Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 546 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 46446496536544545546547548556596 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 8.176 έως 8.190 από 9687
  1. 13-05-12 18:16 #8176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.youtube.com/watch?v=OpzRX...eature=related

    αν ειναι πιασιμο εισαι οκ....
    εννοειται θα νιωσεις να δουλευεις αλλα πρεπει να μαθεις να ξεχωριζεις τον πονο του μυ απο καποιον πονο ασχημο οπως αν πονας σε κοκκαλο για παραδειγμα
    κ εγω με αυτο τον τροπο την κανω, μονο που βγαζω πιο εξω τους ωμους...ειναι κ που μονο 2 εβδομαδες ξεκινησα αυτη την ασκηση... ευχαριστω παντως
     

  2. 13-05-12 19:46 #8177
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποια θελει διαβαζει....θα βαλω κ αλλα

    http://www.ibrt.gr/ekpaideysi/diataraxes_diat.pdf
    Ωραίο!Πολύ κατατοπιστικό.
    Μόλις ανακάλυψα ότι δεν έχω θέμα διαταραχής υπερφαγίας....μου λείπουν αρκετά από τα χαρακτηριστικά της νόσου (συχνότητα/αισθημα τύψεων)...
    ...τωρα νοιώθω καλύτερα...πάω να φάωωωωωω....
     

  3. 13-05-12 20:01 #8178
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίο!Πολύ κατατοπιστικό.
    Μόλις ανακάλυψα ότι δεν έχω θέμα διαταραχής υπερφαγίας....μου λείπουν αρκετά από τα χαρακτηριστικά της νόσου (συχνότητα/αισθημα τύψεων)...
    ...τωρα νοιώθω καλύτερα...πάω να φάωωωωωω....
    ρε συ για να πεις οτι καποιος εχει διαταραχη ειναι μεγαλο θεμα κ θελει ψαξιμο

    δεν ειναι τοσο απλο κ παλι καλα να λεμε....


    θα σας βαζω διαφορα που διαβαζω...δεν παει να πει οτι ολα ειναι σωστα κ οσοι τα γραφουν ειναι εγκυροι...
    διαβαζουμε κ το ψαχνουμε κ κρινουμε μονες μας...
     

  4. 13-05-12 20:01 #8179
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ramona Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ εγω με αυτο τον τροπο την κανω, μονο που βγαζω πιο εξω τους ωμους...ειναι κ που μονο 2 εβδομαδες ξεκινησα αυτη την ασκηση... ευχαριστω παντως
    παρακαλω!
     

  5. 13-05-12 21:54 #8180
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίο!Πολύ κατατοπιστικό.
    Μόλις ανακάλυψα ότι δεν έχω θέμα διαταραχής υπερφαγίας....μου λείπουν αρκετά από τα χαρακτηριστικά της νόσου (συχνότητα/αισθημα τύψεων)...
    ...τωρα νοιώθω καλύτερα...πάω να φάωωωωωω....

    εγω παλι ειδα αρκετα γνωστα οταν εκανα τις τρελες γουρουνιες... να τσιριξω?
     

  6. 13-05-12 22:10 #8181
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω γυμ για τα λινκ. πηγα ειδα εκανα την επιλογη μου . απο αυριο ξεκιναω. 7 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτακι μου οργανα φουλ και το πρωι που παω εγω δεν εχει κοσμο σουπερρρ
    ΚΑΙ νεο προγραμμα ΚΑΙ νεο γυμ απο αυριο

    ααα και ΠΑΝΤΑ ανοιχτο ως τις 2 το πρωι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη koukoutsaki : 13-05-12 στις 22:15
     

  7. 13-05-12 22:10 #8182
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου βρε σουπερ μαμα!!!
    Ε ναι κοβω φλεβες!!!!!!

    Ανυπομονω να μεγαλωσει να με συνοδευει στην προπονηση!!!!!
    Εντελως χαζομαμα ομως και κουκουβαγια!!!!
    Τον βλεπω να τρεχει να πηδαει να ειναι ολη την ωρα στην σπιντα (22μηνων)και σκεφτομαι οτι δεν μπορει να μην εχει ταλεντο στον αθλητισμο..........φανταζομαι Ολυμπιαδες μεταλλια αφιερωμενα στην μαμα του (προπονητρια)........χαχαχαχαχαχα....εχω ξεφυγειειειει!!!!


    Μπορω να μιλαω ατελειωτες ωρες για το γιο μου...................κουκουβαξ...κουκουβαξ
     

  8. 13-05-12 22:14 #8183
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ναι κοβω φλεβες!!!!!!

    Ανυπομονω να μεγαλωσει να με συνοδευει στην προπονηση!!!!!
    Εντελως χαζομαμα ομως και κουκουβαγια!!!!
    Τον βλεπω να τρεχει να πηδαει να ειναι ολη την ωρα στην σπιντα (22μηνων)και σκεφτομαι οτι δεν μπορει να μην εχει ταλεντο στον αθλητισμο..........φανταζομαι Ολυμπιαδες μεταλλια αφιερωμενα στην μαμα του (προπονητρια)........χαχαχαχαχαχα....εχω ξεφυγειειειει!!!!


    Μπορω να μιλαω ατελειωτες ωρες για το γιο μου...................κουκουβαξ...κουκουβαξ


    οντως χαζομαμα...αχαχαχχαχα
     

  9. 13-05-12 22:15 #8184
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ναι κοβω φλεβες!!!!!!

    Ανυπομονω να μεγαλωσει να με συνοδευει στην προπονηση!!!!!
    Εντελως χαζομαμα ομως και κουκουβαγια!!!!
    Τον βλεπω να τρεχει να πηδαει να ειναι ολη την ωρα στην σπιντα (22μηνων)και σκεφτομαι οτι δεν μπορει να μην εχει ταλεντο στον αθλητισμο..........φανταζομαι Ολυμπιαδες μεταλλια αφιερωμενα στην μαμα του (προπονητρια)........χαχαχαχαχαχα....εχω ξεφυγειειειει!!!!


    Μπορω να μιλαω ατελειωτες ωρες για το γιο μου...................κουκουβαξ...κουκουβαξ
    κουκουβαγιουλα μου
    και γω ΑΝ ποτε κανω παιδι
    θελω να το κανω gym freak
    αν ειναι κοριτσι με μενα
    αν ειναι αγορι να πηγαινει για ποδοσφαιρο και ποδηλατο με το μπαμπα του
    Oσα δε με αφηναν απο μικρη
     

  10. 13-05-12 22:15 #8185
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω γυμ για τα λινκ. πηγα ειδα εκανα την επιλογη μου . απο αυριο ξεκιναω. 7 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτακι μου οργανα φουλ και το πρωι που παω εγω δεν εχει κοσμο σουπερρρ
    ΚΑΙ νεο προγραμμα ΚΑΙ νεο γυμ απο αυριο
    καλη αρχη σε ολα ευχομαι κουκουτσ!
     

  11. 13-05-12 22:15 #8186
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παλι ειδα αρκετα γνωστα οταν εκανα τις τρελες γουρουνιες... να τσιριξω?

    τι ειδες?αν θες μας λες
    και μην πανικοβαλλεσαι...
     

  12. 13-05-12 22:25 #8187
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ειδες?αν θες μας λες
    και μην πανικοβαλλεσαι...
    οταν εκανα τρελες γουρουνιες
    επι σειρα ετων
    αυτα ολα
    Β. Τα επεισόδια υπερφαγίας συνδέονται με τουλάχιστον τρια από τα ακόλουθα :
    1. το άτομο τρώει πολύ πιο γρήγορα από το κανονικό
    2. το άτομο τρώει μέχρι να νιώσει δυσάρεστα πλήρες το στομάχι του
    3. το άτομο τρώει μεγάλες ποσότητες τροφής, όταν δε νιώθει να πεινάει
    4. το άτομο νιώθει δυσάρεστα που τρώει πολύ και για το λόγο αυτό τρώει μόνο του

    ποτε δεν ημουν παχουλη αλλα ουτε και κοκκαλο. νορμαλ θα με ελεγε κανεις.apla πιο αγυμναστη. φωτο μου εχετε δει ολες σας.
    οι σπουδες μου που αφορουσαν και σε ψυχολογικο κομματι με βοηθησαν πολυ οπως και σεμιναρια που εχω παρακολουθησει περι τετοιων διαταραχων .Παραλληλα και συμβουλευτικη -ψυχοθεραπεια για ενα διαστημα λογω και σωρείας αλλων προβληματων οικογενειακης φυσεως που εμπεριειχαν πολλες απωλειες ασθενειες θανατους κλπ.

    Ομως οταν ολη σου τη ζωη το σοι σου σε λεει χοντρη, ενω τυπικα δεν εισαι, οταν σε κοιτανε στην περιφερεια κατι σογια 80 κιλων επιτιμιτικα, οταν σε συγκρινουν με ασχημο τροπο με κορες γειτονων με σωμα τυπου κειτ μος, περναει στο μυαλο σου η ιδεα οτι ναι οντως ειsai χοντρη.... πλεον εχω μαθει να γραφω εκει που δεν πιανει μελανι μεγαλωνοντας πρεπει να γινεσαι και λιγο αναισθητος και να αντεχεις ,αλλα για χρονια ειχα φοβερο ψυχολογικο ...

    Αυτα τα λιγα απο μενα ..
     

  13. 13-05-12 22:32 #8188
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν εκανα τρελες γουρουνιες
    επι σειρα ετων
    αυτα ολα
    Β. Τα επεισόδια υπερφαγίας συνδέονται με τουλάχιστον τρια από τα ακόλουθα :
    1. το άτομο τρώει πολύ πιο γρήγορα από το κανονικό
    2. το άτομο τρώει μέχρι να νιώσει δυσάρεστα πλήρες το στομάχι του
    3. το άτομο τρώει μεγάλες ποσότητες τροφής, όταν δε νιώθει να πεινάει
    4. το άτομο νιώθει δυσάρεστα που τρώει πολύ και για το λόγο αυτό τρώει μόνο του

    ποτε δεν ημουν παχουλη αλλα ουτε και κοκκαλο. νορμαλ θα με ελεγε κανεις.apla πιο αγυμναστη. φωτο μου εχετε δει ολες σας.
    οι σπουδες μου που αφορουσαν και σε ψυχολογικο κομματι με βοηθησαν πολυ οπως και σεμιναρια που εχω παρακολουθησει περι τετοιων διαταραχων .Παραλληλα και συμβουλευτικη -ψυχοθεραπεια για ενα διαστημα λογω και σωρείας αλλων προβληματων οικογενειακης φυσεως που εμπεριειχαν πολλες απωλειες ασθενειες θανατους κλπ.

    Ομως οταν ολη σου τη ζωη το σοι σου σε λεει χοντρη, ενω τυπικα δεν εισαι, οταν σε κοιτανε στην περιφερεια κατι σογια 80 κιλων επιτιμιτικα, οταν σε συγκρινουν με ασχημο τροπο με κορες γειτονων με σωμα τυπου κειτ μος, περναει στο μυαλο σου η ιδεα οτι ναι οντως ειsai χοντρη.... πλεον εχω μαθει να γραφω εκει που δεν πιανει μελανι μεγαλωνοντας πρεπει να γινεσαι και λιγο αναισθητος και να αντεχεις ,αλλα για χρονια ειχα φοβερο ψυχολογικο ...

    Αυτα τα λιγα απο μενα ..
    αχ ρε γλυκουλι..............
    στα χω πει προσωπικα.....

    παντως με κατι τετοια συνηδειτοποιεις ποσο σημαντικο ρολο παιζει η ψυχολογια
     

  14. 13-05-12 22:57 #8189
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν εκανα τρελες γουρουνιες
    επι σειρα ετων
    αυτα ολα
    Β. Τα επεισόδια υπερφαγίας συνδέονται με τουλάχιστον τρια από τα ακόλουθα :
    1. το άτομο τρώει πολύ πιο γρήγορα από το κανονικό
    2. το άτομο τρώει μέχρι να νιώσει δυσάρεστα πλήρες το στομάχι του
    3. το άτομο τρώει μεγάλες ποσότητες τροφής, όταν δε νιώθει να πεινάει
    4. το άτομο νιώθει δυσάρεστα που τρώει πολύ και για το λόγο αυτό τρώει μόνο του

    ποτε δεν ημουν παχουλη αλλα ουτε και κοκκαλο. νορμαλ θα με ελεγε κανεις.apla πιο αγυμναστη. φωτο μου εχετε δει ολες σας.
    οι σπουδες μου που αφορουσαν και σε ψυχολογικο κομματι με βοηθησαν πολυ οπως και σεμιναρια που εχω παρακολουθησει περι τετοιων διαταραχων .Παραλληλα και συμβουλευτικη -ψυχοθεραπεια για ενα διαστημα λογω και σωρείας αλλων προβληματων οικογενειακης φυσεως που εμπεριειχαν πολλες απωλειες ασθενειες θανατους κλπ.

    Ομως οταν ολη σου τη ζωη το σοι σου σε λεει χοντρη, ενω τυπικα δεν εισαι, οταν σε κοιτανε στην περιφερεια κατι σογια 80 κιλων επιτιμιτικα, οταν σε συγκρινουν με ασχημο τροπο με κορες γειτονων με σωμα τυπου κειτ μος, περναει στο μυαλο σου η ιδεα οτι ναι οντως ειsai χοντρη.... πλεον εχω μαθει να γραφω εκει που δεν πιανει μελανι μεγαλωνοντας πρεπει να γινεσαι και λιγο αναισθητος και να αντεχεις ,αλλα για χρονια ειχα φοβερο ψυχολογικο ...

    Αυτα τα λιγα απο μενα ..
    Και πολυ καλά κάνεις κουκουτσάκι μας!!!!
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
     

  15. 13-05-12 23:32 #8190
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    με καλυψες πληρως
    αχ.... που να πουλανε αραγε φρεσκα blueberries και rapsberries στην Αθηνα... τι ωραια που ηταν...
    οσα βιολογικα εψαξα μονο αποξηραμενα βρηκα...
    Για φρέσκα δεν ξέρω αλλά κατεψυγμένα μπορείς να βρεις και είναι εξίσου καλά με τα φρέσκα. Σε καλύτερες τιμές από τα βιολογικά κατεψυγμένα θα βρεις στο Γαστρονόμ στην Καλλιθέα. Είναι δίπλα στο ΑΒ λίγο πριν την Αγία Ελεούσα. Και το Λεβάντα έχει απλά τα έχει ακριβά. Από το Γαστρονόμ εγώ πήρα βατόμουρα τα κόκκινα τα οποία ήταν πάρα πολύ ωραία. Μέσα σε γιαούρτι τα έβαζα. Θα έπαιρνα μύρτιλλα αλλά εκείνη τη μέρα δεν είχε. Είχε επίσης φραγκστάφυλλο, βατόμουρα κόκκινα και μαύρα, μύρτιλλα, φρούτα του δάσους, φράουλες, κεράσια, ιπποφαές, αρρώνια και ίσως κι άλλα που δεν θυμάμαι. Οι τιμές τους γύρω στα 3 με 4 ευρώ.
     

Σελίδα 546 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 46446496536544545546547548556596 ... ΤελευταίαΤελευταία