Θέμα: Hyper Fx (Bsn)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 42
  1. 13-10-11 01:36 #1
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή Hyper Fx (Bsn)




    Όνομα: bsn-hyper-fx-nutrition-info.jpg Εμφανίσεις: 2070 Μέγεθος: 96,9 KB


    πλεον στην κυριολεξια βγαινει καθε μερα απο ενα νεο συμπληρωμα..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sofos : 13-10-11 στις 01:40
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-10-11 03:13 #2
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    ναι μερικοι εχουν θεμα με το γερανιο κ εχουν limp d*ck.......ψαχτο λιγο στο ιντερνετ και θα βρεις παραπανω πληροφοριες....απ οσο ξερω κ η καφεινη ειναι vasoconstrictive αλλα κατα ποσο δε ξερω και σε ποσες ποσοτητες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-10-11 10:45 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...απ οσο ξερω κ η καφεινη ειναι vasoconstrictive αλλα κατα ποσο δε ξερω και σε ποσες ποσοτητες...
    μονο στα περιφεριακα αγγεια του εγκεφαλου γινεται αυτο που γραφεις..
    σε ολο το υπολοιπο σωμα δρα διαφορετικα..τα χουμε ξαναγραψει κ ο bane παλιοτερα..

    οσο για το προιον,δεν το βλεπω κ πολυ..
    γιατι εχει 270μιλι καφεινης ανα σκουπ..κ σιγουρα θα χρειαστεις 2 βαση των συστατικων που εχει..ολα στο μπλεντ ειναι σε μικρες ποσοτητες πλην της καφεινης..
    αυτο εδω (Peak ATP®),απορω γιατι το βαζουν ακομα σε συμπληρωματα..δεν τους εχει πει κανεις οτι δεν ειναι βιοδιαθεσιμο σε αυτη την μορφη..?
    εχει κ διασπαρτικο μεσα σε ψιχουλα ετσι για το ξεκαρφωμα..
    καλυτερα το lit-up..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-10-11 13:09 #4
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονο στα περιφεριακα αγγεια του εγκεφαλου γινεται αυτο που γραφεις..
    σε ολο το υπολοιπο σωμα δρα διαφορετικα..τα χουμε ξαναγραψει κ ο bane παλιοτερα..

    οσο για το προιον,δεν το βλεπω κ πολυ..
    γιατι εχει 270μιλι καφεινης ανα σκουπ..κ σιγουρα θα χρειαστεις 2 βαση των συστατικων που εχει..ολα στο μπλεντ ειναι σε μικρες ποσοτητες πλην της καφεινης..
    αυτο εδω (Peak ATP®),απορω γιατι το βαζουν ακομα σε συμπληρωματα..δεν τους εχει πει κανεις οτι δεν ειναι βιοδιαθεσιμο σε αυτη την μορφη..?
    εχει κ διασπαρτικο μεσα σε ψιχουλα ετσι για το ξεκαρφωμα..
    καλυτερα το lit-up..
    οκ δε το ξερα αυτο,παντως στο φορουμ της primordial και σε αλλα ξενα φορουμ πολλοι ειχαν προβλημα με το γερανιο στο οργανο τους...εγω δεν εχω παρει ακομα γερανιο για να σου πω,αλλα το λεγανε αρκετα ατομα και το ιδιο τους προβλημα τους δημιουργουσε και η ψευδοεφεδρινη που ειναι παλι vasoconstrictive
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-10-11 14:59 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    η εταιρια δεν μου αρεσει.... το θεωρω καφριλα να βαζουν 9,6γρ μπλεντ... καλα τα συστατικα του (και αρκετα TM) αλλα ειναι σε αγνωστες ποσοτητες....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-10-11 15:05 #6
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    εγω απορω την betaine γιατι την βαζουν πολλοι....επερνα για ενα μηνα 6γρ καθημερινα και τιποτα απο αποψη δυναμης-αναρρωσης,καμια σχεση με κρεατινη και σε υποτιθεμενες ερευνες λενε οτι βοηθαει στην αυξηση δυναμης αλλα δε νομιζω...μονο στο συκωτι θα κανει λιγο καλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-10-12 02:02 #7
    Προεπιλογή Γεια σας!!!!!!ξεκιναω με ερωτηση αμεσως..
    Όνομα: attachment.jpg Εμφανίσεις: 1926 Μέγεθος: 194,5 KB Όνομα: attachment.jpg Εμφανίσεις: 1900 Μέγεθος: 23,5 KBπαιδια καλησπέρα ειμαι νέο μελος αλλα γενικά παρακολουθουσα τισ περισσοτερες συζητησεις..θα ηθελα να μου πείτε την γνωμη σας για αυτο τ προιον.δεν εχει κρεατινη και αυτος ειναι ο λογος που τ επιλεγω γιατι σε 2 εβδομαδες τελειωνω 6 εβδομάδες χρήσης.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-10-12 02:52 #8
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-10-12 13:29 #9
    Talking
    οπότε " σαπιο το καρπουζι ε? " επειδη δεν γνωριζω κ πολλα προιόντα μήπως μπορεί να προτίνει καποιος κατι παρόμοιο? (να περιλεχει δλδ νιτρικο οξειδιο χωρισ κρεατινη)..ευχαριστω προκαταβολικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-10-12 08:00 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dur3xPlay Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπότε " σαπιο το καρπουζι ε? " επειδη δεν γνωριζω κ πολλα προιόντα μήπως μπορεί να προτίνει καποιος κατι παρόμοιο? (να περιλεχει δλδ νιτρικο οξειδιο χωρισ κρεατινη)..ευχαριστω προκαταβολικα
    hemavol tis i force
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-12-12 21:03 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Θα σας πρήξω λίγο με διάφορα reviews γιατί μαζί με την παραγγελία μου σήμερα ο Άγιος Βασίλης έβαλε και πολλά δείγματα

    Λοιπόν BSN: αναβράζοντες μαλακίες...αναβράζον έγινε το στομάχι μου Κατά ένα περίεργο τρόπο -προσπαθώ καιρό να το εξηγήσω- το ήπια όλο δηλ. 270μίλι καφείνης και ήμουν οκ είχα βέβαια την ζαλάδα και τον πονοκέφαλο που έχω συνήθως με τα pre αλλά όχι τραγικά πράγματα. Εντάξει από δείγμα δεν μπορείς να έχεις καθαρή άποψη. Καλή προπόνα έβγαλα είχα ένταση. Αλλά το ένιωθα στο στομάχι μου...άσε που μόλις το έβαλα στο νερό πριν καν το ανακατέψω (με κουτάλι όχι shaker) άφριζε μέχρι πάνω μόνο του λέω θα μου τα κάνει πουτ@@@@ στην κουζίνα και θα τους πάρει ο devil Δεν νομίζω να το αγόραζα πάντως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-12-12 21:25 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    ...συνέχεια του προηγούμενου πόστ: όπως μαθαίνω -με κάθε επιφύλαξη- έχει 1γρ DAA. Στακάρεται εύκολα με τα υπόλοιπα της σειράς evotest, amino x αλλά γιατί να μην πάρω σκέτο daa κ καμιά vit.D...no value buy BSN
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-02-13 19:12 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδες αυτο εδω εχει τρελες κρητικες στο ββ.κομ..
    μιλαμε ολοι το εκθειαζουν απο πλευρας αποδοσης...
    εχουμε καμια αποψη απο καποιον που το χει δουλεψει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-03-13 18:56 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    μου εχει κατσει να το δοκιμασω δεν ξερω γτ..ουτε την εταιρια παω αλλα μου εχει κολλησει..για να κανω τον αερα πιο καθαρο που λενε κ οι φιλοι μας οι αμερικανοι, απ οτι μαθαινω βγαζει 2γρ. β-αλανινης και 1γρ. daa ανα σκουπ. οχι κ ασχημα. ισως κανω το πειραματοζωο για τον φιλο μου τον beef χαχα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-03-13 22:17 #15
    Προεπιλογή
    φτηνο απο χτρ,το θεμα ειναι οτι με 1 δοση θα εισαι κομπλε? αν ναι αξιζει. αλιος αν θες 2 δεν νομιζω.
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία