Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37
  1. 27-10-11 23:33 #31
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iraklis g10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο σχολειο μετα κοτοπουλα και τα ρυζια πας?
    Τα βαζω σε ταπερ και παω στο μπανιο και τρωω η φτιαχνω τοστ-σαντουιτς και τα τρωω
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-10-11 23:37 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα βαζω σε ταπερ και παω στο μπανιο και τρωω η φτιαχνω τοστ-σαντουιτς και τα
    τρωω
    καλα ρε πως τα τρως εκει μεσα δεν βρομαει? εγω παντος δεν θα με ενιαζε να με βλεπανε με ταπερ στα @@ μου τι θα λεγανε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-10-11 23:39 #33
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AntwnhsSs Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ρε πως τα τρως εκει μεσα δεν βρομαει? εγω παντος δεν θα με ενιαζε να με βλεπανε με ταπερ στα @@ μου τι θα λεγανε
    οχι δεν βρομαει το μπανιο παντως...,δεν ντρεπομαι να τρωω με ταπερ ρ τρωω και μπροστα στα παιδια και ολες οι χαζογκομενες με ζαλιζουν,του τυπου πως τοσα και δεν παχαινεις και μπλα μπλα
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-10-11 23:42 #34
    Προεπιλογή
    χαχα ορεως
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-10-11 09:53 #35
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    η κοινωνια μας φταιει πιστευω για αυτο π εχουμε μερικοι δλδ π οκ γουσταρουμε ρυζι κ κοτοπουλο κ ψιλοκολαμε να τα φαμε μπροστα στους αλλους γιατι το κλασικο κ καθιερωμενο ειναι πιτσα κ τυροπιτα.για μενα να καθεσαι να μασας και μπροστα απο το μικροφωνο τ διεφθυντη να ακουγεται απο τα μεγαφωνα.και οταν σκαλωνουν τους απαντας. διατροφη και γυμναστηριο και το κλινεις εκει.εγω στα τουρ με το συγκροτημα με τις κονσερβουλες τονου ειμαι καθε φορα.(επισης καλη λυση για το σχολειο)
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-10-11 10:16 #36
    Προεπιλογή
    Κωστα μιας και ειχες ανοιξεις παλια το θεμα για ακμη και σου λεγαμε περι αγχους...

    Βλεπω πολυ στερεο φαι στην διατροφη σου.Πολυ στερεο φαι=μεγαλος χρονος προετοιμασιας,πολυ πλυσιμο πιατων,μεγαλος χρονος καταπωσης του φαγητου στα γευματα,αναγκαιοτητα ταπερ οταν εισαι εξω....αρα?και πιο πολυ αγχος
    Η γνωμη μου ειναι να βαλεις αρκετες ευκολες θερμιδες στην διατροφη σου...Π.χ ΠΟΛΥ ελαιολαδο-λινελαιο,ΠΟΛΥ φυστικοβουτυρο,ΠΟΛΥ γαλα(=1 λιτρο και πανω)..Και αμα θες παιρνε και κανα συμπληρωμα υδατανθρακα η' και καμια 500-600αρα θερμιδες απο σαβουριτσα,πιστεψε με δεν θα επηρεασει καθολου την αναπτυξη σου

    Θα σου λυθουν τα χερια σε μεγαλο βαθμο...Μην φορτωνεσαι με τοσες εννοιες τωρα που ειναι να δωσεις Πανελληνιες,εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-10-11 14:26 #37
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωστα μιας και ειχες ανοιξεις παλια το θεμα για ακμη και σου λεγαμε περι αγχους...

    Βλεπω πολυ στερεο φαι στην διατροφη σου.Πολυ στερεο φαι=μεγαλος χρονος προετοιμασιας,πολυ πλυσιμο πιατων,μεγαλος χρονος καταπωσης του φαγητου στα γευματα,αναγκαιοτητα ταπερ οταν εισαι εξω....αρα?και πιο πολυ αγχος
    Η γνωμη μου ειναι να βαλεις αρκετες ευκολες θερμιδες στην διατροφη σου...Π.χ ΠΟΛΥ ελαιολαδο-λινελαιο,ΠΟΛΥ φυστικοβουτυρο,ΠΟΛΥ γαλα(=1 λιτρο και πανω)..Και αμα θες παιρνε και κανα συμπληρωμα υδατανθρακα η' και καμια 500-600αρα θερμιδες απο σαβουριτσα,πιστεψε με δεν θα επηρεασει καθολου την αναπτυξη σου

    Θα σου λυθουν τα χερια σε μεγαλο βαθμο...Μην φορτωνεσαι με τοσες εννοιες τωρα που ειναι να δωσεις Πανελληνιες,εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου
    Εχεις απολυτο δικιο..Εχω μεγαλο μπελα με την προετοιμασια τρωω αρκετες ωρες..Σκεφτομαι για συμπληρωμα πρωτεινης-κρεατινης απο δεκεβρη θα μιλησω αν ειναι και με τον γυμναστη μου..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123