Σελίδα 13 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 436
  1. 04-06-13 13:50 #181
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Παρτο κατα τις 18:00 καλύτερα. Αν είσαι σχετικά νηστικός παρε μισο αν εχεις φαει γενικά σημερα καλά παρτο όλο.

    Και μενα μου ήρθε ενα δειγμα απο το λιοντάρι σημερα θα το τιμησω το απογευμα με πλάτη και δικέφαλα.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-06-13 14:04 #182
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    OK Πάνο thanks. Καλές προπονήσεις να έχουμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-06-13 15:31 #183
    Προεπιλογή Απ: Craze (Driven Sports)
    Πρώτο νιτρικό το craze ρε σι;; Ξεκινά με μισό σκουπ όπως ανέφερες, γιατί αλλιώς δες σε βλέπω καλά ;ρ

    Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    I followed her, beautiful as black sky
    but nothing i found.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-06-13 15:36 #184
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Numerouno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτο νιτρικό το craze ρε σι;; Ξεκινά με μισό σκουπ όπως ανέφερες, γιατί αλλιώς δες σε βλέπω καλά ;ρ

    Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Nαι! Είπα θα πάρω που θα πάρω, ας πάρω το καλό.

    Με 1/3 θα ξεκινήσω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-06-13 15:41 #185
    Προεπιλογή
    Τι μισό σκουπ ρε μάγκες εγώ απο την πρώτη μέρα στα 2 τ είχα κ πλέον δ μ πιάνει ούτε στα 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-06-13 17:36 #186
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Και γω στα 2.5 -3 μαζι με αλλα και μερικές φορεσ μ δουλεύει αλλες οχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-13 19:42 #187
    Προεπιλογή
    κ μενα ετσι.μια με ποιανει μια οχι.οταν με ποιανει ειναι απο τ καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-06-13 21:41 #188
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Μάλιστα.

    Ας προσπαθήσω και εγώ λοιπόν να το περιγράψω, όπως είπα πρώτο μου νιτρικό. Χτύπησα μισό scoop στις 19:00.

    Βασικά άλλα περίμενα άλλα είδα. Περίμενα τσίτες, burst ενέργειας, κάτι ασυνήθιστο τέλος πάντων. Στα μέσα της προπόνησης είχα απογοητευτεί λίγο. Όσο περνούσε όμως η ώρα διαπίστωνα ότι είχα μία ήρεμη δύναμη μέσα μου, ένα καλύτερο connection μυαλού και μυ. Δεν με ένοιαζε να πάω στο επόμενο set αλλά πως θα εκτελέσω αργά και σωστά αυτό που έκανα εκείνη την ώρα. Όσο περνούσε η ώρα το εκτιμούσα και περισσότερο.

    Κιλά παραπάνω, PB, κτλ δεν έκανα, έκανα όμως πιο σωστά το γνωστό μου πρόγραμμα, έκανα παραπάνω ώρα και είμαι πιο ξεκούραστος τώρα.

    Αν και όπως είπα άλλα περίμενα άλλα έγιναν, τελικά μου άρεσε.

    Στον ύπνο δεν νομίζω ότι θα έχω θέμα.

    Πάμε για ένα scoop στην επόμενη προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-06-13 22:22 #189
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Angry
    Πριν απο λιγο τελειωσα ισως την καλυτερη προπονηση της ζωης μου.-
    Πηρα ενα σκουπ 18:30 και μπηκα 19:30. Ηταν αυτο που ηθελα στην προπονηση μου φοκους, ηρεμη δυναμη χωρις τις παρενεργειες της καφεινης κλπ κλπ.

    Εντυπωση μου εκανε στα βαρια σετ ειχα τη διαυγεια να σταματησω στο κατω μερος της κινησης και να τις κανω ολες τις επαναληψεις. Το τελευταιο σετ δικεφαλα εκανα τις 8 επαν και μετα 5 μισες με το βαρος που την προηγουμενη φορα εκανα 7...
    Και 40 λεπτα αεροβιο αδιαμαρτυρητα.

    Παω να στοκαρω!!! Ελπιζω μονο να μην ειναι μουφα!!!
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-06-13 22:28 #190
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Μπράβο Πάνο, χρησιμοποιήσαμε την ίδια έκφραση "ήρεμη δύναμη", τυχαίο? Δεν νομίζω!

    Ξέχασα να αναφέρω ότι ίδρωσα σίγουρα αρκετά παραπάνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-06-13 21:14 #191
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Μετα απο το πρωτο κουτι που τελειωσε να πω ολοκληρωμενη αποψη
    Οπως ειχα πει η γευση δεν μου αρεσε καθολου, αλλα στην συνεχεια απλα την συνηθησα.
    Με την καφεινη και τον υπνο δεν ειχα προβλημα.
    το επερνα παντα μεσημερι με αδειο στομαχι και 45-60 λεπτα πριν απο την προπ.
    ειχα ενεργεια παντα χωρις κρασαρισματα και αρκετα εντονοτερη εφυδρωση.
    με την φλεβηκοτητα για να πω την αληθεια, νομιζω οτι τωρα φαινονται ευκολοτερα απο οτι πριν ( εχει περασει και μαι βδομαδα που τελειωσα)
    σαν αντοχη δεν μπορω να πω με σιγουρια γιατι εβαζα και 1-2 γραμαρια βητα αλανινη μαζι.
    παντως απο οτι εχω παρει μεχρι τωρα ηταν το καλυτερο (jacked3d micro, no370, k-otic)
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-06-13 18:51 #192
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Η γευση candy grape flavor ειναι μετρια....ουτε αηδιαζεις,ουτε σ αρεσει κι ολας 6/10...η αλλη γευση που εχω παρει (berry lemonade flavor) πρεπει να ναι καλυτερη,οταν δοκιμασω και κεινη θα σας πω.....
    Γενικα μου αρεσε πολυ,μου δινει συγκεντρωση μεσα στην προπονηση,καλυτερη ενεργεια (και λιγη ταχυπαλμια),δε μου δινει την τσιτα και την υπερενταση που ειχα με το γερανιο,πιο πολυ εχει να κανει με focus και αντοχη ....ξεκινησα με 1 scoop και εχω μεινει εκει.....του βαζω 8,5/10.....απλα μην περιμενει να δει καποιος να δει την τσιτα που ειχε με το γερανιο,ειναι διαφορετικο αυτο αλλα καλο.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-06-13 19:36 #193
    Προεπιλογή
    μετά από 1 βδομάδα χρήσης του craze μπορώ να πω πως έχω απογοητευτεί πλήρως.
    Ναι μεν μου δίνει μια μικρή ώθηση στα κιλά, αλλά αυτή είναι σχεδόν αμελητέα. Νιώθω πως αν καθόταν απέναντι μου κανένα γκομενάκι προκλητικά ντυμένο όσο έκανα βάρη θα είχα την απόδοση χωρίς το craze.
    Η δόση που πήρα είναι 2 γεμάτα σkouπς, τουλάχιστον 3 ώρες μετά το τελευταίο γεύμα και 30 λεπτά πριν την προπόνηση.
    Την διαφορά την είδα και στους παλμούς μου καθώς σε καμία φάση της προπόνησης δεν ξεπέρασα τους 160 παλμούς, ενώ 1 μήνα πριν, με 3 δόσεις nanovapor χτύπαγα 185άρια παλμους στο τελείωμα του κάθε σετ, ακόμα και στις απλές επαναλήψεις για δικέφαλους.

    υγ. απογοητεύτηκα και εγώ από την γεύση γι αυτό το συνδίασα μερικές φορές είτε με βιταμίνη c γεύση μανταρίνη είτε με bcaa σε σκόνη με γεύση rasberry οπότε και βελτιώθηκε θεαματικά η γεύση του!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-06-13 20:43 #194
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Σημερα ανοιξα το δικο μου. Ενα σκουπ μια ωρα πριν την προπονηση πηρα και εκανα ποδια- ωμους.
    Οτι εγραψα και πιο πανω . Εξαιρετικο φοκους χωρις τσιτες, αυτο που εψαχνα για τις βραδυνες μου προπονησεις.
    Ανεβασα κιλα στο σκουωτ. Η γευση ειναι μειον αλλα αφου δουλευει δε με ενδιαφερει.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-06-13 22:09 #195
    Προεπιλογή
    Παιδιά μόλις έκλεισα μια εβδομάδα που το δούλευα, ξεκίνησα δευτέρα με 1 σκουπ, καμιά διαφορά, πήγα στα 2 και κατέληξα στα 3, πάλι καμιά απολύτως διαφορά, και δεν έχω ξαναπάρει κάτι παρόμοιο. Το πήρα από πορτογάλλο και μάλλον έτυχε να μην ταίριαξε με τον οργανισμό μου και να μην με πιάνει, 45 λεπτά πριν τη προπόνηση με άδειο στομάχι το πέρνω, κάνω και αργά προπόνηση, δηλαδή γυρνάω 9κ30, μετά απο καμιά ώρα τρόω και κατα τις 12 τη πέφτω για ύπνο, ούτε στον ύπνο είδα κάποιο πρόβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία