Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 67 από 67
  1. 04-10-12 11:53 #61
    Το avatar του χρήστη Xefteris

    Εγγραφή
    06-03-2012
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσες φορές την εβδομάδα θα είσαι σε θέση να κάνεις αερόβια?



    Οκ εφόσον πιστεύεις πως δεν αναιρεί τίποτα...

    Tρεις φορές την εβδομάδα. Μπα δεν είμαι και τόσο πορωμένος να ξυπναω και να τρέχω το πρωί με άδειο στομάχι, συν τοις άλλοις έχω και υπόταση το πρωί και δεν είμαι στα καλύτερα μου. Γενικά γυμνάζομαι απόγευμα πάντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-12 12:22 #62
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Θα κάνεις όποτε σε βολεύει. Θα φτιάξεις τη διατροφή σου και θα φροντίζεις να αποφεύγεις τις πολλές ατασταλίες. Για αρχή δεν μπορείς να καθορίσεις τις ποσότητες διατροφής, αλλά καλό είναι να βάλεις κάποια στάνταρ ποσότητα συνολικά. Τα σκευάσματα που περιέχουν επεξεργασμένους απλούς υδατάνθρακες, καλό είναι να τα αποφεύγεις. Για διέγερση και ενέργεια καλό είναι να χρησιμοποιείς φυσικούς πόρους.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-10-12 12:37 #63
    Το avatar του χρήστη Xefteris

    Εγγραφή
    06-03-2012
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κάνεις όποτε σε βολεύει. Θα φτιάξεις τη διατροφή σου και θα φροντίζεις να αποφεύγεις τις πολλές ατασταλίες. Για αρχή δεν μπορείς να καθορίσεις τις ποσότητες διατροφής, αλλά καλό είναι να βάλεις κάποια στάνταρ ποσότητα συνολικά. Τα σκευάσματα που περιέχουν επεξεργασμένους απλούς υδατάνθρακες, καλό είναι να τα αποφεύγεις. Για διέγερση και ενέργεια καλό είναι να χρησιμοποιείς φυσικούς πόρους.
    Eυχαριστώ, αλλά με το θέμα της διαλειματικής πως να κάνω την αρχή, διάβασε το πρώτο μου πόστ αν θες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-10-12 13:54 #64
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Δεν υπάρχει καθορίσμένος τρόπος για διαλειματική προπόνηση. Ξεκίνα με 30'' τρέξιμο και άλλο τόσο βάδιν για 20 λεπτα. Μετα αυξάνεις τα δευτερόλεπτα τρεξίματος και προσπαείς να διατηρείς το περπάτημα για λίγα δευτερόλεπτα. παράλληλα ανεβάζεις τον συνολικό χρόνο.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-10-12 14:21 #65
    Το avatar του χρήστη Xefteris

    Εγγραφή
    06-03-2012
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει καθορίσμένος τρόπος για διαλειματική προπόνηση. Ξεκίνα με 30'' τρέξιμο και άλλο τόσο βάδιν για 20 λεπτα. Μετα αυξάνεις τα δευτερόλεπτα τρεξίματος και προσπαείς να διατηρείς το περπάτημα για λίγα δευτερόλεπτα. παράλληλα ανεβάζεις τον συνολικό χρόνο.
    Ευχαριστώ, θα το προσπαθήσω σήμερα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-02-14 16:27 #66
    Το avatar του χρήστη boutser

    Εγγραφή
    27-10-2013
    Περ.
    Καβαλα-Αιγα
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    παλιοτερα το ειχα δοκιμασει αυτο το προγραμμα και ειχε αποτελεσμα στην γραμμωση και μονο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-04-16 23:13 #67
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα!Πρόσφατα έκανα λιπομέτρηση και με έδειξε στο 11,2%...Πιστεύετε οτι η διαλλειματική 3 φορές την βδομάδα μετά απο βάρη απο 15-20 λεπτά και αυξομείωση ταχύτητας ανα λεπτό(πχ στον διάδρομο περπάτημα στο "6" για 1 λεπτό μετά το επόμενο λεπτό στο "13" sprint...και πάει λέγοντας ανα λεπτό) θα βοηθήσει??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345