Σελίδα 36 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 263435363738 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 526 έως 540 από 569
  1. 13-11-16 22:59 #526
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι πολυ σωστα επραξε ο champ
    Για αυτό θέλει σουτιέν...(!)
    Στο Ελλάντα τι σημασία έχει η υγεία,μπροστά στα μπράτσα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-11-16 23:03 #527
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος Ν. Τουλιάτος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλος και συμμαθητής μου,ζήτησε από γνωστό αλλοδαπό που αγωνίζεται στη χώρα μας,το ποσό των 5.000 για αφαίρεση αμφοτερόπλευρου μαζικού αδένα.Ο πρωταθλητής,επέλεξε να επενδύσει αλλού το ποσό...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος Ν. Τουλιάτος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αυτό θέλει σουτιέν...(!)
    χαχα, 5.000 ευρω για σουτιεν παραπαει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-11-16 23:05 #528
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχα, 5.000 ευρω για σουτιεν παραπαει
    Γι αυτό πατώνει και μετά παραπονιέται τι φταίει.Λες και οι άλλοι τρεις που έκαναν,είναι κορόιδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-11-16 23:08 #529
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ενταξει φιλε Γιωργο ο καθενας κανει τις επιλογες του..αν τωρα δεν μπορει να δεχει κ τις συνεπειες αυτων, ειναι αλλο θεμα.. οποτε ολοι ζουν με τα επακολουθα που αυτες μπορει να επιφερουν, ειτε θετικα ειναι, ειτε αρνητικα..
    κανεις δεν ειναι τελειος κ το γνωθι σαυτον, λιγοι το εχουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-11-16 23:16 #530
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    ο Γιώργος , φαντάζομαι Διονύση , εννοεί πως στο αγωνιστικό σκέλος, όταν μιλάμε για πρωταθλητές, δεν είναι μονο το θέμα του Look όταν κάποιος έχει γύνο, αλλά υπάρχει και ουσιαστικό θέμα, καθώς στους σοβαρούς αγώνες χάνεις πόντους στον πρώτο γυρο της συμμετρίας και πετιέσαι γρήγορα εκτός, όταν υπάρχει υψηλό επίπεδο.
    Δλδ δεν εχει ουσία να ρίχνεις τα λεφτά σου κάπου, όταν δεν έχεις ελπίδες σοβαρές.
    Φτιάχνεις το θέμα και μετά έχεις αξιώσεις.
    Αν έχω κανει λάθος εκτίμηση στην σκέψη του Γιώργου, ας με διορθώσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-11-16 23:21 #531
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι Κωστα το καταλαβα, το γνωριζω κ γω αυτο, απλα η αλληλουχια των ποστ θα μπορουσε να σχολιαστει με μια χιουμοριστικη πλευρα στην οποια κ επικεντρωθηκα περισοτερο..
    να συμπληρωσω εδω πως το ιδιο ισχυει κ για ατομα που κατεβαινουν με κομμενες μυικες ομαδες..δεν νοειται να περιμενεις θεσεις σε αγωνες οταν σου "λειπει" ολοκληρη μυικη ομαδα, πραγμα που καπου πρεπει να ειχα αναφερει κ για την νικη του Yates σε ενα Olympia..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-16 23:23 #532
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    ο Υates ηταν όμως Yates
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-11-16 23:30 #533
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο Γιώργος , φαντάζομαι Διονύση , εννοεί πως στο αγωνιστικό σκέλος, όταν μιλάμε για πρωταθλητές, δεν είναι μονο το θέμα του Look όταν κάποιος έχει γύνο, αλλά υπάρχει και ουσιαστικό θέμα, καθώς στους σοβαρούς αγώνες χάνεις πόντους στον πρώτο γυρο της συμμετρίας και πετιέσαι γρήγορα εκτός, όταν υπάρχει υψηλό επίπεδο.
    Δλδ δεν εχει ουσία να ρίχνεις τα λεφτά σου κάπου, όταν δεν έχεις ελπίδες σοβαρές.
    Φτιάχνεις το θέμα και μετά έχεις αξιώσεις.
    Αν έχω κανει λάθος εκτίμηση στην σκέψη του Γιώργου, ας με διορθώσει

    Πολύ ορθά τοποθετήθηκες,Κώστα.Δεν έχω να προσθέσω τίποτε.-
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-11-16 23:41 #534
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Οταν ειπες οτι τα επενδυσε αλλου τα λεφτα του,καταλαβα οτι τα εδωσε σε αλλο γιατρο φθηνοτερα.

    5 χιλιαρικα ειπαμε,που νομιζει ειναι ο αλλος στο Las Vegas ή οτι ειναι ο Φουστανος?

    Aμα ψαχτει κανεις γινεται και με πααρα πολυ λιγοτερα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-11-16 23:43 #535
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν ειπες οτι τα επενδυσε αλλου τα λεφτα του,καταλαβα οτι τα εδωσε σε αλλο γιατρο φθηνοτερα.

    5 χιλιαρικα ειπαμε,που νομιζει ειναι ο αλλος στο Las Vegas ή οτι ειναι ο Φουστανος?

    Aμα ψαχτει κανεις γινεται και με πααρα πολυ λιγοτερα
    Λάθος κατάλαβες,τα έχωσε σε φάρμακα.Στο Beverly Hills,CA.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-02-20 23:55 #536
    Προεπιλογή
    Παιδιά καλησπέρα,

    Μπορεί κάποιος που να έχει κάνει επιτυχής επέμβαση να μου συστήσει σε pm με ποιον γιατρο να επικονωνήσω?

    Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-02-20 19:16 #537
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MAN0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα,

    Μπορεί κάποιος που να έχει κάνει επιτυχής επέμβαση να μου συστήσει σε pm με ποιον γιατρο να επικονωνήσω?

    Ευχαριστώ.
    Απευθύνσου στον πλαστικό χειρούργο Παναγιώτη Μάνταλο (χρησιμοποίησε το όνομα μου)
    Το ιατρείο του βρίσκεται στον 17ο όροφο του πύργου Αθηνών στους Αμπελόκηπους
    6944276266
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-06-20 03:50 #538
    Προεπιλογή Γυναικομαστια
    Καλησπερα,
    εχω ενα θεμα εδω και χρονια απο το γυμνασιο (ειμαι 18 προς 19), παρατηρησα αυξηση του στηθους απο τοτε και τα κομπλεξ αρχισαν να φτανουν στον θεο...
    υπηρξα και υπερβαρος, αλλα πλεον στα 74 κιλα που ειμαι (1,79 υψος) δεν το θεωρω πλεον νορμαλ ουτε θεωρω οτι ειναι ψευδο-γυναικομαστια λογο το οτι αν ηταν κατι τετοιο, με την απωλεια βαρους θα εφευγε και πλεον εχουν περασει χρονια απο τοτε που παρατηρησα το προβλημα και ακομα εκει αυτο. Δεν ειμαι σε θεση να κανω επεμβαση λογω οικονομικων προβληματων. Αλλα τσεκαρα οτι με την χρηση αντι-οιστρογονων (nolvadex) μειωνεται το στηθος, λενε οτι ειναι αποτελεσματικο για μερικους αλλα δεν εχει εγκριθει ως θεραπεια για το προβλημα αυτο. Δεν προκειται να τα χρησιμοποιησω αν δεν παρω εγκριση βεβαια για αυτο και ρωταω σε αυτο το φορουμ (επισης ειδα οτι το συγκεκριμενο φαρμακο το χρησιμοποιουν και οσοι θελουν να ασχοληθουν με το bodybuilding για να αποφυγουν την γυναικομαστια). Θα ρωτησεις γιατι δεν πας σε γιατρο, απλα μου ηταν πιο ευκολο να ρωτησω εδω.
    Σας ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-06-20 15:08 #539
    Προεπιλογή
    Πολυ αμφιβαλω αν θα εχει σημαντικη επιδραση αν δεν εχεις καποια ορμονικη διαταραχη. Υπαρχει μαζικος αδενας και δεν προκειται να εξαφανιστει επειδη θα μειωσεις τα οιστρογονα. Γνωμη μου ειναι αν θελεις να λυσεις οριστικα το προβλημα σου, μαζεψε χρήματα για πλαστική επεμβαση και μην πονταρεις σε ημιμετρα. Επισης, εχεις ψαξει αν καλυπτουν δημοσια νοσοκομεια αυτες τις επεμβασεις? Για αρχη να πας σε ενα γιατρο παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-06-20 22:57 #540
    Προεπιλογή
    Ξεκινάς εντελώς λάθος, δεν υπάρχει λόγος να πάρεις κανένα σκεύασμα, δεν είναι σίγουρο ότι είναι γυναικομαστια εσύ το υποθέτεις, το μόνο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι να πας σε γιατρό, μόνο αυτός μπορεί να σου πει αν είναι η όχι και τι πρέπει να κάνεις, κανένας άλλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 36 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 263435363738 ΤελευταίαΤελευταία