Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 64
  1. 26-01-12 18:46 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Aντρέα σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια.
    Eυκαιρίας δοθείσης να αναφερω ότι για την προσωπικη μου συλλογη θα το μαζευα έτσι κι αλλιως ως οπαδος του αθληματος,αλλα θεωρω υποχρεωση μου,αρχικα για τους αθλητες που δεν ετυχαν της προβολης που τους αρμοζε,λόγω περιορισμενων μέσων εκεινες τις εποχες,αλλα και δευτερευόντως για το κοινό που ενδιαφερεται έντονα και για τις πιο παλιες περιοδους του ελληνικου αγωνιστικου bodybuilding, να το δημοσιοποιησω.
    Είναι χαρα μου και συνάμμα τιμη μου που καποιοι ανθρωποι μου εμπιστευτηκαν το προσωπικό τους υλικο.Να μην γινομαι κουραστικος αναφερωντας τους συνέχεια.
    Υπάρχει πολυ υλικο, απλα είμαι υπερ της ταξινόμησης αρχικα και κατόπιν της δημοσιοποιησης.Κλείνω την παρένθεση
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-01-12 21:10 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Και 2 φωτογραφίες από τον Γενικο Τίτλο όπου διαγωνιστηκαν οι 10 καλύτεροι αθλητες του αγωνα.

    Νικητης ο Σπύρος Μπουρναζος,2ος ο Αλέκος Σιατραβανης και 3ος ο Τασος Μωρος

    Όνομα: 26-30.jpg Εμφανίσεις: 1338 Μέγεθος: 118,2 KB


    Όνομα: IMG_0023.jpg Εμφανίσεις: 1764 Μέγεθος: 108,1 KB


    Και κατι που δεν συνηθιζοταν,ούτε και καθιερωθηκε τελικα στους αγωνες.
    Η βαθμολόγηση των κριτων,η οποια δημοσιοποιηθηκε

    Όνομα: IMG_0022.jpg Εμφανίσεις: 1213 Μέγεθος: 367,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-01-12 22:03 #33
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και 2 φωτογραφίες από τον Γενικο Τίτλο όπου διαγωνιστηκαν οι 10 καλύτεροι αθλητες του αγωνα.

    Νικητης ο Σπύρος Μπουρναζος,2ος ο Αλέκος Σιατραβανης και 3ος ο Τασος Μωρος

    Όνομα: 26-30.jpg Εμφανίσεις: 1338 Μέγεθος: 118,2 KB


    Όνομα: IMG_0023.jpg Εμφανίσεις: 1764 Μέγεθος: 108,1 KB


    Και κατι που δεν συνηθιζοταν,ούτε και καθιερωθηκε τελικα στους αγωνες.
    Η βαθμολόγηση των κριτων,η οποια δημοσιοποιηθηκε

    Όνομα: IMG_0022.jpg Εμφανίσεις: 1213 Μέγεθος: 367,1 KB
    θεωρω αν και θαυμαζω απεριοριστα τον γκινη οτι δικαιωτατα κατεταχθη 5ος σε αυτο τον αγωνα..ο βολικος εχει θεικα πλασμενο καλουπι αλλα οι αδυναμια μου ειναι ο G Ι JOE γουλτιδης και ο ισοροπημενος μωρος αληθεια ξερουμε το υψος του γουλτιδη??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-01-12 05:17 #34
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ολοι οι μεγαλοι πανω σε μια σκηνη..Τιτανομαχια
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-01-12 18:40 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    θεωρω αν και θαυμαζω απεριοριστα τον γκινη οτι δικαιωτατα κατεταχθη 5ος σε αυτο τον αγωνα..ο βολικος εχει θεικα πλασμενο καλουπι αλλα οι αδυναμια μου ειναι ο G Ι JOE γουλτιδης και ο ισοροπημενος μωρος αληθεια ξερουμε το υψος του γουλτιδη??

    O Γκινης ηταν στην βαση της ''εκτοξευσης του'' . Θα ηταν πραγματικα ενδιαφερον ,μια αναμετρηση του μετα απο 3 , 4 χρονια με τον Σπυρο Μπουρναζο.

    Η ομορφη μεγαλη μυικη ομορφια ,εναντιον ενος πακετου μυων, σκληρου σαν ατσαλι .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-01-12 20:18 #36
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Γκινης ηταν στην βαση της ''εκτοξευσης του'' . Θα ηταν πραγματικα ενδιαφερον ,μια αναμετρηση του μετα απο 3 , 4 χρονια με τον Σπυρο Μπουρναζο.

    Η ομορφη μεγαλη μυικη ομορφια ,εναντιον ενος πακετου μυων, σκληρου σαν ατσαλι .
    ναι θα ηταν και καλο θα ηταν καποιος που ξερει απο υπολογιστες να κανει ενα μονταρισμα οπως εχουμε δει κατα καιρους του αρνολντ και του χανευ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-01-12 01:33 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    το μοντάρισμα αυτο με τις φωτο, έτσι για πλάκα ναι , αλλα δεν γίνονται συγκρίσεις απο φωτο , εδω και μόνο ο φωτισμός η η απόσταση λήψης και ας είναι φαινομενικά ίδια πόζα , δεν βγάζεις με τίποτε συμπέρασμα , είναιο άδικο κατι τέτοιο και άκυρο όπως και με τον άρνολντ και κόλεμαν , απλα σαν ενδεικτικό δείγμα εντάξει , ακόμη και ένας πολυ κοντός αθλητής με ενα ψηλό , απο φωτο ούτε η διαφορα ύψους μπορεί να μην φαίνετε.

    εδω οι κριτές στον ίδιο αγώνα αλλάζουν θέσεις τους αθλητές για πιο ασφαλή συμπεράσματα , γιατι ανάλογα και απο ποια γωνία βλέπουν τον αθλητή επηρεάζετε το αποτέλεσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-01-12 13:02 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μοντάρισμα αυτο με τις φωτο, έτσι για πλάκα ναι , αλλα δεν γίνονται συγκρίσεις απο φωτο , εδω και μόνο ο φωτισμός η η απόσταση λήψης και ας είναι φαινομενικά ίδια πόζα , δεν βγάζεις με τίποτε συμπέρασμα , είναιο άδικο κατι τέτοιο και άκυρο όπως και με τον άρνολντ και κόλεμαν , απλα σαν ενδεικτικό δείγμα εντάξει , ακόμη και ένας πολυ κοντός αθλητής με ενα ψηλό , απο φωτο ούτε η διαφορα ύψους μπορεί να μην φαίνετε.

    εδω οι κριτές στον ίδιο αγώνα αλλάζουν θέσεις τους αθλητές για πιο ασφαλή συμπεράσματα , γιατι ανάλογα και απο ποια γωνία βλέπουν τον αθλητή επηρεάζετε το αποτέλεσμα
    Εχεις απολυτο δικιο Ηλια .
    Απο προηγουμενο post σου στο θεμα (συγκριση αθλητων σε φωτο με μονταζ) , το συνειδητοποιησα κ εγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-03-13 15:56 #39
    Προεπιλογή
    Βρηκα και εγω κατι παλιες foτο απο εκεινο τον αγωνα βεβαια απο τη ματια του θεατη και μαλλον μακρια αλλα ενχρωμες τις βαζω για συλεκτικους λογους!!
    Στη 1 ο Σ.Μπουρναζος 2. ολοι η κατηγορια Μπουρναζος Μωρος Παπαδογεωργακης Βολικος Σικινιωτης Γκινης!
    3. Βολικος





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-03-13 16:11 #40
    Προεπιλογή
    1 & 2 Τσιβιλής Παναγιώτης 3 Ολοι η ομαδα παλι!





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-03-13 16:17 #41
    Προεπιλογή
    Και αλλες 2!



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-03-13 17:20 #42
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Δημητρη βλεπω πως και η δικια σου συλλογη ειναι ενεκτιμητη.

    σευχαριστουμε που της μοιραζεσε μαζι μας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-03-13 20:42 #43
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    DIMITROS ευχαριστούμε για το υλικό που μοιράζεσαι μαζί μας. Εγώ δυο πράγματα έχω να σημειώσω. Η βαθμολογία των κριτών που δημοσιεύτηκε ήταν ότι καλύτερο για όλους. Τόσο οι κοντινές όσο και οι μακρινές φώτο του DIMITROS επιβεβαιώνουν στα μάτια όλως πως ο Μπουρνάζος ήταν καθαρά νικητής τόσο στη κατηγορία του όσο και στο γενικό.
    Ο Παπαδογεωργακης ίσως είναι πιο αδικημένος καθώς είχε προετοιμαστεί πολύ καλά αλλά στη σκηνή δεν του βγήκε. Θα μπορούσε να έδειχνε πιο μεγάλος και παράλληλα πολύ κομμένος.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-03-13 21:58 #44
    Προεπιλογή
    Συμφωνω μαζι σου φιλε μου Νασσερ και ειναι αξιο αποριας για εμενα γιατι εζησα απο κοντα τον αγωνα αλλα και την προετοιμασια του Δημητρη εκεινη την εποχη και δε μπορω να καταλαβω τι εφτεξε εκεινο το βραδυ. Αυτες τις foto ( τις βαζω εδω για να δικαιολογησω τα λεγομενα μου) ειναι απο επαγελματια την επομενη ημερα και δειχνουν μια απιστευτη κατασταση του Παπαδογεωργακη ειδικα για εκεινη την εποχη. ο Κ. Μπουρναζος ηταν "μεγαλος" αλλα ακοπος και θαμπος !!

    Όνομα: img063.jpg Εμφανίσεις: 741 Μέγεθος: 249,3 KBΌνομα: img064.jpg Εμφανίσεις: 715 Μέγεθος: 287,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-03-13 22:06 #45
    Προεπιλογή
    Κατι πηγε λαθος παντως και ο Παπαδογεωργακης και ο Βολικος και ο Μωρος ηταν σε αριστη κατασταση!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία