Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 59
  1. 17-02-14 08:38 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιος με δυσανεξία στη λακτόζη που να έχει δοκιμάσει την συγκεκριμένη ?????
    Eνας φιλος που εχει θεμα,με την συγκεκριμενη δεν εχει κανενα προβλημα.
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-02-14 14:24 #32
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Σ ευχαριστω ρε θηριο , εχω αγορασει 15 κιλα απο τοτε Χρησιμοποιησα το 1 χωρις προβλημα και τα αλλα τα πουλησα γιατι χρησιμοποιουσα 1 σκουπ την βδομαδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-02-14 14:34 #33
    Προεπιλογή
    Nασαι καλα φιλε μου!Το ειδα πως ηταν παλιο το ποστ αλλα τωρα το ειδα.
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-02-14 19:16 #34
    Προεπιλογή
    Παιδια για μεταπροπονητικα η isolate ειναι καλητερη η Whey?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-02-14 21:10 #35
    Προεπιλογή
    Ναι,ειναι γρηγοροτερης απορροφησης αλλα και η concentrate μια χαρα ειναι,ειδικα αν σκεφτεις πως η διαφορα στην τιμη δεν ειναι και μικρη!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-02-14 00:02 #36
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Η iso αξιζει μονο αν καποιος εχει δυσανεξια στην λακτοζη.

    Η con σαφως και ειναι καλυτερη επιλογη , γλιτωνεις χρηματα και λιγοτερη επεξεργασια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-02-14 02:10 #37
    Προεπιλογή
    Και η Whey? αφου τις επιασες ολες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-02-14 08:37 #38
    Προεπιλογή
    Whey ειναι η πρωτεινη ορου γαλακτος,οποτε οπως καταλαβαινεις και οι δυο whey ειναι,το μονο που αλλαζει ειναι η επεξεργασια τους.
    Ιmpact whey isolate και impact whey concentrate.
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-02-14 09:04 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνημμένο Αρχείο 80722Ανοιγμα κ δοκιμη σημερα της .
    Πρωτη εντυπωση οτι ειναι σε πυκνοτητα πουδρας,η διαλυτοτητα της μετρια κ μονο στο σεικερ,εαν κτυπηθει αρκετα ομως no broblem. Σε γευση τωρα μια κ ειναι καθαρη isolate κ αγευστη μην περιμενετε κατι σαν μιλκσεικ.
    Θυμιζει κατι σαν γαλα κτυπημενο κ εμενα συγκεκριμενα μου θυμισε σε υφη κ γευση μια παλια πρωτεινη της power play Συνημμένο Αρχείο 80723που μονο θετικες αναμνησεις εχω ,μονο που εκεινη επειδη ηταν βανιλια ηταν πιο εγευστη.
    Παντως επειδη του Τολη δεν του αρεσε γευστικα ,εχω ετοιμη την λυση
    Αμεσως μετα την προπονηση θα ανακατευω στο σεικερ 1 κουταλια whey της titan ,1 κουταλια της εν λογω mp isolate k λιγο δεξτροζη αναλογα.
    Ετσι πιστευω θα βελτιωθει και η αμεση απορροφητικοτητα λογω μεγαλυτερου ποσοστου isolate και σιγουρα η γευση.
    αυτή που εχεις εσυ Χρηστο γραφει impact milk isolate ...μήπως δεν ειναι η ίδια με την impact Whey isolate;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-07-14 17:09 #40
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια μια ερωτηση, παρειγγειλα τη συγκεκριμενη προτεινη σε 4kgr συσκευασια. Περιεχει σκουπ μεσα ή οχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-07-14 17:31 #41
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    οχι δεν εχει ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-11-14 00:03 #42
    Προεπιλογή
    σκοπευω να παρω 2 5κιλα και αφου ειδα καλα σχολια θα το κανω με τη χριστουγεννιατικη προσφορα που θα βγει σχετικα συντομα.γευσεις λευκη σοκολατα και στρατσιατελα η μπανανα δεν ξερω.ένα προβληματισμο εχω μηπως ξερει καποιος.κανει πολύ αφρο στο σεηκερ;γινεται ομοιομορφο η όχι;εχει καλη υφη γενικα η σκοτωμα;αφου εχω δυσανεξια στη λακτοζη πρπει να επιβίωσω με φτηνες αιζολεητ αλλα να πινονται.αλλιως από θεμα τιμης είναι οκ αφου κανει συνεχεια προσφορες και δινει και εκπτωσεις για πανω από 125 ευρω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-11-14 19:31 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια μια ερωτηση, παρειγγειλα τη συγκεκριμενη προτεινη σε 4kgr συσκευασια. Περιεχει σκουπ μεσα ή οχι?
    η πεντοκιλη συσκευασια παντος εχει μεσα σκουπ

    εντιτ τωρα ειδα ειναι το ποστ για την isolate,μπερδευτικα με την impact whey.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-11-14 20:39 #44
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Ολα τα σακουλακια εχουνε σκουπακι μεσα.

    Απο βιταμινη C μεχρι 5κιλο ισολατε ολα. Στις δικες μου isolate και στα 2 5κιλα που εχω παρει ειχανε. Και στις whey που πηρα για φιλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-11-14 20:55 #45
    Προεπιλογή
    στις πρωτεινες ειχε μεσα σκουπ whey και casein που ειχα παρει στην βιταμινη C και στα αμινοξεα δεν ειχε παντως. και επειδη δεν ειμουν σιγουρος αν θα εχουν μεσα ειχα παρει 2-3 σκουπ απο το site τους σε διαφορα μεγεθει(μικρα).
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία