Σελίδα 149 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 4999139147148149150151159 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.221 έως 2.235 από 2853
  1. 07-10-15 15:18 #2221
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εγω πηρα μια απο φαρμακειο την calci vita εχει διαφορα και ηπια μια το πρωι και μια θα πιω τωρα πριν φαω παντως οσο παιρναει η ωρα αισθανομαι καλυτερα αυριο σιγουρα θα εχει τζυμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-10-15 21:04 #2222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα εφαγα 200 γραμμαρια νουκρεμα μισο κουτι των 400 γραμμαριων και ειναι κριμα μετα ενοιωσα ενοχικα γιατι απο φαγητο ειμαι πολυ καλα δε γενικες γραμμες τωρα με την μερεντα τσιμπησα χιλιαρικο για πλακα
    Ρε φίλε θα μου επιτρέψεις να σου πω πως αυτά τα λάθη είναι ανεπίτρεπτα......όχι νουκρέμα ρε Χριστιανέ, μόνο νουτέλα...το βασιλιά της σοκοπάστας

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω τσιμπησει ενα κρυολογημα και πολυ εχω χαλαστει με αυτο...σημερα θα το σκεφτω πολυ να παω αν και ειμαι καλυτερα τσιμπησα και κατι βιταμινες απο το φαρμακειο οταν αρρωστενω τρωω μαλακιουλες και γινομαι πιο απροσεχτος χθες πρωινο οτι βλεπετε στο πρωινο φορουμ 200 γραμμαρια νου κρεμα αρκετο ψωμι με κασερι και το βραδυ μια κρεπα και μια κοκα κολα καθολου διαθεση επεσα για υπνο πολυ χαλασμενος
    Μην πέφτεις στη λούμπα, σκέψου το αλλιώς, όταν έχεις κρυολόγημα είναι κίνητρο για να καταναλώσεις ακόμα πιο θρεπτικές θερμίδες. Άντε περαστικά και κράτα γερά, προσήλωση στο στόχο


    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-10-15 22:48 #2223
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ετσι ρε γιανναρα παμε γερα και ευχησου μου καλη επανοδο και επιτυχια οπως ο φαδερ μεριν στον ροκυτο εχω αναγκη ρε παιδι μου ανα τρεις τεσσερεις σελιδες ειναι το βιτσιο μουkeep it up μεγαλε μου
    και μην ξεχνας εχουμε και creed τον νοεμβριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-10-15 23:06 #2224
    Προεπιλογή
    Ποπό ρε φίλε ναι...μ'αυτά και μ'αυτά το είχα ξεχάσει.......δεν παίζεται τελικά ο Σταλόνε , είναι μανούλα ο άνθρωπος στο να εμπνέεται ιστορίες και να εμπνέει τον κόσμο....τί λες θα έρθεις Αθήνα όταν βγει να πάμε να το δούμε παρέα

    Αυτός ο ήχος τον SNAP!!!!!! Tον ακούς και θες να πας κατευθείαν για ΣΚΟΥΩΤ
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-10-15 21:08 #2225
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Καλή η φάβα φίλε μου αλλά ζημιάρα αμα το παρακάνεις κάθετε σαν πέτρα στο στομάχι και αντε να χωνέψεις μετά.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αναρωτιόμουν τι απέγινε ο θρυλικός καθρέπτης,


    απο όσο μπορώ να διακρίνω έχεις πιάσει πολύ καλό μπαλάρισμα. καλή συνέχεια με δυνατές προπονήσεις με ασφάλεια και αβλάβεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-10-15 10:43 #2226
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    γιαννο αμα ειμαι αθηνα το κανονιζουμε εννοειται

    γιωργο αυτη η αβλαβεια με προβληματιζει πολυ φετος βλεπεις το μοντελο εχει αρχισει να παλιωνειμου φαινεται πρεπει να πλακωθω στα κολαγονα και τα συναφη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-10-15 13:56 #2227
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Φίλε έχοντας πια δύο σοβαρούς τραυματισμούς στο ενεργητικό μου, πιστεύω οτι πρέπει το περισσότερο διάστημα να έχω μια συντηρητική στρατηγική. Ούτε 18χρονο είμαι για είναι το σώμα στα ντουζένια του ούτε έχω βλέψεις για να λάβω μέρος σε διαγωνισμούς σωματοδομής/δύναμης αρα και την έλλειψη ανάγκης να μπω σε διαδικασίες με ματζουνια κλπ.

    Προπονήσεις με μικρές και ελάχιστες περιόδους που να δίνω το 100%-105%, και το υπόλοιπο διάστημα συντηρητικά κρατώντας αυτό που έχω χτίσει, μικρές μέρες αποχης απο τα βάρη διάσπαρτα κατα την διάρκεια της χρονιάς. Διατροφή κυρίως ισοθερμιδική με κάποια διαστήματα υποθερμιδικής για αποτοξίνωση και ελάχιστα διαστήματα ήπιας υπερθερμιδικής διατροφής.

    Συντήρηση του σωματικού λίπους στο 13% με 9% αναλόγως την περίοδο του χρόνου.

    Όλα τα παραπάνω δεν είναι και πολύ καιρός που τα εφαρμόζω και έχω μείνει ευχαριστημένος απο τα αποτελέσματα, στην πραγματικότητα δεν περίμενα να βρεθώ σε τόσο καλή κατάσταση. Πιστεύω οτι με λίγη προσοχή και συνεχίζοντας να ακολουθώ τα παραπάνω, θέματα νεων τραυματισμών δεν θα υπάρξουν και αυτό μου δίνει το πλεονέκτημα να έχω μεγαλύτερη διάρκεια συνέπεια προπονήσεων των χρόνο.

    Ένα δευτερεύων που βλέπω εμπειρικά πάνω μου είναι οτι όταν πιάσεις χαμηλά ποσοστά λίπους και τα κρατάς χαμηλά το σώμα αρχίζει και σκληραίνει ακόμα περισσότερο, το δέρμα κάθετε πανω στον μυ σιγά σιγά και οι φλέβες αρχίζουν και εμφανίζονται όλο και περισσότερο.

    Τα συμπληρώματα... κολλαγονα γλυκοζαμίνες κλπ είναι επικουρικά και περισσότερο προληπτικά/συντηρητικά την διαφορά την κάνει η προπόνηση χωρίς υπερβολές είτε αυτό αφορά στην διατροφή είτε στην ένταση / όγκο / διάρκεια των προπονήσεων.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grtech : 10-10-15 στις 13:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-10-15 14:43 #2228
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    αυτο που εχω δει εγω στο σωμα ειναι οτι τα μεγαλα βαρη μου διατηρουν το μυικο μεγεθος γιαυτο και θελω να τα εχω,,σε πρωτη φαση θα σταματησω να κανω επαναληψεις κατω των πεντε και θα βαζω βαρη στο 75-80% της δυναμης μου για σετ των 8-10 δηλαδη δεν θα παιζω ακριβως μεχρι την κοπωση αλλα αυτη θα επερχεται σταδιακα μετα απο καποια φανταζομαι παω καταυτο τον τροπο και θα δουμε μετα τι θα μου ζηταει το σωμα μου. πιστευω σε συνδυασμο με μια ισοθερμιδικη προσεγμενη χωρις υπερβολες διατροφη και αεροβια να καθαρισω το σωμα μου διατηροντας το δυνατο παραλληλα με αυτον τον τροπο ΙΣΩΣ και να δοκιμαζα να γυμναζα ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΥΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ και δυο φορες εβδομαδιαιως αφου σιγουρα η ενταση δεν θα ειναι η ιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-10-15 20:09 #2229
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ξεκιναω απο δευτερα το παρακατω προγραμμα

    δευτερα ωμοι τρικεφαλοι

    τριτη τετρακεφαλοι

    τεταρτη πλατη δικεφαλοι

    πεμπτη στηθος

    παρασκευη μηριαιοι δικεφαλοι

    κοιλιακοι γαμπες εναλλαξ

    ολα τα σετ και οι ασκησεις θα ειναι συμφωνα με την διαθεση μου οσα θελω λιγα σετ πολλα σετ λιγες επαναληψεις πολλες επαναληψεις οπως μου βγουν αρκει να νοιωθω οτι κανω δουλεια και φυσικα να το διασκεδαζω στοχος να μεινω 85 κιλα πηρα και ενα προεξασκητικο της san το fierce ξεκιναω και ποδηλατο απο τριτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-10-15 10:49 #2230
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δοκιμαζω προπονητικα ενα μοτιβο που μου ταιριαζει καλυτερα η μαλλον με ευχαριστει καλυτερα οταν το εφαρμοζω πολλα σετ χωρις απαραιτητα να κανω πολλες διαφορετικες ασκησεις κανωντας μεσα στο προγραμμα σουπερσετ ντροπ σετ κτλ εναλλασωντας μικρα μεγαλα βαρη αποκομιζοντας ετσι μεγιστο δυνατο μυικο πρηξιμο

    χθες πλατη δικεφαλο

    πολλα σετ ελξεων στην τροχαλια σουπερσετ με κωπηλατικη στο μηχανημα

    δικεφαλος ελξεις αλτηρων τρια ντροπ σετ με μερικα σετ ελξεις δικεφαλων αλτηρες

    απο φαγητο κινουμαι γυρω απο αυγα κουακερ μοσχαρι ρυζι αυτες ειναι οι συνηθεις πηγες πρωτεινης που καταναλλωνω

    απο συμπληρωματα βαζω ενα σκουπ iron mass μιαμιση ωρα ΠΡΙΝ την προπονηση η αμεσως μετα εξαρταται πως θα με παει η μερα μου

    προεξασκητικα βαζω το fierce της san το οποιο το τοποθετω σαν ενα απο τα κορυφαια προεξασκητικα αν οχι το κορυφαιο μηδενικο κρασαρισμα καθολου τσιμπημα απο την αλανινη σωστη παροχη ενεργειας που σου αφηνει καθολη την διαρκεια της μερας φουλ πρηξιμο πολυ ευχαριστη και ηπια γευση το καρπουζι που χρησιμοποιω γεναιες και πολλες δωσεις ανα συσκευασια λογικοτατη τιμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-10-15 14:50 #2231

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    στανταρ θα δουλεψει καλυτερα για σενα . ειμαι κι εγω της αποψης πως οτι μας ευχαριστει εχει και καλυτερα αποτελεσματα πανω μας . αλλο να κανεις κατι αγγαρεια κι αλλο να το γουσταρεις ...
    και τη διατροφη σουπερ τη βλεπω και με ακουσες και εβαλες και μοσχαρι χαιρομαι .. θα δεις ποση ενεργεια θα σου δωσει
    ελπιζω μονο να το τρως πιο γρηγορα απο τα σουβλακια ... αγανακτησα μιλαμε σαραντα ωρες
    παντως απο οτι ειδα και το προηγουμενο προγραμμα σου μια χαρα αποτελεσματα ειχε .. και για να ειμαι ειλικρινης οι φωτος σε αδικουν .. θηριακι εισαι
    αντε να δουμε με το νεο προγραμμα που σε ευχαριστει που θα φθασεις ...
    keep going vaggan
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-10-15 15:04 #2232
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Σα γκομενα τρωει,μη λερωθει η λουκία
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-10-15 17:27 #2233
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beegee Εμφάνιση μηνυμάτων
    στανταρ θα δουλεψει καλυτερα για σενα . ειμαι κι εγω της αποψης πως οτι μας ευχαριστει εχει και καλυτερα αποτελεσματα πανω μας . αλλο να κανεις κατι αγγαρεια κι αλλο να το γουσταρεις ...
    και τη διατροφη σουπερ τη βλεπω και με ακουσες και εβαλες και μοσχαρι χαιρομαι .. θα δεις ποση ενεργεια θα σου δωσει
    ελπιζω μονο να το τρως πιο γρηγορα απο τα σουβλακια ... αγανακτησα μιλαμε σαραντα ωρες
    παντως απο οτι ειδα και το προηγουμενο προγραμμα σου μια χαρα αποτελεσματα ειχε .. και για να ειμαι ειλικρινης οι φωτος σε αδικουν .. θηριακι εισαι
    αντε να δουμε με το νεο προγραμμα που σε ευχαριστει που θα φθασεις ...
    keep going vaggan
    ποτε μου ειπες για μοσχαρι εσυ?για κοτοπουλο μπουτι μου ελεγες και τα ωφελη του. εσυ μην μιλας με το φτωχο καλαμακι κοτοπουλοτην τροφη πρεπει να την μασας καλα απορροφουνται ετσι καλυτερα τα θρεπτικα συστατικα και εχεις καλυτερη και ταχυτερη χωνευση ναι διατροφικα ειμαι καλα σε σχεση με παλια υποννοεις οτι στις φωτο δειχνω μαπα????

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σα γκομενα τρωει,μη λερωθει η λουκία
    εχω στενο ισοφαγο ενταξει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-10-15 16:56 #2234
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χθες

    ΣΤΗΘΟΣ

    πιεσεις παγκου 6 σετ των 10,10,6,2,10,7 με 80,90,110,140,100,105 κιλα

    εκτασεις αλτηρων στον επικλινη 4 σετ των 10,10,8,8 με 17 κιλα ολα τα σετ

    πιεσεις επικλινους στη σμιθ 4 σετ των 12,10,10,12 με 70,75,80,70 κιλα

    κροσοβερ απο χαμηλη τροχαλια εδω ηρθε ενας τραγικος που εξυνε το κεφαλι του μεταξυ των σετ και κοιταγε απο το παραθυρο με εκοψεασχημα εκανα κατι ντροπ για να πρηστω μεχρι σκασμου οταν εφυγε χωρις να μετραω σετ και επαναληψεις

    πολυ δυνατη προπονηση και επιτελους χωρις ενοχλησεις παιζει ρολο που δεν καταπονω πολυ πλεον την εμπρος περιοχη των ωμων

    ΦΑΓΗΤΟ

    πρωινο 4 αυγα τηγανητα με ψωμι και φυστικοβουτυρο

    πριν την προπονηση καμια ωρα ενα σκουπ ιρον μαςς

    αμεσως πριν προεξασκητικο ροφημα

    μετα την προπονηση μπιφτεκιαμοσχαρισια με μπασματι

    βραδυ το ιδιο με το μεταπροπονητικο

    Όνομα: 12049217_935162576559190_4427117561921212977_n.jpg Εμφανίσεις: 159 Μέγεθος: 45,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-10-15 18:04 #2235

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποτε μου ειπες για μοσχαρι εσυ?για κοτοπουλο μπουτι μου ελεγες και τα ωφελη του. εσυ μην μιλας με το φτωχο καλαμακι κοτοπουλοτην τροφη πρεπει να την μασας καλα απορροφουνται ετσι καλυτερα τα θρεπτικα συστατικα και εχεις καλυτερη και ταχυτερη χωνευση ναι
    ποιος σου ελεγε ρε για τον μοσχαρισιο απαχο κιμα μη τα παρω???
    και τι να ετρωγα για βραδυ??? μετα θα με εκραζες οτι δεν κανω διατροφη ..ειπα να δειξω καλη διαγωγη ... ειχα κ στο σπιτι παστιτσιο πλακα κανω ..δεν εφαγα
    και ναι βρε πουλακι μου να την μασας αλλα οταν κι ο αλλος ειναι σε διαιτα μη τρως βασανιστικα τα πιτογυρα μπροστα του... θετεις σε κινδυνο τη σωματικη σου ακεραιοτητα θα μπορουσα να σου δαγκωσω το χερι
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 149 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 4999139147148149150151159 ... ΤελευταίαΤελευταία