Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 43 από 43
  1. 07-03-12 14:34 #31
    Το avatar του χρήστη ΦΩΤΗΣ83

    Εγγραφή
    13-01-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    152
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    reflex κούκλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-03-12 14:37 #32
    Το avatar του χρήστη ΦΩΤΗΣ83

    Εγγραφή
    13-01-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    152
    Προεπιλογή
    Εγώ που την είχα δεν ήμουν καθόλου ευχαριστημένος άντε έλεγα να μου τελειώσει για να έπαιρνα άλλη.. από γεύση πινότανε , είναι μια καλή λύσει βεβαία για την τιμή που έχει και κάποιος που δεν έχει πολλά …
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-08-12 15:41 #33
    Προεπιλογή
    Η γεύση σοκολάτα κάνει πολύ καλό συνδυασμό με γάλα και corn flakes για πρωινό. Αρκετά καλή πρωτείνη αν και έχει λίγο παραπάνω υδατάνθρακα από τις συνήθεις whey.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-05-13 20:06 #34
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Την εχω δοκιμασει και σε γευση σοκολατα και σε βανιλια αν και δεν ειμαι λατρεις της βανιλιας μου αρεσε καλυτερα... καλη διαλυτικοτητα τα συστατικα της προσεγμενα λιγο λιπος 1gr χολιστερινη 35mg και χωρις λακτοζη..... αρκετα φθηνη μολις 40 ευρω οποτε για τα λεφτα της και για τισ δυσκολες μερες καλη ειναι και σου δινει 70 δοσεις........
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-06-13 20:29 #35
    Banned
    Εγγραφή
    26-05-2013
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    10
    Προεπιλογή
    Μάγκες να πω κι εγώ την άποψη μου, την πείρα επειδή ακριβώς ήταν φθηνή καλά συστατικά μέσα με τα απαραίτητα αμινοξέα αλλά το θέμα έχει ως εξής, δε ξέρω αν ήταν σε μένα πάντως αργούσα πολύ να φάω μετά από 2 scoop που έπαιρνα μετά την προπόνηση...με χόρταινε απίστευτα αλλα έκανε καλή δουλειά οποιος την πάρει να προτίμηση 2 scoop μετά την προπόνηση και 1 scoop πριν κοιμηθεί η το πρωί αλλα αφού φάει κατά την άποψη μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-06-13 21:48 #36
    Post
    Σαν πιστος και φιλοτιμος στρατιωτης του φθηνου, την εχω δοκιμασει και εγω.Καλη για περιοδο ογκου με ωραια γευση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-06-13 12:12 #37

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή
    μολις την δοκιμασα σε βανιλια,αλλα μ θυμισε ποιο πολυ κρεμα παρα βανιλια τεσπα γουστα ειναι αυτα.διαλυτοτητα πολυ καλη 10/10,δεν το περιμενα.μοθ εκατσε λιγο βαρια
    στο στομαχι,μαλλον θα ναι ο υδατανθρακας π εχει.το μονο καλο ειναι η διαλυτοτητα κατα τα αλλα 7/10.καλη προσπαθεια αλλα δεν την λες και οικονομικη αφοθ ειναι 60αρα αν και ο πωλητης πιστευε μεχρι θανατου οτι ηταν 70αρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-08-13 20:43 #38

    Εγγραφή
    11-08-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a-mad Εμφάνιση μηνυμάτων
    μολις την δοκιμασα σε βανιλια,αλλα μ θυμισε ποιο πολυ κρεμα παρα βανιλια τεσπα γουστα ειναι αυτα.διαλυτοτητα πολυ καλη 10/10,δεν το περιμενα.μοθ εκατσε λιγο βαρια
    στο στομαχι,μαλλον θα ναι ο υδατανθρακας π εχει.το μονο καλο ειναι η διαλυτοτητα κατα τα αλλα 7/10.καλη προσπαθεια αλλα δεν την λες και οικονομικη αφοθ ειναι 60αρα αν και ο πωλητης πιστευε μεχρι θανατου οτι ηταν 70αρα
    συμφωνω απολυτα, κρεμωδης και γλυκια σαν γαλακτομπουρεκο...δεν μου αρεσε, συμβιβαστηκα επειδη δεν ηθελα να την πεταξω, βαρια και ασηκωτη για το στομαχι. τωρα συνεχιζω με on whey standard και ειναι σαν να μου "εφυγε ενα βαρος"...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-08-13 10:21 #39
    Προεπιλογή
    Την αγόρασα και εγώ την συγκεκριμένη, χωρίς πρώτα να έχω διάβαση εδώ και έκανα χαζομάρα πολύ γλυκιά και βαριά για το στομάχι, είχε και 48€ 2,27kg.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-12-15 02:07 #40
    Προεπιλογή
    Όνομα: mt-premium-whey-protien-plus-l.jpg Εμφανίσεις: 297 Μέγεθος: 25,7 KB
    Όνομα: prd_wpp_vanilla_suppfacts.jpg Εμφανίσεις: 326 Μέγεθος: 124,1 KB
    Πρεπει να ειναι η ιδια σε νεα εκδοση γι αυτο δεν ανοιξα καινουργιο θεμα.
    Πολυ ευγεστη πρωτεινη (θυμιζει πολυ την syntrax) με πλουσια υφη κ αρκετα γλυκια ,τοσο που μοιαζει σαν λιωμενο γλυκο στο μπλεντερ.
    Θα την λατρεψουν οι ''γλυκατζηδες'' αλλα οχι αυτοι που θελουν κατι λιγοτερο εντονο , ισως να πηγαινε καλυτερα σαν μεταπροπονητικο.
    Επιβεβαιωνω με τους οτι πεφτει κ καπως βαρια στο στομαχι . Την πρωτη φορα ειπα 'ετυχε' ,μετα την τριτη ομως το εμπεδωσα. Γευση βανιλια.
    Αυτα απο εντυπωσεις ,για συστατικα κ αναλογιες τ αφηνω σε αλους.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-12-15 03:16 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Από μακρυά κι αγαπημένοι... από που να ξεκινήσω κ που να τελειώσω με δαύτη...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-12-15 16:27 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από μακρυά κι αγαπημένοι... από που να ξεκινήσω κ που να τελειώσω με δαύτη...
    Sobral τι δεν σου πάει καλά με αυτην ; Πολλά γλυκαντικά και πρόσθετα; Δεν την εχω δοκιμάσει ακόμα και δεν εχω άποψη.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-12-15 17:06 #43
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    Για ποιους λόγους μπορεί να σου κάθεται βαριά στο στομάχι μια πρωτεΐνη? Τι είναι αυτό που φταίει κυρίως? ή πολλά πράγματα...
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123