Σελίδα 19 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 271 έως 285 από 436
  1. 30-08-13 11:33 #271
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν έχω κανένα euphoric feeling. Και γενικά θεωρώ υπερβολές όλα αυτά. Είναι δυνατόν ρε παιδιά ένα προϊόν να έχει αμφεταμίνες και να κυκλοφορεί 3 χρόνια στην αγορά? Δεν γίνονται αυτά.
    Εχουν ακουστει πολλα παντος, οπου υπαρχει καπνος....
    Οπος και με το lipo 6 black, εχουν βγει 6 διαφορετικα lipo 6 black, για το Craze εχει ακουστη και εχει γραφτη σε ξενα forum οτι η DS εχει βγαλει το καλο και απο πίσω εβγαζε και κανα δυο σκαρτα, σε ελενχους πασαριζαν τα σκαρτα.
    Δεν ξερω, οτι εχω διαβασει κατα καιρους λεω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-08-13 11:36 #272
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Eντάξει αυτό το προιόν κυκλοφορεί σε όλο το κόσμο και δεν έχουν πιάσει ούτε ένα με αμφεταμίνες, μόνο φήμες.

    Καπνός μπορεί να υπάρχει επειδή από τότε που βγήκε το craze έχει πάρει τεράστιο μερίδιο της αγοράς.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-08-13 11:45 #273
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eντάξει αυτό το προιόν κυκλοφορεί σε όλο το κόσμο και δεν έχουν πιάσει ούτε ένα με αμφεταμίνες, μόνο φήμες.

    Καπνός μπορεί να υπάρχει επειδή από τότε που βγήκε το craze έχει πάρει τεράστιο μερίδιο της αγοράς.
    Για εμενα προσωπικά εχει παρει το μεγαλυτερο μεριδιο στα pre-workouts, του εκοψε την φορα για λιγο το Jack3D αλλα μετα συνέχισε ακαθεκτο το craze.
    Τωρα που το περιμενω θα δουμε, εχω καταναλώσει στο παρελθον 2 κουτια Jack3D και 2 κουτια NoxPump, το γερανιο δουλευει αριστα επάνω μου και μαλιστα το NoxPump το κατατασω καλυτερο απο το Jack3D γιατί μου εδεινε και καλα πρηξίματα.
    Αν με το craze τωρα δεν δω παρομια αποτελεσματα οπος των αλλων δυο λογο γερανιου, τοτε 100% υπαρχη και fake craze.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-08-13 12:29 #274
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eντάξει αυτό το προιόν κυκλοφορεί σε όλο το κόσμο και δεν έχουν πιάσει ούτε ένα με αμφεταμίνες, μόνο φήμες.

    Καπνός μπορεί να υπάρχει επειδή από τότε που βγήκε το craze έχει πάρει τεράστιο μερίδιο της αγοράς.
    what??? καλό είναι όταν δεν γνωρίζουμε στα σίγουρα να μην είμαστε κατηγορηματικοί. Και για να μην νομίζεις ότι λέω αερολογίες όταν βρω χρόνο θα σας βάλω όλα τα lab test που έχω βρει στο ίντερνετ και το αποδεικνύουν. ΜΟΝΟ τα τεστ της DS το βγάζουν καθαρό. Και έχουν πιάσει πολλούς με το συγκεκριμένο. Από cricket μέχρι drug tested bodybuilding κτλ κτλ. Και ο ΡΑ του έκανε τεστ και το βρηκε με αμφεταμίνες. Έχει κάνει ολόκληρη ανάλυση. Απλά τα PEA είναι πολύ περίεργα. Ένας τύπος αλλάζει και γίνεται απαγορευμένο. Η χημική τους σύσταση είναι πολύ πολύπλοκη και δύσκολα κατανοητή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-08-13 12:35 #275
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμενα προσωπικά εχει παρει το μεγαλυτερο μεριδιο στα pre-workouts, του εκοψε την φορα για λιγο το Jack3D αλλα μετα συνέχισε ακαθεκτο το craze.
    Τωρα που το περιμενω θα δουμε, εχω καταναλώσει στο παρελθον 2 κουτια Jack3D και 2 κουτια NoxPump, το γερανιο δουλευει αριστα επάνω μου και μαλιστα το NoxPump το κατατασω καλυτερο απο το Jack3D γιατί μου εδεινε και καλα πρηξίματα.
    Αν με το craze τωρα δεν δω παρομια αποτελεσματα οπος των αλλων δυο λογο γερανιου, τοτε 100% υπαρχη και fake craze.
    Και εμενα μονο το γερανιο δουλευει πανω μου σωστα,ειχα ψαξει μεσα στον Ιουλιο και ειχα βρει απο Αμερικη σε bulk μορφη αλλα εχω αποθεμα απο καψουλες Primaforce και θελω να τις τελειωσω πρωτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-08-13 12:37 #276
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Ωραία τότε προφανώς η DS έχει κονέ με τη κυβέρνηση και τη μαφία, δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς πως μένει ακόμα τα προϊόν στα ράφια.

    Και εδώ μιλάμε για την Αμερική όχι για τη Ζιμπάμπουε.

    Δεν σε αμφισβητώ απλά κάτι δεν μου κολλάει.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-08-13 12:39 #277
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    Συμφονω με τον σομπραλ.
    Μετα το μπαμ που εγινε τωρα επαψε να ειναι τοσο καλο οσο ηταν.
    Μονο και μονο απο τους ιδιοκτιτες της εταιριας παλυ καλα που ειχε μονο αυτα μεσα...
    Οι τιποι δεν παιζονται λεμε....
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-08-13 12:47 #278
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Μαικ, ο τυπος εχει καταδικη και φυλακη για το superdrol. Εβαζε εντομοκτονο μαζι με αγνωστο φαρμακο που δεν ειχε παρει εγκριση. Στις αμφ. θα κολλησει; Εγω το ψιλοπεριορισα και μαλλον θα το κοψω. Βαζω 200mg caffeine και ενα σκουπ assault ή 1 pack animal pump.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-08-13 13:00 #279
    Προεπιλογή
    Παντως ο καλυτερος συνδιασμος ενος pre-workout οπως το craze, ειναι ενα καθαρο νιτρικο οπως το hemavol. Θα τα δοκιμασω τον επομενο μηνα, 1 σκουπ απο το καθενα.

    Οπως καλος συνδιασμος μπορει να γινει με το jack3d micro και jack3d advanced. Βεβαια το καλυτερο θα ηταν να τα ειχαν βαλει ολα σε 1 προϊον.. Αλλα δε τους συμφερει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-08-13 13:05 #280
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Πάνο δεν τα ήξερα αυτά, σε ευχαριστώ.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-08-13 13:41 #281
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    θα μπορούσα να κάνω ολόκληρο θέμα με πολλές σελίδες για τα καμώματα τους αλλά δεν έχω το χρόνο αυτή τη στιγμή και γράφω μερικά στοιχεία που ξέρω, απλά για να γνωρίζετε τι γίνεται. Οι τύποι δεν παίζονται όπως είπε κ ο φίλος από πάνω. Και αυτό που λες "Αμερική είναι"...ακριβώς επειδή είναι Αμερική γίνονται αυτά. Μην βλέπεις που ο FDA το παίζει αυστηρός κτλ ναι μεν ελέγχει συμπληρώματα αλλά με ρυθμούς χελώνας. Το craze αποσύρθηκε από ΠΑΝΤΟΥ. Ότι βρίσκετε είναι απλά σε stock και το δίνουν για να φύγει. Και όσοι έχουν δοκιμάσει τις πρώτες παρτίδες και τις επόμενες ξέρουν πολύ καλά ότι είχαν χαώδη διαφορά. Άρα το πράγμα βρωμάει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-08-13 02:35 #282
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άμα ξύσεις με το νύχι σου την ημερομηνία λήξης πρέπει να ξεφτίζει.
    αν ξεφτιζει τοτε ειναι το μουφα ή το καλο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-08-13 07:28 #283
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Αν ξεφτίζει σημαίνει ότι είναι αυθεντικό!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-08-13 15:54 #284
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Σημερα πηρα ενα απο Ελλαδα και παρατηρησα οτι η ημερομηνια ληξης δεν αναγραφετε στην ετικετα αλλα κατω απο το κουτι, επισεις η ετικετα εχει μεγαλυτερο κενο στο ξεκινημα της απο κατω και σε μερικα εχει αναγλυφες γραμμες σαν να κοληθηκε στραβα η να ξεκοληθηκε και να κοληθηκε στραβα. Περνω το craze απο τοτε που βγηκε και μπορω να καταλαβω αν κατι ειναι διαφορετικο. Εχετε δει ή εχετε παρει κατι με παρομoια συσkευασια?



    Uploaded with ImageShack.us
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-08-13 16:34 #285
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Τώρα εσύ πως το βλέπεις? Δεν είναι λίγο ύποπτο? Στείλε το batch number στην εταιρία!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 19 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία