Σελίδα 155 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 55105145153154155156157165 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.311 έως 2.325 από 2853
  1. 02-01-16 19:06 #2311
    Προεπιλογή
    'τα μελομακαρονα και οι κουραμπιεδες σε μετρια για την εποχη επιπεδα ' χαχαχαχαχα απίστευτη μετεωρολογική καταγραφή κατανάλωσης χριστουγεννιάτικων γλυκοειδών....να'σαι καλά ρε Vagg να μας χαρίζεις γέλιο και motivation τη νέα χρονιά!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-01-16 13:36 #2312
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    το γελιο ειναι το αλατοπιπερο της ζωης μαςκαλη χρονια και καλη επιτυχια και σε εσενα μαι φρεντ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-01-16 16:13 #2313
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    η προσπαθεια ειναι στις 30 δεκεμβριου του 15

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-01-16 00:07 #2314
    Προεπιλογή
    Βαγγελη καλησπερα και καλη χρονια.
    Σου ευχομαι ευλογια για το νεο ετος καθως και στους οικειους σου (τα αλλα τα κανονιζει ο Μεγαλος απο "επανω").

    Καλοπροαιρετα θα επιχειρησω μια κριτικη με βαση αυτο που ειδα.Ισως η γωνια ληψης να δινει εσφαλμενη εντυπωση
    αλλα υπαρχουν τρια σημεια στα οποια θα σταθω.

    1.Το ανοιγμα το ποδιων σου δειχνει μικρο, με αποτελεσμα οταν κατεβαινεις τα γονατα σου να φευγουν πλαγιως.
    2.Οι ωμοι σου ειναι ριγμενοι μπροστα.Το πεταω κωλο και δειχνω στηθος δεν μου βγαινει οπτικα τουλαχιστον.
    3.Σε νοιαζει να ακουμπησεις μαλακα τους δισκους με αποτελεσμα να:
    α)χανεις την συγκεντρωση σου.
    β)ενδεχομενως ελαφρως την ισσοροπια σου.
    γ)βγαζεις τον αυχενα απο μια ουδετερη θεση στην οποια αυστηρα πρεπει να βρισκεται και κοιτας στο πλαι.

    Κατα τα λοιπα καλες προπονησεις,επιμονη και συγκεντρωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-01-16 00:39 #2315
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    γειασου φιλε καλη χρονια χαθηκαμεαναταποδιδω τις ευχες

    για την πρωτη παρατηρηση δεν ξερω ν θα πρεπει να διαφωνησω η να συμφωνησω αλλος μου λεει κρατα κλειστα τα ποδια αλλος μου λεει ανοιξετα πολυ περισσοτερο μεσαιο ανοιγμα δεν μου εχει πει να κρατησω κανενας

    για την δευτερη παρατηρηση δεν θα μιλησω επιφυλασσομαι ενα βιντεο απο τα πλαγια γιατι εχεις δικιο απο μπροστα δεν μπορεις να βγαλεις ακρη

    για την τελευταια παρατηρηση θα πω ναι σε ολα αφου βλεπεις εχουμε γυμναστη πριμαντονα που γουσταρει πελατες που σηκωνουν δεκακιλα και βαζουν ζελε στο μαλλι εκει λοιπον προσεχω μην τυχων και κακοκαρδισουμε τον γυμναστηριουχο αλλα και μην χαλασουμε την αισθητικη με λιγο θορυβο παραπανω των φλωρων με τα μωβ τρικιλα με αποτελεσμα να στριβω κεφαλια να κοιταω μπαρες και γενικα να κανω κατι περιεργα οντως στην τριτη επαναληψη ειμαι τραγικος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-01-16 00:50 #2316
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    1.Το ανοιγμα το ποδιων σου δειχνει μικρο, με αποτελεσμα οταν κατεβαινεις τα γονατα σου να φευγουν πλαγιως.
    Αυτό δεν έχει καμία σημασία στην άσκηση όσο αφορά την σωστή ή λαθος εκτελεσή της εφόσον δεν διαταράσσει την σωστή μορφή δλδ ώμοι ακριβώς πάνω απτην μπάρα και η μπάρα πάνω στα καλάμια-κοντά στο σώμα

    2.Οι ωμοι σου ειναι ριγμενοι μπροστα.Το πεταω κωλο και δειχνω στηθος δεν μου βγαινει οπτικα τουλαχιστον.
    Ισχύει ότι οι ώμοι σου φαίνονται ριγμένοι αλλά δεν είναι λόγω αδυναμίας εκτέλεση της άσκησης μάλλον λόγω απροσεξίας....Κατά τ'άλλα η γωνία των γοφών είναι πάνω απ'τ γόνατα ( δλδ δεν κάνεις squat) οπότε κομπλέ...

    3.Σε νοιαζει να ακουμπησεις μαλακα τους δισκους με αποτελεσμα να:
    α)χανεις την συγκεντρωση σου.
    β)ενδεχομενως ελαφρως την ισσοροπια σου.
    γ)βγαζεις τον αυχενα απο μια ουδετερη θεση στην οποια αυστηρα πρεπει να βρισκεται και κοιτας στο πλαι.
    Το εξήγησες...επικρατεί σε όλα τα γυμναστήρια

    Παρόλα αυτά εντυπωσιακό lift...Σωματικό βάρος; Και χωρίς στραπς
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-01-16 01:18 #2317
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    η προσπαθεια ειναι στις 30 δεκεμβριου του 15

    Μπράβο ρε θηρίο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-01-16 01:54 #2318
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα η λήψη να είναι από πίσω - πλάγια αλλά το λιφτ μου φαίνεται κομπλέ τεχνικά.

    Για τους ώμους, δεν παρατηρώ ιδιαίτερο πρόβλημα, σφίξε κι άλλο ωμοπλάτες αλλά είναι αναπόφευκτο από σημείο και μετά.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-01-16 01:59 #2319
    Προεπιλογή
    Οδηγίες στο Βαγγέλη για τις άρσεις του έχω δώσει εγώ. Μιας και τραβάει stiff leg δε μπορεί να ανοίξει άλλο τα πόδια και δεν έχει νόημα να κάνει κάτι σε sumo η έστω semi sumo stiff leg. Από πλάγια θα φανούν περισσότερα πράγματα.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-01-16 10:06 #2320
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    γειασου φιλε καλη χρονια χαθηκαμε....
    Ακολουθω ακομη την αγωγη για την αποληξη του εντερου μου και εχω λιγο σπαστει που απεχω γενικα.
    Δεν επιθυμω να διαπλικτιστω με κανεναν για το σωστο η το λαθος.Επισης δεν αναφερθηκα σε sumo.
    Η θεση των γονατων σου μου θυμισε λιγο απο την plie του μπαλετου
    Παραθετω δυο βιντεο σχετικα με το ευρος ανοιγματος των ποδιων.
    Ο Μητσαρας ειναι κοντα σε αυτο που κανεις ή εσυ κοντα σε εκεινον.


    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-01-16 15:15 #2321
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    @οπου υπαρχει θεληση το βαρος μου στη ζυγαρια του φαρμακιου νυστικος κατουρημενος αλλα φοροντας μπουφαν παπουτσια πουλοβερ παντελονι ηταν 93 υψος 1,80 πρεπει να παρω μια ζυγαρια για το σπιτι μια και η προηγουμενη τα φτυσε

    @χαραλαμπος το παλευω θενκς φιλε

    @χριστοφορε μπιλι πλαγια και λιγο πισω θα κοιταξω να ειναι το επομενο

    @zip c log αν λες μιτσαρα τον πρωτο παρολο που τα κιλα ειναι τρελλα αξιοσεβαστα δεν νομιζω οτι τεχνικα εχω σχεση με τον τυπο αφου αυτος προσπαθει να πιασει γκομενα την μπαρα πολυ της κωλοτριβεται ρε παιδακι μουαυτο με τα γονατα δεν ξερω δεν το εχω το θεμα με το μπαλετο θα το ψαξω. περαστικα φιλε με το εντερο και ευχομαι γρηγορη επανοδο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 05-01-16 στις 15:17
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-01-16 16:40 #2322
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Πολυ καλο λογκ και πολυ δυνατος φίλε, συγχαρητιρια . προσοχη στη μεση, ειμαι παθων και ξερω τι σου λεω. Καλυτερα λιγοτερα κιλα κ να βγαινει σωστα κ ωραια η ασκηση παρα τραυματισμοι κ αποχη μηνες απο το γυμναστηριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-01-16 16:48 #2323
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Χαιρετω φιλε!! Ωραια τα κιλα. Το βιντεο δε βοηθα ομως,την εχω πατησει κι εγω ετσι βγαζοντας απο μπροστα και οχι απλα δε καταλαβαινεις αλλα διαστρεβλωνει και την αποψη που βγαζεις. Φαινεται οτι να ναι. Για το μονο που μπορω να σχολιασω ειναι για το οτι αφηνεις τα κιλα πολυ μαλακα..Αυτο και ενεργεια σου τρωει και ζοριζει τη σπονδυλικη στηλη. Επειδη ειχα κι εγω το ιδιο θεμα,βρηκα δυο κομματια χοντρου λαστιχενιου ταπητα και τους εχω εκει μονιμα και οταν θελω να κανω τους βαζω κατω για να απορροφανε κραδασμους και πιο πολυ για τον θορυβο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-01-16 17:34 #2324
    Προεπιλογή
    Ως γνωστό δε σχολιάζω τεχνικές, θεωρώ πως αν εσύ αισθάνεσαι καλά με την εκτέλεση και την ασφάλεια της (και εφόσον έχεις κοινή λογική), όλα καλά. Κατά τα άλλα είσαι Δ Υ Ν Α Μ Η

    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-01-16 19:01 #2325
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Odysseas22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλο λογκ και πολυ δυνατος φίλε, συγχαρητιρια . προσοχη στη μεση, ειμαι παθων και ξερω τι σου λεω. Καλυτερα λιγοτερα κιλα κ να βγαινει σωστα κ ωραια η ασκηση παρα τραυματισμοι κ αποχη μηνες απο το γυμναστηριο
    σε ευχαριστω οσο μπορω προσεχω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετω φιλε!! Ωραια τα κιλα. Το βιντεο δε βοηθα ομως,την εχω πατησει κι εγω ετσι βγαζοντας απο μπροστα και οχι απλα δε καταλαβαινεις αλλα διαστρεβλωνει και την αποψη που βγαζεις. Φαινεται οτι να ναι. Για το μονο που μπορω να σχολιασω ειναι για το οτι αφηνεις τα κιλα πολυ μαλακα..Αυτο και ενεργεια σου τρωει και ζοριζει τη σπονδυλικη στηλη. Επειδη ειχα κι εγω το ιδιο θεμα,βρηκα δυο κομματια χοντρου λαστιχενιου ταπητα και τους εχω εκει μονιμα και οταν θελω να κανω τους βαζω κατω για να απορροφανε κραδασμους και πιο πολυ για τον θορυβο.
    καλως τον φιλο ναι η αληθεια ειναι οτι θα προσπαθησω για το καλυερο δυνατο αποτελεσμα τωρα ενταξει και κανα λαθος να κανω οκ ειμαι νεος στην ασκηση αυτη σχετικα μην με βαρατε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ως γνωστό δε σχολιάζω τεχνικές, θεωρώ πως αν εσύ αισθάνεσαι καλά με την εκτέλεση και την ασφάλεια της (και εφόσον έχεις κοινή λογική), όλα καλά. Κατά τα άλλα είσαι Δ Υ Ν Α Μ Η

    καλη χρονια γιανναρε κατι τετοια βαζεις και λεω να ξεκινησω εντατικα το πινγκ πονγκ ρονυ κολεμαν γελιο μαζι με ωμη δυναμη οι κραυγες του δεν παιζονται
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 155 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 55105145153154155156157165 ... ΤελευταίαΤελευταία