Σελίδα 6 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 192
  1. 22-12-12 22:53 #76
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nopantas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω παρει τα adidas supernova τα οποια εχουν και μια εξτρα υποστηριξη στην καμαρα του ποδιου..δυστυχως με χτυπαει εκει στο δεξι ποδι οταν τρεχω σχετικα μεγαλες αποστασεις και εχει κανει σχεδον φουσκαλα..εχει να προτεινει κανεις κατι που θα μπορουσα να κανω??κανα επιθεμα δλδ κλπ?
    μηπως δεν ειναι το νουμερο σου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-12-12 22:58 #77
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά πήγα και δοκίμασα διαφορα παπουτσια και τα Asics Nimbus 14 τα οποία ειναι εξωπραγματικά! Δεν φανταζομουν ότι παπούτσι μπορεί να ειναι τόσο προστατευτικό, μου έκανε τρομερή εντύπωση! 166Ε τ είχε το μαγαζι, τα πήρα 110 απο το amazon!
    πολυ καλη επιλογη αν κ δεν τα εχω τρεξει τα nimbus..αυτα που σου ειπα τα δοκιμασες? α κ προσεξε με τα νουμερα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-12-12 00:15 #78
    Προεπιλογή
    Όνομα: 643944_4956047857626_947211341_n.jpg Εμφανίσεις: 1106 Μέγεθος: 53,2 KB

    ελπιζω να το κανα σωστα με το upload..στο νουμερο καλα μου ειναι γενικα..απλα με χτυπαει το δεξι σε ενα σημειο στην καμαρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-12-12 14:33 #79
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Παπούτσια για τρέξιμο (Running)
    Ευχαριστω παιδιά! Ναι φίλε liveris τα δοκίμασα, όντως πολυ καλα, απλα το Nimbus μου έκατσε τέλεια! Λες και περπατάς σε αέρα ειναι! Οσον αφορά το μέγεθος, ακόμα και να γίνει λάθος, το amazon δέχεται αλλαγές! Αλλα δεν υπαρχει λόγος λάθους!

    Ναι συμφωνώ να υποστηρίζουμε την ελληνική αγορά αλλα εδω μιλάμε για 40% κάτω, ειναι μεγάλες οι διάφορες!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-03-13 18:16 #80
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δανάη Εμφάνιση μηνυμάτων
    aλλα ντάλα της παρασκευής το γαλa αυτά που είπατε για τα καγιάνο

    τα καγιάνο βγαίνουν σε normal fit (N) normal pronation,wide fit (2E) overpronation και extra wide fit (4E) severe pronation

    στην Ελλαδίτσα έρχονται μονο τα normal fit,μονο αν αγοράσεις από αμερική πρόσεξε να είναι normal


    Stellako για μένα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή
    Επαναφέρω το θέμα καθώς τώρα που άνοιξε ο καιρός (και γεμίζουν τα γυμναστήρια...) πολλοί θα έχουν επιλέξει να κάνουν αεροβική με τρέξιμο είτε στο γυμναστήριο είτε στην εξοχή. Τα asics είναι πλέον η αδυναμία μου μετά από πολλές δοκιμές.
    Η Δανάη ανέφερε κάτι πολύ σωστό που στην Ελλάδα δεν γνωρίζαμε και το έμαθα ψάχνοντας στο διαδίκτυο για πιο φτηνές επιλογές. Δυστυχώς αν κάποιος είναι απαιτητικός λόγο πρηνισμού, στην Ελλάδα θα δυσκολευτεί να βρει αυτό που του ταιριάζει σε σχέση με το εξωτερικό. Πολλοί πωλητές δεν γνωρίζουν καν να σε καθοδηγήσουν στην σωστή επιλογή.
    Στη διαδικτυακή σελίδα της asics Αμερικής, μπορεί ο κάθε ενδιαφερόμενος να έχει σωστή καθοδήγηση στο να κοιτάξει περαιτέρω να κάνει σωστές επιλογές http://www.asicsamerica.com/Shoe-Fit-Guide/

    Επόμενη προγραμματισμένη αγορά το asics Gel-Cumulus 14
    Όνομα: t246n_9347.png Εμφανίσεις: 1027 Μέγεθος: 303,3 KB
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-03-13 20:05 #81
    Προεπιλογή
    εγω εχω αυτα εδω τα εχω παρει απο αγγλια σε πολυ καλη τιμη
    adidas Falcon Elite 2 Mens Running Shoes
    Όνομα: canvas.png Εμφανίσεις: 1001 Μέγεθος: 269,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-03-13 20:07 #82
    Προεπιλογή
    cuntface από εμφάνιση......σκίζει πάντως
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-03-13 20:10 #83
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    cuntface από εμφάνιση......σκίζει πάντως
    για αυτο τα πηρα για το πεζο λεζαντα στο gym
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-03-13 21:32 #84
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Όνομα: images (1).jpg Εμφανίσεις: 924 Μέγεθος: 8,5 KB

    Όνομα: images.jpg Εμφανίσεις: 936 Μέγεθος: 7,1 KB

    εγω εχω τα καγιανο 16 κ τα mizuno wave prophesy ..αυτο που εχω να πω κ το εχω γραψει κ πιο πανω ειναι πως τa mizuno ειναι μια κατηγορια απο μονα τους!!
    οταν τα πηρα κ τα φορεσα κ μετα εβαλα τα asics νομιζα οτι τα asics ηταν τπτ παλιοπαπουτσα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-03-13 21:43 #85
    Προεπιλογή
    τον ιανουαριο πηρα αυτα ....
    Όνομα: thumb_7883__lightbox.jpeg Εμφανίσεις: 986 Μέγεθος: 41,7 KB

    η επομενη αγορα θα ειναι τα καινουρια nimbus 14 μαλλον

    Όνομα: thumb_13730__lightbox.jpeg Εμφανίσεις: 1019 Μέγεθος: 68,9 KB

    συν τοις αλλοις λατρευω κ το χρωμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-03-13 23:28 #86
    Προεπιλογή
    koukou k γω 2 ζευγαρια εχω τα ιδια....nike airmax k asics gel σε αλλο χρωμα...
    "You don't get what you wish for, you get what you work for....!!!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-03-13 23:46 #87
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-03-13 00:42 #88
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: images (1).jpg Εμφανίσεις: 924 Μέγεθος: 8,5 KB

    Όνομα: images.jpg Εμφανίσεις: 936 Μέγεθος: 7,1 KB

    εγω εχω τα καγιανο 16 κ τα mizuno wave prophesy ..αυτο που εχω να πω κ το εχω γραψει κ πιο πανω ειναι πως τa mizuno ειναι μια κατηγορια απο μονα τους!!
    οταν τα πηρα κ τα φορεσα κ μετα εβαλα τα asics νομιζα οτι τα asics ηταν τπτ παλιοπαπουτσα..
    Φίλε το πρώτο είναι 4 χρονών παπούτσι (kayano 16)και τα gel ήδη έχουν κάτσει και δεν το έχεις καταλάβει με τον καιρό, συν ότι η τεχνολογία εξελίσσεται. Το mizuro wave prophesy 2 τώρα βγήκε και σίγουρα θα είναι πολύ καλύτερο, καθώς πιο ελαφρύ και πιο εύκαμπτο. Το θέμα είναι να συγκρίνεις το prophesy2 με το τελευταίο kayano 19 ή με το αντίστοιχο kinsei 4. Φυσικά παίζει ρόλο πιο σου ταιριάζει καλύτερα και προσωπικά τα mizuno τα έχω απορρίψει λογο εφαρμογής και κρατήματος σε σχέση με τα asics. Έπειτα στο τρέξιμο θα καταλάβεις το παπούτσι και όχι στο καθρέφτη του καταστήματος που το αγοράζεις
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-03-13 00:53 #89
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Εχω κανονικη καμαρα αλλα και υπτιασμο.. Τι πρεπει να προσεξω κατα την αγορα?

    Εχω τα nimbus 12 αλλα πονανε τα καλαμια μου , α) επειδη εχουνε παλιωσει και φθαρει.. και β) επειδη ειμαι απροπονητος

    Αν εχετε να προτινετε και καποιο καταστημα (με πμ καλυτερα)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ArgoSixna : 22-03-13 στις 00:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-03-13 00:56 #90

    Εγγραφή
    14-09-2012
    Περ.
    Peristeri
    Μηνύματα
    181
    Προεπιλογή
    Όνομα: $T2eC16dHJF8E9nnC8Hy1BROv,Yd8U!~~60_1.jpg Εμφανίσεις: 997 Μέγεθος: 30,5 KB

    Καλησπέρα

    Χτες αγόρασα και εγώ τα asics nimbus 14 μιας και τρέχω αρκετά χιλιόμετρα καθημερινά.

    Μέχρι τώρα φόραγα κάποια nike air max δεν ξέρω πια ακριβώς είναι , πάντως έχουν διπλή αερόσολα και γενικά πριν ένα χρόνο που τα αγόρασα τα είχαν για πολύ καλά.

    Σήμερα έκανα την πρώτη αερόβια με τα asics . Προς το παρόν δεν μου φάνηκε διαφορά σε σχέση με τα nike αντιθέτως μάλιστα με κούρασαν λίγο περισσότερο και μάλιστα όταν γύρισα στο σπίτι και τα έβγαλα και μέχρι και τώρα νιώθω κάπως κουρασμένα τα πόδια μου κυρίως στα πέλματα ....

    Ίσως βέβαια είναι αρχή και θέλει λίγο καιρό να τα συνηθίσουν τα πόδια μου ......
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία