Σελίδα 177 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 77127167175176177178179187 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.641 έως 2.655 από 2853
  1. 20-05-16 13:02 #2641

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    η αληθεια ειναι οτι οντως ειναι ακρως εθιστικη . οταν ειχα κανει την μεταμοσχευση και δεν ετρωγα καθολου αλατι η ζαχαρη ειχα δει μεγαλη διαφορα και στη γευση μου και ειδικα στον καφε . τον απολαμβανα πολυ περισσοτερο σκετο . μετα για καποιο λογο ,που ακομα δεν εχω εντοπισει,αρχισα σιγα σιγα να προσθετω ενω τον προτιμουσα σκετο ... δεν ξερω γιατι ..ενω μου φαινοταν σαν ζαχαρονερο και δεν καταλαβαινα καφε την ηθελα ... ισως να ηταν αυτος ο εθισμος που λεμε ... τωρα λεω να κανω κι εγω μια προσπαθεια να την χανακοψω . οχι βεβαια αυτη που ειναι σε φρουτα, τροφιμα κλπ αλλα την επιπλεον οπως ειπαμε ... αν μπορει ο βαγγαν γιατι οχι και εγω


    υ.γ . το λογκ του βαγγου εχει γινει η μανα του λοχου ολοι εδω γραφουμε τους προβληματισμους μας
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-16 16:11 #2642
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    γενικα αυτος ο παροξυσμος πιστευω δεν κανει καλο κουλ μαγκες μου κοψε και τον κοκκο της ζαχαρης κοψε και τα γαλακτοκομικα μαχαιρι κοψε το ενα κοψε το αλλο που λενε οι αγωνιστικοι λες και αυτο ειναι το μυστικο της επιτυχιας τους να τα λεμε και αυτα οι περισσοτεροι τρωνε τον αμπακα και δεν κανουν τιποτα απο αυτα που λενε και τσιταρουν σαν τρελοι μενεις σε ενα προγραμμα σταθερος χωρις υπερβολες και αυτο ειναι ολο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-16 18:39 #2643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beegee Εμφάνιση μηνυμάτων
    η αληθεια ειναι οτι οντως ειναι ακρως εθιστικη . οταν ειχα κανει την μεταμοσχευση και δεν ετρωγα καθολου αλατι η ζαχαρη ειχα δει μεγαλη διαφορα και στη γευση μου και ειδικα στον καφε . τον απολαμβανα πολυ περισσοτερο σκετο . μετα για καποιο λογο ,που ακομα δεν εχω εντοπισει,αρχισα σιγα σιγα να προσθετω ενω τον προτιμουσα σκετο ... δεν ξερω γιατι ..ενω μου φαινοταν σαν ζαχαρονερο και δεν καταλαβαινα καφε την ηθελα ... ισως να ηταν αυτος ο εθισμος που λεμε ... τωρα λεω να κανω κι εγω μια προσπαθεια να την χανακοψω . οχι βεβαια αυτη που ειναι σε φρουτα, τροφιμα κλπ αλλα την επιπλεον οπως ειπαμε ... αν μπορει ο βαγγαν γιατι οχι και εγω


    υ.γ . το λογκ του βαγγου εχει γινει η μανα του λοχου ολοι εδω γραφουμε τους προβληματισμους μας
    Δεν είναι τυχαίο ότι τα Τζανκ Φουντ αλμυρά / γλυκά είναι τα πιο εθιστικά ...Τρως ένα πατατάκι Φουλ στο αλάτι ή λίγο νουτέλα και "βαράει" κατευθείαν στον εγκέφαλο η επιθυμία για περισσότερο !!! Το δύσκολο δεν είναι να τα κόψεις ...οχι , το μυστικό είναι να μην τα δοκιμάζεις αφού τα έκοψες και παθαίνεις εγκεφαλική γαστρωκ@βλίαση


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικα αυτος ο παροξυσμος πιστευω δεν κανει καλο κουλ μαγκες μου κοψε και τον κοκκο της ζαχαρης κοψε και τα γαλακτοκομικα μαχαιρι κοψε το ενα κοψε το αλλο που λενε οι αγωνιστικοι λες και αυτο ειναι το μυστικο της επιτυχιας τους να τα λεμε και αυτα οι περισσοτεροι τρωνε τον αμπακα και δεν κανουν τιποτα απο αυτα που λενε και τσιταρουν σαν τρελοι μενεις σε ενα προγραμμα σταθερος χωρις υπερβολες και αυτο ειναι ολο
    Κοίτα Βαγγέλα , όλα αυτά δεν έχουν κανένα νόημα για κάποιον που δεν γουστάρει να πέσει κάτω από 10% , οπότε ....

    Από την άλλη η δυσκολία του αυστηρού διατροφικού πλάνου είναι αυτή που πολλοί δεν το επιχειρούν , μη έχοντας λοιπόν τα ορατά αποτελέσματα επάνω τους θεωρούν εκείνους που τόλμησαν Φαρμακωμένους !


    Μη ξεχνάμε ότι η διατροφή στο bbing είναι το μεγαλύτερο κομμάτι και το δυσκολότερο ναι ?

    Α ...Και κάτι ακόμα Διατροφικά πιο δύσκολος ο σωστός Όγκος από την Γράμμωση !
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-16 21:40 #2644
    Προεπιλογή
    Παιδιά να σας πω μόνο πως κάθε μέρα ζάχαρη στο καφέ κάνετε και κακό στα δόντια σας . Εγώ παλαιότερα τον έπειτα μέτριο αλλά ενα χρόνο τώρα σκέτο .


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-05-16 21:44 #2645
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκορπια στη μερα μεσα αμινοξεα αποξηραμενο συκωτι παω να παρω 3 τωρα

    γιαννη χρηστο και οι αλλοι γνωστες του σπορ η πιο ισορροπημενη διαπλαση στα 90s?τι λετε?


    Αποξηραμένο και ξερό ψωμί, είπαμε κάτι ήξερα ο Βινς ο Τζιρόντα

    Ε ναι τί να λέμε, δεν θα πω ότι ήταν Η ΠΙΟ ισσοροπημένη, αλλά είχε τους παράγοντες εκείνους που σε άφηναν με το στόμα ανοιχτό (wow factor που λένε και οι βάρβαροι)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μια φετα ψωμι ζεας οποιος δεν εχει δοκιμασει να ανακατεψει το ρυζι του με την σαλατα του χανει
    Μέχρι και στο ζυμάρι που φτιάχνω πίτσα προσθέτω και αρκετό αλεύρι ζέας και γίνεται μια χαρά η πιτσούλα Φίλε δεν ξέρω τί σαλάτα εννοείς, αλλά ο συνδυασμός βραστού ρυζιού με σαλάτα ντομάτας με κρεμμύδι και λαδόξυδο είναι από τους αγαπημένους μου συνδυασμούς γεύσης

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν μιλαω για τον δικο μου γλυκο μιλαω για τεσσερεις κοφτες κουταλιες του γλυκου οχι για παστες γαλακτομπουρεκα και καταιφιαετσι πηγε ενας στο χωριο μου παλια στον τασαρα στον πιο μπεγκα μαγαζατορα που εχει περασει απο τα χρονικα

    -θελω ενα φραπε με εφτα κουταλιες ζαχαρη.
    -αγορακι μου εισαι καλα??αντε τραβα στο μοσχο να φας κανα γαλακτομπουρεκο
    -μα σας παρακαλω κυριε
    -βρε τραβα μη σου γγγγ
    Φιλαράκο ένα θέλω να μου πεις........ποιός είναι ο Μόσχος?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-05-16 13:22 #2646
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    στη σαλατα που βαζω ρυζι εχει μαρουλι αγγουρι καρυδι μηλο ανανα ^

    ο μοσχος τωρα τι να σου λεω ηταν ο περιβοητος ζαχαροπλαστης της περιοχης στα 70ς 80ς 90ς εφτιαχνε ενα ραβανι και κοπεγχαη σκετη τρελα

    μερα 5/60

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ

    πιεσεις παγκου κλειστη λαβη 6 σετ των 10-10-10-8-10-14 με 60,70,80,100,90,80 κιλα

    ΣΤΗΘΟΣ
    πιεσεις αλτηρων στον επικλινη σουπερσετ με διζυγο 4 σουπερ χωρις να μετραω οι αλτηρες ηταν 30 κιλα εκαστος

    ΩΜΟΙ

    εκατσεις αλτηρων ντροπ σετ με τριπλη μειωση βαρους χωρις να μετραω μεχρι κοπωση

    ΦΑΓΗΤΟ

    200 γραμμαρια γιαουρτι 3 βραστα αυγα 5 κουταλιες πιτυρο βρωμης με γαλα δεν θυμαμαι αν εφαγα μπανανα εφαγα παντως σε μια φαση μια μικρη

    φρεντο καπουτσινο γλυκο

    συμπληρωμα κιτρουλινης αλανινης πριν την προπο

    μετα την γυμναστικη 60 γραμμαρια αντικαταστασης γευματος σε νερο

    3 ωρες μετα 4 μετρια μπιφτεκια μοσχαρισια με λιγο ρυζι

    αργα το βραδυ ενα φακελακι complete 8 δεν προλαβα για φαγητο σωστο

    διασπαρτα στη μερα αμινοξεα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 21-05-16 στις 13:28
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-16 22:34 #2647
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    σημερα 6/60

    για καποιους λογους δεν πηγα γυμναστηριο

    πρωινο 250 γραμμαρια γιαουρτι 5 κοθταλιες πυτηρο βρωμης 2 βραστα αυγα

    μεσημερι 60 γραμμαρια αντικαταστατο γευματος

    αργοτερα ενα τοστ διπλο τυρι διπλη γαλοπουλα

    αργοτερα σαλατα με τονο δυο φετες ψωμι ζεας

    2 μικρα κοκακια λογο γιορτης και δεν θελω σχολια

    σαντουιτς με δυο μπιφτεκια μοσχαρισια

    αμινοξεα διασπαρτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-05-16 18:24 #2648
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χθες μερα 7/60

    παυση

    εφαγα μια απο τα ιδια με προχθες εκτος απο τα κοκακια και επισης εφαγα μια μπανανα και ενα μηλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-05-16 21:27 #2649
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα 6/60 για καποιους λογους δεν πηγα γυμναστηριο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    χθες μερα 7/60 παυση
    Μαλλον κατι σε βασανιζει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-05-16 21:35 #2650
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Οντως ^^


    Ρε συ ξεκινησες υποτιθεται 60 μερες περισσοτερο καθαρες αλλα εγω βλεπω το εντελως αντιθετο..Και δε λεω για τα κοκακια που ετυχε (η μαλλον πετυχε )


    Μπανανα? Μηλο? Μπιφτεκια? Αντικαταστατο γευματος? Τοστ? Μπορει θερμιδικα να εισαι εντος πλανου αλλα απο διατροφικη αποψη αυτα πιστευα οτι δε θα υπηρχαν καθολου στο μενου σου.. Δυστηχως χωρις ξεροφαγια και μονοφαγια εξτρα δουλεια δεν γινεται, αν θελουμε να λεμε για ενα 2 μηνο το οποιο ειναι διαφορετικο απ τα υπολοιπα παντα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-05-16 21:44 #2651
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χθες ηταν κυριακη κλειστα το γυμναστηριο φιλοι μου οσο για το τι θεωρω εγω καθαρη διατροφη απεχει μακραν απο το τι πιστευει ο μεσος μποντιμπιλντερ για εμενα τρως καθαρα οταν δεν εχεις στη διατροφη σου 1 σφολιατες 2 ποτα 3 γλυκα 4 τυλιχτα 5 τηγανιτα 6 πιτσομακαρονα.. φρουταρες κανονικα και με τον νομο το τοστ ενταξει αν βαλεις απαχη γαλοπουλα και τυρι δεν βλεπω τον λογο να ειναι τοσο μουφα οχι η καλυτερη επιλογη αλλα σιγουρα οχι χειριστη. εχω λιπαρια να διωξω ακομα ωστε να ανυσηχησω για τοστακια
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-05-16 15:10 #2652
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χθες 8/60 πλατη δικεφαλο τετρακεφαλο μηριαιο δικεφαλο κυκλικη προπονηση για οκτω κυκλους πεθανα

    φαγητο

    γιαουρτι 250 γραμμαρια απαχο, 2 βραστα αυγα

    φρεντο καπουτσινο γλυκο

    μετα την γυμωαστικη 60 αντικαταστο γευματος 222 θερμιδες εχει 12 γραμμαρια υδατανθρακα ο συγκεκριμενος

    2 ωρες μετα ρυζι μπασματι τονο και μια φετα ανανα

    βραδυ μια πλοκαμαρα χταποδι δυο μπαμπατσικες γαριδες δυο γουλιες τσιπουρο

    ενα μηλο μια μπαλα παγωτο σοκολατα το παγωτο δεν το βαζω στην κατηγορια γλυκου υποψην μια μπαλα παγωτο σοκολατα εχει 140 θερμιδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-05-16 18:31 #2653
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια μπαλα παγωτο σοκολατα το παγωτο δεν το βαζω στην κατηγορια γλυκου υποψην μια μπαλα παγωτο σοκολατα εχει 140 θερμιδες
    Με φιλικη παντα διαθεση.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-05-16 18:47 #2654
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν τα κοιταω καν αυτα φιλε ειμαι μεσα στο θεμιδικο πλαισιο που θελω να ειμαι ουτε 1500 θερμιδες δεν ειναι τα χθεσινα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-05-16 12:57 #2655
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χθες 9/60

    ΣΤΗΘΟΣ ΩΜΟΙ ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ

    πιεσεις παγκου 6 σετ των 12-10-10-7-10-13 με 60,70,80,115,110,100 κιλα

    3 σετ στο κροσοβερ μεχρι κοπωση

    ΩΜΟΙ

    εκτασεις αλτηρων 3 ντροπ με τριπλη μειωση βαρους μεχρι κοπωση

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ

    3 σουπερ σετ μεχρι κοπωση

    ΦΑΓΗΤΟ

    250 γιαουρτι 2 βραστα αυγα

    ενα μιλκο free

    μετα την γυμναστικη μεταπροπονητικο

    αργοτερα σαλατα με ομελετα με πεντε αυγα

    βραδυνο σαλατα με ψητο κρεας

    εχουν περασει σχεδον δεκα μερες και παρατηρω με την μειωση του αμυλωδους υδατανθρακα μια αξιοσημειοτη διαφορα προς το καλυτερο εχουν φυγει αρκετα νερα σημερα εχω παυση αλλα αμα εχω διαθεση θα παω να κανω καποιες ασθενεις ομαδες επισης εχω καρμπ απ σημερα απο δευτερα ξεκιναω και αεροβιο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 177 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 77127167175176177178179187 ... ΤελευταίαΤελευταία