Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 153
  1. 30-05-11 16:09 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πεις μισο ποτηρι γαλα και μια φριγανιτσα μιση ωρα πριν να πουμε,θα τρεχεις δηλαδη για να καψεις αυτο που εφαγες ?ελεος...
    ναι φιλε γιατι σου φενεται περιεργο αυτο?
    αφου ετσι λειτουργει το σωμα τι να κανουμε τωρα?

    καλυτερα λιπος καις απουσια ινσουλινης..
    κ η μονη ωρα που η ινσουλινη ειναι χαμηλα ειναι το πρωι που εισαι νυστικος,μιας κ το σωμα λαμβανει την κατασταση του υπνου σαν νηστεια,κ μετα τα βαρη που την εχεις ριξει με την προπονηση..

    τι το περιεργο εχει αυτο δλδ κ που ειναι η ενσταση σου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-05-11 16:13 #32
    Προεπιλογή
    Βασικα εγω γραφω στην ενοτητα του φορουμ μονο για τις πολεμικες τεχνες...Εγω το αεροβιο αυτο που κανουν οι γκομενες δεν το κανω.....προτιμω να τα δινω ολα στην αεροβια και αλλες φορες αναεροβια αντοχη.Οποτε μαλλον δεν μπορω να μιλησω για το θεμα με ατομα που σκεφτονται Π.Χ "οχ αμα βαλω ενταση στο τρεξιμο λες να χασω μυικο ιστο"? Δεν εχει καμια δουλεια το ενα με το αλλο.Ο ενας κανει αεροβιο για την εμφανιση του και ο αλλος για πραγματικη φυσικη κατασταση.ΑΥΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟΣΟΙ ΜΠΟΝΤΙ ΜΠΙΛΝΤΕΡς ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥς για ενα θεμα το οποιο ειναι στην ενοτητα πολεμικΩν τενων κλπ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη friksos : 30-05-11 στις 18:17
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-05-11 16:15 #33
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παυλακο επιτρεπεται μονο αυτοι που περνουν αναβολες δεν μπορπουν ουτε πρωι ουτε ....γενικα!
    καιι εδω λαθος εισαι μεγαλε.
    εγω που περνω αβερτα μπορω και πρωι και μεσημερι και βραδυ, και μετα απο το σεξ το κανω και μονος μου για να δειξω ποιος ειναι ο αρχηγος.

    ρε συ ποιος σου τα λεει αυτα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-11 16:16 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟΣΟΙ ΜΠΟΝΤΙ ΜΠΙΛΝΤΕΡς ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥς για ενα θεμα το οποιο ειναι στην ενοτητα πολεμικβνα τενων κλπ.
    αυτο φιλε παλι ποιος το καθοριζει οτι η αεροβια ειναι θεμα πολ.τεχνων?

    αυτο που ρωτας..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    .με νυστικο στομαχι ο οργανισμος θα χρησιμοποιησει για καυσιμα απο το λιπος του σωματος ...
    ειναι σωστο..γιατι ξινιζεις οταν σου λεμε τοσα ατομα οτι ισχυει?
    αφου σου απαντανε απο κατω κ μαλιστε με επεξηγησεις..
    εσυ αντιθετα δεν δινεις καμια καλη επεξηγηση,του γιατι να μην ισχυει,απλα κραζεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-11 16:17 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι φιλε γιατι σου φενεται περιεργο αυτο?
    αφου ετσι λειτουργει το σωμα τι να κανουμε τωρα?

    καλυτερα λιπος καις απουσια ινσουλινης..
    κ η μονη ωρα που η ινσουλινη ειναι χαμηλα ειναι το πρωι που εισαι νυστικος,μιας κ το σωμα λαμβανει την κατασταση του υπνου σαν νηστεια,κ μετα τα βαρη που την εχεις ριξει με την προπονηση..

    τι το περιεργο εχει αυτο δλδ κ που ειναι η ενσταση σου?
    Αυτο λεω πως εγω δεν κανω βαρη και διατροφη για φουσκομα .Προσωπικα εγω μονο και μονο απο το μποξ καιω λιπος.Αλλα τι να σου πω τωρα.Εσυ κανεις αεροβια για να καψεις λιπος ,εγω για αντοχη.Εσυ κανεις βαρη για φουσκομα εγω για δυναμη (την οποια χρησιμοποιω) οποτε τι να λεμε......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη friksos : 30-05-11 στις 18:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-05-11 16:19 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο λεω πως εγω δεν κανω βαρη και διατροφη για φουσκομα .Προσωπικα εγω μονο και μονο απο το μποξ καιω λιπος.Αλλα τι να σου πω τωρα.Εσυ κανεις αεροβια για να καψεις λιπος ,εγω για αντοχη.Εσυ κανεις βαρη για φουσκομα εγω για δυναμη (την οποια χρησιμοποιω) οποτε σατο.
    εγω φιλε δεν κανω αεροβια χρονια τωρα..
    ξεκιναμε απο εκει..

    αεροβια για "φουσκωμα" πρωτη φορα ακουω..
    κ για "δυναμη" μη σου πω..
    δλδ πως η αεροβια σου δινει δυναμη??
    μαλλον αντοχη εννοεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-05-11 16:19 #37
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ***** δεν διαβαζεις οτι μιλαω για το μισο πρωινο?Αυτα που λες τα τρωει ανθρωπος η χαβουζα?
    Ωχχχ κριμα..δεν ειδα τι ειπες,μαλλον καμια κακια λεξη θα ειπες και σου βαλανε πιπερακι στο στομα οι mods!!

    Φριξο μου,θα φριξω με αυτα που γραφεις..δηλαδη αν προσπαθεις να με πεισεις οτι τρωγοντας το μισο πρωινο πριν την αεροβια και το αλλο μισο μετα καις το ιδιο λιπος,η οτι εαν φας το μισο πρωινο δε θα καταβολισεις μυς ενω αν πας νηστικος θα καταβολισεις,η οτι αν κανεις παπαρα τη φρυγανιτσα στο γαλατακι θα εχεις ενεργεια πριν την αεροβια..θα πηδηχτω απ το παραθυρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-05-11 16:24 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο φιλε παλι ποιος το καθοριζει οτι η αεροβια ειναι θεμα πολ.τεχνων?

    αυτο που ρωτας..


    ειναι σωστο..γιατι ξινιζεις οταν σου λεμε τοσα ατομα οτι ισχυει?
    αφου σου απαντανε απο κατω κ μαλιστε με επεξηγησεις..
    εσυ αντιθετα δεν δινεις καμια καλη επεξηγηση,του γιατι να μην ισχυει,απλα κραζεις..
    Και τι θελεις δηλαδη ρε φιλε νατο δεχτω επειδη το λετε εσεις?Μπηκα στον κοπο να δω αλλα ποστ σας και ξενερωσα απο τη zωη μου.Τι να πω ψεματα?Βρες μου εσυ εναν πυγμαχο που να μην κανει συxνα αεροβια και μετα βρες μου εναν που να το κανει νυστικος .Τελος παντων για τον σκοπο που θες ομολογω πως ειναι ενταξει αυτο που κανεις (aeροβιο με αδειο στομαχι) Αλλα μην μου λες πως ειναι ετσι για ολουςΕγω δεν ειμαι επαγκελματιας πυγμαχος αλλα και παλι οτι κανω στην προπονηση μου ειναι για φυσικη κατασταση και για το ρινγκ.Οι μποντι μπιλντερς κανουν προπονηση για καμια παραλια!Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?καμια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη friksos : 31-05-11 στις 10:23
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-05-11 16:27 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωχχχ κριμα..δεν ειδα τι ειπες,μαλλον καμια κακια λεξη θα ειπες και σου βαλανε πιπερακι στο στομα οι mods!!

    Φριξο μου,θα φριξω με αυτα που γραφεις..δηλαδη αν προσπαθεις να με πεισεις οτι τρωγοντας το μισο πρωινο πριν την αεροβια και το αλλο μισο μετα καις το ιδιο λιπος,η οτι εαν φας το μισο πρωινο δε θα καταβολισεις μυς ενω αν πας νηστικος θα καταβολισεις,η οτι αν κανεις παπαρα τη φρυγανιτσα στο γαλατακι θα εχεις ενεργεια πριν την αεροβια..θα πηδηχτω απ το παραθυρο
    Ρε αγορι μου σου μιλαω για αθλητισμο εγω!!!!!Αν θελεις απλα να κψεις λιπος εσυ απο την ασκηση τοτε οκ κανε περιπατο και νηστεια τιποτα δεν θα παθεις. .Και δεν προσπαθω να σε πεισω τιποτα τετοιο γιατι εγ απο το αεροβιο περιμενω αλλα αποτελεσματα .Η καυση πιπους ειναι κατι που ερχεαι δευτερο .Παντως εγω εκαψα και πολυ λιπος αλλαζοντας προγραμμα στο τρεξιμο.Απο το 45λεπτο χαλαρα πηγα στο15-20 λεπτα με μεγιστη ενταση και πραγματικα καιεει περισσοτερο .Γιατι ? απλα επειδη συνεχιζεις να καις και την ωρα που καθεσαι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη friksos : 30-05-11 στις 19:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-05-11 16:27 #40
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο λεω πως εγω δεν κανω βαρη και διατροφη για φουσκομα .Προσωπικα εγω μονο και μονο απο το μποξ καιω λιπος.Αλλα τι να σου πω τωρα.Εσυ κανεις αεροβια για να καψεις λιπος ,εγω για αντοχη.Εσυ κανεις βαρη για φουσκομα εγω για δυναμη (την οποια χρησιμοποιω) οποτε σατο.
    φιλε....κατ'αρχην σε bodybyilding foroum εισαι...αμα ηθελες απαντησεις απο πυγμαχους να ρωταγες τον Μιχαλη Αρναουτη.....και γω που ασχολιομουν με τις πολ. τεχνες και τα μαχητικα σπορ περιπου 7-8 χρονια την αεροβια την εκανα νηστικος....
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-05-11 16:28 #41
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ναι αν το κανει για φυσικη κατασταση οκ.

    για καυση λιπους ομως που ρωταει ο σταρτερ, πρωι αεροβια και μετα τα βαρη..

    τελος..

    αα και αν ξενερωνεις τοσο ευκολα υπαρχει και ληση.. δεν διαβαζεις..

    και αν θες ριξε και μια ματια την απαντηση που εδωσε για το σεξ και αυτους που περνουν αναβολικα λιγο παραπανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-05-11 16:28 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι θελεις δηλαδη ρε φιλε νατο δεχτω επειδη το λετε εσεις?Μπηκα στον κοπο να δεω αλλα ποστ σας και ξενερωσα απο τη χωη μου.Τι να πω ψεματα?Βρες μου εσυ εναν πυγμαχο που να μην κανει συνα αεροβια και μετα βρες μου εναν που να το κανει νυστικος .Τελος παντων για τον σκοπο που θες ομολογω πως ειναι ενταξει αυτο που κανεις (εχροβιο με αδειο στομαχι) Αλλα μην μου λες πως ειναι ετσι για ολουςΕγω δεβ ειμαι επαγκελματιας πυγμαχος αλλα και παλι οτι κανω στην προπονηση μου ειναι για φυσικη κατασταση και για το ρινγκ.Οι μποντι μπιλντερς κανουν προπονηση για καμια παραλια!Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?καμια.
    ρε ανθρωπε,δεν το γραφουμε εμεις..
    υπαρχει ολοκληρη βιβλιογραφια που το υποστηριζει κ εμεις σε αυτην αναφερομαστε οταν σου απανταμε..
    εμπεριστατωμενα δλδ..

    αλλη προπονηση κανουν οι πυγμαχοι κ αλλου ειδους οι ββντερς εδω ειμαστε συμφωνοι.
    κ προσαρμοζουν τις προπονες τους αναλογα με τις αναγκες τους..

    αλλα αυτο για την πρωινη αεροβια ισχυει,τι να κανουμε τωρα?

    κ σε ξαναρωτω,μπορεις εσυ εμπεριστατωμενα να μου αποδειξεις οτι ισχυει αυτο που λες,κ οχι με την δικια σου γνωμη..
    ετσι για να κανουμε κ διαλογο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-05-11 16:29 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καιι εδω λαθος εισαι μεγαλε.
    εγω που περνω αβερτα μπορω και πρωι και μεσημερι και βραδυ, και μετα απο το σεξ το κανω και μονος μου για να δειξω ποιος ειναι ο αρχηγος.

    ρε συ ποιος σου τα λεει αυτα??
    Κλα παρε λιγο ακομα αναβολικα και μετα μου λες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-05-11 16:29 #44
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι θελεις δηλαδη ρε φιλε νατο δεχτω επειδη το λετε εσεις?Μπηκα στον κοπο να δεω αλλα ποστ σας και ξενερωσα απο τη χωη μου.Τι να πω ψεματα?Βρες μου εσυ εναν πυγμαχο που να μην κανει συνα αεροβια και μετα βρες μου εναν που να το κανει νυστικος .Τελος παντων για τον σκοπο που θες ομολογω πως ειναι ενταξει αυτο που κανεις (εχροβιο με αδειο στομαχι) Αλλα μην μου λες πως ειναι ετσι για ολουςΕγω δεβ ειμαι επαγκελματιας πυγμαχος αλλα και παλι οτι κανω στην προπονηση μου ειναι για φυσικη κατασταση και για το ρινγκ.Οι μποντι μπιλντερς κανουν προπονηση για καμια παραλια!Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?καμια.
    Μηπως τον πυγμαχο δε τον ενδιαφερει το καψιμο λιπους ομως???Δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο..η αεροβια κανει παντα καλο,ειτε εισαι μετα απο γευμα ειτε νηστικος,αναλογως τους στοχους του καθενος!!

    Και ναι,πρεπει να το δεχτεις γιατι υπαρχουν ατομα εδω μεσα,παρα πολλα ατομα,που το εχουν δοκιμασει με θετικα αποτελεσματα..αυτο δε σου λεει κατι??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-05-11 16:32 #45
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friksos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλα παρε λιγο ακομα αναβολικα και μετα μου λες.

    κιαλλα? ολο τον δουναβη εχω καταπιει. εδω και 11 χρονια.

    αλλα το μοτερ ειναι παουερ..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία