Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 105
  1. 04-11-11 17:11 #31
    Προεπιλογή
    Καλησπερα να στε καλα ολοι ! Εγω μολις σημερα το παρελαβα το Neurocore δεν μπορω να σας πω με μια προπονηση αν οντως ειναι καλο αλλα μ αρεσε αρκετα.
    Εχει ερθει και στην Ελλαδα για οποιον ενδιαφερεται κ η τιμη του ειναι προσιτη!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-11 19:01 #32
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ενα 1γρ να βαλουν μεσα αν εχει χαμηλο % σε dmaa δεν κανει τιποτα...

    @devil γιατι αυτο?

    ειχα την εντυπωση οτι το γερανιο χρειαζεται απλα στακαρισμα με καφεινη για να εχει effect.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-11-11 16:55 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosg7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα να στε καλα ολοι ! Εγω μολις σημερα το παρελαβα το Neurocore δεν μπορω να σας πω με μια προπονηση αν οντως ειναι καλο αλλα μ αρεσε αρκετα.
    Εχει ερθει και στην Ελλαδα για οποιον ενδιαφερεται κ η τιμη του ειναι προσιτη!!
    Στειλε ενα λινκ φιλε να δω απο που το βρηκες.
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-11-11 20:08 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tas13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον ήρθε η ώρα για ένα μικρό review. έχωντας την εμπειρία στα preworkout συμπληρώματα με hemo rage ultra con., jack 3d, c4, labrada stim-force και dark energy μπορώ να πω ότι αν και δεν πάω τη muscletech αυτό είναι το καλύτερο συμπλήρωμα που έχω δοκιμάσει αυτού του είδους. 1)στο θέμα πριξήματος είναι το καλύτερο πoυ έχω πάρει. 2) στο θέμα της ενέργειας δεν το λές και ότι πιο δυνατό αλλά εμένα μου αρέσει γιατι ούτε το τρέμουλο έχω όπως όταν έπερνα το hemo και δεν με κρασάρει καθόλου. 3) αν και δεν δίνω ιδιαίτερη σημασια στη γεύση για κάποιον που δίνει βαση σε αυτο καλύτερα μην το πάρει γιατι θα πάει χαμενο! σκέτη πικρίλα!
    Δινει καλυτερη φλεβικοτητα απο το C4; Λιγο απιθανο μου φαινεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-11-11 21:07 #35
    Προεπιλογή
    Eγω το χρησιμοποιω εδω και καποιες μερες κ νομιζω ειναι το κατι αλλο ! Εχω φοβερη ενεργεια κ καλα πρηξιματα ! Το συνδυαζω με το astravar και η αισθηση στην πρποπονηση ειναι τελειως διαφορετικη! Νομιζω οτι μαζι με το assault ειναι τα καλυτερα Prewo που κυκλοφορουν!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-11-11 21:09 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosg7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω το χρησιμοποιω εδω και καποιες μερες κ νομιζω ειναι το κατι αλλο ! Εχω φοβερη ενεργεια κ καλα πρηξιματα ! Το συνδυαζω με το astravar και η αισθηση στην πρποπονηση ειναι τελειως διαφορετικη! Νομιζω οτι μαζι με το assault ειναι τα καλυτερα Prewo που κυκλοφορουν!!!
    φιλε αν θες κανε ενα μινι review για αυτο εδω..
    Astravar (Top Secret Nutrition)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-12-11 17:28 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το εφερε το αηβοτανο..
    τραγικα ακριβο,ουτε για πλακα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-12-11 14:24 #38
    Το avatar του χρήστη racingman

    Εγγραφή
    29-10-2008
    Περ.
    Πρέ(βε)ζα
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    κανενα λινκ απο ελληνικο σιτε βρηκατε τελικα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-05-12 13:07 #39
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Είπα να το δοκιμάσω μιας και μου φάνηκε καλό, με λίγα ουσιώδες συστατικά και γράφει σε τι ποσότητες είναι το καθένα

    Σε γενικές γραμμές μου φάνηκε καλό αλλα περίμενα περισότερη ενέργεια αναλόγος συστατικών!
    Το μεγαλήτερο του μειονέκτημα είναι το απίστευτο crash που έχεις μετά! Μου θύμισε το crash που είχα όταν έπαιρνα το Nano Vapor πριν πολλά χρόνια

    Ενέργεια: 6/10
    Πριξήματα και φλεβικότητα: 8/10
    Συγκέντρωση: 7/10
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-08-12 18:46 #40
    Το avatar του χρήστη Chrisis

    Εγγραφή
    01-03-2010
    Περ.
    Cyprus
    Μηνύματα
    132
    Exclamation αλλαγες
    Όνομα: prd_neurocore_suppfacts_br.jpg Εμφανίσεις: 2053 Μέγεθος: 203,4 KB

    εβγαλαν το γερανιο, νομιζω απαγορευτηκε και εβαλαν γιοχιμπινη...theanine και dmae δεν τα γνωριζω τι κανουν...τωρα καλυτερο απο το αρχικο δεν ξερω αν ειναι, εγω εχω το αρχικο με γερανιο και θα το δοκιμασω απο σεπτεμβριο
    We are what we repeatedly do...Excellence, therefore, is not an act but a habit...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-08-12 00:40 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Chrisis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: prd_neurocore_suppfacts_br.jpg Εμφανίσεις: 2053 Μέγεθος: 203,4 KB

    εβγαλαν το γερανιο, νομιζω απαγορευτηκε και εβαλαν γιοχιμπινη...theanine και dmae δεν τα γνωριζω τι κανουν...τωρα καλυτερο απο το αρχικο δεν ξερω αν ειναι, εγω εχω το αρχικο με γερανιο και θα το δοκιμασω απο σεπτεμβριο
    πολυ καλο ,καλη γευση φρουτ πανσ ,καλη τιμη εφαμιλο του τζακ ισωσ και λιγο καλυτερα πριξηματα μαλλον λογο σιτρουλινης .στα 2 σκουπ η δωση οπως και το τζακ.α εχω την καινουργια εκδωση χωρισ το γερανιο ,η παλια ηταν λιγο καλυτερη μου εχουν πει .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iron maiden : 15-08-12 στις 00:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-08-12 04:36 #42
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    εδώ Ελλάδα φέρνουν ακόμη πιο ελαφριά έκδοση :

    ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ:
    Ανά δόση (4,3
    γραμμάρια)

    Βήτα αλανίνη 1067mg
    L-κιτρουλίνη 1000mg
    Κρεατίνη μονοϋδρική 1000mg
    Εκχύλισμα Ginseng
    (περιέχει 5%
    ginsenosides) 167mg

    Καφεΐνη άνυδρη 120mg
    L-θεανίνη 50mg
    Εκχύλισμα Rhodiola
    rosea 33,40mg

    review αύριο γιατί νυστάζω
    θετικό είναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-08-12 22:35 #43
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Λοιπόν έχουμε και λέμε μετά από μίνι δοκιμή (το πήρα μισό-μισό με ένα φίλο έτσι για δοκιμή):

    Στο 1σκουπ απολύτως τίποτα.
    Στα 2σκουπ μια χαρά! αυξημένη αντοχή (κυρίως αυτό, δεν κουραζόμουν καθόλου μες στην προπόνα και ήθελα να συνεχίσω), τσιμπήματα παντού από την β-α, πολύ καλό focus.
    Στα 2μιση έκανα σαν το κομπρεσέρ! πρώτη φορά που τα τσιμπήματα ήταν σε σχετικά ενοχλητικό βαθμό αλλά no problem με αυτό.

    δεν θα πω ότι είναι ό,τι πιο δυνατό από πλευράς διεγερτικών, μάλλον δεν προορίζεται για αυτούς που έχουν δοκιμάσει πιο advanced pre workout. Ικανοποιημένος έμεινα πάντως γιατί δεν με χαλούσε και μου έδινε ώθηση κ όρεξη για προπόνηση. Πολύ ωραία γεύση επίσης η fruit punch. Αυτό με το geranium ή/και τη yohimbine plus DMAE θα είναι πολύ καλό! Το έχω βρει κ σκέφτομαι να το πάρω αλλά δεν έχω αποφασίσει. Κρασάρισμα δεν ένιωσα σε καμία περίπτωση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 16-08-12 στις 22:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-08-12 00:21 #44
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν έχουμε και λέμε μετά από μίνι δοκιμή (το πήρα μισό-μισό με ένα φίλο έτσι για δοκιμή):

    Στο 1σκουπ απολύτως τίποτα.
    Στα 2σκουπ μια χαρά! αυξημένη αντοχή (κυρίως αυτό, δεν κουραζόμουν καθόλου μες στην προπόνα και ήθελα να συνεχίσω), τσιμπήματα παντού από την β-α, πολύ καλό focus.
    Στα 2μιση έκανα σαν το κομπρεσέρ! πρώτη φορά που τα τσιμπήματα ήταν σε σχετικά ενοχλητικό βαθμό αλλά no problem με αυτό.

    δεν θα πω ότι είναι ό,τι πιο δυνατό από πλευράς διεγερτικών, μάλλον δεν προορίζεται για αυτούς που έχουν δοκιμάσει πιο advanced pre workout. Ικανοποιημένος έμεινα πάντως γιατί δεν με χαλούσε και μου έδινε ώθηση κ όρεξη για προπόνηση. Πολύ ωραία γεύση επίσης η fruit punch. Αυτό με το geranium ή/και τη yohimbine plus DMAE θα είναι πολύ καλό! Το έχω βρει κ σκέφτομαι να το πάρω αλλά δεν έχω αποφασίσει. Κρασάρισμα δεν ένιωσα σε καμία περίπτωση.
    σε συγκριση με της muscle pharm το assault ποιο απ τα 2 θα προτιμουσες?γιατι αν θυμαμαι καλα το χες παρει αυτο της muscle pharm
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-08-12 02:07 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε συγκριση με της muscle pharm το assault ποιο απ τα 2 θα προτιμουσες?γιατι αν θυμαμαι καλα το χες παρει αυτο της muscle pharm
    καλά θυμάσαι. Μου δίνεις ωραία πάσα γιατί ήθελα να μιλήσω για το neurocore συγκριτικά με το assault (αυτά έχω δοκιμάσει). Κοίτα παρ'ολο που είναι διαφορετικού στυλ οσον αφορά την ποσότητα ανα σκουπ, πιστεύω ότι μοιάζουν σε αυτά που προσφέρουν. Και με τα δύο ειδα αντοχή στην προπόνηση. Φλεβικότητα τρελή δεν είχα ποτέ, πρηξίματα νομίζω πολύ καλύτερα με το neurocore. Το περίεργο με το assault είναι ότι ενώ έχει 150μγ καφείνης/δόση ποτέ -μέχρι που τελείωσα το κουτί- δεν πήρα παραπάνω! Με έπιανε πολύ -απο πλευράς διεγερτικών- μες στην προπόνηση όλα οκ, αλλά ήταν long lasting η επίδραση κάτι που δεν μου άρεσε μετά. Με το παλιό δεν είχα ανάλογο θέμα. Δεν ξέρω ίσως ήταν συνεργαστική η δράση της καφείνης με τα υπόλοιπα που είχε. Σε αυτό ενώ ανέβασα κατά πολύ την δόση (220-275μγ caffeine!) με έπιανε μες στην προπόνηση αλλά σιγά σιγά έπεφτε η επίδραση, δεν ένιωθα αυτό το <άγχος> που μου έβγαινε με το assault για πολλές ώρες μετά. Tείνω προς το Neurocore έμεινα πιο ευχαριστημένος.

    *σταθερά εκτός της πρώτης φοράς χρησιμοποιούσα 2σκουπ. Την τελευταία φορά έβαλα 2μιση. Δεν ήταν και πολλές οι φορές αφού το μοιραστήκαμε. Θα δω και στον φίλο πως θα του φανεί, που θα το ξεκινήσει σε λίγο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 17-08-12 στις 02:10
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία