Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 55 από 55
  1. 12-12-11 00:59 #46
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1.
    Eνα ακομα grand prix σαν όλα τα αλλα ,που απλα εβαλε στην πρίζα καποιους παλαίμαχους bbers να κανουν προετοιμασία για να παίξουν με ενεργους αθλητες....Fail.
    Συμφωνω απολυτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-12-11 14:56 #47
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Antonis Giannoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω απολυτα...
    κ εγώ...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-12-11 17:38 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Robby Robinson
    ]
    Δεν μ αρεσει να βλεπω τον Robby Robinson ετσι, προτιμω να τον εχω στην μνημη μου οπως ηταν παλια.
    Μπορει βεβαια να ειναι αξιοθαυμαστος που για την ηλικια του κρατιεται ,αλλα δεν ειναι ενας απλος ανθρωπος αθλητης,ειναι ο Roby Robinson,ενα παλιο ιδαλμα του ΒΒ και ετσι πρεπει να τον θυμαται ο κοσμος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-12-11 17:44 #49
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο που πρεπει να ξαναπουμε ειναι οτι ηταν αδικο ας πουμε για τον Roland Cziurlock που εχει να αγωνιστει απο το 2001 να κοντραρεται με τον Jackson που ειναι ενεργος....

    Συνημμένο Αρχείο 36484
    +1000 . Τα ποδια του Cziurlock ,ιδιως το αριστερο,δεν σας θυμιζει μαθημα ανατομιας ; Κατι σχεδια ανθρωπινου σωματος χωρις δερμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-12-11 17:45 #50
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μ αρεσει να βλεπω τον Robby Robinson ετσι, προτιμω να τον εχω στην μνημη μου οπως ηταν παλια.
    Μπορει βεβαια να ειναι αξιοθαυμαστος που για την ηλικια του κρατιεται ,αλλα δεν ειναι ενας απλος ανθρωπος αθλητης,ειναι ο Roby Robinson,ενα παλιο ιδαλμα του ΒΒ και ετσι πρεπει να τον θυμαται ο κοσμος.
    Σωστος...ουτε και μενα μου αρεσει.Εχει στο φβ ενα γκρουπ,ο μαυρος πριγκιπας και πραγματικα οι φωτο απ τα νιατα του δεν υπαρχουν..τεραστιος αθλητης,με διαρκεια,δε λεω..αλλα καλυτερα να θυμασαι καποιον στην ακμη του.Αυτος διαφημιζεται πολυ στην τωρινη του κατασταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-12-11 19:16 #51
    Προεπιλογή
    Ο Ronnie Coleman ειχε πολλους τραυματισμους και προσφατα εκανε και μια εγχειρηση στην πλατη αν δεν κανω λαθος....Γι αυτο το show εκανε προετοιμασια οπως λεει μονο 1 μηνα, γιατι δεν ειχε προλαβει να αναρρωσει τελειως..... Πιστευω πως αμα πιασει ο Ronnie φορμα δεν υπαρχει καποιος ακομη και τωρα να μπορει να σταθει διπλα του on stage.....
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-12-11 19:40 #52
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Ronnie Coleman ειχε πολλους τραυματισμους και προσφατα εκανε και μια εγχειρηση στην πλατη αν δεν κανω λαθος....Γι αυτο το show εκανε προετοιμασια οπως λεει μονο 1 μηνα, γιατι δεν ειχε προλαβει να αναρρωσει τελειως..... Πιστευω πως αμα πιασει ο Ronnie φορμα δεν υπαρχει καποιος ακομη και τωρα να μπορει να σταθει διπλα του on stage.....
    Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο Χρηστο.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-12-11 20:45 #53
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή
    Eγω παλι πιστευω πως πρεπει να το ξεπερασουμε αυτο με τον Coleman...
    Ειναι δυσκολο πλεον να πιασει φόρμα για να πλησιάσει την φόρμα των αλλων...Αλλιως αν μπορουσε να το κανει είμαι σιγουρος ότι τόσα χρονια θα το εκανε....
    Αλλα και να συμβεί αυτό θα βγουν πιστευω στο σωμα του οι ασυμμετρίες από τους πολλους τραυματισμους ....Μεγαλος πρωταθλητής αλλα σαν να περασαν τα χρονια....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-12-11 20:51 #54
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω παλι πιστευω πως πρεπει να το ξεπερασουμε αυτο με τον Coleman...
    Ειναι δυσκολο πλεον να πιασει φόρμα για να πλησιάσει την φόρμα των αλλων...Αλλιως αν μπορουσε να το κανει είμαι σιγουρος ότι τόσα χρονια θα το εκανε....
    Αλλα και να συμβεί αυτό θα βγουν πιστευω στο σωμα του οι ασυμμετρίες από τους πολλους τραυματισμους ....Μεγαλος πρωταθλητής αλλα σαν να περασαν τα χρονια....
    + άπειρο

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-12-11 20:58 #55
    Προεπιλογή
    Αν κρινουμε το γεγονος πως μετα τον Αρνολτ ηταν ο κολεμαν που εκανε τον μεγαλυτερο ντορο σε διαρκια και ποιοτητα (νομιζω) ε ειναι δικαιολογημενες οι οποιες προσδοκιες των απανταχου θαυμαστων για τυχον επανοδο οσο βασταει ακομα.
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234