Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 50
  1. 22-10-11 01:02 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Swollen (Nutrabolics)

    Benefit: Intense pumps, power and intensified strength!
    Using two superior forms of Arginine, potentiated with clinical doses of L-Citrulline Malate, SWOLLEN™ provides your body with the ultimate rush of NO and increased NO blood plasma levels. The vaso-dilating effect means explosive, long-lasting pumps, maximized nutrient uptake and unbelievable strength. By combining Agmatine, dual forms of L-Arginine, a 2:1 ratio to L-Citrulline Malate, and Epimedium, SWOLLEN™ allows for maximum blood flow, and unparalleled muscle pumps. SWOLLEN™ is the fastest legal way to achieve the massive muscle size and killer gains that you are looking for!

    Benefit: Amplified workout intensity, mental focus and decreased muscle fatigue!
    SWOLLEN™ was designed to give you the ultimate pre-workout rush. Unlike other products that rely on cheap ingredients to cut costs, SWOLLEN™ combines Gamma-Butyrobetaine, Geranium Maculatum, Epimedium, L-Citrulline Malate and Caffeine to provide sustained and explosive energy. Geranium acts as a powerful adrenaline-like stimulant, leading to amplified workout intensity, mental clarity, and enhanced performance. With the addition of Tyrosine, SWOLLEN™ delivers intense focus, allowing you to focus on each rep and maximize any workout. Swollen gives you the power to workout harder, push past 'failure', and have non-stop energy from the first dose!

    Benefit: Enhanced nutrient uptake for long-lasting Pumps and intensified strength!
    SWOLLEN™ is engineered using cutting-edge nutrients, such as Astragin™ and Agmatine. AstraGin™ is the only clinically validated food-ingredient to increase life supporting nutrients in your cells. AstraGin™ has been shown to increase amino acid absorption by up to 60%, vitamin absorption up to 50%, as well as dramatically increasing glucose uptake and insulin sensitivity. Simply stated, AstraGin™ allows you to dramatically increase nutrient uptake and bio-availability, leaving your body primed to perform at its peak and capitalize on your gains. AstraGin™ increases transporter chemicals and mRNA in the body, which directly control the amount of nutrients that your intestinal cells absorb. In addition to increasing your ATP, or quick source energy, Astragin™ also enhances lean body mass composition. Combined with L-Arginine, L-Citrulline Malate and Agmatine, the results are intense, long-lasting pumps, out-of-this-world strength, extreme strength, nutrient absorption, recovery and energy.

    Benefit: Increased muscle recovery!
    Support: Drawing on various revolutionary and clinically-proven natural ingredients, SWOLLEN™ was designed to speed up recovery time and increase your workout capacity. Swollen utilizes Beet Root Powder, which has been proven to aid in recovery, enhance immunity and speed up nutrient absorption into cells. Potentiated with the effects of Astragin, Agmatine, L-Citrulline, and L-Arginine, Swollen is the most powerful and effective pre-workout supplement on the market, allowing you to lift harder and longer, with each workout!

    SUPPLEMENT FACTS
    Serving Size: 6 Tablets
    Servings Per Box: 24
    AE2 (Arginine Ethyl Ester and Arginine AKG)..................................................2000mg
    L-Citrulline Malate........................................................................................1000mg
    Astragin
    (Patent-Pending Extract derived from
    Panax Notoginseng & Astralagus Membranaceous)..........................................100mg
    Pre-Workout Ultra Intense, Massive Pump & Extreme Energy Matrix....703mg
    Agmatine, Gamma-Butyrobetaine (L-Carnitine Precursor), Epimedium Sagittatum, Niacin, High Vacuum Dried Whole Beet Powder, Fructus Schizandrae Chinesis (Schizandrol A), Caffeine, L-Tyrosine, Geranium Maculatum


    SUGGESTED USE:
    Take 6 Tablets equivalent to 1 serving with 4-8 ounces of cold water and consume 15-30 minutes before beginning activity.

    Due to extremely high potency, it's highly recommended to assess tolerance by using 1 serving before considering to increase the dosage, especially if you are sensitive to stimulants. Some individuals may find 1, 1.5 or 2 servings is the ideal dose for workout supremacy.

    Ολοκαίνουργιο προϊόν έρχεται από τη Nutrabolics. Ακούω κριτικές από τους <μεγάλους>
    (μην μπείτε στο επίσημο για ενημέρωση, το σάιτ δεν είναι έτοιμο κ δείχνει κάποια πράγματα λάθος μάλλον, γιατί εγώ σε πραγματικές φωτός στο facebook από άνθρωπο που το έχει πάρει, έχω δει το swollen σε μορφή tablets όπως εδώ, ενώ εκεί το έχει σε powder.γενικά είναι ψιλοχάλια το σάιτ προς το παρόν δεν ξέρω γιατί)

    Αλλά επειδή μπορεί να το βγάλουν και σε powder ανεβάζω και αυτό τον πίνακα που έχουν:

    αν τυχόν δεν βγει, μπορούν οι mods να το σβήσουν αργότερα..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 22-10-11 στις 01:06
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-10-11 04:57 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    παντα με εκνευριζε αυτη η εταιρια λογο blend.... εχω χρησιμοποιησει πραγματικα πολυ λιγα συμπληρωματα της...

    για την αργινινη η γνωμη μου ειναι γνωστη.... δεν μ αρεσει.... το ιδιο και τα EE... αρα και τα δυο μαζι.... μου προκαλουν αηδια...

    η κιτρουλινη ειναι ανυπαρκτη.... με το astragin δεν εχω ασχολιθει ακομα... οποτε δεν εχω γνωμη...

    για το blend απο κατω.... απλα χαλια μαυρα... μερικα καλα συστατικα αλλα σε αγνωστη ποσοτητα και μερικα χωρις %... κακο αυτο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-10-11 10:59 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντα με εκνευριζε αυτη η εταιρια λογο blend.... εχω χρησιμοποιησει πραγματικα πολυ λιγα συμπληρωματα της...

    για την αργινινη η γνωμη μου ειναι γνωστη.... δεν μ αρεσει.... το ιδιο και τα EE... αρα και τα δυο μαζι.... μου προκαλουν αηδια...

    η κιτρουλινη ειναι ανυπαρκτη.... με το astragin δεν εχω ασχολιθει ακομα... οποτε δεν εχω γνωμη...

    για το blend απο κατω.... απλα χαλια μαυρα... μερικα καλα συστατικα αλλα σε αγνωστη ποσοτητα και μερικα χωρις %... κακο αυτο...
    έτσι. Δεν θα έπρεπε πχ το epimedium να έχει standardized to χ % Icariin? Πάντως αν υποθέσουμε -με βάση άλλο προϊόν τους που έχει epimedium κ γράφει standardized to 10%- ότι έχει τόσο (10%) δεν είναι λίγο? της ΜΑΝ ένα που είχα δει όπως κ σε άλλες είχε 20%. Η agmatine έχει να κάνει με την τεστοστερόνη έτσι? Ελπίζω να μην το έχουν φορτώσει με καφείνη κ γεράνιο και από τα υπόλοιπα ψίχουλα....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 22-10-11 στις 11:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-10-11 13:54 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτσι. Δεν θα έπρεπε πχ το epimedium να έχει standardized to χ % Icariin? Πάντως αν υποθέσουμε -με βάση άλλο προϊόν τους που έχει epimedium κ γράφει standardized to 10%- ότι έχει τόσο (10%) δεν είναι λίγο? της ΜΑΝ ένα που είχα δει όπως κ σε άλλες είχε 20%. Η agmatine έχει να κάνει με την τεστοστερόνη έτσι? Ελπίζω να μην το έχουν φορτώσει με καφείνη κ γεράνιο και από τα υπόλοιπα ψίχουλα....
    περιπου... αυξανει την LH...

    το icariin αν ειναι 10% θες μεγαλη ποσοτητα...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-04-12 14:08 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή




    Η σύσταση του swollen σε μορφή σκόνης. Αυτό μάλλον προορίζεται για Ευρώπη μόνο και τα χάπια για Αμέρικα (ήδη υπάρχουν). Βάση συστατικών ούτε κρύο ούτε ζέστη αλλά οι κριτικές είναι φοβερές από το εξωτερικό. Μάλλον θα πάρει μία δοκιμή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-08-12 12:01 #6
    Προεπιλογή
    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΧΕΡΙΩΝ...ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΔΟΚΙΜΗ...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-08-12 13:37 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο muscleboy21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΧΕΡΙΩΝ...ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΔΟΚΙΜΗ...!!
    τέτοια λέγε μου η επόμενη μου αγορά θα είναι έχει κλείσει ήδη, περιμένω να μπει ο Σεπτέμβρης να μπουμε δυναμικά. Όλοι στις κριτικές τους μιλάνε για τα πρηξίματα πάντως. Από πλευράς διεγερτικών πως σου φάνηκε? Κράτα μας ενήμερους για το πως πας με το συγκεκριμένο αν μπορείς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-08-12 19:03 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    τέτοια λέγε μου η επόμενη μου αγορά θα είναι έχει κλείσει ήδη, περιμένω να μπει ο Σεπτέμβρης να μπουμε δυναμικά. Όλοι στις κριτικές τους μιλάνε για τα πρηξίματα πάντως. Από πλευράς διεγερτικών πως σου φάνηκε? Κράτα μας ενήμερους για το πως πας με το συγκεκριμένο αν μπορείς.
    ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΔΙΕΓΕΡΤΙΚΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΑΝΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ..ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ..ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΕΝ ΚΑΙΡΩ..!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-08-12 10:39 #9
    Προεπιλογή
    Μετα απο 4 προπονησεις με το συγκεκριμενο pre workout εχω να πω οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος..μου βγαζει φοβερα πριξηματα εν ωρα προπονησης και πολυ ενεργεια καθ'ολη την διαρκεια της....το βαζω μεσα στα 3 καλυτερα pre workout που εχω δοκιμασει..το συνιστω ανεπιφυλακτα..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-08-12 22:43 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο muscleboy21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο 4 προπονησεις με το συγκεκριμενο pre workout εχω να πω οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος..μου βγαζει φοβερα πριξηματα εν ωρα προπονησης και πολυ ενεργεια καθ'ολη την διαρκεια της....το βαζω μεσα στα 3 καλυτερα pre workout που εχω δοκιμασει..το συνιστω ανεπιφυλακτα..!
    nice αν μπορείς δώσε μου μερικά επιπλέον στοιχεία. Χρησιμοποιείς 1 σκουπ έτσι? προηγούμενη εμπειρία από άλλα pre workout? βάση συστατικών αυτό μου κάνει πως θα "φαίνεται" καλύτερα σε υψηλές επαναλήψεις (10-12). Eπίσης, έχεις αυτό με τα συστατικά που έχω ανεβάσει? γιατί υπάρχει κ αυτό: μάλλον υπάρχουν 2 εκδόσεις άλλη σε Καναδά (με 60 δόσεις) κ άλλη σε Ευρώπη (με 30δόσεις, αν κ δεν έχουν διαφορές μόνο στην δοσολογία ανα σκουπ κ στην ποσότητα του astragin, λεπτομέρειες δηλ.)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-08-12 11:00 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    nice αν μπορείς δώσε μου μερικά επιπλέον στοιχεία. Χρησιμοποιείς 1 σκουπ έτσι? προηγούμενη εμπειρία από άλλα pre workout? βάση συστατικών αυτό μου κάνει πως θα "φαίνεται" καλύτερα σε υψηλές επαναλήψεις (10-12). Eπίσης, έχεις αυτό με τα συστατικά που έχω ανεβάσει? γιατί υπάρχει κ αυτό: μάλλον υπάρχουν 2 εκδόσεις άλλη σε Καναδά (με 60 δόσεις) κ άλλη σε Ευρώπη (με 30δόσεις, αν κ δεν έχουν διαφορές μόνο στην δοσολογία ανα σκουπ κ στην ποσότητα του astragin, λεπτομέρειες δηλ.)
    ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΑΚΙ....Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΑ ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ ΤΟΥ..ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΝΙΤΡΙΚΟ ΠΑΝΤΑ ΠΙΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ...ΓΤ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΤΟΥ...Η ΑΛΗΘΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΠΛΗ ΔΟΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ...ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΝΙΤΡΙΚΑ ΕΧΩ ...ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ(ASSAULT,SUPER PUMP,SUPER PUMP MAX,NO XPLODE,JACKED,DYMATIZE X PAND,NOX DORIAN YATES KAI ALLA POLLA)ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΟΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ASSAULT KAI NEUROCORE.ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ..!


    ***Γράφε με μικρά γράμματα, τα κεφαλαία υποδηλώνουν έντονη συζήτηση και είναι κουραστικά στην ανάγνωση. Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-11-12 14:57 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Λοιπόν μιας και φτάνει στο τέλος του ας δώσω ένα πλήρες review:

    Διαλυτότητα: 10/10
    δεν αφήνει απολύτως τίποτα κ ούτε καν κούνημα θέλει. Άψογο.

    Γεύση: 9/10
    πολύ ωραία γεύση (πορτοκάλι), παρόλο που μυρίζει ψιλοάσχημα, όταν το ετοιμάζεις πίνεται ευχάριστα.

    Πάμε στα σημαντικά τώρα:

    Focus/Ενέργεια: 9/10
    Πολλααα τα διεγερτικά για μένα. Στο 1σκουπ μέσα σε 3-4 λεπτά με έπιανε. Ελαφρύς πονοκέφαλος και παρ' όλο που το έπαιρνα μετά τη δουλειά μου έδινε αυτή την ώθηση που ήθελα. Ξαφνικά είχα πολύ ενέργεια και όρεξη για γυμναστική. Μία φορά όμως έκανα το λάθος να δοκιμάσω παραπάνω και νόμιζα ότι θα μείνω. Μου άφησε ένα πολύ κακό feeling και ένιωθα ότι καιγόμουν σα να είχα πυρετό. Αυτό μετά από ένα μισάωρο πέρασε σιγα σιγά.

    Δύναμη:7/10
    Δεν ξέρω γιατί όλες τώρα οι εταιρίες κάνουν κωλοτούμπα και διαφημίζουν το creatine & b-alanine free αλλά χωρίς αυτά δεν γίνεται αύξηση δύναμης. Δεν λέω ανέβηκα στα κιλά ειδικά στήθος και πλάτη αλλά πιστεύω ήταν και placebo.

    Pumps: 7.5/10
    Καλά πρηξίματα αν και νομίζω χρειαζόταν επιπλέον citrulline malate. Με το neurocore ίσως είχα λίγο καλύτερα πρηξίματα. Και αυτό πάντως πολύ καλό σε αυτό τον τομέα.

    Overall: 8/10
    Γενικά ευχαριστημένος αλλά κάτι του λείπει. Και εξηγούμαι: Εγώ θα του έβαζα κρεατίνη και επιπλέον 2gr citrulline malate. Δεν με έπαιρνε οικονομικά και τελικά δεν το στάκαρα με τίποτα. όπως είναι φτιαγμένο είναι πολύ καλό για να σου δίνει ενέργεια αρκεί να μην είσαι ευαίσθητος στα στιμς όπως εγώ. Το βασικό μου πρόβλημα είναι πως μου άφηνε ταχυκαρδία για πολλές ώρες μετά. Το έπαιρνα βέβαια βράδυ (αναγκαστικά, μετά τη δουλειά) και λογικά είχα πρόβλημα στον ύπνο. Αντοχή επίσης όχι ιδιαίτερη καμία σχέση με το Assault, που έκανα και δεν ήθελα να τελειώσει η προπόνηση. Καλό αλλά ελλειπές για μένα όπως και τα περισσότερα concentrated που βγάζουν τώρα. Το έχουν ρίξει όλες στο pump τώρα. Με 3γρ β-αλανίνη, άλλα 2γρ citrulline και 3-5γρ κρεατίνης γινόταν μπόμπα. Next time...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 10-11-12 στις 15:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-11-12 04:26 #13
    Προεπιλογή
    Πληρες...περιγραφη!!!
    θα το δοκιμασω και θα δουμε....
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-11-12 00:55 #14
    Προεπιλογή
    Λοιπον.....1 δοκιμη σημερα...
    ενα mini review....
    γευση 8/10
    διαλυτοτητα.....9/10
    οσο αναφορα...τωρα....την ενεργεια και το focus...με 1.5 σκουπακι....ειδα πολυ καλα αποτελεσματα!!
    βεβαια...γενικα...δεν με πιανουν με τιποτα τα stims....
    αλλα...ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-11-12 04:54 #15
    Προεπιλογή
    παμε...λοιπον για μια καλυτερη αναλυση...
    ανεβασα στις 2 δοσεις..γιατι τα stims δεν με πιανουν...
    ειναι οτι καλυτερο εχω δοκιμασει...χωρις κρεατινη!!!
    εχω κανει στακαρισμα..με κιτρουλινη...μετα απο συμβουλη(sobral)...και δουλευει..πολυ καλα..!!
    γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος...
    μου εχει δωσει δυναμη αν και δεν το περιμενα...ειδικα..στο στηθος!!!
    το ξαναεπαιρνα με κλειστα τα ματια!!
    πολυ καλη επιλογη!!!
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία