Σελίδα 15 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 248
  1. 04-12-14 18:00 #211
    Προεπιλογή
    Οκ κομπλέ να ρωτήσω κάτι είδα στις προηγούμενες σελίδες αλλά θέλω εμπέδωση. Τα νερά που τραβάει είναι ενδόμυικα; Γιατί κάτι είδα ότι σε θολώνει
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-12-14 19:37 #212
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δεν σε θολωνει , αν την χρησιμοποιησεις σωστα θα ευχαριστηθεις πρηξιμο. Αλλα μονο αυτο. (και κοψιμο )
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-12-14 23:47 #213
    Προεπιλογή
    ΟΟΟκ. Απο βδομαδα θα χρησιμοποιησω και θα γραψω εντυπωσεις
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-12-14 22:39 #214
    Προεπιλογή
    Δυτστηχως ειχε χαλασει η ζυγαρια π ειχα και εβαλα στην τυχη. Επειδη εχω 2 μπουκαλακια ειδα την διαφορα και ειδα οτι εβαλα μονο 3 ml. Τελος παντων πηγα προπονηση (στηθος) και πιστευω οτι εκανε την δουλεια του. Ειχα κοκκινισει περισσοτερο στην περιοχη αυτη που σημαινει περισσοτερο αιματωμα και ειδα οτι ειχα παραπανω πρηξιμο. Αυριο που εχω πλατη-ωμους θα δοκιμασω με 5+. Δεν με πειραξε καθολου απο πλευρα τουαλετας
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-14 01:04 #215
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    πάντως τα συμπληρώματα για πρηξίματα είναι ή πιο σωστά γίνονται πολύ της μόδας και μπορείτε να πάτε σε πιο ασφαλείς λύσεις από την γλυκερίνη. Δεν κοστίζουν κ πολύ συνήθως τέτοιου είδους pre-workouts.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-12-14 01:09 #216
    Προεπιλογή
    Αυτά τα συμπληρώματα κυρίως με ενδιαφέρουν για ψυχολογικούς λόγους. Δεν είμαι τόσο μυωδης Και έτσι το πρήξιμο με τονώνει πολύ και νιώθω ωραία. Μπορείς να μου στείλεις σε p.m συμπληρώματα για τέτοια δουλεια αν η Γλυκερίνη δεν είναι τόσο ασφαλής;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-14 05:54 #217
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    φαίνετε εμείς που δεν χρησιμοποιούσαμε γλυκερίνη ούτε πρε προπροπονητικά γι αυτο δεν πρηζόμασταν
    χαλαρώστε ρε παιδια και το πρήξιμο ούτως η άλλως αν γυμνάζεται κάποιος σκληρά η με διάφορα προπονητικά τρύκ πάντα έρχεται εφόσον η προπόνηση ββ το φέρνει αυτο
    και ποτε το πρήξιμο δεν είναι μόνιμο και ποτε το πρήξιμο δεν είναι ένας μπούσουλας ότι μόνο έτσι κάναμε δουλειά , αν είναι ας κάνει κάποιος σούπερ σετ να δεί τι πρήξιμο θα έχει

    η γλυκερίνη πάντως θέλει προσοχη στη χορήγηση , πάντα δυαλυμένη με νερό και όχι μεγάλη ποσότητα γιατι δημιουργεί πονοκεφάλους , αίσθημα δίψας ,(γιατι τραβάει νερο απο το σώμα άρα αφυδατώνει) ναυτία και υψηλα επίπεδα σακχάρου στο αίμα
    δεν έχω δοκιμάσει ποτε και ειδικα προαγωνιστικά ώστε να έχω άποψη προσωπικη , είναι ΄'οτι είχα ακούσει , αν τραβάει υποδόρια νερα άρα στεγνώνει και λεπταίνει την επιδερμίδα , η μόνο απο τούς μυς και τα όργανα , γι αυτο και το έντονο αίσθημα δίψας

    έχει τρομερη απορόφηση υγρασίας απο την ατμόσφαιρα , δηλαδη ένα ανοιχτό μπουκάλι μπορεί να αποροφήσει μεγάλη ποσότητα υγρασίας και να μειωθεί η καθαρότητά της , όπως και είναι ευαίσθητη στο φώς , θέλει σκουρόχρωμα μπουκάλια αποθήκευσης και για πόσιμη μορφη να προτιμούμε την φυτικής προέλευσης
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-12-14 14:22 #218
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    (Με σας που'χω μπλεξει εδω μεσα, να δω τι αλλο θα δοκιμασω.... )

    πηρα ενα λιτρο απο το φαρμακειο, 6.20ε και εβαλα 12μλ σε 1.5 λιτρο νερο. Κατα τις 14,30 θα παω για προπο. Αναμεινατε το απογευμα εντυπωσεις
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-12-14 16:26 #219
    Προεπιλογή
    Εγω που ρώτησα σε 2 φαρμακεία στο ενα μου είπαν να παω να πάρω απο ζαχαροπλαστείο και στο άλλο οτι τη γλυκερίνη που έχουν την ζητάνε κυρίως για να τη βάζουν στο κρασί και θα έπερνε τηλέφωνο να ρωτήσει εαν είναι πόσιμη... λογικά πρέπει να είναι εκτός και εαν γίνεται καμιά αντίδραση οταν την ανακατεύουν με το κρασί τι να πώ?

    Σχετικά με την ασφάλεια νόμιζα οτι το μόνο αρνητικό είναι η πιθανότητα να σε στείλει τουαλέτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-12-14 16:55 #220
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    (Με σας που'χω μπλεξει εδω μεσα, να δω τι αλλο θα δοκιμασω.... )

    πηρα ενα λιτρο απο το φαρμακειο, 6.20ε και εβαλα 12μλ σε 1.5 λιτρο νερο. Κατα τις 14,30 θα παω για προπο. Αναμεινατε το απογευμα εντυπωσεις
    Τι έγινε, ακόμη να κατέβεις από τον θρόνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-12-14 17:47 #221
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έγινε, ακόμη να κατέβεις από τον θρόνο
    έκλαψα Ανδρέα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-12-14 18:50 #222
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    ^^



    Εκανα στηθος εκεινη τη μερα. Ισως επειδη τη πηρα μια ωρα μονο πριν τη προπο, ισως επειδη εβαλα μονο 12μλ μη με παει αιμαααααααα (που λεει και ο Σεφερλης) μονιζω οτι αν ειδα διαφορα, θα ηταν μικρη. Το ανω στηθος μου που ειναι αδειο, μου φανηκε οτι σα να ειχε φουσκωσει λιγακι.

    Σημερα το βραδυ θα παω για ωμους. Πιστευω οτι σε ενα τριωρο που θα παω, και θα παρω 15μλ αυτη τηφορα, να δω καλυτερα αποτελεσματα/
    Βεβαια, η μερα των χεριων θα δειξει, εκει θα καταλαβω αν πρηστουν και ποσοσ
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-12-14 23:27 #223
    Προεπιλογή
    δε ξέρω για την χρήση της για bodybuilding.. αλλα για την δυσκοιλιότητα πρέπει να ναι κορυφή μ αυτά που διαβάζω
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-12-14 20:24 #224
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Σημερα ειχα δικε/τρικε. Πηρα 30 μλ με ενα μπουκλι νερο πριν τη προπο, και ηπια αλλο ενα κατα τη διαρκεια της ασκησης.

    Δε ξερω αν ειναι ιδεα μου, αλλά 2 παιδια που καναν διπλα μου, σε μια στιγμη σταματησαν και κοιτουσαν το δικεφαλο την ωρα που που εκανα σφυρια. Ρε λες, λεω?

    Παμε για 40μλ την επομενη. Θα'χω και ενα κωλοχαρτο μαζι μου καλου κακου
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-02-15 17:28 #225
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα ειχα δικε/τρικε. Πηρα 30 μλ με ενα μπουκλι νερο πριν τη προπο, και ηπια αλλο ενα κατα τη διαρκεια της ασκησης.

    Δε ξερω αν ειναι ιδεα μου, αλλά 2 παιδια που καναν διπλα μου, σε μια στιγμη σταματησαν και κοιτουσαν το δικεφαλο την ωρα που που εκανα σφυρια. Ρε λες, λεω?

    Παμε για 40μλ την επομενη. Θα'χω και ενα κωλοχαρτο μαζι μου καλου κακου


    40ml..Ειδες κατι παραπανω απο οτι περιμενες?Στο φαρμακειο δεν σε ρωτανε γιατι χρηση το θελεις?(Ρωταω γιατι καποιοι φαρμακοποιοι ειναι ΑΡΚΕΤΑ περιεργοι και παραξενοι ταυταχρονα)

    THINK ABOUT WHY YOU STARTED!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ΤελευταίαΤελευταία