Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 16-11-11 03:01 #16

    Εγγραφή
    20-01-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή λαδι στο πρωινο
    μου το ανεφερε ενα φιλαρακι που ασχολειτε χρονια με τα βαρη και ειναι σε πολυ καλο επιπεδο.Και φανταστηκα οτι για να το λεει κατι θα ξερει.Στο ιντερνετ που εψαξα δεν βρηκα και πολλα πραγματα γι αυτο ανοιξα το θεμα εδω.Το μονο που βρηκα ειναι οτι καθαριζει ο οργανισμος σου και κανει καλο στο εντερο.Βεβαια αυτο ειναι πολυ καλο αν ισχυει.
    Ότι δεν σε σκοτωνει σε κανει ποιο δυνατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-11-11 09:54 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Πολλα λιπαρα στο πρωινο δλδ ε Εγω εχω μονο υ/α+πρωτεινη και λιπαρα σχεδον καθολου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-11-11 11:44 #18
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    Όσο παράξενο κι αν ακούγεται, δεν πρόκειται για τίποτε άλλο από μια ισχυρή δόση απαραίτητων λιπαρών οξέων, βιταμίνης Ε και αντιοξειδωτικών. Επίσης, το ωμό λάδι το πρωί αποτελεί και ένα ισχυρό φάρμακο για την άριστη λειτουργία του συκωτιού!

    αγνό ελληνικό ελαιόλαδο μάγκες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-11-11 11:52 #19
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλα λιπαρα στο πρωινο δλδ ε Εγω εχω μονο υ/α+πρωτεινη και λιπαρα σχεδον καθολου..
    ο καθενας κανει το προγραμμα του.. και εγω εχω 1 κουταλια ελαιολαδο στην πρωινη σαλατα..
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-11-11 14:08 #20
    Προεπιλογή λάδι, μέλι και καρύδια
    Θα πρότεινα μέλι και καρύδια, μπορεί να μην βοηθάει στη δημιουργία μάζας όμως είναι νόστιμο και θρεπτικό
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12