Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 60
  1. 25-06-12 17:53 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    του

    βρε κουκουτσακι γιατι αγχωνεσαι αδικα ..εγω με δυο παιδια ειδες πουθενα να ανοιξε η λεκανη μου??οσο για την κοιλια μετα απο εξι μηνες μεχρι να κατεβουν ολα τα οργανα στη θεση τους γινεται παλι οπως πριν ...αν κανεις και κοιλιακους με το μωρο οπως εκανα εγω δεν θα παθεις τιποτα ...η πετρουλακη που ειχε και δυδυμα εχει μεινει με κοιλια???μην σε πιανουν φοβιες ...οταν θα μεινεις με το καλο θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα ....και κατι τελευταιο ...οτι αλλαγες και αν γινουν πανω σου αν γινουν απο την στιγμη που θα κρατας σττα χερια σου το μωρακι σου το τελευταιο πραγμα που θα σε νοιαζει θα ειναι το κορμι σου...πιστεψε με
    κατερινακι μου δε μπορω ομως πχ εγω να συγκριθω με την Πετρουλακη (ωρες ωρες σκεφτομαι οτι ειναι εξωγηινη οχι κοινη θνητη που μολις σαραντισε ηταν οπως πριν ) ή με τη Μαρία πχ που ειναι τοσα χρονια αθλητρια με απιστευτο σωμα κ ωρες προπονησης
    ή μηπως με το δικο σου θεικο κορμι ?
    6 μηνες στις κορμαρες ...φαντασου εμεις ...μαλιστα (δεν υπαρχει θεος )

    καλα τι εχετε να τραβηξετε οταν ερθει η δικη μου η ωρα
    ολη μερα στο φορουμ θα μαι
    για να διαβαζω κ να μη σαβουριαζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-06-12 17:59 #47
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    ειμαι σιγουρη πως σε ολες περναει αυτη η σκεψη του τι θα παθει το σωμα μας αλλα ειμαι επισης σιγουρη οτι περναει κ η σκεψη του να κρατας ενα πλασματακι στην αγκαλια σου(καλα ανατριχιασα μολις τωρα )...

    βασικα μιλαμε για ενα θαυμα ετσι?προσωπικα προσφατα γεννησε μια φιλη μου(ναι ναι θα γινω νονα σε λιγο) και τις προαλλες μια αλλη φιλη μας και δεν μπορω να πιστεψω ακομα οτι βγηκε ενας ανθρωπος απο εκει μεσα...


    ποια σωματα κ ποιοι γλουτιαιοι ανορθωμενοι ρε σεις?δεν τιθεται θεμα συγκρισης...

    πανω απο ολα ειναι θεμα θελησης...πολλες μαμαδες τα εχουν παρατησει αλλα και πολλες αλλες εχουν ανεβει κιολας επιπεδο (βλεπε Μαρια ,βλεπε Νικη-marvin ,βλεπε Κατερινα μας ....)

    χμ να κ ενα σχετικο θεμα παλι...http://forum.bodybuilding.gr/showthr...7985#post57985
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-06-12 18:03 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατερινακι μου δε μπορω ομως πχ εγω να συγκριθω με την Πετρουλακη (ωρες ωρες σκεφτομαι οτι ειναι εξωγηινη οχι κοινη θνητη που μολις σαραντισε ηταν οπως πριν ) ή με τη Μαρία πχ που ειναι τοσα χρονια αθλητρια με απιστευτο σωμα κ ωρες προπονησης
    ή μηπως με το δικο σου θεικο κορμι ?
    6 μηνες στις κορμαρες ...φαντασου εμεις ...μαλιστα (δεν υπαρχει θεος )

    καλα τι εχετε να τραβηξετε οταν ερθει η δικη μου η ωρα
    ολη μερα στο φορουμ θα μαι
    για να διαβαζω κ να μη σαβουριαζω


    και εγω βρε κουκουτσακι ουτε η πετρουλακη ειμαι ουτε η μαρια που ειναι αγωνιστικη..και μενα ολες στο μαιευτηριο με ρωταγανε απο που το εβγαλα το μωρο ...και σκεψου οτι ουτε βαρη εκανα μετα ουτε τιποτα ...τροπους βρισκεις να γυμναστεις αρκει να το θελεις ...το εχω ξαναπει και θα στο ξαναπω ...μολις γυρισα απο το μαιευτηριο μετα απο μια βδομαδα ξεκινησα γυμναστικη στο σπιτι ...μονη μου παρολο την κουραση και τα ξενυχτια ...αεροβιο με το μωρο στο καροτσι για μια ωρα ...και οταν ηταν ξυπνιο το εκανα βαρακι πανω κατω δικεφαλους και κοιλιακους στο πατωμα με το βαρος του μωρου...αυτο νομιζε οτι το επαιζα και εγω εκανα την γυμναστικη μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-06-12 18:05 #49
    Προεπιλογή
    αυτο παλι δε το καταλαβαινω ..πως καποιες βγαινουν απο το μαιευτηριο με το παλιο τους τζιν κ πως καποιες αλλες ειναι λες κ το χουν ακομα μεσα το παιδι...


    παντως ωραιες ιδεες δινεις κατερινακι .. μωρο-αλτηρας χαχαχαχα
    εξω με το καροτσι γρηγορο περπατημα κανατε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-12 18:12 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο παλι δε το καταλαβαινω ..πως καποιες βγαινουν απο το μαιευτηριο με το παλιο τους τζιν κ πως καποιες αλλες ειναι λες κ το χουν ακομα μεσα το παιδι...


    παντως ωραιες ιδεες δινεις κατερινακι .. μωρο-αλτηρας χαχαχαχα
    εξω με το καροτσι γρηγορο περπατημα κανατε?

    περασαμε τρεις μηνες κολικους ...πονακια στην κοιλιτσα οποτε αυτο που το ηρεμουσε ηταν το γρηγορο περπατημα με το καροτσι για καμια ωρα μεχρι να κοιμηθει ..και στο σπιτι κλασσικα αγκαλιτσα και κουνημα ...ποτε δεν αφηνα τα νινακια μου να κλαινε ...μεχρι αυχενικο επαθα/// ελα να δεις την αριστερη μου πλευρα στους τραπεζιους ειναι τουμπανο και πετρα απο τις αγκαλιες....αυτο θελει μασαζ για να στρωσει ..ποιος να τρεχει ομως τωρα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-12 22:57 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο παλι δε το καταλαβαινω ..πως καποιες βγαινουν απο το μαιευτηριο με το παλιο τους τζιν κ πως καποιες αλλες ειναι λες κ το χουν ακομα μεσα το παιδι...


    παντως ωραιες ιδεες δινεις κατερινακι .. μωρο-αλτηρας χαχαχαχα
    εξω με το καροτσι γρηγορο περπατημα κανατε?
    εγω θα σας αναφερω οτι γνωριζω κ εχω βιωσει απο την αδερφη που την εζησα στην εγκυμοσυνη της.....

    ειναι 29χρ...κ τα τελευταια 4 χρονια εκανε συστηματικη γυμναστικη με βαρη στην αθηνα....τωρα επεστεψε επαρχια ...
    κ εχω να ανφερω το εξης ..με διατροφη πλουσια σε βιταμινες κ περνωντας ολα τα θρεπτικα συστατικα κ βιταμινες συμνφωνα με τις οδηγιες του γιατρου + οτι εκανε περπατημα κ κολυμπι μετα τους 4μηνες...σας διαβεβαιω οτι κρατησε πολυ ωραια φορμα το σωμα της .πηρε 15 κιλα τα οποια μεσα σε 2μηνες εφυγαν σαν νερο(να αναφερω οτι θηλαζει)κ τωρα πλεον μετα απο 4 μηνες που εχει γεννησει διαγραφονται οι κοιλιακοι τησ!!
    τωρα αυτο που κανει για συντηρηση περα απο κολυμπι κ τρεξιμο 2φορες την εβδομαδα ....κανει στο σπιτι με βαρακια κ ασκησεις εδαφους...

    οποτε μην μας αγχωνει κατι τετοιο....νομιζω δεν υπαρχει πιο ομορφη περιοδο της γυναικας κ αν μη τι αλλο θα πρεπει να την χαρει!!
    "You don't get what you wish for, you get what you work for....!!!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-12 23:05 #52
    Προεπιλογή
    τυχερη ντοριτακι η αδελφουλα !!!

    μεχρι τον 4ο ουτε για γρηγορο περπατημα δε κανει καλε ? αφου μεχρι να το πληροφορηθεις το μαντατο εισαι ηδη στο δευτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-06-12 23:09 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    τυχερη ντοριτακι η αδελφουλα !!!

    μεχρι τον 4ο ουτε για γρηγορο περπατημα δε κανει καλε ? αφου μεχρι να το πληροφορηθεις το μαντατο εισαι ηδη στο δευτερο
    αναλογα τι εγκυμοσυνη θα εχεις βρε κουκουτσακι...εγω και τις 2 φορες ημουνα ταβλα για τρεις μηνες...αλλα και μετα επρεπε να προσεχω πολυ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-06-12 23:19 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    τυχερη ντοριτακι η αδελφουλα !!!

    μεχρι τον 4ο ουτε για γρηγορο περπατημα δε κανει καλε ? αφου μεχρι να το πληροφορηθεις το μαντατο εισαι ηδη στο δευτερο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    αναλογα τι εγκυμοσυνη θα εχεις βρε κουκουτσακι...εγω και τις 2 φορες ημουνα ταβλα για τρεις μηνες...αλλα και μετα επρεπε να προσεχω πολυ...
    μετα το 4 της ειπε ο γιατρος να κανει χαλαρο περπατημα κ στρετσινγκ ...την επερνα κ μαζι μου γιογκα που εκανε μια πωλονεζα που ειχε κανει σεμιναρια στην γαλλια για τις εγκυες γυναικες...
    ολα αυτα αναλογα με την εγκυμοσυνη που εχει η καθε μια κ παντα συμφωνα με οδηγιες γιατρου...
    "You don't get what you wish for, you get what you work for....!!!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-12 23:20 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    να το ζωντανό παράδειγμα η Μαρία για να μην λέμε αερολογίες που είχε φώτο με την κοιλιά τούμπανο να κάνει πρεσα ποδιών και μετα την εγκυμοσύνη εξαφανήστηκαν σχετικά πολύ γρήγορα τα κιλα της εγκυμοσύνης .

    Και αν μεριμνήσει όταν έχει προδιάθεση για ραγάδες και γενικά μη ελαστικό δέρμα , το ενυδατώνει και κάνει σωστη διατροφή , θα μειώσει η θα εξαλείψει φαινόμενα ραγάδων , αλλα όπως λέει και η μαρία οι βαζελίνες δεν έχουν να προσφέρουν κάτι εκτός απο την εντύπωση μόνο λόγω της λιπαρότητας ότι τρέφετε το δέρμα και ενυδατώνετε , πράγμα που δεν ισχύει , μόνο για άλλη περίπτωση μπορεί να ωφελήσει η βαζελίνη (ενοώ για το γρήγορο μαύρισμα στον ήλιο μην παει το μυαλό στο πονηρό)
    Ετσι Ηλια μου ψεμματα και εγω εβαζα ενα σωρο κρεμες και ακριβες και ολα, αλλα δεν γλιτωσα τις ραγαδες....το καλο οτι εχουν ασπρισει πλεον και οκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-06-12 07:52 #56
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι Ηλια μου ψεμματα και εγω εβαζα ενα σωρο κρεμες και ακριβες και ολα, αλλα δεν γλιτωσα τις ραγαδες....το καλο οτι εχουν ασπρισει πλεον και οκ
    μονο αυτο μου την δινει..οι ραγαδες γιατι εχω χαλια δερμα σαν ποιοτητα και αν με το καλο ποτε γινω μαμα,το βλεπω να γινομαι ζεβρα Όνομα: ceb6ceb5ceb2cf81ceb11.jpg Εμφανίσεις: 330 Μέγεθος: 34,8 KB


    μαρακι σαν προληψη αλλα και για να ασπρισουν πιο γρηγορα μετα δεν παιζει η βαζελινη?καμια ελπιδα?χααχαχ
    μου αρεσει που και γιατροι το συνιστουν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-06-12 08:16 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονο αυτο μου την δινει..οι ραγαδες γιατι εχω χαλια δερμα σαν ποιοτητα και αν με το καλο ποτε γινω μαμα,το βλεπω να γινομαι ζεβρα Όνομα: ceb6ceb5ceb2cf81ceb11.jpg Εμφανίσεις: 330 Μέγεθος: 34,8 KB


    μαρακι σαν προληψη αλλα και για να ασπρισουν πιο γρηγορα μετα δεν παιζει η βαζελινη?καμια ελπιδα?χααχαχ
    μου αρεσει που και γιατροι το συνιστουν...
    Ποιοι γιατροι??Με δερματολογο που ειχα μιλησει μου ειχε πει την σκληρη αληθεια αν ειναι να κανεις ραγαδες θα κανεις,το δερμα παιζει ρολο.Μου ειπε και παραδειγμα περιπτωσης μανας με 4 παιδια που δεν ειχε ουτε μια.ΕΙναι ολα θεμα ποιοτητας δερματος και οι κρεμες και οι αλοιφες παρηγορια στον αρρωστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-06-12 08:21 #58
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιοι γιατροι??Με δερματολογο που ειχα μιλησει μου ειχε πει την σκληρη αληθεια αν ειναι να κανεις ραγαδες θα κανεις,το δερμα παιζει ρολο.Μου ειπε και παραδειγμα περιπτωσης μανας με 4 παιδια που δεν ειχε ουτε μια.ΕΙναι ολα θεμα ποιοτητας δερματος και οι κρεμες και οι αλοιφες παρηγορια στον αρρωστο
    μααααλιστα!Γυναικολογοι συγκεκριμενα δυο κιολας απο εδω!Ρε τους φλωρους,παρηγορια ε>?πφφφ νταξει θα το αντεξουμε και αυτο...αμα ειναι να κανουμε εναν παιδαρο η μια θεα η και τα δυο,να τις δεχτω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-06-12 08:25 #59
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    μααααλιστα!Γυναικολογοι συγκεκριμενα δυο κιολας απο εδω!Ρε τους φλωρους,παρηγορια ε>?πφφφ νταξει θα το αντεξουμε και αυτο...αμα ειναι να κανουμε εναν παιδαρο η μια θεα η και τα δυο,να τις δεχτω!
    Ρε συ το ασχημο δεν ειναι οι ραγαδες ειναι η καθετη καφε γραμμη στην κοιλια που φευγει μετα απο ενα χρονο......οι ραγαδες ασπριζουν και τελος πλεον δεν εχω κοκκινες ραγαδες εντονες αλλα ασπρες και με τον ηλιο κιολας δεν φαινονται.Αυτα δεν ειναι τιποτα.......το τελεταιο πραγματα...το ασχημο ειναι το στηθος χαχααχαχαχα ας αλλαξουμε θεματολογια.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-06-12 08:27 #60
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Οταν ασπριζουν ομως παλι σε καμια θεση νομιζω φαινονται καπως σαν...πως να το πω...μαυρα νερα(αν κ δεν μου αρεσει αυτη η περιγραφη)?Οτι θα ασπρισουν ,θα ασπρισουν!


    Χεχε να αλλαξουμε θεμα λεει!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234