Σελίδα 12 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 453
  1. 05-08-11 11:47 #166
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Εγώ δεν τον αναγνωρίζω, Polyneikos. Πρέπει να πρόκειται για το Πανελλήνιο της WABBA, το 1982. Ο Γιάννης, εδώ, πρέπει να είναι στα είκοσί του χρόνια. Ο υπό συζήτηση, μπορεί να είναι και κανένα χρόνο μικρότερος, γύρω στα 19. Δε μου θυμίζει κανέναν μετέπειτα πρωταθλητή που το 82, στα 19 του, θα μπορούσε να είχε αυτή την εικόνα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-08-11 11:54 #167
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Εχει αρκετες συμμετοχες και στην δεκαετια του 80,του 90 αλλα και και μεχρι πρόσφατα,2-3 χρονια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-08-11 14:27 #168
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Τόσο μεγάλη πορεία;;;;;; Οπότε, αδύνατο να μην τον ξέρω. Απλά, δεν τον αναγνωρίζω.... Θα παιδέψω λίγο ακόμα το μυαλό μου..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-08-11 15:10 #169
    Προεπιλογή
    Να μαντέψω...μήπως είναι ο Κοπαρίδης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-08-11 15:56 #170
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Oχι παιδια,θα το αφησω λίγο ακομα και μετα θα απαντησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-08-11 22:26 #171
    Προεπιλογή
    Αυτος με το περιεργο μαλακι κ γιαλακια,λεγεται καραβεβας.
    Πω πω,ποσο πισω με πηγατε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-08-11 23:24 #172
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταυρόλεξο για δυνατους λύτες:
    Πανελληνιο Πρωταθλημα,πολλα ετη πίσω,δεκαετίες....
    Στην φωτογραφία διακρίνεται ο Γιαννης Διακογιαννης σε most muscular,από τους πρωτους του αγωνες,όπου διαγωνιστηκε στην κατηγορία juniors,όπου κερδισε τελικα.
    Aριστερα όπως κοιταμε την φωτογραφία υπάρχει ενας αθλητης όπου εχει συμμετασχει σε πολλους αγωνες,πρωταθλητης,εδω βεβαια ειναι σε εφηβικη ηλικια.
    Τον αναγνωρίζετε;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tελευταια βοηθεια από το κοινο



    Θεωρω οτι το εκανα πολυ πιο ευκολο...Τωρα;
    1982 οι πρωτες φωτο,27 χρονια μετα,2009 η τελευταια....

    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 2931 Μέγεθος: 28,0 KB

    Στελιος Μπουντουλης.Πολλες παρουσίες και παντα παρων στους αγωνες όλα αυτα τα χρόνια.
    Θα επανελθω με φωτογραφίες από όλη την πορεία του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-08-11 00:15 #173
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    εγω κώστα δεν απάντησα γιατι το ήξερα και δεν κάνει , λέω ας το βρεί κανένας άλλος , αν απαντούσα είναι σαν να κλεβω απο εκκλησία , τον στέλιο τον ξέρω καλα απο χρόνια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-08-11 01:45 #174
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Μα, Ηλία....μόνο κάποιος που το ήξερε, όπως εσύ δηλαδή, θα μπορούσε να το πει. Γιατί, αν κάποιος είχε απλά ΄στο μυαλό του εικόνα του αθλητή όπως είναι τα πιο πρόσφατα χρόνια - βλέπε δεύtερη φωτό, όπως κι εγώ δηλαδή, με ΤΙΠΟΤΕ δε θα πήγαινε το μυαλό του
    Εύγε για το κουίζ, Polyneikos !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-08-11 02:07 #175
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Και....άλλη μία καλοκαιρινή! Φυσικά, Δημήτρης Μακρίδης.

    Όνομα: Αντίγραφο από Εικ&#97.jpg Εμφανίσεις: 3151 Μέγεθος: 224,4 KB

    Από την εμμονή στο είδος των φωτογραφιών, μάλλον καθίσταται προφανές πως, κάποιος,έχει άμεση ανάγκη διακοπών.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dinosaure : 06-08-11 στις 02:17
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-09-11 15:04 #176
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Τρομερη Δουλεια!!!!!!Μια ερωτηση Μρ.Ελλας το 2001 ποιος ειχε βγει??
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-09-11 15:13 #177
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρομερη Δουλεια!!!!!!Μια ερωτηση Μρ.Ελλας το 2001 ποιος ειχε βγει??
    Ωραια ερωτηση, αλλά θα πρέπει να αναλυθεί σε άλλο θέμα.
    Το 2001 είχαμε τέσσερις ομοσπονδίες, που αριθμούσαν πάνω απο τρεις κατηγορίες η κάθε μια και είχαμε τέσσερις γενικους νικητες...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-09-11 15:26 #178
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραια ερωτηση, αλλά θα πρέπει να αναλυθεί σε άλλο θέμα.
    Το 2001 είχαμε τέσσερις ομοσπονδίες, που αριθμούσαν πάνω απο τρεις κατηγορίες η κάθε μια και είχαμε τέσσερις γενικους νικητες...
    Οκ αν μπορεσετε να μου το απαντησετε σε προσωπικο μυνημα θα το εκτιμουσα..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-09-11 04:58 #179
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Όνομα: IMG_0011.jpg Εμφανίσεις: 2752 Μέγεθος: 151,7 KB
    Απο Πανελληνιο πρωταθλημα ΠΣΑΣΔ 2001 PRESIDENT

    Όνομα: IMG_0014.jpg Εμφανίσεις: 2442 Μέγεθος: 75,2 KB
    ο 3ος απ τα δεξια ηταν ο δικος μου αθλητης Ανδριακοπουλος Νικος (μπλε μαγιο)
    Όνομα: maltezos2.jpg Εμφανίσεις: 2361 Μέγεθος: 66,0 KB
    Mαλτεζος Χρηστος
    Όνομα: maltezos.jpg Εμφανίσεις: 2314 Μέγεθος: 68,3 KB

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερωτηση Μρ.Ελλας το 2001 ποιος ειχε βγει??
    Επειδη γενικα απ τα δειγματα γραφης σου δειχνεις οτι εισαι "απιστος Θωμας" γνωριζεις τι εννοω, δεν νομιζω οτι χρειαζεται να στο εξηγησω, σου επιβεβαιωνω λοιπον μια και ημουν και εγω σ αυτον τον αγωνα με αθλητη που κατεβαζα τοτε, οτι ο Χρηστος Μαλτεζος απ την Πατρα(στου οποιου το γυμναστηριο γυμναζεσαι) ειχε παρει την πρωτη θεση στην κατηγορια του το 2001 για το πανελληνιο πρωταθλημα της ΠΣΑΣΔ ενα προσωρινο παντρεμα ΠΕΣΔ-ΝΑΒΒΑ αν θυμαμε καλα και ακριβως στην απο πανω κατηγορια την +90 την ειχε κερδισει ο Στρατος Αργυρακης.
    Διαβαζοντας την ερωτηση σου λοιπον καταλαβα-υπεθεσα οτι επειδη ο Χρηστος σου ειπε οτι το 2001 ειχε παρει το Ελλας οποτε σκεφτηκες να ρωτησεις μηπως και σου λεει ψεματα!!! Σωστα? Αποκλειεται για αλλους λογους να σε ενδιαφερει η συγκεκριμενη εποχη γιατι τοτε θα ησουν 5-6 χρονων.
    Ζητω ταπεινα συγνωμη απ τους διαχειρηστες για το off topic αλλα δεν γινοταν να μην απαντησω στον συγκεκριμενο νεαρο γιατι ενω του εχω απαντησει σε πανω απο 100 email αφιλοκερδος σε οτι με ρωτουσε σχετικα με διατροφη, γυμναστικη, γυμναστηρια κλπ, ειδα να ρωταει και να ποσταρει τα ιδια ακριβως ερωτηματα για να δει εαν θα του τα επιβεβαιωσουν τα μελη του φορουμ!!! Θεωρω λοιπον αυτην την τακτικη τελειως λανθασμενη γιατι αφου δεν εχει εμπιστοσυνη σε κανεναν απ οτι φαινεται, γιατι μπαινει στην διαδικασια να στελνει email να ρωταει και αφου του εχει απαντηθει η εκαστοτε απορια, καπακι να την ποσταρει και στο φορουμ?
    Αν περιμενα στα 39 μου να περασω εξετασεις απο εναν 16χρονο αλοιμονο μου.
    Αρα οταν δεν υπαρχει εμπιστοσυνη ειναι προτιμοτερο να ποσταρουμε τις αποριες μας στο φορουμ και οχι να ενοχλουμε ατομα με email
    ή π.μ. Αν και το μεγαλυτερο μερος ερωτησεων-αποριων που εχουν σχεση με διατροφη,συμπληρωματα,προγραμματα γυμναστικης κλπ εχουν απαντηθει και καλο θα ειναι οι αρχαριοι να ανατρεχουν στα αναλογα θεματα και να διαβαζουν...πριν ποσταρουν ιδιο ερωτημα.

    Ζητω και παλι συγνωμη. Δεν εχω σκοπο να μπω σε καμια αντιπαραθεση απλα εκρινα σωστο να αναφερω αυτο το περιστατικο για ευννοητους λογους
    Αν καταπατησα τους κανονες του φορουμ παρακαλω να διαγραφτει το ποστ μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-09-11 10:58 #180
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Χαχαχαχαχα...... Αυτοί οι πιτσιρικάδες..... Πλάκα έχουνε.
    Είναι κάτι τυπάκια στην περιοχή μου, που ρωτάνε τα πάντα. Τόσο για το άθλημα, όσο και για αυτόν, στον οποίο απευθύνονται. Και ... όντως δεν πιστεύουν και δεν αποδέχονται τίποτε....
    Τόσο όσον αφορά στις γενικές γνώσεις προπόνησης - διατροφής - συμπληρωμάτων - προετοιμασίας αγώνων, όσο και στις πληροφορίες που αφορούν στο συγκεκριμένο πρόσωπο....
    Τους δείχνεις - αφού το ζητήσουνε οι ίδιοι - διπλώματα, μετάλλια, περιοδικά, φωτογραφίες.... και συνεχίζουν να σε κοιτάνε με τη δυσπιστία στο βλέμμα... Και αμφισβητούν τις γνώσεις, που προέκυψαν από τόσες διαδοχικές γενιές, αλλά και από τον προσωπικό μας αγώνα, με κόπο, ιδρώτα, αίμα, έξοδα τεράστια.... Και, τελικά, ό,τι και να τους λες, του κεφαλιού τους κάνουνε....
    Και περιμένουν να πάνε και μπροστά..... Χαχαχαχα...
    Θυμάμαι, το σεβασμό και την προσήλωση που πλησιάζαμε εμείς τους δασκάλους μας στο άθλημα, την ευγνωμοσύνη μας για την κάθε λέξη τους, για την κάθε στιγμή που ανάλωναν ασχολούμενοι με εμάς......
    Ο tempora, o mores... για να θυμηθώ τον μέγα Κικέρωνα...

    Μην παρεξηγηθώ, παιδιά.... Δεν μπαίνω στα "δικά" σας.... Απλά. τα σχόλια που αναρτήθηκαν, συνειρμικά με οδήγησαν σε προσωπικά μου βιώματα, του "τότε" και του "τώρα"........

    Και το δικό μου σχόλιο, φυσικά, στη διάθεση των διαχειριστών για την παραμονή ή την απομάκρυνσή του - διαγραφή του....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία