Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 163
  1. 27-01-16 19:25 #121
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Κοίτα κανε εσυ μια προπονησουλα να εχεις μια φυσικη κατάσταση, αλλά σου λεμε ότι ο στρατός δεν ειναι μονο ελξεις καμψεις και τρεξιμο, γιατι πχ μπορει να εχεις κακη ψυχολογία, ή να μη σε πανε καλα οι υπηρεσίες και να μην την παλευεις κ ας εχεις φυσικη κατασταση. Και επισης να ξερεις δεν ειναι το ιδιο να κανεις προπονηση τωρα που εισαι χαλαρός και στο σπιτακι σου και το ιδιο στο στρατό που μπορει να εισαι με 4 ωρες υπνο να έχεις νευριάσει με κατι: πχ να σου κοψανε αδεια, και μετα να πρπεει να τρεχεις και σαν το κατσικι πανω με οπλα εξαρτηση κλπ
    Για μενα βάλε βίσμα να μπεις σε κανα γραφειο, αλλιως προετοιμασου ψυχολογικα για το αγγουρι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Odysseas22 : 27-01-16 στις 19:30
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-01-16 19:47 #122
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Για μενα βάλε βίσμα να μπεις σε κανα γραφειο, αλλιως προετοιμασου ψυχολογικα για το αγγουρι
    ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ? Τώρα σοβαρά προτείνεις σε κάποιον να είναι βισματίας? Δλδ έλεος πάμε κατά διαόλου ΓΕΝΙΚΑ και κάποιοι συνεχίζουν να κοιτάνε μόνο την Πάρτυ τους....

    Τεσπά αν δεν κάνω λάθος ο φίλος δεν ρωτάει επειδή ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ μήπως και δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στι "σωματικές κακουχίες" αλλά επειδή για να γίνεις έφεδρος αξιωματικός περνάς ΑΠΟ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΕΣΤ....

    Φίλε μου αρχικά εδώ πήρες ήδη καποιες γνώμες εγώ σου προτείνω να τα συνδυάσεις όπως καλύτερα νομίζεις εσύ....Απο κει και πέρα googlare "how to increase pull up reps" και πάρε γνώμη και από κει....

    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-01-16 19:53 #123
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    ΑΑΑΑΑ φίλε sorry ξέχασα...γενικά αν βρεις ποτέ κάποια δυσκολία στην ζωή σου, κάποιο εμπόδιο κλ κλπ (δεν στο εύχομαι)


    Don't worry δεν χρειάζεται να προσπαθήσεις για τπτ σκληρά σ'αυτή την ζωή ...Ένα βισματάκι τα λύνει όλα

    (ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ post είναι καθαρά ειρωνικό)


    Υ.Γ: Sorry αλλά αγανάκτησα
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-01-16 19:53 #124
    Προεπιλογή
    Βασικά ο θείος μου(Νυν νάβαρχος) θέλει να με φέρει αθήνα(ναυτικό) αλλα δεν θέλω ούτε καταδιάνια...θέλω Λ.Ο.Κ (έφεδρος αξιωματικός) να πάρω και μόρια αλλά γενικά είμαι και πορομαίνος με τον στρατό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-01-16 19:57 #125
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Βασικά ο θείος μου(Νυν νάβαρχος) θέλει να με φέρει αθήνα(ναυτικό) αλλα δεν θέλω ούτε καταδιάνια...θέλω Λ.Ο.Κ (έφεδρος αξιωματικός) να πάρω και μόρια αλλά γενικά είμαι και πορομαίνος με τον στρατό...
    Αυτό!

    Οι ειδικές δυνάμεις είναι προαιρετικές! Και όσοι πάνε κατά βάση πάνε επειδή γουστάρουν πέρα από τα μόρια (ειδάλλως μπορεί να πάει κανείς δόκιμος σε άλλο σώμα για μόρια). Τώρα τι ήταν αυτό που ειπώθηκε "βάλε βύσμα" σε κάτι που είναι καθαρά θέμα επιλογής δεν μπορώ να καταλάβω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαράλαμπος : 27-01-16 στις 19:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-01-16 19:58 #126
    Προεπιλογή
    Αυτή η πατρίδα ματώνει πλέον επειδή κάποιοι είναι εκεί που είναι χωρίς την αξία τους και χωρίς αγώνα(ασχετο)

    Υ.Γ: ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΔΕΞΙΟΣ ΟΥΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ (ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-01-16 20:01 #127
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Παιδιά το post ξεφεύγει και φταίω εγώ αλλά δεν άντεξα....καλύτερα σταματήστε το εδώ...

    Sorry και πάλι
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-01-16 20:06 #128
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Εγω προσπαθω να του πω ρεαλιστικα πως εχει το πραγμα, αν βαλεις βισμα περνας καλα στο στρατό ακομα και στις ειδικες δυναμεις, αν δεν εχει τρως το αγγουρι. Δεν βρισκω το λόγο που αγανακτητε όλοι.
    Ναι ειμαι σιγουρος εσεις δε βαλατε βισμα, κανεις δεν βαζει Ακομα και αυτοι που υπηρετουν διπλα στο σπιτι τους, σου λενε τυχαια πηγα εκει
    Πολυ ευθικτοι ειστε γενικα, το δεχομαι να μη συμφωνειτε με κατι, αλλα χαλαρωστε λιγο με το μελοδραμα

    Νομιζω ημουν σαφης του εγραψα κανε τη γυμναστικουλα σου, να αποκτησεις μια φυσικη κατασταση που θα σε βοηθησει ως ενα βαθμο, αλλα αν εχεις βισμα να περασεις καλα βαλτο. Δεν βρισκω που ειναι το κακο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Odysseas22 : 27-01-16 στις 20:11
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-01-16 20:12 #129
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Ναι ειμαι σιγουρος εσεις δε βαλατε βισμα, κανεις δεν βαζει
    Πολυ ευθικτοι ειστε γενικα, το δεχομαι να μη συμφωνειτε με κατι, αλλα χαλαρωστε λιγο με το μελοδραμα
    Αρχικά εγώ δεν έχω πάει ακόμα στρατό οπότε δεν γίνεται ΝΑ ΕΧΩ βάλει και έπειτα δεν μίλησα για τον ΣΤΡΑΤΟ αποκλειστικά...

    Και δεν είναι θέμα ευθιξίας είναι θέμα ΤΙΜΙΟΤΗΤΑΣ...να μην πατάς επί πτωμάτων

    ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΒΑΛΕ ΒΙΣΜΑ να μπεις σε κανα γραφειο, αλλιως προετοιμασου ψυχολογικα για το αγγουρι
    ΑΥΤΟ είναι προτροπή και ΟΧΙ περιγραφή....Προσωπικά δεν είμαι ούτε αυτό που λέμε στρατο...βλος ούτε τπτ τέτοιο απλά δεν δέχομαι αυτή την λογική...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-01-16 20:47 #130
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Να ξέρεις βύσμα παντού υπάρχει, δεν ειναι ελληνικό φαινομενο και στο στρατό της Αγγλιας να πας ή σε μια δουλεια αν εχεις αυτό που λεμε κονε γενικά μετράει. Ας μην ειμαστε αιθεροβάμονες. Οι γνωριμιες ειναι αναγκαίο κακό, δε σημαινει ότι δε λειτουργει το συστημα, απλα κάποιοι επωφελούνται και κάποιοι όχι.
    Εσυ αν είχες εξουσια στα χέρια σου δε θα βοηθούσες το γνωστό σου ή το "αίμα" σου πχ αδερφο αδερφη, με τη λογική ότι ειχε τα τυπικα προσόντα για κάποια θεση;
    Με τη λογική οτι αν δε χρησιμοποιησεις εσυ μια γνωριμια θα τη χρησιμοποιησει ο διπλα και θα επωφεληθει, δε βρισκω πως με αυτη την πράξη σου κανεις τον κοσμο καλυτερο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Odysseas22 : 27-01-16 στις 20:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-01-16 21:27 #131
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Να ξέρεις βύσμα παντού υπάρχει, δεν ειναι ελληνικό φαινομενο
    Δεν είπα ποτέ ότι είναι Ελληνικό φαινόμενο...ίσα ίσα δεν έχω την αντίληψη ότι για την κατάσταση του λαού φταίει η "νοοτροπία του Έλληνα" όπως λένε μερικοί. Επειδή γεννιόμαστε, μεγαλώνουμε και πεθαίνουμε σε μια δοσμένη κοινωνία και αυτή η κοινωνία έχει και ένα ηθικό background αν δεν μας αρέσει η κοινωνία που ζούμε πρέπει να την αλλάξουμε και όχι να πέσουμε και μεις στην σαπίλα.

    Εσυ αν είχες εξουσια στα χέρια σου δε θα βοηθούσες το γνωστό σου ή το "αίμα" σου πχ αδερφο αδερφη, με τη λογική ότι ειχε τα τυπικα προσόντα για κάποια θεση;
    Αρχικά τα "τυπικά προσόντα" είναι κάτι ΠΟΛΥ σχετικό. Έπειτα ΟΧΙ δεν θα το έκανα για κανέναν γνωστό μου ή "αίμα" μου. Αν ένας άνθρωπος περιμένει λόγω γνωριμίας μαζί μου να επωφεληθεί χωρίς να αξίζει, κακώς το περιμένει....Αν δεν το σέβεται αυτό δεν αξίζει να συνεχίσω να τον έχω στην ζωή μου.

    δε βρισκω πως με αυτη την πράξη σου κανεις τον κοσμο καλυτερο
    Όχι δεν τον κάνω καλύτερο...ήρωας δεν είμαι. Δεν δέχομαι όμως να τον κάνω και χειρότερο....

    Anyway επειδή μπορεί να μην φαίνεται αλλά σε συμπαθώ....ας το αφήσουμε εδώ να μην χαλαστούμε να μην χαλάμε και το post....Να σαι καλά
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-01-16 21:56 #132
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goalbuilder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά ο θείος μου(Νυν νάβαρχος) θέλει να με φέρει αθήνα(ναυτικό) αλλα δεν θέλω ούτε καταδιάνια...θέλω Λ.Ο.Κ (έφεδρος αξιωματικός) να πάρω και μόρια αλλά γενικά είμαι και πορομαίνος με τον στρατό...
    εγω φιλε σου λεω να πορωθεις λιγακι με την ορθογραφια γιατι μας εβγαλες τα ματια δεν καταλαβαινω γιατι να πας ειδικες δυναμεις για την συγκινηση?εγω πιστευω πρεπει να εισαι μαζωχας για να καθεσαι να σου ουρλιαζει ο καθε στρατοκαβλος καραβανας μεσα στα αυτια και ο λογος ποιος να αποκτησεις πειθαρχια σε τι?μετα θελεις αθληση?πηγαινε κανε γυμναστικη στην ιδιωτικη σου ζωη πιο πολυ πεζοπορειες κανουν στα λοκ με ενα μπερκιν παιρνουν και 100 πουσαπς σιγα τα αυγα δεν θα σου πω να βαλεις βυσμα οπως σου ειπε ο αποπανω αλλα κοιτανα την βγαλεις οσο το δυνατο πιο αναιμακτα και να περνας οσο το δυνατο απαρατηρητος 18 μηνες χασιμο χρονου ειναι ο στρατος και αν μπορεις και δεν πας παλι μαγκας εισαι τωρα κοιτανε ολοι πως να μην πανε γιατι εδω που τα λεμε και να μην πας δεν σε κανουν τιποτα και εσυ κοιτας να μπλεξεις με βλαμμενους
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-01-16 22:21 #133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....πιο πολυ πεζοπορειες κανουν στα λοκ με ενα μπερκιν παιρνουν και 100 πουσαπς σιγα τα αυγα....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-01-16 01:30 #134
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω φιλε σου λεω να πορωθεις λιγακι με την ορθογραφια γιατι μας εβγαλες τα ματια
    ενα τα ποστ που κανεις 5σειρεςμιαεξηολαουτετελειωςουτεκομματακδενδιαβαζονταιειναικαλαδλδ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-01-16 02:09 #135
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα τα ποστ που κανεις 5σειρεςμιαεξηολαουτετελειωςουτεκομματακδενδιαβαζονταιειναικαλαδλδ
    μια χαρα βλεπω με διαβαζεις ομως εκτος και αν εισαι μαζοχα σαν τον απο πανω
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία