Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 15-03-12 18:26 #1
    Προεπιλογή Agmatine (Primaforce)
    Όνομα: Agmatine.jpg Εμφανίσεις: 824 Μέγεθος: 38,6 KB
    Serving Size 750 mg
    Servings Per Container 30


    Directions: Take 750mg-1000mg per day.

    Θα μπορουσε να ειναι και σε αλλη κατηγορια, πχ. ειδικα συμπληρωματα.
    Το κουτακι ειναι πολυ μικρο μην το βλεπετε ετσι..
    Δεν εχει scoop μεσα και εχει γευση αιματος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-03-12 18:41 #2
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Είχα ψηθεί να πάρω bulk agmatine απλά θεώρησα ότι το κόστος για κάτι τόσο λίγο ήταν υπερβολικό. Αρκετά reviews την έχουν συνδέσει να είναι ένα πολύ καλό stack με DAA. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι την προμοτάρουν πολύ έντονα σε ξένα site, με τρόπο παρόμοιο όπως είχαν κάνει κ με την Beta Alanine. Μακάρι να αποδειχθεί ότι δουλεύει τόσο καλά όσο η B-Alan. (σε διαφορετικούς τομείς βέβαια...)

    EDIT
    Ένα άκυρο post που έπαιζε εδώ πρίν από το δικό μου που πήγε...?? Οεεοοοο...
    ????
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-03-12 18:45 #3
    Προεπιλογή
    Ναι, εχω χρησιμοποιησει και στο παρελθον το prometheus rising που στην ουσια ειναι DAA μαζι με agmatine και εμεινα ευχαριστημενος. Επισης protocol που δεν ειδα τπτ αξιοσημειωτο, αλλα δεν αμφιβαλω για αυτα που εχει και hemavol με πολυ καλα πρηξιματα, αλλα εχει μεσα και 5γρ κιτρουλινη και glycerol monostearate, δλδ πρηξιμο ολα για ολα.
    Για stack με DAA το προοριζω και γω παρα τις αναφορες για αντικρουομενες δρασεις..
    Αν δω κατι καλο, θα παρω και bulk, αλλα παιζει να εχει ποιοτητες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-12 18:54 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειχες δει,διαφορα με το hemavol..?
    σκονη η χαπια το ειχες παρει..εγω τα χαπια που δοκιμασα για 4-5 φορες με φουλ δοση,δεν μου εκανε τπτ γκαμωτεν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-03-12 19:02 #5
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Βγαίνουμε λίγο off but it's ok....
    Νομίζω ότι το Hemavol από iForce δεν είναι το ιδανικό για να δείς την δράση από agmatine. Περιέχει κ άλλα καλούδια μέσα (ειδικά στην powder μορφή) που θεωρώ λίγο δύσκολο το να μην δείς διαφορά στα pumps.
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-03-12 19:11 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή


    πολυ σιγουρο σε βρισκω..
    για δες που καπου υπαρχει ενα μινι λογκ με το χεμαβολ,που καποιοι δεν ειδαν τπτ..
    σε αντιθεση με αλλα που εχουν μεσα gms,η με σκετο μπαλκ gms..

    αλλα σε αυτο που λες για την δραση της agmatine εχεις δικιο οτι απο εκει δεν προκειται να καταλαβεις κατι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-03-12 21:46 #7
    Προεπιλογή
    Mε hemavol ειχα δει πρηξιματα, στα χαπια version, αλλα τα πρηξιματα δε μου λενε τπτ και δε δινω ευρω πλεον για αυτα. Κιαλλοι δεν ειδαν τπτ με τα χαπια, αλλα η σκονη ειναι πιο ακριβη με τα ιδια συστατικα.
    Τεσπα, αυτο θα το παρω παρεα με DAA για νευροπροστασια και οχι για pumps, που μαλλον κατι κανει, αλλα οπως ειπα δε μου λεει τπτ.
    Απάντηση με παράθεση