεις και διασημους με το παραπανω θεμα,μονο εσυ ξερεις.Και συγνωμη που σε καποιους μας ξινισε,την επομενη φορα θα σε ρωτησουμε απο πριν με πμ αν κανει να πουμε την γνωμη μας.
    Στη βάση δεδομένων του internet υπάρχουν ποστ που λένε ίδια πράγματα παραποιημένα ή και ελαφρώς ή και εντελώς διαφορετικά με κάποια άλλα. Από site bodybuilding έως και site που μη όντας ικανά να πουν τα πράγματα ως έχουν ( ψευτο-ιατρικής , διατροφολογίας κτλ ) μπερδεύουν αυτό το άτομο. Τότε έρχεται ένας με μεράκι που παίρνει όλα τα βασικά πράγματα μαζί συσσωρευμένα και φτιάχνει έναν ιστότοπο που σκοπό έχει τη βοήθεια και όχι το κέρδος ή τη διαφήμηση.

    Επίσης, διάβασε λίγο καλύτερα τι γράφω γιατί βαρέθηκα να απαντάς με αερολογίες σε κάθε ποστ. Δεν είπα ότι τα ξέρετε όλα, είπα " αν τα ξέρετε όλα ". Όσο για το διάσημος, γιατί πολύ απλά και μετά από δεκαετίες στο χώρο πάντα θα υπάρχουν πράγματα που θα μαθαίνεις και αν σου είναι ήδη γνωστά, τότε έχεις μια πολύ καλή πιθανότητα να γίνεις μούρη. Όχι εσύ προσωπικά, ο όποιος.

    Όσο για την απάντηση που έδωσες στο Σπύρο, δεν υποστηρίζεις πως τα ξέρεις όλα, αλλά παντού τα ποστ σου αυτό δείχνουν και μάλιστα με αρνητικό και κτητικό τόνο χωρίς λόγο.

    Τέλος για το αν μας ξίνισε. Δεν νομίζω, δεν μας έκανε κάτι κανείς. Τη γνώμη μας λέμε και μόνο. Στείλε μου πμ, και αν είμαι στα κέφια μου θα σου δώσω το οκ πάντως. Για την κατανόηση λοιπόν του ποστ, δεν απαντάω ξανά εδώ, ότι είχα να πω το είπα.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-11-11 23:17 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη βάση δεδομένων του internet υπάρχουν ποστ που λένε ίδια πράγματα παραποιημένα ή και ελαφρώς ή και εντελώς διαφορετικά με κάποια άλλα. Από site bodybuilding έως και site που μη όντας ικανά να πουν τα πράγματα ως έχουν ( ψευτο-ιατρικής , διατροφολογίας κτλ ) μπερδεύουν αυτό το άτομο. Τότε έρχεται ένας με μεράκι που παίρνει όλα τα βασικά πράγματα μαζί συσσωρευμένα και φτιάχνει έναν ιστότοπο που σκοπό έχει τη βοήθεια και όχι το κέρδος ή τη διαφήμηση.

    Επίσης, διάβασε λίγο καλύτερα τι γράφω γιατί βαρέθηκα να απαντάς με αερολογίες σε κάθε ποστ. Δεν είπα ότι τα ξέρετε όλα, είπα " αν τα ξέρετε όλα ". Όσο για το διάσημος, γιατί πολύ απλά και μετά από δεκαετίες στο χώρο πάντα θα υπάρχουν πράγματα που θα μαθαίνεις και αν σου είναι ήδη γνωστά, τότε έχεις μια πολύ καλή πιθανότητα να γίνεις μούρη. Όχι εσύ προσωπικά, ο όποιος.

    Όσο για την απάντηση που έδωσες στο Σπύρο, δεν υποστηρίζεις πως τα ξέρεις όλα, αλλά παντού τα ποστ σου αυτό δείχνουν και μάλιστα με αρνητικό και κτητικό τόνο χωρίς λόγο.

    Τέλος για το αν μας ξίνισε. Δεν νομίζω, δεν μας έκανε κάτι κανείς. Τη γνώμη μας λέμε και μόνο. Στείλε μου πμ, και αν είμαι στα κέφια μου θα σου δώσω το οκ πάντως. Για την κατανόηση λοιπόν του ποστ, δεν απαντάω ξανά εδώ, ότι είχα να πω το είπα.
    Γραφω αποψη =σημαινει πως τα ξερω ολα.Το υφος μου οντως μπορει να ειναι ειρωνικο,αλλα αυτο δεν με κανει ξερολα,απλα αγενη.Αν και πρεπει να υπαρχει καποιος λογος για να το εκβιασει,χωρις να θελω να δικαιολογηθω,δεν με νοιαζει αλλωστε

    Στα αλλα δεν απαντω,ειναι τουλαχιστον αστεια,οπως και αλλα ποστς σου..Σιγουρα,οι γνωσεις παιζουν ρολο για να γινει καποιος ''μουρη''Και μαθηματα για τα του ιντερνετ,καθως και για αναγνωση και κατανοηση κανε σε καναν 15χρονο

    Αντιο
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-11-11 23:26 #57
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    ειστε και οι δυο οφφ...μεινετε στο θεμα του τοπικ παρακαλω και τα προσωπικα σας με πμ η στην αλανα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-12-11 02:23 #58
    Προεπιλογή
    Πολύ γέλιο!

    [youtube=C8EVUZf2y0Y]C8EVUZf2y0Y[/youtube]
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-01-12 16:21 #59
    Προεπιλογή
    [youtube=oLClNuM3tZg]oLClNuM3tZg[/youtube]
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-01-12 16:55 #60
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι παιζεις να εχεις δικιο αλλα πρεπει να παραδεχτει οτι καποια πραγματα τα λεει σωστα π.χ να καταρριπτει μυθους οπου εχουν βγει απο περιοδικα σε στυλ κοιλιακους γαματους σε ενα μηνα.

    Επισης κατι εξυπνα γευματα που προτεινει μπορει να φανουν χρησιμα και για εμας που τα ξερουμε ολα(και καλα)
    τον σκουμπι περιμενες να σου καταριψει αυτους τους μυθους?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία