Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 14-03-12 00:33 #1
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή Xpand Xtreme Pump Caffeine-Free (Dymatize)
    Μιας και η έκδοση χωρίς καφείνη λείπει απο το φόρουμ είπα να τη προσθέσω μιας και το αγόρασα γιατι το βρήκα σε προσφορά.

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-03-12 00:35 #2
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Το πήρα σε έκδοση φρουίτ πάνς. Απο γεύση ήταν καλή και γλυκιά. Το δοκίμασα σήμερα μισό σκουπ μαζί με 3 χάπια Λ΄τυροσίνη , ΜΑΠΑ!! Την παρασκευή σε προπόνηση όμων θα δοκιμάσω 1 σκουπ και βλέπουμε..Εϊναι μονο 14 μερίδεσ οπότε πάνω απο 1 σκουπ δν λέει!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-03-12 10:52 #3
    Προεπιλογή
    εγω πινω αυτο με την καφεινη.. δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα... σε σχεση με το jack3d.. ασε που ειναι και ακριβουτσικο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-12 11:22 #4
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mcstefan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πήρα σε έκδοση φρουίτ πάνς. Απο γεύση ήταν καλή και γλυκιά. Το δοκίμασα σήμερα μισό σκουπ μαζί με 3 χάπια Λ΄τυροσίνη , ΜΑΠΑ!! Την παρασκευή σε προπόνηση όμων θα δοκιμάσω 1 σκουπ και βλέπουμε..Εϊναι μονο 14 μερίδεσ οπότε πάνω απο 1 σκουπ δν λέει!!
    γιατι βρε αγορι μου πηρες την μικρη συσκευασια δεν εχουμε πει να ψωνιζουμε οικονομικα?για εμενα το εξ παντ ειναι το καλυτερο μαζι με το maxipower της maximuscle οποτε τα παιρνω μυρμιγκιαζει το κεφαλι μου.φυσικα με μισο σκουπ μην περιμενεις να δεις αποτελεσμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-03-12 11:25 #5
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sportis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω πινω αυτο με την καφεινη.. δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα... σε σχεση με το jack3d.. ασε που ειναι και ακριβουτσικο...
    ωπα αλλη κατηγορια το jack 3d και αλλη κατηγορια το xpand.προσωπικα θεωρω το jack μουφα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-03-12 12:01 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωπα αλλη κατηγορια το jack 3d και αλλη κατηγορια το xpand.προσωπικα θεωρω το jack μουφα
    το θεωρεις μουφα σε σχεση με το xpand??
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-03-12 12:13 #7
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    το θεωρω και διαφορετικο και μουφα σε σχεση με το xpand ειμαι τρομερα καθετος στο x pand με εχει βοηθησει τρομερα η εκδοση με την καφεινη καθε φορα που το παιρνω νοιωθω να με διαπερνα ηλεκτρικο ρευμα απο τις τσιτες.μπορει να φαινονται γραφικα οπως τα λεω αλλα ειναι η αληθεια φιλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-03-12 14:34 #8
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Το πήρα γιατί ήταν προσφορά και είχε δώρο και ενα σέικερ.Βασικά ήθελα να πάρω το σέικερ και λέω μιας και είναι φτηνό κάτσε να πάρω να δοκιμάσω και το νιτρικό.Απόσα νιτρικά έχω δοκιμάσει το καλύτερο σε μένα είναι καφείνη 2 χαπάκια μαζί με κιτρουλίνι.Θα δοκιμάσω αύριο στο 1 σκουπ να δώ μήπως με πιάσει αυτό
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-03-12 21:52 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θεωρω και διαφορετικο και μουφα σε σχεση με το xpand ειμαι τρομερα καθετος στο x pand με εχει βοηθησει τρομερα η εκδοση με την καφεινη καθε φορα που το παιρνω νοιωθω να με διαπερνα ηλεκτρικο ρευμα απο τις τσιτες.μπορει να φαινονται γραφικα οπως τα λεω αλλα ειναι η αληθεια φιλε.
    Κοιτα, βασικά πιστεύω πως το κάθε προϊόν πιάνει διαφορετικά τον κάθε άνθρωπο....οποτε εμενα δεν με πιανει οσο εσενα αν και κανει την δουλεια του αλλα οχι τοσο οσο το jack3d..
    το επομενο που εχω για να δοκιμασω ειναι το pump fixx, οι φιλοι μου που το παιρνουν τους τα σκαει καλα.. για να δουμε.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-03-12 09:55 #10
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καλα ειναι διαφορετικα προιοντα παντως τα σκασιματα τα πριξηματα και τον ογκο που μου δινει η εξπαντ δεν τα αλλαζω με καμια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-03-12 16:19 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sportis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα, βασικά πιστεύω πως το κάθε προϊόν πιάνει διαφορετικά τον κάθε άνθρωπο....οποτε εμενα δεν με πιανει οσο εσενα αν και κανει την δουλεια του αλλα οχι τοσο οσο το jack3d..
    το επομενο που εχω για να δοκιμασω ειναι το pump fixx, οι φιλοι μου που το παιρνουν τους τα σκαει καλα.. για να δουμε.....
    ειναι καλο το pump fixx εμενα με επιανε περισσοτερο απο jack,αλλα η γευση του με χαλαει
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-03-12 16:31 #12
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Και στο ενα σκουπ ουτε καν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-03-12 16:57 #13
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τι να πω εγω προσωπικα παιρνω αυτο με την καφεινη. αλλα φιλε μου σε ενα συμπληρωμα πρεπει να δωσεις χρονο για να δουλεψει.παρτο τωρα μην παει και χαμενο
    Απάντηση με παράθεση